16.10.21, 15:28
Witam czy ktoś mógłby postawić mi karty, mogę je zinterpretować sam lub w zamian postawić. Na początku listopada biorę udział w zawodach sportowych (sport indywidualny)

Jakim wynikiem się skończy dla mnie to wydarzenie?
Obserwuj wątek
    • doris000 Re: Wynik 17.10.21, 10:24
      Cesarzowa (Król pucharów, Odrodzenie) - karty jak najbardziej pozytywne, Cesarzowa na mojej karcie jest dumna z siebie i triumfuje, a Król pucharów trzyma kielich - zupełnie jak na znak zwycięstwa. Myślę więc, że będziesz zadowolony z siebie. Daj znać po zawodach, jaki był wynik
      • magicznyb555 Re: Wynik 17.10.21, 12:18
        Dziękuję bardzo, karty mówiące o tym że będzie dobrze ale teraz pozostała reszta w moich rękach bo samo się nie zrobi smile. Oczywiście po wszystkim zweryfikuje
        • doris000 Re: Wynik 22.11.21, 13:57
          Szkoda, ale karty odpowiadają na konkretne pytanie, a Twoje pytanie nie brzmiało "Czy zawody się odbędą w terminie" ale: "Jakim wynikiem się skończy dla mnie to wydarzenie?" i karty na nie odpowiedziały, czyli jeśliby zawody się wtedy odbyły, to byłbyś zadowolony z wyniku...
          • magicznyb555 Re: Wynik 23.11.21, 08:55
            Tak tak szkodę ale oczywiście zgadzam się z tym smile w związku z tym mógłbym prosić o karty na dwa pytania
            Czy w grudniu zawalczę? (jest to sport walki)
            Jakim wynikiem się zakończy?
    • aprepopa Re: Wynik 16.11.21, 11:54
      Zapytam z ciekawości ze względu na wylosowane przez Doris karty, czy już definitywnie odwołane, jako jednorazowe wydarzenie, czy z możliwością odbycia się w późniejszym terminie i Twego tam ewentualnego udziału?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka