Dodaj do ulubionych

Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim

    • Gość: J.T.Grozz I wszystko jasne. A tak kochał braci w mojżeszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.04, 11:03
      ten nasz Karski. Szyderczy usmiech historii.
    • Gość: Krzych EMPIREUM Łysiaka IP: 153.95.95.* 27.04.04, 11:24
      Rozpisał się naród niepochlebnie o Żydach. Anonimowość na forum gwarantuje
      wiarygodność wypowiedzi. Czy jest jednak ktoś, kto potrafi podpisać się pod
      krytyką. Kupiłem ostatnio EMPIREUM Łysiaka. W pierwszym tomie krytykuje
      on "Protokoły Mędrców Syjonu", jako oszczerczą mistyfikację. Ale kto czyta
      Łysiaka od lat, ten wie jak autor potrafi, to co chce przekazać, opakować dla
      cenzury. Dziś canzury nie mamy, ale widmo okrzyknięcia kogoś antysemitą jest
      najleprzą cenzurą żydowską. Łysiak nie ogranicza się do krytyki "Protokołach
      Mędrców Syjonu", lecz wymienia przy okazji paletę, źrudeł dla dociekliwego
      czytelnika. A przy okazji wymienia, niby w krtyce, po kolei wszystkie grzechy
      narodu żydowskiego. Dawno się tak nie bawiłem, jak przy czytaniu tego tekstu.
      To jest tak świetnie napisane, że człowiek dostaje potężną porcję materiału do
      przemyślenia, a mimo to Łysiakowi nie można nic zażucić. On przecież krytykuje
      tylko "Protokołach Mędrców Syjonu".

      Tym, którzy jeszcze tego nie czytali, życzę miłej lektury.
    • Gość: Jan Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.04, 11:33
      Polacy i Żydzi mają ten sam charater wobec swojej nacji narodowej, zazdrość,
      hamstwo, nienawiść, dlatego nigdy nie będą mieli swojego RAJU
    • Gość: Dawid Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: 213.25.186.* 27.04.04, 12:21
      Ci ludzie nie mają wstydu ani kszty godności. Amerykańscy Żydzi, którzy w mojej
      opinii, ponoszą współodpowiedzialność za Zagładę Żydów w Europie dziś wyciągają
      łapy po kasę człowieka którego dramatyczne apele o ratunek dla Narodu zbyli
      milczeniem.
    • Gość: :))) He he he IP: *.pl / *.energoprojekt.polbox.pl 27.04.04, 12:39
      ...próbwał po prostu zachować się porządnie...
      jak na żydka przystało. Przecież im wszystko się należy.
    • Gość: sp;lit Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: *.nas29.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 27.04.04, 14:54
      Hieny ,... Te robia to zeby przezyc , naturalny instynkt ,... Hieny cmentarne
      te dwunozne , wyssaly to z mlekiem matki ,...

      uklony

      ===============================================================================

      www.adultfun.be/plaatjes/dieren/hyena.jpg
    • fredzio54 Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim 27.04.04, 15:16
      Polaczku dla pamiec tego wielkiego polakoi stoje i salutuje
      szkoda ze on byl jedeny miedzy 30 Mil szamlcownikow granatowe policjanci(jego
      brat tez) 50 dewizij Polskich SSmanow i whermachtu
      • Gość: wojciech j. FREDZIU DEBILKU IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.04, 16:28
        My tu o czym innym rozprawiamy.
        Na temat żydowskiego motłochu, który nie potrafi uszanować Karskiego.
    • Gość: Iza "kurier" Karski to NADYMANAY BALON żydowskiej IP: *.twmi.rr.com 27.04.04, 19:07
      PROPAGANDY MEDIALNEJ do zatuszowania KOŁTUNSTWA i OBŁUDNYCH bonzów żydowskich w
      USA co kiedyś i teraz KŁAMIĄ i UDAJĄ że nie wiedzieli o łapance hitlerowskiej
      na żydów w całej Europie od samego poczatku 2 wojny światowej.

      To jedno wielkie KŁAMSTWO że KOŁTUNERIE żydowską w USA dopiero
      oświecił "kurier" Karski, że w Europie szwaby tłuką żydów z taką namiętnością.

      Kołtuneria żydowska w USA od samego poczatku 2 wojny światowej wiedziała i NIE
      KIWNEŁA ani nawet malutkim paluszkiem u nogi, aby wstawić się za BIEDNYMI
      żydami w Polsce, których dzesiątkowali niemcy hitlerowscy.

      Ten sztucznie WYMAGINOWANY i NADMUCHANY żydowską PROPAGANDĄ "kurier" Karski to
      TYLKO przecież żydowski MEDIALNY "bohater" STWORZONY PO TO, aby dzisiaj
      USPRAWIEDLIWIĆ całkowitą CHYTRĄ BEZCZYNNOŚĆ bonzów żydowskich tamtych czasów,
      którzy się WYPIELI DUPĄ na żydów z Polski bo ci żydzi byli BARDZO biedni i
      gdyby się żydzi z USA za nimi wstawili to by musieli ich wspierać finasowo ale
      byli ZA CHYTRZY aby to zrobić, wiec skazali swim postepowaniem tych biednych
      żydów z Polski na ŚMIERĆ.

      Ci FAŁSZYWI właśnie żydzi z New York usiłują przetransferować swoje
      WYCZEKIWANIE na łupy po zabitych żydach i OBWINIĆ Polaków że nie pomagali
      żydom, a Polacy byli w IDENTYCZNIE BEZBRONI i w identycznej SYTUACJI jak żydzi
      w Polsce !

      Teraz ci PAZERNI i WSTRETNI żydzi z New Yorku i USA usiłują DZISIAJ jeszcze się
      FINASOWO OBŁOWIĆ i ZAROBIĆ na śmierci tych żydów w Europie co zakatowali
      niemcy!!!

      Pazerni i FAŁSZYWI Żydzi z New Yorku, rząd tego DWULICOWEGO hoksztaplera
      politycznego Churchilla ....itd. DOKŁADNIE WIEDZIELI, że od samego poczatku 2
      wojny światowej, niemcy bestalsko MORDOWALI obywateli polskich i w tym żydow co
      żyli w Polsce.

      Prasa żydowska w USA, prasa amerykańska, prasa angielska od samogo poczatku 2
      wojny światowej pisała na temat hitlerowskiej ŁAPANKI na żydów w całej Europie.
      SPRAWDZIE SOBIE GAZETY w ARCHIWACH bo jest BARDZO DUŻO DOWODÓW na to że cała
      najważniejsza ŻYDOWSKA ŚITWA w USA wiedziała co wyprawiają niemcy z polskimi
      obywatelami i też tymi pochodzenia żydowskiego.

      Lotnictwo RAF i amerykanskie robiło systematycznie loty zwiadowcze nad
      okupowaną Polską od samego poczatku wojny i robili zdiecia z powietrza jak
      postepuje budowa hitlerowskich obozów śmierci w Polsce i całej Europie.

      ŻYDZI w USA już OD POCZATKU WOJNY DOKŁADNIE WIEDZIELI że Niemcy MORDUJĄ żydów w
      EUROPIE, a opowieści o "legendarnym kurierze" Karskim to ZWYKŁA PROPAGANDA -
      POKRYWKA lub BAJKA DLA NAIWNYCH ŻYDÓW co wystawiają się NA POŚMIEWISKO ŚWIATA
      że wierzą OBŁUDNYM SWIM "przywdcom" co ich OSZUKUJĄ, gdyż usiłują ZATAIĆ swoje
      ŚWIŃSTWO SKĄPSTWA w czasie całej 2 wojny światowej!!!!

      Oto niektóre zdiecia obozów śmierci zrobone przez RAF, które były tez
      PUBLIKOWANE w prasie amerykanskiej w czasie 2 wojny światowej!!

      www.evidenceincamera.co.uk/image_shop/imshop_conc.htm
      www.guardian.co.uk/military/story/0,11816,1153453,00.html
      TE BAJECZNE LEGENDY o "kurierze" Karskim to ZWYKŁA ZAKŁAMANA PROPAGANDA
      żydowska !

      GW nie chodzi o forse Karskiego lecz jak ZAWSZE o OCZERNIENIE Poloni i Polaków
      gdzie by nie byli !!!!!!

      • sredni Re: Iza Iwona czy jak? twmi.rr.com? 28.04.04, 01:24
        Tak, tak i pewnie to Żydzi są winni, i sami się zagazowali...
        już Ci pisałem -jesteś ostatnia...
        Lecz się panna.

        A jak masz naprawdę na imię twmi.rr.com?
    • Gość: J. Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.04, 20:37
      Padlinożwercy !
      • Gość: szlomo Re: żydzi tracą instynkt samozacowawczy gdy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.04, 23:57
        poczują zapach pieniedzy. Przykład niemiec hitlerowskich; znając program
        hitlera zawarty main kampf, bankierzy niemieccy żydowskiego pochodzenia
        finnasowali ideologię hitlera. Dlaczego? Za profity, jakie otrzymają po
        podbiciu świata.
        • Gość: sp;lit Re: żydzi tracą instynkt samozacowawczy gdy IP: *.nas28.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 28.04.04, 00:48
          Jak poczuja troche wladzy arogancja ich oslepia , masz tu kilka przykladow na
          tym forum , palcem wytykac nie musze ,...

          uklony
    • Gość: sp;lit Poczuli zapach kasy ,... Co poczuli ? IP: *.nas27.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 28.04.04, 03:46
      Jestes pewien ze to nie padlina ?
      ==============================================================================
      www.exzooberance.com/virtual%20zoo/they%20walk/hyena/Hyena%20408014.jpg
      uklony
      • Gość: PP Re: Poczuli zapach kasy ,... Co poczuli ? IP: *.156.21.58.Dial1.Boston1.Level3.net 28.04.04, 04:23
        Czy to bydle na 4ch lapach wsrod golebi pokoju to moze lejba B.???
        • Gość: sp;lit Re: Poczuli zapach kasy ,... Co poczuli ? IP: *.nas27.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 28.04.04, 04:42
          A masz jakies watpliwosci ???

          uklony
    • Gość: stkie pieniadze POLSCY ANTYSEMICI ODDAJCIE ZYDOM WSZY IP: *.dial.froggy.com.au 29.04.04, 14:11
      i domy, fabryki i ulice...wsie i miasta. polska to nowy izrael.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka