Dodaj do ulubionych

na 2 panów

15.10.21, 20:46
Zerknijcie dobre dusze na rozkład na 3 karty dla mnie na 2 panów. Moje pytanie brzmi - z którym z tych Panów mam większe szanse na stworzenie stałego związku?
1. Pan Koziorożec, trochę młodszy - RYCERZ PUCHARÓW CESARZ KAPŁANKA
2. Pan Ryby, kilka lat starszy - 6 BUŁAW DIABEŁ KRÓL PUCHARÓW
W 1 przypadku karty wydają się być bardziej związkowe i w Cesarzu jest szansa na stabilny związek oraz porozumienie dusz w Kapłance. Jednakże troszkę mnie niepokoi ten Rycerz Pucharów - czy w tym kontekście oznacza skłonność Pana do flirtów i zdrad, czy może łączące nas uczucie, narazie takie trochę niedojrzałe?
W 2 przypadku związek, a raczej "układ" opierałby się głównie na seksie i wzajemnym uzależnieniu od siebie, może dlatego że Pan jest aktualnie zajęty i nie mogę raczej liczyć na nic więcej niż romans, jednak aktualnie mamy bardziej się ku sobie niż z Panem nr 1 - co też pokazało się w Królu Pucharów jako dojrzalsze uczucie niż w Rycerzu Pucharów, może dlatego, że Pan jest dojrzały wiekowo?
Obserwuj wątek
  • dark_september Re: na 2 panów 16.10.21, 10:27
   Ja w obu przypadkach nie dostrzegam za bardzo kart typowo związkowych - no może w pierwszym przypadku Cesarz może mówić o stałym partnerze lub mężu, jednak Kapłanka to często związek w ukryciu, nieformalny. W drugim przypadku gdyby nie ten Król kielichowy pomyślałabym, że chodzi mu tylko o seks, ale on te uczucia faktycznie może do Ciebie posiadać. Jednak dla mnie zawsze gdy w rozkładzie wypadnie Diabeł zapala się lampka ostrzegawcza, że ta znajomość może mieć charakter toksyczny, uzależniający może właśnie dlatego, ze on jest zajęty...
   • dark_september Re: na 2 panów 16.10.21, 10:28
    Tak więc uważałabym szczególnie z tym drugim panem bo on może Cię rozkochać i zmanipulować, abyś została jego kochanką - w 6 buław może mieć właśnie taki plan podboju względem Ciebie
    • magdalena.1230 Re: na 2 panów 16.10.21, 10:35
     Pierwszy pan wygląda spoko, ale niepokoi mnie jego sytuacja. Czy on nie jest żonaty?
     Zwróć uwagę nq jego matkę , ktora ma decydujący głos w wyborach syna.


     Pan 2. Szukq wrażeń i jak dasz to on weżmie

     Radziła bym wybadać grunt ..
     • anhelica6darc Re: na 2 panów 16.10.21, 11:01
      Ten pierwszy nie jest żonaty jest zagorzałym kawalerem, ale ustabilizowanym życiowo i nic mi niewiadome, aby kogoś miał (podobno nie, ale może kogoś ukrywa). Mieszka osobno bez rodziców, ale wywodzi się z rodziny o silnych wartościach katolickich więc z pewnością mama może ingerować w jego życie uczuciowe, skoro do tej pory nie ma żony. Drugi pan jest w wieloletnim związku, ale widać że im się nie układa, żyją osobno i sprawiają tylko pory ze względu na dzieci. Jeśli miałabym ocenić, to lepiej mi się rozmawia z panem nr 2 i on też wydaj się bardziej zaangażowany w naszą znajomość (na stopie przyjacielskiej), natomiast pan nr 1 pojawia się i znika, za to jak już jest to rozumiemy się bez słów tak bardzo jesteśmy do siebie podobni
  • dark_september Re: na 2 panów 16.10.21, 10:47
   Jeszcze odnośnie pytania o Rycerza pucharów - ta karta ma wiele znaczeń od adoratora, zakochanej osoby po niestałego w uczuciach flirciarza, a nawet alkoholika big_grin W tym układzie po nim stoi Cesarz więc to może być luźna znajomość, która z czasem przerodzić się może w coś poważniejszego.
   • anhelica6darc Re: na 2 panów 16.10.21, 11:12
    Pan nr 1 jest trochę niedojrzały w relacjach z kobietami jak na swój wiek, do tej pory podobno nie był w żadnym poważnym związku a jest mocno po 30 -tce. Niby facet ustabilizowany życiowo, robi karierę zawodową, ale nie sprawia wrażenia jakby chciał się wiązać na stałe i nasza znajomość jest od pewnego czasu stale na etapie flirtowania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka