25.05.04, 16:57
Jeżli można prosić Cię o interpretację: ja: 09.02.1973, on 04.10.1963, czy
będziemy razem do końca?
Obserwuj wątek
    • isinka Re: Do Isinki 25.05.04, 23:00
      Jak narazie wyglada nienajgorzej, rozumiecie się całkiem dobrze, macie podobne
      zaintersowania, bardzo Ci na nim zalezy, a jemu na Tobie, co ciekawe jego
      kompletnie nie intersują pieniądze, nie ma w nim za grosz materializmu, ale
      przyszłosć nie pokazują juz tak różowo, tak jakbyście po prostu przestali umieć
      się dogadywać, po prostu stwierdzisz, że nic cię juz z nim nie łączy.
      A czy będziecie razem do końca, nie wiem, decyzja jest tylko i wyłącznie twoja
    • agrentowy4321 Re: Do Isinki 09.03.23, 08:36
      Bardzo trudny temat
    • irona.sonata Re: Do Isinki 29.04.23, 21:50
      To zadawane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka