ona.a
22.04.04, 11:38
Cześć,
Moja bliska przyjaciółka ma za kilka dni urodziny.Dziewczyna urodziła się 27
kwietnia 1982r. Chciałabym do prezentu dokupić słonika.Wiem,ze do każdego
znaku pasuje inny kamień.Prosże poradźcie jaki kamień byłby dla niej
najlepszy?chciałabym ofiarować jej szczęście,a słoniki to symbol szczęscia.
aha, czy ten sam kamień pasowałby dla mnie?Jestem od niej 3 dni młodsza -ur 1
maja 1982, czy wybierając dla siebie powinnam wybrać inny kamień,czy ten
sam.I czy można samemu sobie kupować?
Dziękuję.
Pozdrawiam.