Dodaj do ulubionych

moskwa nie potrafi przegrywac

20.02.10, 23:11
rosyjska ciota nie potrafi przegrywac i wietrzy spisek Buhahaha
A przeciez ewidentnie malo nie grzebnal ryjem po lodzie i mogl stracic te
swoje wsyskie tsy zolte kly ... niech sie cieszy ze zyje po powrocie czeka go
praca w Lagrze z roskazu Leonida WlAdolfowicza

www.sport.pl/vancouver2010/1,103363,7584381,Vancouver_2010__Rosyjskie_media_o_Pluszczence___Okradziono.html
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 01:32
      piź_dzisz jak nakrecony. Pluszczenko został okradziony ze złotego medalu. złoto
      lysaceka nie warte srebra.
      i to nie jest jedynie moje zdanie ale też ludzi, którzy wykonywali zawód
      zawodnika w przeszłości.
      widzę, że cierpisz na miłość do ameryki.
      • dawaj_czasy Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 01:53
        A znasz przepisy sedziowskie , rozumiem ze skladzie sedziowskim byli sami
        Amerykanie albo przynajmniej "nieprzekupni rosjanie" ...
        Poza tym musisz znac duzo tych "zawodnikow"
        Poza tym w przeszlosci ruskie okradali z medali innych nazbyt czesto do tego
        stopnia ze wspolzawodnictwo z ruskimi bylo na 99% przegrane i ludzie zruszali
        ramionami bo wiadomo bylo kto za tym stoi...
        • felusiak1 Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 02:24
          kolego, to czy ruskie okradali nie ma znaczenia.
          pluszczenko prowadził i w dowolnej skoczył poczwónego, lysacek nawet nie próbował. tłumaczą, że lysacek porusza sie na lodzie bardziej elegancko i wdzięcznie a także jego przejścia od elementu do elementu są piękniejsze. czyli mamy do czynienia nie ze sportem lecz z rewią piekności. takie sędziowanie efektywnie niszczy łyżwiarstwo figurowe jako sport. mnie to nie przeszkadza. wolę konkurencje gdzie nie oceniają sędziowie.
          masz tu, poczytaj sobie co napisał stojko w "wieczór, w króry
          sędziowie zabili łyżwiarstwo figurowe"
          sports.yahoo.com/olympics/vancouver/figure_skating/news?slug=es-thoughts021810&prov=yhoo&type=lgns
          poczytaj sobie tutaj analizę dlaczego pluszczenko przegrał chociaż był lepszy. lysacek nie ponosi winy za sędziowanie. teraz przyjdzie mu żyć wiedząc, że złoto było księgowym fuksem.
          www.examiner.com/x-20118-Figure-Skating-Examiner~y2010m2d20-Lysacek-vs-Plushenko-An-indepth-analysis
          • dawaj_czasy Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 16:13
            To jest Twoja subiektywna ocena kolego ,a sedziowanie i przepisy nie my
            ustalamy, ja tez bym wolal zeby w pilce noznej nie bylo wogole spalonych bo to
            zabija widowiskowsc tego sportu , ale czy kogos to wzrusza ?
            Mowisz ze to "fuks ksiegowego" ;)dal mu zloty medal :)niech tak bedzie ,przepisy
            sie ponoc zmienily a ten P. sie ewidentnie potknal (sam widzialem urywki) i
            sedziowie to wylapali - i po ptokach ...
            I ja uwazam ze to jest wlasnie sprawiedliwe co z tego ze poczworny jak nie CZYSTO !
            Kolego nie pekaj , jak russkie beda miec SWOJA Olimpiade to Amerykanie dostana
            TYLKO brazowe jesli wogole dostana ...
            WSzystkie zlota przypadna Zbirowi , a srebra zabiora Czinki i NIKT nie pisnie
            slowkiem na zle sedziowanie ...
            W amerykanskiej prasie troche poplacza jak teraz ruskie - who cares
            A prawde powiedziawszy to ten gayowski sport zupelnie mnie nie obchodzi - to tak
            namarginesie ...
            Swoja droga jak cicho jest o licznych lagodnie mowiac niedociagnieciach na
            Kanadyjskiej Olimpiadzie cale szczescie ze to nie jest w USA bo bysmy tu mieli
            zatrzesienie i huragan krytyki wiadomo czyjej
            Pozdro z Nowej Anglii
            I jeszcze jedno ,to ze ruskie zawsze okradali min. Polakow dla mnie bedzie
            mialo zawsze znaczenie ...
      • l-oxo-l Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 18:05
        Wracając do samego Pluszczenki to taki ktoś jak on przydałby się w polskim
        sporcie. Polscy sportowcy jak gdzieś jadą to nigdy nie wiadomo co się stanie.
        Czy dostaną wycisk od kogoś natychmiast , czy może uda im się jakimś cudem
        dotrzymać do końca i zająć np 45 miejsce na 50 startujących. No czasem uda się
        zdobyć jakieś sreberko. Wiem co powoduje tobą dawaj_czasy kiedy wypisujesz
        zawistne dyrdymały , zwyczajnie masz kompleksy. Ani gazu z łupków , ani
        sportowców z prawdziwego zdarzenie w Polsce nigdy nie będzie tak jak prawdziwych
        autostrad i wielu innych rzeczy.
        • dawaj_czasy Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 20:12
          niech ta Plujka pozostanie na swojej nieludzkiej ziemi i ty mi nam takiego
          prymitywa co niepotrafi sie normalnie z godnoscia zachowac NIE przywoz nam
          Polakom ta ciota z rozchwiana psychika jest NIEPOTRZEBNA nawet obrazkach.
          Zawistne dyrdymaly powiadasz , a ktorym miejscy widzisz tu zawisc ?
          czego niby ja mialbym zazdroscic
          Owszem kiedy mieszkalem prl-u to moglem zazdroscic Amerykanom tego ze ja mam na
          kartki dwie parowki i koslawe buty a oni wszystko co sa moga zamarzyc
          A te koslawe buty moje i 40 milionow Polakow zawdzieczalismy okupacji
          roSSyjskiej i tego im NIGDY nie wybacze rowniez tego ze zniszczyli milionom
          ludziom na calym swiecie ZYCIE kariery i zeszmacili miliony innych i w ich
          imieniu tutaj pisze
          I dopuki ten szmatlawiec WlAdolfowicz nas Polakow nie przeprosi nie odda
          zabgrabionych dobr kultury i odszkodowan za gwalty i grabierze nie moze liczyc
          poedofil na moja laske ...
          ByeBye
          • l-oxo-l Re: moskwa nie potrafi przegrywac 21.02.10, 21:59
            Jakoś już 20 lat bez ruskiej okupacji i dalej bez zmian. Choć jak dłużej się
            zastanowić to chyba nieco lepiej jest od kiedy nastała okupacja europejska.
            Użyłem celowo słowa "okupacja" ponieważ w wypowiedzi stosuję kryteria takie jak
            mój adwersarz dawaj_czasy. Wnioski dawaj_czasy wyciągnąć chyba potrafisz sam ,
            mam nadzieję że azbest nie wyżarł ci do końca szarych komórek. To czy komuś coś
            wybaczysz czy też nie akurat jest bez najmniejszego znaczenia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka