Dodaj do ulubionych

Rytualista Kether

04.12.18, 15:09
Czy ktoś korzystał z usług tego Pana i może sie wypowiedziec na jego temat?
Korzystalam z jego usług ktore nie sa tanie, w południe zrobilam przelew a wieczorem Pan pisze ze zrobil rytuał, nie wiem czy ten Pan jest wiarygodny.
Obserwuj wątek
    • kontroler0 Re: Rytualista Kether 05.12.18, 20:34
      Mogę Ci powiedzieć że ten pan też mi kiedyś robił ale inny nick miał a jego IP to było tam w pobliżu starszego dosyć miłego prezydenta,co teraz sprzyja Polsce. Miał też jeszcze inne nicki.
      • luli2345 Re: Rytualista Kether 05.12.18, 20:53
        Umowilam sie z tym Panem że kwotę rozlozy na raty ale musze wplacic calosc bo jesli nie Pan cofnie rytuał, troche nie wiem jak to traktowac bo minal miesiac i efektow brak, znajac zycie Pan pewnie mnie wykiwal
      • luli2345 Re: Rytualista Kether 05.12.18, 21:03
        Dobrze myślałam ten Pan jest oszustem, kiedyś korzystałam z uslug malabory i numer konta ma ten sam co niejaki Kether wtedy podawal mi inne nazwisko i imie w przelewie
          • luli2345 Re: Rytualista Kether 05.12.18, 21:15
            Az sprawdzilam dane tego malabory i kethera numer konta ten sam, imie tez podal tylko inne nazwisko a w wiadomosciach podpisywal sie jeszcze inaczej, zaluje ze wcześniej nie sprawdzilam tego, kilka osob go polecalo ale nie wiem co teraz zrobic z reszta zaplaty
            • kontroler0 Re: Rytualista Kether 05.12.18, 21:37
              Kilka osób : kasiaferan, monikadolgowska, dorotajakastam, Klara.........
              Powiedz mu że resztę mu zapłacisz jak rytual wyjdzie a jak nie wyjdzie to mu nie wplacisz i nic się nie przejmuj.
              I nie przejmuj się cofnieciem rytualu, bo jak go nie umie zrobić to i nie ma co cofać.
              Teraz już będziesz wiedziała że te kadesze to Ci nie pomogą.
    • kris77 Re: Rytualista Kether 14.01.19, 21:49
      Ja korzystałem dosyć niedawno z rytuału u Kethera z tym że nie miłosnego i muszę przyznać, że sprawdził się on obłędnie. Facet zna się na rzeczy, jest z nim świetny kontakt i jest do tego bardzo oczytany i obyty w temacie. Dodatkowo zrobił dla mnie oczyszczanie aury. Nie wiem jak inni, ale przynajmniej ja mogę go polecić bez żadnej fałszywej skromności.
      • codalejrobic Re: Rytualista Kether 15.01.19, 18:52
        Ja też robiłam rytuał u tego Pana. Kontakt jest z nim dobry. Opisałam swoją sytuację. Wcześniej byłam po nieudanych urokach u innych. Pan zaproponował rytuał na rozbicie układu za ..800zł... ale zdecydowałam się. Powiedział, że urok był bardzo mocny i nie mam czego się obawiać. Wykonywał go z 22.12 na 23.12. Efekt? Mój partner szybko pokłócił się ze swoją "nową połówką" o mnie. Stanowczo stanął po mojej stronie, ale ona przystąpiła do działania. Efekt? Pomieszkują razem. Pan zaproponował spętanie miłosne za 1000 zł.
        Nie mniej kontakt z Panem jest dobry, odpowiada na emaile, prosi o informowaniu o sytuacji. Po rytuale przesłał zdjęcie.
        kris77 ile czekałaś na efekt?
    • robert82 Re: Rytualista Kether 24.04.19, 23:20
      ja polecam Zofię, to jedyna uczciwa osoba. Jestem sceptyczny i nie wierzyłem w takie rzeczy ale coś jednak jest i działa. Chyba że to przypadek że dziewczyna wróciła do mnie ale przed zrobieniem tego czegoś nie chciała nawet rozmawiać ze mną, unikała kontaktu
    • codalejrobic Re: Rytualista Kether 05.01.20, 18:36
      Robiłam ryt u Pana. No już jakiś czas temu, bez najmniejszych efektów. Pan jest bardzo sympatyczny. Kontakt jest dobry. Nawet dostałam zdjęcie po rycie, ale skutek równy zeru. Tzn równy prawie 2 tysiącom zł. Bo ponoć moja sytuacja wymaga dwutorowych działań. Czerwona lampka zaświeciła mi się gdy miałam zrobić wpłatę tytułem "darowizna", ale byłam zdesperowana. Szukałam pomocy wszędzie. Widziałam duża nadzieję dla swojego związku. Wpłaciłam za jeden potem drugi ryt. No... cóż... Mimo tego, że kontakt z rytualistą jest dobry więcej plusów nie widzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka