22.04.04, 11:38
Cześć,
Moja bliska przyjaciółka ma za kilka dni urodziny.Dziewczyna urodziła się 27
kwietnia 1982r. Chciałabym do prezentu dokupić słonika.Wiem,ze do każdego
znaku pasuje inny kamień.Prosże poradźcie jaki kamień byłby dla niej
najlepszy?chciałabym ofiarować jej szczęście,a słoniki to symbol szczęscia.
aha, czy ten sam kamień pasowałby dla mnie?Jestem od niej 3 dni młodsza -ur 1
maja 1982, czy wybierając dla siebie powinnam wybrać inny kamień,czy ten
sam.I czy można samemu sobie kupować?
Dziękuję.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • amatemi Re: słonik i kamien 17.07.04, 13:10
      wiem ze temat juz nieaktualny, ale jesli ktokolwiek inny bedzie chcial kupic
      kamien to jedna prosta metoda ktora zawsze stosuje.
      Pomysl o osobie ktorej chcesz go ofiarowa i zapytaj siebie w duchu ktory bedzie
      dla niej najlepszy potem go kup:)
      pozdrowki
      • ona.a aktualny:) 17.07.04, 16:06
        Aktualny:) Masz dobry sposób na sprawienie komuś przyjemności. chciałam
        posłużyć się utartymi ścieżkami, zapominając, ze to ma być przecież coś tylko
        ode mnie. A słuchając siebie można wybrać tylko najlepsze.
        Miłego dnia.
    • agrentowy4321 Re: słonik 09.03.23, 12:51
      Ciekawe wręcz wciągające
    • irona.sonata Re: słonik 30.04.23, 01:52
      Oniemiałam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka