rita100 12.07.05, 21:44 chyba 2 sierpnia To był największy odpust w Wieliczce - ciekawe jak będzie wyglądał w tym roku. Paniętacie swoje odpusty ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dunajec1 Re: odpust 13.07.05, 02:09 Ja pamietam,15 sierpnia,tylko u mnie to nie bylo duzo ludzi,bo i w Ludzmierzu k.Nowego Targu w ten sam dzien,no tam to ludzi jest{odpustowe dziady}tak to nazywali poniektorzy. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: odpust 13.07.05, 23:07 Odpusty bywały piekne, tyle rzeczy moglo sie kupić, tyle różności. Teraz to już nie takie , zabawki nie są zbyt ciekawe, a i nowości odpustowych nie ma. Pamietam takie piłeczki z trocin na gumce , to był przebój, nie mówiąc o piszczałkach czy pistoletach :) A jaką rzecz pamiętasz z odpustu ? Odpowiedz Link Zgłoś
dunajec1 Re: odpust 14.07.05, 02:17 To samo co Ty,pistolety na kapiszony,korkowce,to robilo huku,no i te pileczki trocinowe,stragany,to u nas nazywaly sie "sotry albo cotry"cos takiego. Dzieciaki,odpust przyyyyjeeechaal,macie pieniadze? Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: odpust 14.07.05, 21:24 tak biznes się kręci i karuzele się kręcą , które też na odpust zjeźdzają. A wszyscy się ubierają galowo, szczególnie kobiety haha Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: odpust 01.08.05, 21:24 Był odpust - przyznam się bez bicia, że nie byłam , za duszno bylo, ledwo żyłam, co dopiero muśleć o odpuście... Odpowiedz Link Zgłoś