wiadomosci.onet.pl/1602131,2678,1,placz_nad_rozlanym_winem,kioskart.html
W jednym z marketow pan pokazywal nam zdjecia rozbitych butelek, poszlo 3000
butelek. Faktycznie na polkach nedzne resztki
Nie lepiej jest z oliwa, ale za to kupilam taka, na ktora sie juz dlugo
czailam. Jednoszczepowe Arbequina i Picual. Arbequina to miod na moje serce

a Picual to chyba najbardziej wytrwana jaka znam
Z oliwa pociecha jest taka, ze polnoc da rade, az rejony trzesionowe sie nie
podniosa. Z winem duzo gorzej, na polnocy winnic niewiele.