12.07.05, 21:44
chyba 2 sierpnia
To był największy odpust w Wieliczce - ciekawe jak będzie wyglądał w tym roku.
Paniętacie swoje odpusty ?
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: odpust 13.07.05, 02:09
      Ja pamietam,15 sierpnia,tylko u mnie to nie bylo duzo ludzi,bo i w Ludzmierzu
      k.Nowego Targu w ten sam dzien,no tam to ludzi jest{odpustowe dziady}tak to
      nazywali poniektorzy.
      • rita100 Re: odpust 13.07.05, 23:07
        Odpusty bywały piekne, tyle rzeczy moglo sie kupić, tyle różności. Teraz to już
        nie takie , zabawki nie są zbyt ciekawe, a i nowości odpustowych nie ma.
        Pamietam takie piłeczki z trocin na gumce , to był przebój, nie mówiąc o
        piszczałkach czy pistoletach :)
        A jaką rzecz pamiętasz z odpustu ?
        • dunajec1 Re: odpust 14.07.05, 02:17
          To samo co Ty,pistolety na kapiszony,korkowce,to robilo huku,no i te pileczki
          trocinowe,stragany,to u nas nazywaly sie "sotry albo cotry"cos takiego.
          Dzieciaki,odpust przyyyyjeeechaal,macie pieniadze?
          • rita100 Re: odpust 14.07.05, 21:24
            tak biznes się kręci i karuzele się kręcą , które też na odpust zjeźdzają.
            A wszyscy się ubierają galowo, szczególnie kobiety haha
            • rita100 Re: odpust 01.08.05, 21:24
              Był odpust - przyznam się bez bicia, że nie byłam , za duszno bylo, ledwo
              żyłam, co dopiero muśleć o odpuście...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka