Gość: szejk erebruni
IP: *.oleszyce.sdi.tpnet.pl
29.04.04, 07:01
co autor chcial osiagnac tym artykulem bo ja nie wiem slowency maja prawo do
obrony przed emigrantami i bardzo dobrze ze to robia, a szczegolnie ze sie
bronia przed muzulmanami.Im dluzej zachowaja jednolitosc narodowa to tym
lepiej dla nich co to za kosmopolityczne brednie panie autorze, a niby
dlaczego maja dawc takie same prawa i igrantom co swoim obywatelom, wiem ze w
polsce jest odwrotnie to obcokrajowcy maj wieksze prawa od polakow ale sa
jeszcze w europie panie redaktorze normalne kraje. I prosze juz nie pisac w
stylu francuskich socjalistow ktorzy na kazdym kroku bronia emigrantow a
szczegolnie muzulmanow a atakuja chrescijanstwo, normalny czlowiek widzi ta
polityczna poprawnosc i wie czym ona sie skonczy , wszyscy oprocz socjalistow.
nie pozdrawiam