Dodaj do ulubionych

PULS MA PYTANIE DO PANA MICHNIKA

IP: *.24.11.38.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.02.02, 05:43
Czemu to Adamie pozamiatales wszystkie moje watki o przestepcach zydowskich
ktorzy to otrzymali kary smierci i wiezienia na podstawie udowodnionych im win
przez cywilno-konstytucyjne prawo Stanow Zjednoczonych?.Czyzbys uwarzal ze ja
pisze nie prawde?,a moze kwestionujesz legalnosc i niezawislosc tych sadow?.
W bibliotece Kongresu Stanow Zjednoczonych sa stenogramy z procesow tych
przestepcow i kazdy kto chce i ma internet moze tam wejsc,wiec ty mnie chcesz
zakneblowac palce?.Czy ty mnie nie lubisz?

puls
Obserwuj wątek
    • Gość: Egon Re: PULS MA PYTANIE DO PANA MICHNIKA IP: *.proxy.aol.com 11.02.02, 05:51
      Gość portalu: puls napisał(a):

> Czemu to Adamie pozamiatales wszystkie moje watki o przestepcach zydowskich
      > ktorzy to otrzymali kary smierci i wiezienia na podstawie udowodnionych im win
      > przez cywilno-konstytucyjne prawo Stanow Zjednoczonych?.Czyzbys uwarzal ze ja
      > pisze nie prawde?,a moze kwestionujesz legalnosc i niezawislosc tych sadow?.
      > W bibliotece Kongresu Stanow Zjednoczonych sa stenogramy z procesow tych
      > przestepcow i kazdy kto chce i ma internet moze tam wejsc,wiec ty mnie chcesz
      > zakneblowac palce?.Czy ty mnie nie lubisz?
      >
      > puls

Pocaluj w dupe PANA ADAMA,psie z ryjem osmarkanym! A modlic to sie mozesz
      DEBILU . do ksiezyca na ktorym twoj prapraprapra dziadek siedzi,a imie jego niby
      Jan jest !
      • Gość: puls Re: PULS MA PYTANIE DO egona-TEZ IP: *.24.11.38.Dial1.Chicago1.Level3.net 11.02.02, 06:06
        Gość portalu: Egon napisał(a):

> Gość portalu: puls napisał(a):
        >
        > > Czemu to Adamie pozamiatales wszystkie moje watki o przestepcach zydowskic
        > h
        > > ktorzy to otrzymali kary smierci i wiezienia na podstawie udowodnionych im
        > win
        > > przez cywilno-konstytucyjne prawo Stanow Zjednoczonych?.Czyzbys uwarzal ze
        > ja
        > > pisze nie prawde?,a moze kwestionujesz legalnosc i niezawislosc tych sadow
        > ?.
        > > W bibliotece Kongresu Stanow Zjednoczonych sa stenogramy z procesow tych
        > > przestepcow i kazdy kto chce i ma internet moze tam wejsc,wiec ty mnie chc
        > esz
        > > zakneblowac palce?.Czy ty mnie nie lubisz?
        > >
        > > puls
        >
        > Pocaluj w dupe PANA ADAMA,psie z ryjem osmarkanym! A modlic to sie mozesz
        > DEBILU . do ksiezyca na ktorym twoj prapraprapra dziadek siedzi,a imie jego nib
        > y
        > Jan jest !

egon ty fajtlapo zafajdana posprawdzales juz dzisiaj wszystkie pojemniki ze
        smieciami?Adama w dupe nie moge pocalowac bo nie jestem pedalem ale slyszalem ze
        ty czasami swiadczysz te uslugi Panu Adamowi jak nie mozesz nic znalezc w
        smietnikach.
        Przyjedz do Chicago-moje pojemniki na smieci maja zawsze jakies frykasy.

puls

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka