Gość: Pako Re: Makabryczny odwet za humanitarne akcje IP: *.wsp.czest.pl 12.05.04, 11:13 Tak się odwdzięczją Amarykanom i Brytyjczykom za wyzwolenie i humanitarne traktowanie członków narodu irackiego. Wstyd, prawda Gazetko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson Jedni i drudzy są siebie warci, niech się USA i IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 12.05.04, 11:20 Al-Kaida wyrżną na wzajem, przynajmniej będzie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
smycz_bolka A moze by tak wreszcie zaczac robic porzadek 12.05.04, 11:22 z bezowcami i zamienic ich pisakownice na gigantycznych rozmiarow tafle szklana aby im wybic z glowy pomysly ktore na razie tylko mnie sie nie pdobaja? Wachowski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Muhammad Ali Re: A moze by tak wreszcie zaczac robic porzadek IP: *.wlink.com.np / *.wlink.com.np 12.05.04, 11:42 Komus bardzo zalezalo na tym, zeby odwrocic uwage od amerykanskich okrucienstw w Iraku. Od razu znalazla sie tasma na ktorej mlody, przestraszony Amerykanin zostaje pozbawiony glowy przez Arabow, i podzialalo, przynajmniej w Polsce, jacys idioci zaczeli cos pisac o zrzuceniu bomby na Al - Falluje i An Najaf. Wierni sojusznicy i przyjaciele chenneya, busha i rumsfelda Bin Laden i spolka kolejny raz zadzialali w sama pore, kiedys nazywalo sie to prowokacja. Amerykanie cos na ten temat wiedza, wszystkie ataki np. na Szycikich pielgrzymow przychodza w najlepszym dla nich momecie. Tandem judeo- chrzescijanskich fundamentalistow z UssA i IssRaela idzie reka w reke z Al Kaida, stara milosc nie rdzewieje, tak naprawde walcza o to samo toalny dyktat nad swiatem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Nieźle kombinujesz, Muhammed IP: *.toya.net.pl 12.05.04, 11:54 Al Kaida jest na żołdzie USA, Bin Laden to współpracownik CIA. Dowód na potwierdzenie tej tezy: samoloty , którymi zaatakowano NY i Pentagon zbudowali sami Amerykanie. Twoje zdolności analityczne są imponujące! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 11:32 Tato jestes nienormalny chyba.Zabijaja bestialsko mlodego człowieka a ty takie bzdury wypisujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brooklynczyk Zapraszam do dyskusji IP: *.rasserver.net 12.05.04, 11:58 Amerykanie weszli do Iraku pod pretekstem walki z Al Kaida, ktorej tam nie bylo. Potem nastapilo wszystko to, co niesie ze soba wojna. Teraz nie ma co juz tego roztrzasac, ale zastanowic sie jakie sa drogi wyjscia. Przekazanie wladzy irakijczykom niczego nie zalatwi w najblizszym czasie, a okupacja bedzie trwala jeszcze pare lat, ponoc do czasu gdy powstanie stabilny mocny rzad. Z kolei demokratyczny rzad moze tam nigdy nie powstac, bo ZAWSZE o swoje wplywy ubiegac sie beda religijni fanatycy, ktorzy juz walcza miedzy soba o wpywy. Pytanie czy swiecki rzad bedzie na tyle mocny zeby sie przeciwstawic? Najblizsze wybory, kiedy by sie one nie odbyly, wygraja zapewne klerycy islamscy. Przyszlosc Iraku, to raczej drugi Iran i jakis nowy ajatollach. Wynika z tego, ze usuniecie Hussaina niczego pozytywnego nie przynioslo, bo on przynajmniej byl na swoj sposob racjonalny. Natomiast z fanatykami ani do demokracji ani otwartosci na swiat nie dojdzie. Cos nie wiedze tego demokratycznego Iraku na horyzoncie. Jesli ta wersja sie sprawdzi, to wojna pogorszyla tylko sytuacje. Wczesniej Irak byl republika laicka, w niedalekiej przyszlosci moze byc co najwyzej republika islamska. Co wiec Amerykanie zyskali idac na te wojne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Twoja wizja jest smutna, ale prawdopodobna IP: *.toya.net.pl 12.05.04, 13:52 Zabrakło takiej wyobraźni Amerykanom przed zaatakowaniem Iraku, podobnie jak nie przewidzieli do końca zakończenia interwencji w Wietnamie. To był fatalny pomysł, aby siłą w ciągu roku czy dwóch wprowadzić Irak na drogę demokracji. To tak, jakby jakieś plemię z Amazonii dostosować przez kilka miesięcy do życia na sposób amerykański w XXI wieku. Skuteczna władza w Iraku musi póki co zostać namaszczona przez przywódców religijnych, a ci jak widać sami dążą do władzy. Jest też problem grup etnicznych i klanów rodzinnych. Saddam umiał to wszystko opanować, a chociaż jego metody były jak na obecne normy europejskie nie do przyjęcia, szkody wskutek interwencji liczone w ilości ofiar przekroczyły jego dokonania. Ofiary wojny wywołują nie tylko negatywny stosunek do Amerykanów, ale i na system wartości, jaki chcą wprowadzić. Najlepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie jakiegoś mułły, gotowego za wypromowanie go do roli przywódcy religijnego uspokoić nieco nastroje, i doprowadzić przynajmniej do częściowego zaakceptowania władzy świeckiej. Perspektywy są długie i niejasne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlot_na_Czarownice Brooklynczyku, otworz oczy.... IP: *.dyn.optonline.net 12.05.04, 14:51 przejdz sie Coney Island Ave. powyzej Avenue J, popatrz sobie na tamtejsze talatajstwo. czy wyglada ci to na material do stworzenia cywilizowanego czlowieka? te pakistanskie i inne omamione islamem dziki usmiechaja sie do ciebie, bo jest szansa, ze sprzedadza ci z zyskiem sznur na ktorym cie powiesza. wstap tez do deli na rogu Fort Hamilton Parkway i 53 zdaje sie ulicy (po drugiej stronie jest plac zabaw i boisko) - popatrz sobie na zdjecia przy kasie - gorzyste tereny, kalachy, bojowe postawy. jak myslisz, do walki z kim szykuje sie ta dzicz? przy okazji posluchasz sobie jakichs zawodzen czy kazan po arabsku. nie mysle, sa to nawolywania do milosci blizniego. WAKE UP AND SMELL THE COFFEE!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brooklynczyk Re: Brooklynczyku, otworz oczy.... IP: *.rasserver.net 12.05.04, 15:17 Jestemy w Nowym Jorku mniejszoscia rasowa i zeby zobaczyc "dzicz" nie musze nigdzie jezdzic. Tak sobie wybralem i tak mam. Nie mam jednak powodu zeby ich nienawidziec. Kazania po arabsku obchodza mnie tyle samo, co te po angielsku czy polsku. Powiedz mi tylko, ze w USA nie ma chrzescijanskich fanatykow religijnych. Tu sie modla na kazdym rogu. A propos Bush przed inwazja stosowal tez retoryke religijna. W stosunku do prymitywow, jednych czy drugich, dziala to niezawodnie. Co do zdjec w sklepie, no coz. Mamy w USA wolnosc slowa, wiec trzeba to tolerowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlot_na_Czarownice Brooklynczyku, otworz jednak oczy.... IP: *.dyn.optonline.net 12.05.04, 15:37 oszolomy wszelkiej masci sa wszedzie. nie znam jednak wielu, a w sumie zadnego fanatyka chrzescjanskiego, ktory by twierdzil, ze z nie-chrzescjanami nalezy zrobic pozadek w stylu proponowanym przez wielu arabow. Chrzescijanstwo swoj cielecy okres (krucjaty, nawracanie na jedynie sluszna religie itp) odreagowalo juz dawno, islam wciaz w nim trwa. co do wolnosci slowa - zaszlismy za daleko. dzis wielu ja pojmuje jako licencje do bezkarnego gloszenia tresci idiotycznych czy niebezbiecznych dla spoleczenstwa. swoja droga, gdzie w NY masz baze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brooklynczyk Ku Klux Klan to tez chrzescijanstwo! IP: *.rasserver.net 12.05.04, 16:25 Przeciez militarni muzlumanie w Iraku nie wypowiedzieli wojny przeciw chrzescijanom tylko wojskom okupacyjnym US. Fanatycy chrzescijanscy (i jednoczesnie rasowi) robili w USA czystke na iracka modle z klinikami aborcyjnymi, mniejszosciami seksualnymi, ale o czym my tu mowimy. Najlepszy przyklad to Ku Klux Klan (niegdys dziesiatki tysiacy czlonkow na Poludniu.)Ich "cywilizowane" lincze i plonace pochodnie z krzyzy. To bylo zaledwie 40 lat wstecz. Trudno miec pretensje do islamu, ze jest religia 500 lat mlodsza od chrzesciajanstwa. Porownanie ilosci zabitych sredniwiecznej inkwizycji i obecnego jihadu wobec niewiernych, wypada blado. To znaczy chrzescijanstwo w analogicznym okresie swojego rozwoju bylo o wiele krwawsze (nie doszlismy nawet do konwistadorow). W islamie, zdaje sie, nie bylo tradycji tortur. Te praktykowana z uwielbieniem wobec innowiercow. Wolnosci slowa nigdy dosc! Gdyby bylo jej w USA do wojny w Iraku by nie doszlo. Baza: Sunset Park Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlot_na_Czarownice brooklynczyku.... IP: *.dyn.optonline.net 12.05.04, 17:07 tu nie chodzi o cyfry i kto ilu zabil, tu chodzi - stary przyjacielu - o approach.jest dwudziesty pierwszy wiek, dobrze by bylo, by islamskie towarzystwo dogonilo peleton. ze swoim "wyrozumialym" i "tolerancyjnym" podejsciem obudzisz sie ktoregos dnia z reka w nocniku. tym stwierdzeniem koncze watek. z innej beczki: sunset park na razie wydaje sie byc ziemia niczyja tak jak williamsburg z pietnascie lat temu. pewnie i tam jednak wejda pieniadze i okolica sie zmieni, jesli juz sie nie zmienia. bywasz w bialym orle? przejezdzalem tamtedy nieraz, ale wyglada to na jakas spelune. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Re: brooklynczyku.... 12.05.04, 18:08 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=12581074&a=12597868 Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Idz glupku, nie ma religie zezwalajacej 12.05.04, 18:01 na mordowanie. Jesli jakas miala wypaczenia to juz dawno po nich. Wlasnie obserwujemy heretyzm i fanatyzm pod choragiewka islamu. A jest to nic innego jak najgorsza forma hitleryzmu. Predzej czy pozniej sie o tym przekonasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IOS K-2 a nasi katolicy czyms się różnią to samo by zrobil IP: *.aster.pl / *.acn.pl 12.05.04, 12:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelniczka Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.batory.org.pl / *.batory.org.pl 12.05.04, 12:59 Dlaczego Gazeta pokazuje zdjecie rodziny przezywajacej wlasnie dramat? Czy to jest etyczne i w porządku? A publikowanie zdjec nagich więźniów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laika mam dosc amerykanow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:00 chocbym miala jesc suchy chleb nigdy nie ponize sie i do nich nie pojade do pracy. zgotowali sami ten los swoim rodakom wtrącając sie w sprawy narodu irakijskiego, w rzekomo dobrze pojetym interesie. a jaki jest naprawde ich cel - mozna sie tylko domyslac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Arizona Re: mam dosc amerykanow IP: *.proxy.aol.com 12.05.04, 15:10 Jestes za glupia na otrzymanie wizy amerykanskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: McGoo [...] IP: *.gazeta.pl 12.05.04, 13:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 12.05.04, 13:10 ...z ta roznica ,ze dzisiaj kreca to na video i daja na internecie... mowienie tu o odwecie nic nie ma wspolnego z rzeczywistoscia...oni nawet tego slowa nie znaja...im chodzi o zniszczenie cywilizacji zachodniej...cywilizacji moze i niedoskonalej ...ale cywilizacji ,ktora sciga za popelnione czyny i zbrodnie ...jak ma to obecnie miejsce z zolnierzami znecajacymi sie nad wiezniami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laika Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:31 kto ci zrobil z mózgu gąbkę? albo raczej - co? amerykańskie hamburgery? kto ci powiedzial ze oni chca zniszczyc zachodnią cywilizacje? to są chore urojenia ludzi z zachodu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 12.05.04, 13:41 ...ha,ha...dobre...jednak musisz przyznac ,ze podcinanie gardel idzie im z wprawa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laika Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:08 a ty czego rżysz? ten tekst z hamburgerami był do ciebie, chyba ze nie zrozumiales, ale jestes wytlumaczony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerry Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: 153.19.176.* 12.05.04, 13:13 to zwykle tchorze, z wojskiem nie umieja walczyc tylko zabijac cywili, dziennikarzy wysadzac sie w autobusach. Nawet twarzy nie potrafil pokazac. Smierdzace bydlo i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenek [...] IP: 193.134.254.* 12.05.04, 13:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laika Re: Utnijcie leb polskiemu szwejowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:44 czego i sobie , drogi Zenku, życz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J-23 [...] IP: *.gwarbit.pl 12.05.04, 13:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laika Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:48 masz racje, niech inni to robią,ty sie lepiej nie bierz za zabijanie, bo zasrałbyś ze strachu wszystko wokoło i smród uniemożliwiłby jakąkolwiek akcje. najlepiej siedziec przed kompem, popojac kawke z mleczkiem i mądrze doradzac, co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joe z Teksasu Wyscig terroru pomiedzy Bin Ladenem i Bushem IP: 5.5R* / *.ext.ti.com 12.05.04, 13:46 Smutne - ale to jeszcze jedna niewinna ofiara w wyscigu terroru pomiedzy bin Ladenem i Bushem. Kiedys byl wyscig zbrojen nuklearnych i rakietowych miedzy ZSRR i USA. Teraz Bush zaczal konkurowac z bin Ladenem kto kogo bardziej wystraszy. Ludzie inspirowani przez bin Ladena podkladaja bomby i scinaja glowy. Podwladni Busha i ludzie przez nich zatrudnieni zrzucaja bomby i terroryzuja ludnosc cywilna w Iraku. Problem, ze wiekszosc ofiar to przypadkowi ludzie, ktorych "wina" byla, ze mieli paszport amerykanski lub ze mieszkali w Iraku. Chcialbym wyslac na bezludna wyspe Busha, Rumsfielda, Cheney i Wolfowitz z jednej strony, bin Laden, al-Zarqawi i paru wiecej z drugiej strony - niech sie terroryzuja nawzajem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris [...] IP: *.spacelan.ne.jp 12.05.04, 13:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryk pozdr z londynu IP: *.in-addr.btopenworld.com 12.05.04, 14:00 Od dwoch tygodni prasa zamieszcza tutaj zdjecia torturowanych irakijczykow.Jakos dziwnie sa ta ciagle te same zdjecia: raz powiekszane, raz pomniejszane, raz odwrocone w jedna raz w druga strone, ale generalnie ciagle jest na nich ta kobieta trzymajaca na sznurku jakiegos czlowieka i i kilka zdjec na ktorych irakijczycy leza na kupie i zolnierze sie z nich smieja.Rzeczywiscie to zwyrodnialcy, ale ilu ich jest 5, 10 czy 15?Zabili kogos? Jak mozna porownac znecanie sie czy ponizanie do obciecia na zywca czlowiekowi glowy nozem.Nie mozna, a do tego jeszcze pokazywanie tegoi w telewizji-ohyda. G... mnie obchodzi iracka ropa, moze amerykanow tak, ale jak na razie polacy sa czysci, nie torturowali nikogo nie ponizali.Jestesmy tam po to zeby niesc pokoj i zaprwoadzic spokoj i porzadek.I g... mnie obchodzi zdanie pseudopacyfistow oplacanych przez ruskow i francuzow ktorzy potracili tam swoje strefy wplywow. Wole usa, a to dlatego ze to nasz wybor i nikt nas do niego nie zmuszal, jak to kiedys ktos powiedzial braci sie ma a przyjaciol sie wybiera. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Oni sa tak prymitywni 12.05.04, 14:19 ze nie wiedza wlasnie ze podpisali na siebie wyrok. Ktory z europejskich sedziow mialby watpliwosc ze to morderstwo z zimna krwia? Psychopatyczne? A jakze, dodatkowo popularyzacja psychopatii- czy ktos tu jest prawnikiem? Jak to sie ma w odniesieniu do prawa miedzynarodowego? Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Ale te psychopatyczne glupki mysla po arabsku 12.05.04, 14:21 sadza ze tak jak swoja biedna, niedouczona ludnosc nastrasza Zachod:) Coz makabra i potwornosc ale to wlasnie szansa na zaciesnienie wspolpracy naszego swiata w walce z takimi popaprancami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laika Re: Ale te psychopatyczne glupki mysla po arabsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:33 no o kiedy wybierasz sie z misją do Iraku, hę? ja nie mam ochoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laika Re: Oni sa tak prymitywni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:32 strasznie przemądrzała jestes, a tak naprawde to niewiele wiesz o zyciu. jaki wyrok, kto będzie ich katem!? ich, czyli ponad 3 miliardowej nacji, bo tyle liczy ta rasa. jedyną droga jest droga negocjacji i pokojowego rozwiązywania konfliktow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mufti z Wąchocka Re: Głupiś, cwaniaczku IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 17:28 Baranku, negocjować można tylko z kimś kto przestrzega reguł i chce negocjować. Czasem można niestety tylko walczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Bardzo glupi- zgadzam sie 12.05.04, 17:37 Gość portalu: Mufti z Wąchocka napisał(a): > Baranku, negocjować można tylko z kimś kto przestrzega reguł i chce negocjować. > > Czasem można niestety tylko walczyć. Ale to jest naprawde powazne zagrozenie. Bezdennie glupia jest tez cala Europa. Najpierw uczestniczac wspolnie z USA w procesie tworzenia Izraela, zaagniajac problem na przerozne sposoby, ignorujac go przez tyle lat a potem umywajac rece. USA z Europa i pozostala czescia Azji - Chinami, Indiami, Japonia powinny dolozyc wspolnie staran majacych na celu pozbawienie tych panstw srodkow plynacych z ropy. Najszybciej jak sie da. Nie rozumieja ze sprawcami ich klopotow sa oni sami to zrozumieja jak zabraknie wplywow z ropy. Najwyzszy czas skonczyc z dotowaniem systemow popierajacych zbrodniarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Pokaz mi jednego mulle, 12.05.04, 17:31 jednego dostojnika arabskiego ktory oficjalnie zaprotestuje przeciwko psychopatycznym morderstwom w imie Allacha. Bo to nie jest kwestia ras, tylko mentalnosci ludzi. Jezeli nie sa zdolni do przeciwstawiania sie zlu a jedyne co rozumieja to brutalnosc i mordowanie cywilow to tak jak nasi przodkowie uznamy ich za barbarzyncow. Jedyna droga w tym stanie rzeczy bedzie wymuszenie uswiadomienia im tego ze zadna cywilizacja i zadna kultura nie przetrwa bez wypracowania norm ktore sa aplikowalne dla wszystkich kultur. Norm chroniacych prawa czlowieka. Nie ma tu ´pokojowej drogi´ bo nie ma jej dla czlowieka, ktory dopuszcza sie psychopatycznych morderstw w naszej kulturze. Taki czlowiek jest skazywany u nas na dozywocie ale wspolwinni zbrodni, akceptujacy ja - tez. A na to by zamknac wszystkich ludzi w krajach arabskich, ktorzy takie zbrodnie akceptuja po prostu nie mamy srodkow. Podobnie jak na to by przeprowadzic ich wszystkich procesy. To ty nie rozumiesz i najwyrazniej dlugo nie bedziesz rozumiec. Sa kraje na swiecie w ktorych rozwinal sie niebezpieczny, heretyczny fanatyzm. Fanatyzm na skale panstwowa i narodowosciowa. To nie ma juz nic wspolnego z religia. Religia jest tu tylko przykrywka dla realizacji tak naprawde rasistowskich i szowinistycznych celow. Ten fanatyzm moze byc w krotce gorszy od nazizmu i hitleryzmu. Nie chce byc zla wrozka, ale jesli sie Europa nie obudzi to czeka ja niemile zaskoczenie. Ktos dal tym ludziom w ich krajach- zgoda biednych, zgoda - koszmarnie zacofanych srodki dajace wladze. Dano im nieoczekiwanie duze dochody z ropy. Ci ludzie, stworzone przez nich panstwa, ich wladcy nie byli na to przygotowani. I dotad nie sa. Owszem to potworny blad naszej cywilizacji bo dano te wladze i te srodki ludziom ktorzy bynajmniej kulturowo nie sa populacja lagodna i osiadla. Inaczej nie przyjelaby sie u nich taka interpretacja nakazow religijnych i nie przybralaby tak karykaturalnych, wypaczonych, nieludzkich form! Ten problem mozna rozwiazac tylko wspolnymi silami ze wspoludzialem Azji i Europy i trzeba go rozwiazac raz i zdecydowanie. Inaczej trupow i niespelnialnych rzadan bedzie coraz wiecej. Ludzie obudzcie sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brooklynczyk Zobacz WSZYSTKIE zdjecia IP: *.rasserver.net 12.05.04, 16:43 Ktos na tym czacie podal wczesniej podawal wczesniej link, gdzie mozesz sobie zobaczyc wszystkie zdjecia z wiezienia. Zobaczysz sikanie na czlowieka, zbiorowe gwalty na kobiecie, onanizm, itp. To zdjecie ze smycza bylo najlagodniejsze, dlatego je w kolko pokazuja. Opis brzmial mniej wiecej: "wejdzcie na te strone", czy "warto to zobaczyc" Odpowiedz Link Zgłoś
romek_giertych Niech utna glowe poslkiemu szwejowi 12.05.04, 13:56 Szkoda goscia. Mogli przeciez uciac glowe jakiemus polskiemu szwejowi, najlepiej wyzszemu ranga. Rozumu nie posiadaja wiec glowy nie sa im do niczego potrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Niech utna glowe poslkiemu szwejowi IP: *.crowley.pl 12.05.04, 14:00 obcinać głowy czy torturować? nad czym ta dyskusja? nie o rozumie przecież ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laika Re: Niech utna glowe poslkiemu szwejowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:10 nastepnym razem zglos sie ty na ochotnika, przyslużysz sie nie tylko temu forum, ale narodowi polskiemu. nie będzie polski podatnik karmił debila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marekx2 Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.spa.sc.charter.com 12.05.04, 14:03 jesli ktos ma mocne nerwy to mozna obejrzec to video na stronie www.thememoryhole.org Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syn Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:03 A Ty tato, to chyba ojcem nie jestes, skoro taka opinia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: equ Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:14 a dzielnie Amerykanie są lepsi - trafił swój na swego - ale oczywiście to irakijczycy są źli - a amerykanie tacy wspaniali - a wwięzieniach to oczywićie był przypadek i tak dalej - jeszcze nie jedna amerykańska podłość wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vulture. Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: 195.245.213.* 12.05.04, 14:17 Przemoc za przemoc - przemoc za przemoc - przemoc za przemoc - krew, trupy, morderstwa, tortury, druga Palestyna, drugi Wietnam - tak wygląda polityka USA na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.obn.olsztyn.pl 12.05.04, 14:17 jedni męczą jenców i udają,że sznują prawo międzynarodowe. drudzy robią co chcą. w dość szczególny sposób pasują do siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.Herder.Uni-Marburg.DE 12.05.04, 14:25 robi sie niedobrze, gdy slyszy sie taki cyniczny komentarz. Czlowieku, nie masz sumienia, czy rozumu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlowiek Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: 68.160.254.* 12.05.04, 14:26 Ty skurwysynu. Zycze Ci tego samego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jup dobić arabusów IP: *.zlotoryja.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 14:28 a gdzie sa ci którzy tak bronią arabusów. Mamy czekac 5 lat aż przyjda do nasyzch domów? Kto nie zna tej nacji niech lepiej poczyta albo poogląda. I zapamięta. Tacy są arabowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Laika Re: dobić arabusów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:34 wiesz co, mi wystarczyło, jak poczytalam ten wątek. dla mnie to straszne, ze tacy są polacy. ślepi, chamscy, bezwzględni i interesowni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnida Re: dobić arabusów IP: *.regionline.fi 12.05.04, 16:49 Zorganizowac cos na ksztalt ku-klux-klanu na arabow byle juz Odpowiedz Link Zgłoś