Dodaj do ulubionych

No to mamy problem

08.03.10, 16:53
wiadomosci.onet.pl/1602131,2678,1,placz_nad_rozlanym_winem,kioskart.html
W jednym z marketow pan pokazywal nam zdjecia rozbitych butelek, poszlo 3000
butelek. Faktycznie na polkach nedzne resztki sad

Nie lepiej jest z oliwa, ale za to kupilam taka, na ktora sie juz dlugo
czailam. Jednoszczepowe Arbequina i Picual. Arbequina to miod na moje serce smile
a Picual to chyba najbardziej wytrwana jaka znam smile

Z oliwa pociecha jest taka, ze polnoc da rade, az rejony trzesionowe sie nie
podniosa. Z winem duzo gorzej, na polnocy winnic niewiele.
Obserwuj wątek
    • jo.hanna no to wspolczuje 08.03.10, 17:02
      bez pradu mozna zyc. Bez telewizji tez. Bez internetu prawie mozna zyc. Ale bez
      wina i oliwy?
      • emigrantka34 Re: no to wspolczuje 09.03.10, 09:35
        o tak, bez wina zdecydowanie nie.
    • krysia2000 Re: No to mamy problem 08.03.10, 18:10
      No słyszałam, ze straty tam są straszne i będą odczuwane na całym świecie. W
      naszym Tesco już powoli znikają z półek czilijskie rezerwy sav blanców z 2009.
      Roczników 2010 to się chyba nie ma co spodziewać?
    • fettinia Re: No to mamy problem 09.03.10, 09:32
      taa
      to i u nas skonczy sie eldorado i pyszne wina chilijskie za pare euro..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka