swiblowo 01.11.10, 16:47 ikre zarl, wku...al Japoncow, niegadziaj... Chyba w grudniu bedzie w Polsce...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 17:33 wiesz, kazdy lubi co lubi, ja tam siem nie wtracam w cudze uwielbienia za bardzo, ale w zwiazku z twojej sygnatura nasunel mi sie taki obraz, ze rosyjskiego cemientarza we breslau dnia dzisiejszego fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2491215,2,1,20101101168.html Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk [...] 01.11.10, 17:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 18:42 special for you : fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2491368,2,1,70b3a58c7d238052d12a95037fd-prev.html fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2491363,2,2,6c532e741a8b92923444cd59dfa.html Co Cie tak взволновало zdjecie z Wroclawia? Mnie взволновали te powyzsze. Mam taki znaczek w kolekcji. Silnie mnie wzruszyli ci ludzie z ich holokaustem. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 18:49 swiblowo, mnie nic nie ruszylo,tylko tego glupka,nieruska11,sprowokowalem.Wiesz jak to nie raz bywa.Idziesz sobie chodnikiem i zauwazasz ze paskudny kundel cos tam warczy za plotem,nu to z nudow podraznisz go,a on zaczyna ujadac sie od razu.Wiem ,ze to nie jest humanitarne,kazdy ma prawo na istnienie,nawet takie paskudstwo jak nierusek11,ale kazdy czlowiek nieraz robi rzeczy,za ktore jemu pozniej wstyd(he,he). Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 18:56 Post ze zdjeciami byl do ruska11. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:04 swiblowo,ale to nie zmienia faktu,ze ten glupek dal sie podpuscic,jak pacan.Widzisz,jak ujada. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:05 Zastrzel go! Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:14 swiblowo napisał: > Co Cie tak взволноваl > 3;о zdjecie z Wroclawia? Mnie взволн& > #1086;вали te powyzsze. > Mam taki znaczek w kolekcji. Silnie mnie wzruszyli ci ludzie z ich holokaustem. zadne 'взволновало', bo we breslau zamieszkuje i wpadlem we swieto zmarlych na cmentarez ruski. a ze co tam sie uwidzialo to ty mozesz miec problem nie ja, gdyz zydow tam jest duzio, acha majac problem bedzisz mial towarzystwo razem ze zydami polskojezycznymi wspolczesnymi rusofobicznymi, he. aha, szcze nie podniecaj halakuastami, chyba ze jestes taki durak-igororbyangol, lub inny hahlacki boryska co te halakausty na katyni przetwarza,he Mnie взволновали te powyzsze. Mam taki znaczek w kolekcji. Silnie mnie wzruszyli ci ludzie z ich holokaustem. dada,;) Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:28 Odnosze rusek wrazenie, ze nie wiesz z kim tanczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:41 odnosze wrazenie ze za duzo was (rusofilow) tu ostatnio sie objawilo. kogda tebia liczili mnie szynel stroczili, гы... гы... p.s. marouder, nie bogaty umom, dobrze ci wyperswadowal zachcianki wszelakie, haha Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:55 rusek11 napisał: > odnosze wrazenie ze za duzo was (rusofilow) tu ostatnio sie objawilo. ---- I ty masz byc "lekiem na cale zlo"? Zasrales juz caly watek. Spie...j grabarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 20:03 :) :) paszol na hkuj kazol. mozesz se spier.dolic na foruma eha moskwy, lub na inne ruskiwe dziadostwa,he wez ze soba ta ciote diskopolowa igorhomo-ue i inne badzxiewie ruskojezyczne,he Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 20:21 Rusek lubi ostry seks z ...trupami. I nie dziwota. Kto by taka morde parszywa polecial? Pozdrawiam cie, rozpinaj rozporek bo ci wystygna. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 20:36 czyli jestes taki polsk-ruski spi[esjalista od tego co 'rusek' lubi,hehe tys swigolowo jestes niezly model, ale nie na miejscowych roznokojedzyczny h cwaniaczkow, adnako,he na powaznie, to sie nie wglembiaj we me upodobania seksualne gdys nie na twa morde piejzaz, adfnako,he jeszcze bardziej powaznie, spad otsiuda, panial? Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 20:42 Zdradze ci cos rusek - to ci sie moze przydac. Kawalek mydla czasem pomaga - chyba wiesz, o czym mowi "specjalista"? Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 20:56 twoje seksualne upodobaniwe (patrz moj pirwszy post) nie interesuja, . swidobolowo, badz i pisz, ale nie naprefaj czuwak swa piosanina i bedzie jak lubisz - git :) ja was, polskolubow rusko i angielsko jezycznych lubie, bo oprocznia slow ni macie polandi nic wincej do zaoferowania, bardziej tom sie odnosi dop tych azbestowych nizli do was ruyskoperdacych bo niepatraficie sie skuml;ac, adnako,he Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:10 rusek11 napisał: > twoje seksualne upodobaniwe (patrz moj pirwszy post) nie interesuja, . -- Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:25 widzisz zydku, nie gustuje we waszych konfuzjach miedzyusobnych, i sie swibologowo wal, he dlatego zydzie- rusofile sie zaprzyjznij ze zydami-rusofobami i bedzie wselenskji spokoj, adnako,he spadowa gnoju ze stad, bops durak,haha Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:35 Wizyty na cmentarzu sa dla ciebie niekorzystne. Fluidy jakies ten pomnik wydzielal chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:51 ktory pomnik? tej baby ruskiej co zginela 5.05.1945. czy tego zyda co zginal dwa tygnia przed pobieda a naimie mial 'izrael'? z wami zydami to som zawsze problemy, bo swe guano wywlekacie na zewnatrz postojanno, adnamkop,he dlatego spadaj dupku stad gdyz twe zydowskie problemy nie som dla polakow interesujace, fersztejen, duraku? Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 19:56 nierusek,wiem na czym polega twoj problem. A T O jest lekarstwem na twoi kompleksy. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 20:04 duraku, przestan popierdywac, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Profiluje sie pewnie 01.11.10, 17:47 do walki z Wowa przy nastepnych wyborach prezydenckich. Image mial niedomiar jaj, to pogonil Luzkowa i teraz muskuly Japoncom okazal. Na szczescie w stosunkach z Polsza w lagodne tony uderza. Oby tak dalej. PF Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Profiluje sie pewnie 01.11.10, 18:47 > Na szczescie w stosunkach z Polsza w lagodne tony uderza. Oby tak dalej. ---- Juz biala "Trojke" z dzwoneczkami zaprzegaja. Ale podjada niezauwazeni. Odpowiedz Link Zgłoś
walter622 Witaj Swiblowo 01.11.10, 19:57 swiblowo napisała: > Ale podjada niezauwazeni. By nie spłoszyć borrata, asscholda i ich "przyjaciela"? Oni są czujni i urządzą "stosowne" przywitanie. Będzie jak z wizytą Putina, gdy pod jego hotelem stał jakiś pisuar ubrany w prezerwatywę. Z całej tej wizyty właściwie gryzipiórki zauważyły wyłącznie te obowiązkowe wdzianko polityków PiS. Tym razem będzie podobnie - przypuszczam, że "przyjaciel" i jemu podobne przygłupy się o to postarają. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Witaj Swiblowo 01.11.10, 20:27 Nie, ja nie to mam na mysli. Oni - Ruscy - zrobia to tak delikatnie i inteligentnie jak dzis Miedwiediew, co postawil swa prezydencka stope na Kurylach. Tak...w niewymuszony sposob. Glowa wysoko podniesiona, nie spoglada na "nariady" gawiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
walter622 Re: Witaj 01.11.10, 21:03 swiblowo napisała: > postawil swa prezydencka stope na Kurylach. Mówią, że ładne miejsce, warte zobaczenia - była okazja to postawił stopę i to nie jedną. Trochę potruchtał, niewielkie te wysepki - on tam dobrał się chyba helikopterem ? - i poleciał dalej. Po szanghajskiej deklaracji to mógłby tam nawet zostać na dłużej. Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Re: Witaj 01.11.10, 21:10 walter622 napisał: > Mówią, że ładne miejsce, warte zobaczenia - była okazja to postawił stopę i to nie jedną. Надеюсь, что выложит фотки в Контакте slon.ru/photo_daily/486951/ Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Witaj 01.11.10, 21:22 walter622 napisał: Po szanghajskiej deklaracji to mógłby tam nawet zostać na dłużej. ---- A po co? Odpowiedz Link Zgłoś
walter622 Re: Witaj 01.11.10, 21:47 swiblowo napisała: > A po co? Robić chociażby fotki - fajnie wygląda z tym aparatem. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Witaj 01.11.10, 22:04 Mnie z lekka zazdrosc kujnela. Dobrze jest byc prezydentem...chociaz na jeden srok. A te fale widziales? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Witaj Walterze 01.11.10, 22:26 walter622 napisał: > By nie spłoszyć borrata, asscholda i ich "przyjaciela"? Asschold, czyli abhod, czyli odchodek to teraz dawaj-czasy, z całą pewnością, na 100%. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Trojka pod czujną kontrolą 01.11.10, 22:28 swiblowo napisała: > Juz biala "Trojke" z dzwoneczkami zaprzegaja. Ale podjada niezauwazeni. To fakt, dla PL niezauważenie, ale Amis są czujni. Ciekawe, jak daleko pozwolą trojce pognać.... Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Trojka pod czujną kontrolą 01.11.10, 22:50 Do Palacu Kultury moze dojda? To moze byc nowa ambasada RF. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Trojka pod czujną kontrolą 02.11.10, 00:44 swiblowo napisała: > Do Palacu Kultury moze dojda? To moze byc nowa ambasada RF. Ale parę pięter dostaną Niemcy i Francuzi. Jak Trojak to Trojka. Odpowiedz Link Zgłoś
walter622 Re: Trojka pod czujną kontrolą 02.11.10, 00:29 eva15 napisała: > Ciekawe, jak daleko pozwolą trojce pognać.... Masz na myśli Borrata, asscholda ( tj. dawaj_d..) i ich "przyjaciela" ? Wiesz, na takich chabetach bym nie ryzykował przejażdżki - zdechną na pierwszym wirażu. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Trojka pod czujną kontrolą 02.11.10, 00:45 Na te trzy chabety USA nie zwracają uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Japonczycy lubia ZSRR 01.11.10, 20:33 Bez watpienia. To pewnie za ten ksiezyc. A moze kolchoz? Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Re: Japonczycy lubia ZSRR 01.11.10, 20:42 Чуткость к окружающей среде издавна присуща японскому характеру, стойкому именно благодаря своей гибкости. Стремление приспособиться к современности отнюдь не означает готовности отказаться от своих национальных черт. Напротив: приспособиться всегда означало для японца уцелеть. logbuk.ru/index.php/archives/308 Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Re: Japonczycy lubia ZSRR 01.11.10, 20:49 ...И пока за туманами Видеть мог паренек, На окошке на девичьем Все горел огонек... www.youtube.com/watch?v=NpyArQgakQ4&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Kalinka 01.11.10, 21:04 jk2007,dzieki cie od calego serdca za "Kalinke" po japonsku.Naprawde wzruszylo mnie to wykonanie. Dzieki jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 stakanczyki 01.11.10, 21:05 www.youtube.com/watch?v=KUl3WMO0omQ&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Kalinka 01.11.10, 21:13 Koniec! Zadnych "Kalinek". Igor - wez sie w garsc! Mialo byc o Prezydencie na Kurylach! Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Japonia 01.11.10, 21:16 lib.ru/EMIGRATION/OVCHINNIKOV/sakura.txt skurlatov.livejournal.com/180785.html Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Kalinka 01.11.10, 21:18 swiblowo napisała: Igor - wez sie w garsc! Mialo byc o Prezydencie na Kurylach! Слушаюсь, товарищ командир! А что у нас с подкреплением? Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: jakie masz pytanie Swiblowo? 01.11.10, 21:46 Nie. Jakos smialosci nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Kalinka 01.11.10, 21:28 Niestety nic. Wszyscy pijani - tradycyjnie. Zdani jestesmy na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Kalinka 01.11.10, 21:33 swiblowo napisała: Zdani jestesmy na siebie. To вызываем огонь на себя. Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Gora Pilsudskiego 01.11.10, 21:37 гора Пилсудского, о. Сахалин. Долинский район. Названа в честь российского исследователя народов Сахалина Пилсудского Бронислава Осиповича (1866-1918). Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Kalinka 01.11.10, 21:45 Огонь? www.youtube.com/watch?v=GQ6zTI-YLwk&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Kalinka 01.11.10, 22:08 zaden ogen zydku, to twoja sraka sie pali, hehe spier/dalaj na arbat petuch. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Kalinka 01.11.10, 22:17 O! Rusek to jeszcze marzyciel...ale mieszanka! To o czym teraz myslisz? Jak ci cieplo w zadku? Oj...ten dreszczyk...!!co? fajny? Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Kalinka 01.11.10, 22:35 no widzisz rabinowicz haim pietrowicz polegl w roku 1945 a takie swinie yzdfowskie jak ty rusofobie produkuja na polskich foreach. nie pisz o zadku bo tu pedalow malo jest. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Kalinka 01.11.10, 22:42 rusek11 napisał: > nie pisz o zadku bo tu pedalow malo jest. ---- Kumple cie opuscili? Wpadnij...jest tu paru proktologow... Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Kalinka 01.11.10, 22:53 nie dziekuje mila swiblowa. zostane przy swoich upodobaniach. (babsko-chlopskich), i dobrze m,i tak jest,he Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Kalinka 01.11.10, 23:08 Taki twardziel, jak ty chyba nie boi sie doktora?? Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Kalinka 01.11.10, 23:30 swibdologia nie rozpaczaj, bedzie i na twojej gomoseksualnej ulicy prazdnik, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Kalinka 01.11.10, 23:46 swiblowo,wyobrazam sobie,jak niewybredne teksty tego klauna cie bawia,zwlaszcza cos takiego: bedzie i na twojej gomoseksualnej ulicy prazdnik Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:36 hehe, taki pederasta moskiewski sie rozpisuje na polskim gwnoforum, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
l-oxo-l Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:41 rusek11 napisał: > hehe, taki pederasta moskiewski sie rozpisuje na polskim gwnoforum, hehe Kiedy brakuje argumentów i oleju we łbie zostaje "hehe" i "pederaści". Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:58 l-oxo-l napisał: > rusek11 napisał: > > > hehe, taki pederasta moskiewski sie rozpisuje na polskim gwnoforum, hehe > > Kiedy brakuje argumentów i oleju we łbie zostaje "hehe" i "pederaści". argumentow na co? wysil sie i zaprezentuj te argumenty,hehe a ze 'pederasci' to cie przepraszam homoseku, mialo byc ruskojazyczniegomoseki, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:07 rusek11 napisał: a ze 'pederasci' to cie przepraszam homoseku, mialo byc ruskojazyczniegomoseki, hehe Smieszny jestes! dzieki takim,jak ty, nie tak smutno zyc. p.s. z jakiego cyrku uciekles,dziwolagu jeden? Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:14 igoriok, z tego cio sie da odczuc to ty szukasz swego cyrku. angoli nie zabardzo cie akceptuja, u polaczkow to raczej nie masz szans, zostaje cie duraku jakies swiboloriazanskie gownozarcie, delektuj sie emigranskie badfziewie,he Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:19 Bravo,bis! p.s. rusek11,czy naprawda nie zdajesz sobie sprawy z tego,ze służysz za klauna? Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:27 igariok, juz cie dobitnie wyartykuwalem kretynie, idi w hkuj durakzameznyzaszalawa,he Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:21 rusek11 napisał: > igoriok, z tego cio sie da odczuc to ty szukasz swego cyrku. > angoli nie zabardzo cie akceptuja, u polaczkow to raczej nie masz szans, zostaj > e cie duraku jakies swiboloriazanskie gownozarcie, delektuj sie emigranskie bad > fziewie,he > ---- I to pisze jakas menda z Wroclawia, nie calkiem po polsku, nie calkiem po rusku o emigracji. Smiech! Ty lepiej przejdz na swoj rodzimy jezyk - nie naprygaj sie tak, bo ci zylka peknie. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:31 wlasnie zydku, pisze jak potrafie, a ty mendo? produkuje sie prowakacyjnie, pedalsko i antyrusko, odnako,he p.s. ten igoriok to debil zwykly jkest, ale ty rusofobiczna gnido. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:40 swiblowo,zauwazyla? tem klaun uzywa slow,znaczenie ktorych nie zna. A moze to w Tworkach eksperyment prowadza - dla pacjentow udostepnili internet? Ale,sadzac po ilosci postow i czasu,co ten rusek11 spedzil do tych czas na forum,rezultaty marne. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:49 swiblowo zauwazyla, zauwazyla, dada :) przestan chlac duraku, cio.ta swiblowa jest zajeta,haha Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:58 Igor, ja to mam nadzieje, ze za wiele osob tych bredni nie przeczyta. Bo az wstyd pisac z takim ... Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:02 swiblowo,masz racje,ta pyskowka robi sie co raz bardziej zenujaca. trzeba zmienic temat. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:45 rusek11 napisał: > wlasnie zydku, pisze jak potrafie ---- Pisz, pisz. Tylko mydla nie wypuszczaj. Nie znasz dnia ani godziny... > produkuje sie prowakacyjnie, pedalsko i antyrusko, odnako,he ---- Co masz na sobie? Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:55 czyli na polskim sie znasz zydzie?he to dobrze, dla polskojezycznych zydopedalow,hehe Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:14 Nie wiem, co w moim znaniu polskiego moze byc dobrego dla ciebie? Twoja profesja jest przeciez niezalezna od jezyka, grabarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 21:50 rusek11 napisał: > hehe, taki pederasta moskiewski sie rozpisuje na polskim gwnoforum, hehe --- No to w strachu musisz byc. Jak przyjda juz do twojego miasta, to niezle ci ...dogodza ci pederasci moskiewscy. Trzymaj mydlo w pogotowiu! Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:03 swiblowo,to ten kundel z za plotu do tego jeszcze jest pederastem!? O kuzwa,ale go Pan Bog ukaral!Widac sporo jego rodzice musieli grzeszyc,ze takie cos im urodzilo sie. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:06 ty hkujku mizerny sie popierdziewiaj, he Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:04 czyli mam byc w strachu ze do breslau zawita jakis zydoski pederasta swidbolowo? z jolki spadles zydzie ruskojezyczny? hehe nu tak,ruskie pedersty i pol;ishazbesciaki sie laczcie, haha Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:10 Jesli juz spadamy, to raczej z ksiezyca, niedouku. A ty nie masz byc w strachu, ty jestes w strachu. To wlasciwie juz histeria. Dawaj, dawaj pokaze kolegom - moze ktorys na tobie doktorat z psychiatrii zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:16 swiblowo,jaki to material na doktorat? w kazdej psichuszki takich na pęczki. On razcej do cyrku pasuje -jest bardzo smieszny i troche zalostny,ale to przez to,ze na wazeline go nie stac. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:24 igor_uk napisał: > swiblowo,jaki to material na doktorat? w kazdej psichuszki takich na pęczki. ---- Igor, spoko. On sie jeszcze "rozwinie". Czuje to. Bedzie dobry material. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:23 zydku ty i twoje koledzy doktorki i kandydaty w nichze, pocaluta mnie ruska11 w khuj i nie merdolta h...asy jedne. wypier.dalaj du.pku stad w podskokach bo cie nawet ruski zczerpiec nie potrafiom, petuchiigorki angelskjie maja gownop do gadania, hehe p.s. napisz kto cie dyma we mopskau, czeczen czy inny gruzin? Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:37 Tak jest. Zaraz wszystko rzucimy i polecimy cie w khuj calowac...glupi jestes calkiem, czy jak? Rozmarzyl sie... > p.s. napisz kto cie dyma we mopskau, czeczen czy inny gruzin? --- Powiedz mi, ktory jest lepszy? Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:43 swiblowo pyta glupola-pereraste ruska11: Powiedz mi, ktory jest lepszy? Sadzac po wyboru nicka,chyba jakijs Rosjanin,kochajacy inaczej,najbardziej mu spodobal sie. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:46 nie polecicie? tysie zydzie zdecyduj, albo w 'khujcalowac' albo 'doktorat z psychiatri robic'. z wami ruskojezycznymi to nigdy nic nie wiadomo, bo sami sie okreslic nie potraficie, odnako,bhe Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:54 Nie, nie polecimy. Ale masz przeciez grabarzu swoje trupy i mydlo. Dziabnij ze dwa prozaki, swiat grabarza tez moze byc piekny! Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:09 no widzisz zydzie, dalej sie wachasz, a co goprzej to sie nie zdecydowany jestes i rozgarniety, a to rokuje zle co do twej umyslowej sprawnosci czerepuszkiu pederasto zydofilski. ale niech sie martwia moskiewskie dupojepcy, popradzic cie nie mogengdyz nie posiadamy tak fachowych dupouslugowcow, zaco zreszta polandie lubie, ale nie na twoj ryj taki uczynek jest,he alez zwracam sie do twej durnowatosci glowatej z apelem zebys spier.dolil tam skad sie wzieles, z bogem panem amen, paszol w piz.du polskojezyczna mendownioa, :) Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:13 rusek11 napisał: nie posiadamy tak fachowych dupouslugowcow, zaco zreszta polandie lubie O, z tego wnioskuje,ze do kosciola ten klaun nie chodzi i ministrantem nie byl. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:25 igoriok-pedalok idz spac ze swojej polskiej prostytujacej k.orwa. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:17 Rusek stanal do apelu! To nie ten plac, ciemniaku... Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:24 dalej sie tu walesasz zydkowaty? idi z bogom, daże twoim ewrejskim. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:35 A to jewreje maja jakiegos boga? Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 22:56 rusek11,robisz sie troche nudny-zrozum,zeby caly czas ludzi smieszyc,musisz nowe zarty wymyslac,a ty caly czas wyjeżdżasz z tym samym tekstem. A juz mialem zamiar zaproponowac cie jakijs honorarium,za twoja wesola tworczosc,ale jak tak dalej pojdzie,to zlamanego grosza u mnie nie zarobisz. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:00 igoriok, mozesz zjesc swoje guano, pozniej zabic swoja polska szluche, wydymac swa corke i poderznac gardlo innym swym wypierdkam, panial duraku? he Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:16 Widze ze znasz sie na takich rozrywkach,widac ze nie z opowiadan o tym wiesz,a z wlasnego doswiadczenia. p.s. Ale z ciebie zboczeniec-wlasna corke dymasz! Fu,jestes ochydny,brzydze sie z toba byc na jednym watku. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:22 paszol na ch.uj. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Re: Polecial, chodzil sobie Miedwiediew po Kuryla 01.11.10, 23:50 widze, ze задело то тебя за живое.Czyli trafilem z tymi twoimi "rozrywkami". A wiesz,ze to jest karalne? Odpowiedz Link Zgłoś