Gość: J.T.Grozz I wszystko jasne. A tak kochał braci w mojżeszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.04, 11:03 ten nasz Karski. Szyderczy usmiech historii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzych EMPIREUM Łysiaka IP: 153.95.95.* 27.04.04, 11:24 Rozpisał się naród niepochlebnie o Żydach. Anonimowość na forum gwarantuje wiarygodność wypowiedzi. Czy jest jednak ktoś, kto potrafi podpisać się pod krytyką. Kupiłem ostatnio EMPIREUM Łysiaka. W pierwszym tomie krytykuje on "Protokoły Mędrców Syjonu", jako oszczerczą mistyfikację. Ale kto czyta Łysiaka od lat, ten wie jak autor potrafi, to co chce przekazać, opakować dla cenzury. Dziś canzury nie mamy, ale widmo okrzyknięcia kogoś antysemitą jest najleprzą cenzurą żydowską. Łysiak nie ogranicza się do krytyki "Protokołach Mędrców Syjonu", lecz wymienia przy okazji paletę, źrudeł dla dociekliwego czytelnika. A przy okazji wymienia, niby w krtyce, po kolei wszystkie grzechy narodu żydowskiego. Dawno się tak nie bawiłem, jak przy czytaniu tego tekstu. To jest tak świetnie napisane, że człowiek dostaje potężną porcję materiału do przemyślenia, a mimo to Łysiakowi nie można nic zażucić. On przecież krytykuje tylko "Protokołach Mędrców Syjonu". Tym, którzy jeszcze tego nie czytali, życzę miłej lektury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.04, 11:33 Polacy i Żydzi mają ten sam charater wobec swojej nacji narodowej, zazdrość, hamstwo, nienawiść, dlatego nigdy nie będą mieli swojego RAJU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawid Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: 213.25.186.* 27.04.04, 12:21 Ci ludzie nie mają wstydu ani kszty godności. Amerykańscy Żydzi, którzy w mojej opinii, ponoszą współodpowiedzialność za Zagładę Żydów w Europie dziś wyciągają łapy po kasę człowieka którego dramatyczne apele o ratunek dla Narodu zbyli milczeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) He he he IP: *.pl / *.energoprojekt.polbox.pl 27.04.04, 12:39 ...próbwał po prostu zachować się porządnie... jak na żydka przystało. Przecież im wszystko się należy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: *.nas29.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 27.04.04, 14:54 Hieny ,... Te robia to zeby przezyc , naturalny instynkt ,... Hieny cmentarne te dwunozne , wyssaly to z mlekiem matki ,... uklony =============================================================================== www.adultfun.be/plaatjes/dieren/hyena.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
fredzio54 Re: Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim 27.04.04, 15:16 Polaczku dla pamiec tego wielkiego polakoi stoje i salutuje szkoda ze on byl jedeny miedzy 30 Mil szamlcownikow granatowe policjanci(jego brat tez) 50 dewizij Polskich SSmanow i whermachtu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojciech j. FREDZIU DEBILKU IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.04, 16:28 My tu o czym innym rozprawiamy. Na temat żydowskiego motłochu, który nie potrafi uszanować Karskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza "kurier" Karski to NADYMANAY BALON żydowskiej IP: *.twmi.rr.com 27.04.04, 19:07 PROPAGANDY MEDIALNEJ do zatuszowania KOŁTUNSTWA i OBŁUDNYCH bonzów żydowskich w USA co kiedyś i teraz KŁAMIĄ i UDAJĄ że nie wiedzieli o łapance hitlerowskiej na żydów w całej Europie od samego poczatku 2 wojny światowej. To jedno wielkie KŁAMSTWO że KOŁTUNERIE żydowską w USA dopiero oświecił "kurier" Karski, że w Europie szwaby tłuką żydów z taką namiętnością. Kołtuneria żydowska w USA od samego poczatku 2 wojny światowej wiedziała i NIE KIWNEŁA ani nawet malutkim paluszkiem u nogi, aby wstawić się za BIEDNYMI żydami w Polsce, których dzesiątkowali niemcy hitlerowscy. Ten sztucznie WYMAGINOWANY i NADMUCHANY żydowską PROPAGANDĄ "kurier" Karski to TYLKO przecież żydowski MEDIALNY "bohater" STWORZONY PO TO, aby dzisiaj USPRAWIEDLIWIĆ całkowitą CHYTRĄ BEZCZYNNOŚĆ bonzów żydowskich tamtych czasów, którzy się WYPIELI DUPĄ na żydów z Polski bo ci żydzi byli BARDZO biedni i gdyby się żydzi z USA za nimi wstawili to by musieli ich wspierać finasowo ale byli ZA CHYTRZY aby to zrobić, wiec skazali swim postepowaniem tych biednych żydów z Polski na ŚMIERĆ. Ci FAŁSZYWI właśnie żydzi z New York usiłują przetransferować swoje WYCZEKIWANIE na łupy po zabitych żydach i OBWINIĆ Polaków że nie pomagali żydom, a Polacy byli w IDENTYCZNIE BEZBRONI i w identycznej SYTUACJI jak żydzi w Polsce ! Teraz ci PAZERNI i WSTRETNI żydzi z New Yorku i USA usiłują DZISIAJ jeszcze się FINASOWO OBŁOWIĆ i ZAROBIĆ na śmierci tych żydów w Europie co zakatowali niemcy!!! Pazerni i FAŁSZYWI Żydzi z New Yorku, rząd tego DWULICOWEGO hoksztaplera politycznego Churchilla ....itd. DOKŁADNIE WIEDZIELI, że od samego poczatku 2 wojny światowej, niemcy bestalsko MORDOWALI obywateli polskich i w tym żydow co żyli w Polsce. Prasa żydowska w USA, prasa amerykańska, prasa angielska od samogo poczatku 2 wojny światowej pisała na temat hitlerowskiej ŁAPANKI na żydów w całej Europie. SPRAWDZIE SOBIE GAZETY w ARCHIWACH bo jest BARDZO DUŻO DOWODÓW na to że cała najważniejsza ŻYDOWSKA ŚITWA w USA wiedziała co wyprawiają niemcy z polskimi obywatelami i też tymi pochodzenia żydowskiego. Lotnictwo RAF i amerykanskie robiło systematycznie loty zwiadowcze nad okupowaną Polską od samego poczatku wojny i robili zdiecia z powietrza jak postepuje budowa hitlerowskich obozów śmierci w Polsce i całej Europie. ŻYDZI w USA już OD POCZATKU WOJNY DOKŁADNIE WIEDZIELI że Niemcy MORDUJĄ żydów w EUROPIE, a opowieści o "legendarnym kurierze" Karskim to ZWYKŁA PROPAGANDA - POKRYWKA lub BAJKA DLA NAIWNYCH ŻYDÓW co wystawiają się NA POŚMIEWISKO ŚWIATA że wierzą OBŁUDNYM SWIM "przywdcom" co ich OSZUKUJĄ, gdyż usiłują ZATAIĆ swoje ŚWIŃSTWO SKĄPSTWA w czasie całej 2 wojny światowej!!!! Oto niektóre zdiecia obozów śmierci zrobone przez RAF, które były tez PUBLIKOWANE w prasie amerykanskiej w czasie 2 wojny światowej!! www.evidenceincamera.co.uk/image_shop/imshop_conc.htm www.guardian.co.uk/military/story/0,11816,1153453,00.html TE BAJECZNE LEGENDY o "kurierze" Karskim to ZWYKŁA ZAKŁAMANA PROPAGANDA żydowska ! GW nie chodzi o forse Karskiego lecz jak ZAWSZE o OCZERNIENIE Poloni i Polaków gdzie by nie byli !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sredni Re: Iza Iwona czy jak? twmi.rr.com? 28.04.04, 01:24 Tak, tak i pewnie to Żydzi są winni, i sami się zagazowali... już Ci pisałem -jesteś ostatnia... Lecz się panna. A jak masz naprawdę na imię twmi.rr.com? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J. Polonijno-żydowski spór o spadek po Karskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.04, 20:37 Padlinożwercy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szlomo Re: żydzi tracą instynkt samozacowawczy gdy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.04, 23:57 poczują zapach pieniedzy. Przykład niemiec hitlerowskich; znając program hitlera zawarty main kampf, bankierzy niemieccy żydowskiego pochodzenia finnasowali ideologię hitlera. Dlaczego? Za profity, jakie otrzymają po podbiciu świata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: żydzi tracą instynkt samozacowawczy gdy IP: *.nas28.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 28.04.04, 00:48 Jak poczuja troche wladzy arogancja ich oslepia , masz tu kilka przykladow na tym forum , palcem wytykac nie musze ,... uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Poczuli zapach kasy ,... Co poczuli ? IP: *.nas27.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 28.04.04, 03:46 Jestes pewien ze to nie padlina ? ============================================================================== www.exzooberance.com/virtual%20zoo/they%20walk/hyena/Hyena%20408014.jpg uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Poczuli zapach kasy ,... Co poczuli ? IP: *.156.21.58.Dial1.Boston1.Level3.net 28.04.04, 04:23 Czy to bydle na 4ch lapach wsrod golebi pokoju to moze lejba B.??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: Poczuli zapach kasy ,... Co poczuli ? IP: *.nas27.tukwila2.wa.us.da.qwest.net 28.04.04, 04:42 A masz jakies watpliwosci ??? uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stkie pieniadze POLSCY ANTYSEMICI ODDAJCIE ZYDOM WSZY IP: *.dial.froggy.com.au 29.04.04, 14:11 i domy, fabryki i ulice...wsie i miasta. polska to nowy izrael. Odpowiedz Link Zgłoś