oporna
28.03.04, 20:20
śniła mi się dziewczynka wymiotujaca krwią. Była już osłabiona, aż myślałam,
że umrze. Taki sen miałam po pracy nad I czakrą. po medytacji na temat
umierania starego i narodzin nowego. Ten sen był ważny i symboliczny. Kto wie
cos o symbolach w snach?