panihuczek
10.11.04, 13:19
Witaj Matyldo
Mam problem z interpretacją powtarzającego się snu. Otóż wielokrotnie śniłam,
że chodzę na czworakach :-) Wiem, że to strasznie głupie, ale ten sen często
powraca. Spieszę się gdzieś (jestem goniona lub sama gonię) i bum! jestem na
kolanach i poruszam się jak niemowlak lub jakiś czworonóg (opieram się na
dłoniach i albo jestem na kolanach albo mam je ugięte - jak pierwotna istota
człekokształtna). Muszę przyznać, ze to dość męczące, próbuję wstać i nie
mogę, idę do przodu, ale mam zwolnione tempo. Co to znaczy? Jestem dziecinna
i nie radzę sobie z problemami? A może jestem po prostu tak nieskomplikowana
jak człowiek pierwotny? Troszkę dołujące te moje interpretacje i mam
nadzieję, że błędne. Pozdrawiam i bardzo liczę na pomoc :-)