Dodaj do ulubionych

Astroholizm

08.08.21, 18:15
Witam. Jeśli ktoś uważa,że jest uzależniony od wróżb,astrologii itd. i widzi w tym problem oraz ma dość takiego życia proszę o kontakt na e-mail likeeet13@gmail.com. Znajdzie się sposób. Zapewniam dyskrecję i anonimowość. To żaden podstęp.
Obserwuj wątek
  • iza_m7 Re: Astroholizm 26.08.21, 19:26
   Rozmawialam na temat tzw. astroholizmu z pewną bardzo doświadczoną terapeutką uzależnień. Zaczęla się śmiać i powiedziala, że ona też lubi wróżki, horoskopy itd. itp. Ponadto oznajmiła, że nie ma czegoś takiego, jak astroholizm; że w czasach dzisiejszych roznego rodzaju domorśli terapeuci uzależnień do wszystkiego dodawaliby końcówkę "holizm". Wg niej nie ma czegoś takiego. I tyle jej pomocy. Nic mi nie pomogła, choć również uważam, że uporczywe wydzwanianie do wróżek jest forma nalogowego regulowania uczuć i na pewno ma znamiona cech zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Ma tu miejsce uzaleznienie od adrenaliny i dopaminy.
  • iza_m7 Re: Astroholizm 26.08.21, 19:29
   A wiesz, że na portalach ezoterycznych można znaleźć mnóstwo terapeutek uzależnień, osób współuzależnionych, DDA, DDD, borderline oraz uzależnionych od substancji pychoaktywnych?
  • camaretto Re: Astroholizm 09.11.21, 18:44
   @iza_m7
   Wiesz, adrenalina idąc w gorę podnosi krążenie oraz hormon nadnerczy.
   Dopa pomaga myśleć sprawniej. To "na niej " polujemy, jednak serotoninka nam odbiera "wolę walki"
   Dzieci skarmiane "narkotykami" czyli psychoproszkami nie rosną, zatrzymują się w GH.To samo tyczy się narkotyków oraz terapii lekowych, które same w sobie , w opcji niewłaściwej diagnozy - oprócz silnej reakcji na system nerwowy, nie wywołują pożądanych objawów,głównie z racji ingerecji - silnej - w system.
   A tu mamy często do czynienia z próbą wywołania na rzeczywistości "efektum larum" z przeniesieniem tegoż na osobowość wróżbity.
   Może więc lepiej zacząć od Silvy - bo tam jest "właściwy" cykl psychologiczny (nie wiem, kursy jak kursy, ale'wchodenie w aurę,które znam z kursow nie podobało mi się, tak samo psychotropy z opisem uzależnień od nich - bo przecież nie od metki. SĄ TYLKO ZDOLNE U OSOBY CHOREJ "WYKRZESAĆ " W OGÓLE REAKCJĘ NA RZECZYWISTOŚĆ A UZALEŻNIENIE - JĄ ZAHAMOWAĆ ) U zdrowej osoby jednak wywołają negatywną reakcję systemu nerwowego.
   Tak naprawdę z racji braku fantazji własnej ludzie nie wymyślą niestety prochu, proszki nie pomogą, jeśli się na siłę chce zmienić świat, szczególnie pod własnym kątem.
   Można zaś zmienić naprawdę - tylko siebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka