Gość: nika IP: *.provider.pl / *.provider.pl 31.08.04, 14:19 Witam, od kilku tygodni śni mi się własny ślub, suknia ślubna, dziecko, a także woda. Co to może oznaczać. Proszę o interpretację mojego snu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
matylda41 Re: Do Matyldy!!!!!! 31.08.04, 14:31 Opisz dokładnie.Czy jest przyszły mąż z Tobą,jakie duże jest dziecko i jaką ma płeć,i jaka woda...cieknąca,stojąca,jezioro,rzeka,morze... Pozdrawiam.Matylda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nika Re: Do Matyldy!!!!!! IP: *.provider.pl / *.provider.pl 31.08.04, 14:47 Matyldo! Więc ten ślub to raz biorę ze swym byłym nauczycielem ( tak mi się śniło 2 razy),raz ze swym kuzynem( mojej przyjaciółce też się śniło, że biorę ślub z tym kuzynem),dzieci to mi sie nią w różnym wieku począwszy od niemowlaczków aż do wieku szkolnego i są zawsze wesołe.Raz mi się śniło dziecko jadące na rowerze. A co do mojej sukni ślubnej to ma różny kolor, raz jest biała, raz bordowa , a raz kremowa i co najważniejsze nie zawsze mi się podoba. Acha i nie raz śni mi się, że jestem w ciąz się ,że jestem w ciąży. A co dotej wody to jest ona czysta. Jest ona w basenie w którym pływam. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda41 Re: Do Matyldy!!!!!! 31.08.04, 15:15 Każda uroczystość czy święto mówi o wewnętrznym poruszeniu,o zakwestionowaniu własnego życia uczuciowego.Jeśli ślub przebiega szczęśliwie,obydwoje "przyszli małżonkowie" jesteście obecni i zgodni,można mówić,że czeka Cię radosna miłość. Suknia ślubna jest Twoim przystosowaniem do sytuacji społecznej,która może być udana lub nie.Mozesz czuć się w pełni swobodna lub skrępowana.Zapowiada ona nową miłość lub przyjażń.Suknia biała czy kremowa skłania do dystansu.Uspokaja namiętności,przywraca spokój wewnętrzny.Kolor bordowy przynosi wiele smutku w miłości. Dziecko jest potwierdzeniem własnego "JA",dumy,aspiracji,wewnętrznej drogi,kontynuacji samej siebie.Wesołe dzieci mówią o radości. Kobietom często się śni,że są w ciąży.To zarodek nowego życia wewnętrznego zmierzającego do konkretnego celu.Zapowiada powodzenie rozpoczętego przedsięwzięcia. Czysta woda w basenie,w ktorym pływasz daje początek otwarciu myśli.Oczyszcza je i przenosi na płaszczyznę ewolucyjną lub regresyjną. Pływanie to stawianie czoła swoim niedostatkom i lękom,pustce i brakom. Pozdrawiam.Matylda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nika Re: Do Matyldy!!!!!! IP: *.provider.pl / *.provider.pl 31.08.04, 14:48 acha i to dziecko to najczęściej chłopiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nika Re: Do Matyldy!!!!!! IP: *.provider.pl / *.provider.pl 03.09.04, 21:39 Dziękiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie dzięki!!!!!!!!!! POZDRAWIAM!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś