senthiel
24.01.18, 16:05
Zapytałam , jakie zamiary ma wobec mnie pewien mężczyzna. Od pól roku nie utrzymujemy kontaktów, jednak ja cały czas myślę o tej osobie.
Łączyła nas znajomość na granicy przyjazni,dobre porozumienie intelektualne i duchowe oraz flirt ( z pewnymi deklaracjami z jego strony). Dzieliła spora różnica w poglądach co do przyszłości tej relacji - ja jestem zorientowana na założenie rodziny, on szukał przygody ( kiedy utrzymywaliśmy relację, mężczyzna ten był wolny, bezdzietny, nigdy nie był w związku małżeńskim). Brakuje mi przede wszystkim tej przyjazni, bo jest zadkoscia w dzisiejszym swiecie (partnera na zycie w nim nie widzę), która została zniszczona po jednej idiotycznej kłótni.
Głupiec - Cesarzowa - VIII monet
Dla mnie to brak chęci pogodzenia/nawiązania relacji z jego strony, rozdział zamknięty ( Głupiec) ma chyba już kogoś na oku ( Cesarzowa), jest z kimś w związku itd także znajomość ze mną nie ma dla niego już znaczenia. Zaczął nowy rozdział. Nie wiem , jak w tym świetle traktować VIII denarów (jako potwierdzenie braku jakichkolwiek uczuć względem mojej osoby?).
Jak wy to widzicie?