09.04.03, 13:35
Jestem mężatką od 3 miesięcy (ur. 10.02.1979), a związek z moim mężem
(ur.06.11.1980)jest już nudny i zaczynają fascynować mnie inni mężczyźni
(szczególnie jeden ur 27.07.1978). Czy nasz związek:wodniczki i skorpiona od
początku skazany był na niepowodzenie i czy mnie jako wodniczki zawsze będą
interesować inni mężczyźni( z racji znaku, oczywiście)? A czy związek z tym
lwem byłby dla mnie szczęśliwy? Proszę o odpowiedź.Zgóry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • mii.krogulska Re: wodniczka 10.04.03, 10:10
      Witam serdecznie,
      nie jest to dobra sytuacja dla małżeństwa - chyba, że mąż
      będzie miał równie lekki stosunek do spraw wierności (w
      co trochę wątpię).
      Niestety, na Pani pytanie nie ma jednoznacznej
      odpowiedzi. Wodnik to znak, który w każdej dziedzinie
      szuka wolności i niezależności, ale nie znaczy to wcale,
      że nie może być wierny w miłości. Musi więc odpowiedzieć
      sobie Pani na pytanie czego oczekuje od małżeństwa i czy
      przypadkiem ta ważna decyzja nie była przedwczesna.
      Horoskop może pomóc w zrozumieniu sytuacji, ale w
      przypadku tak powaznych wątpliwości trzeba dokładnie
      poznać godzinę urodzenia i zbadać nie tylko horoskop
      Pani, ale i męża, a także horoskop ślubu. To
      skomplikowana operacja astrologiczna, która wykracza poza
      ramy naszego publicznego Forum.

      Pozdrawiam, Mii

    • irona.sonata Re: wodniczka 01.05.23, 10:48
      Bardzo bardzo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka