uia
09.04.03, 13:35
Jestem mężatką od 3 miesięcy (ur. 10.02.1979), a związek z moim mężem
(ur.06.11.1980)jest już nudny i zaczynają fascynować mnie inni mężczyźni
(szczególnie jeden ur 27.07.1978). Czy nasz związek:wodniczki i skorpiona od
początku skazany był na niepowodzenie i czy mnie jako wodniczki zawsze będą
interesować inni mężczyźni( z racji znaku, oczywiście)? A czy związek z tym
lwem byłby dla mnie szczęśliwy? Proszę o odpowiedź.Zgóry dziękuję.