18.03.21, 18:35
Zapytałam kart: czy się spotkamy w okolicach Wielkanocy:
Koło Fortuny + Gwiazda + Zmartwychwstanie

Losowałam ze wsztstkich kart, nie tylko z WA.
Tym razem nie wybieram się co prawda w rodzinne strony, ale zastanawiam się, czy kumpel/przyjaciel z którym znajomość przechodzi w trochę inną stronę, przyjechałby w moim kierunku.
Co prawda Koło Fortuny się toczy i wskazuje na ruch, na karcie Zmartwychwskania też widać osoby wstające na wezwanie trąby, ale Gwiazda wydaje mi się bardzo statyczna, chociaż pogodna i radosna, moim zdaniem pokazuje bardziej nadzieję na takie spotkanie. Jest jednak w środku, nie na końcu. Wydaje mi się, może dojść do spotkania.
Co Waszym zdaniem pokazują te karty?
Obserwuj wątek
  • kocimietka Re: Spotkanie 19.03.21, 14:34
   Wg mnie karty nie odpowiadają jednoznacznie, czy w tym terminie się spotkacie, ale w tych kartach jest na to spore prawdopodobieństwo, że tak i nadzieja, że ta znajomość się odnowi jednak nie koniecznie w tym czasie, o którym wspomniałaś.
   • serefina.125 Re: Spotkanie 20.03.21, 13:33
    Dziękuję Kocimiętko. Moje pierwsze skojarzenie: aby ta nadzieja z Gwiazdy się spełniła, muszę najpierw go 'zawołać'. Jeśli chodzi o znajomość, w tym przypadku jest to bardziej zmiana niż odnowienie kontaktu. Jeśli to zmienia odczyt kart smile Pozdrawiam serdecznie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka