Dodaj do ulubionych

Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie jeńców

    • Gość: Pako Re: Makabryczny odwet za humanitarne akcje IP: *.wsp.czest.pl 12.05.04, 11:13
      Tak się odwdzięczją Amarykanom i Brytyjczykom za wyzwolenie i humanitarne
      traktowanie członków narodu irackiego. Wstyd, prawda Gazetko?
    • Gość: Tomson Jedni i drudzy są siebie warci, niech się USA i IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 12.05.04, 11:20
      Al-Kaida wyrżną na wzajem, przynajmniej będzie spokój.
    • smycz_bolka A moze by tak wreszcie zaczac robic porzadek 12.05.04, 11:22
      z bezowcami i zamienic ich pisakownice na gigantycznych rozmiarow tafle szklana
      aby im wybic z glowy pomysly ktore na razie tylko mnie sie nie pdobaja?

      Wachowski
      • Gość: Muhammad Ali Re: A moze by tak wreszcie zaczac robic porzadek IP: *.wlink.com.np / *.wlink.com.np 12.05.04, 11:42
        Komus bardzo zalezalo na tym, zeby odwrocic uwage od amerykanskich okrucienstw
        w Iraku.
        Od razu znalazla sie tasma na ktorej mlody, przestraszony Amerykanin zostaje
        pozbawiony glowy przez Arabow, i podzialalo, przynajmniej w Polsce, jacys
        idioci zaczeli cos pisac o zrzuceniu bomby na Al - Falluje i An Najaf.
        Wierni sojusznicy i przyjaciele chenneya, busha i rumsfelda Bin Laden i spolka
        kolejny raz zadzialali w sama pore, kiedys nazywalo sie to prowokacja.
        Amerykanie cos na ten temat wiedza, wszystkie ataki np. na Szycikich
        pielgrzymow przychodza w najlepszym dla nich momecie. Tandem judeo-
        chrzescijanskich fundamentalistow z UssA i IssRaela idzie reka w reke z Al
        Kaida, stara milosc nie rdzewieje, tak naprawde walcza o to samo toalny dyktat
        nad swiatem.
        • Gość: rr Nieźle kombinujesz, Muhammed IP: *.toya.net.pl 12.05.04, 11:54
          Al Kaida jest na żołdzie USA, Bin Laden to współpracownik CIA. Dowód na
          potwierdzenie tej tezy: samoloty , którymi zaatakowano NY i Pentagon zbudowali
          sami Amerykanie.

          Twoje zdolności analityczne są imponujące!
    • Gość: Rafał Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 11:32
      Tato jestes nienormalny chyba.Zabijaja bestialsko mlodego człowieka a ty takie
      bzdury wypisujesz.
    • Gość: Brooklynczyk Zapraszam do dyskusji IP: *.rasserver.net 12.05.04, 11:58
      Amerykanie weszli do Iraku pod pretekstem walki z Al Kaida, ktorej tam nie
      bylo. Potem nastapilo wszystko to, co niesie ze soba wojna. Teraz nie ma co juz
      tego roztrzasac, ale zastanowic sie jakie sa drogi wyjscia. Przekazanie wladzy
      irakijczykom niczego nie zalatwi w najblizszym czasie, a okupacja bedzie trwala
      jeszcze pare lat, ponoc do czasu gdy powstanie stabilny mocny rzad. Z kolei
      demokratyczny rzad moze tam nigdy nie powstac, bo ZAWSZE o swoje wplywy ubiegac
      sie beda religijni fanatycy, ktorzy juz walcza miedzy soba o wpywy. Pytanie czy
      swiecki rzad bedzie na tyle mocny zeby sie przeciwstawic? Najblizsze wybory,
      kiedy by sie one nie odbyly, wygraja zapewne klerycy islamscy. Przyszlosc
      Iraku, to raczej drugi Iran i jakis nowy ajatollach. Wynika z tego, ze
      usuniecie Hussaina niczego pozytywnego nie przynioslo, bo on przynajmniej byl
      na swoj sposob racjonalny. Natomiast z fanatykami ani do demokracji ani
      otwartosci na swiat nie dojdzie. Cos nie wiedze tego demokratycznego Iraku na
      horyzoncie. Jesli ta wersja sie sprawdzi, to wojna pogorszyla tylko sytuacje.
      Wczesniej Irak byl republika laicka, w niedalekiej przyszlosci moze byc co
      najwyzej republika islamska. Co wiec Amerykanie zyskali idac na te wojne?
      • Gość: rr Twoja wizja jest smutna, ale prawdopodobna IP: *.toya.net.pl 12.05.04, 13:52
        Zabrakło takiej wyobraźni Amerykanom przed zaatakowaniem Iraku, podobnie jak nie
        przewidzieli do końca zakończenia interwencji w Wietnamie. To był fatalny
        pomysł, aby siłą w ciągu roku czy dwóch wprowadzić Irak na drogę demokracji. To
        tak, jakby jakieś plemię z Amazonii dostosować przez kilka miesięcy do życia na
        sposób amerykański w XXI wieku.

        Skuteczna władza w Iraku musi póki co zostać namaszczona przez przywódców
        religijnych, a ci jak widać sami dążą do władzy. Jest też problem grup
        etnicznych i klanów rodzinnych. Saddam umiał to wszystko opanować, a chociaż
        jego metody były jak na obecne normy europejskie nie do przyjęcia, szkody
        wskutek interwencji liczone w ilości ofiar przekroczyły jego dokonania. Ofiary
        wojny wywołują nie tylko negatywny stosunek do Amerykanów, ale i na system
        wartości, jaki chcą wprowadzić.

        Najlepszym rozwiązaniem byłoby znalezienie jakiegoś mułły, gotowego za
        wypromowanie go do roli przywódcy religijnego uspokoić nieco nastroje, i
        doprowadzić przynajmniej do częściowego zaakceptowania władzy świeckiej.
        Perspektywy są długie i niejasne.
      • Gość: Mlot_na_Czarownice Brooklynczyku, otworz oczy.... IP: *.dyn.optonline.net 12.05.04, 14:51
        przejdz sie Coney Island Ave. powyzej Avenue J, popatrz sobie na tamtejsze
        talatajstwo. czy wyglada ci to na material do stworzenia cywilizowanego
        czlowieka? te pakistanskie i inne omamione islamem dziki usmiechaja sie do
        ciebie, bo jest szansa, ze sprzedadza ci z zyskiem sznur na ktorym cie
        powiesza. wstap tez do deli na rogu Fort Hamilton Parkway i 53 zdaje sie ulicy
        (po drugiej stronie jest plac zabaw i boisko) - popatrz sobie na zdjecia przy
        kasie - gorzyste tereny, kalachy, bojowe postawy. jak myslisz, do walki z kim
        szykuje sie ta dzicz? przy okazji posluchasz sobie jakichs zawodzen czy kazan
        po arabsku. nie mysle, sa to nawolywania do milosci blizniego. WAKE UP AND
        SMELL THE COFFEE!!!.
        • Gość: Brooklynczyk Re: Brooklynczyku, otworz oczy.... IP: *.rasserver.net 12.05.04, 15:17
          Jestemy w Nowym Jorku mniejszoscia rasowa i zeby zobaczyc "dzicz" nie musze
          nigdzie jezdzic. Tak sobie wybralem i tak mam. Nie mam jednak powodu zeby ich
          nienawidziec. Kazania po arabsku obchodza mnie tyle samo, co te po angielsku
          czy polsku. Powiedz mi tylko, ze w USA nie ma chrzescijanskich fanatykow
          religijnych. Tu sie modla na kazdym rogu. A propos Bush przed inwazja stosowal
          tez retoryke religijna. W stosunku do prymitywow, jednych czy drugich, dziala
          to niezawodnie. Co do zdjec w sklepie, no coz. Mamy w USA wolnosc slowa, wiec
          trzeba to tolerowac.
          • Gość: Mlot_na_Czarownice Brooklynczyku, otworz jednak oczy.... IP: *.dyn.optonline.net 12.05.04, 15:37
            oszolomy wszelkiej masci sa wszedzie. nie znam jednak wielu, a w sumie zadnego
            fanatyka chrzescjanskiego, ktory by twierdzil, ze z nie-chrzescjanami nalezy
            zrobic pozadek w stylu proponowanym przez wielu arabow. Chrzescijanstwo swoj
            cielecy okres (krucjaty, nawracanie na jedynie sluszna religie itp) odreagowalo
            juz dawno, islam wciaz w nim trwa. co do wolnosci slowa - zaszlismy za daleko.
            dzis wielu ja pojmuje jako licencje do bezkarnego gloszenia tresci idiotycznych
            czy niebezbiecznych dla spoleczenstwa. swoja droga, gdzie w NY masz baze?
            • Gość: Brooklynczyk Ku Klux Klan to tez chrzescijanstwo! IP: *.rasserver.net 12.05.04, 16:25
              Przeciez militarni muzlumanie w Iraku nie wypowiedzieli wojny przeciw
              chrzescijanom tylko wojskom okupacyjnym US.
              Fanatycy chrzescijanscy (i jednoczesnie rasowi) robili w USA czystke na iracka
              modle z klinikami aborcyjnymi, mniejszosciami seksualnymi, ale o czym my tu
              mowimy. Najlepszy przyklad to Ku Klux Klan (niegdys dziesiatki tysiacy czlonkow
              na Poludniu.)Ich "cywilizowane" lincze i plonace pochodnie z krzyzy. To bylo
              zaledwie 40 lat wstecz.
              Trudno miec pretensje do islamu, ze jest religia 500 lat mlodsza od
              chrzesciajanstwa. Porownanie ilosci zabitych sredniwiecznej inkwizycji i
              obecnego jihadu wobec niewiernych, wypada blado. To znaczy chrzescijanstwo w
              analogicznym okresie swojego rozwoju bylo o wiele krwawsze (nie doszlismy nawet
              do konwistadorow). W islamie, zdaje sie, nie bylo tradycji tortur. Te
              praktykowana z uwielbieniem wobec innowiercow.
              Wolnosci slowa nigdy dosc! Gdyby bylo jej w USA do wojny w Iraku by nie
              doszlo.
              Baza: Sunset Park
              • Gość: Mlot_na_Czarownice brooklynczyku.... IP: *.dyn.optonline.net 12.05.04, 17:07
                tu nie chodzi o cyfry i kto ilu zabil, tu chodzi - stary przyjacielu - o
                approach.jest dwudziesty pierwszy wiek, dobrze by bylo, by islamskie
                towarzystwo dogonilo peleton. ze swoim "wyrozumialym" i "tolerancyjnym"
                podejsciem obudzisz sie ktoregos dnia z reka w nocniku. tym stwierdzeniem
                koncze watek. z innej beczki: sunset park na razie wydaje sie byc ziemia
                niczyja tak jak williamsburg z pietnascie lat temu. pewnie i tam jednak wejda
                pieniadze i okolica sie zmieni, jesli juz sie nie zmienia. bywasz w bialym
                orle? przejezdzalem tamtedy nieraz, ale wyglada to na jakas spelune.
                • biedronka24 Re: brooklynczyku.... 12.05.04, 18:08
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=12581074&a=12597868
              • biedronka24 Idz glupku, nie ma religie zezwalajacej 12.05.04, 18:01
                na mordowanie. Jesli jakas miala wypaczenia to juz dawno po nich. Wlasnie
                obserwujemy heretyzm i fanatyzm pod choragiewka islamu. A jest to nic innego jak
                najgorsza forma hitleryzmu. Predzej czy pozniej sie o tym przekonasz.
    • Gość: IOS K-2 a nasi katolicy czyms się różnią to samo by zrobil IP: *.aster.pl / *.acn.pl 12.05.04, 12:03
    • Gość: czytelniczka Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.batory.org.pl / *.batory.org.pl 12.05.04, 12:59
      Dlaczego Gazeta pokazuje zdjecie rodziny przezywajacej wlasnie dramat? Czy to
      jest etyczne i w porządku? A publikowanie zdjec nagich więźniów?
    • Gość: laika mam dosc amerykanow IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:00
      chocbym miala jesc suchy chleb nigdy nie ponize sie i do nich nie pojade do
      pracy. zgotowali sami ten los swoim rodakom wtrącając sie w sprawy narodu
      irakijskiego, w rzekomo dobrze pojetym interesie. a jaki jest naprawde ich cel -
      mozna sie tylko domyslac.
      • Gość: Maciek Arizona Re: mam dosc amerykanow IP: *.proxy.aol.com 12.05.04, 15:10
        Jestes za glupia na otrzymanie wizy amerykanskiej.
    • Gość: McGoo [...] IP: *.gazeta.pl 12.05.04, 13:04
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: mee... Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 12.05.04, 13:10
      ...z ta roznica ,ze dzisiaj kreca to na video i daja na internecie... mowienie
      tu o odwecie nic nie ma wspolnego z rzeczywistoscia...oni nawet tego slowa nie
      znaja...im chodzi o zniszczenie cywilizacji zachodniej...cywilizacji moze i
      niedoskonalej ...ale cywilizacji ,ktora sciga za popelnione czyny i
      zbrodnie ...jak ma to obecnie miejsce z zolnierzami znecajacymi sie nad
      wiezniami...
      • Gość: laika Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:31
        kto ci zrobil z mózgu gąbkę? albo raczej - co? amerykańskie hamburgery?
        kto ci powiedzial ze oni chca zniszczyc zachodnią cywilizacje? to są chore
        urojenia ludzi z zachodu!
        • Gość: mee... Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 12.05.04, 13:41
          ...ha,ha...dobre...jednak musisz przyznac ,ze podcinanie gardel idzie im z
          wprawa...
          • Gość: laika Re: AL KAIDA ZAWSZE TO ROBILA... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:08
            a ty czego rżysz? ten tekst z hamburgerami był do ciebie, chyba ze nie
            zrozumiales, ale jestes wytlumaczony...
    • Gość: jerry Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: 153.19.176.* 12.05.04, 13:13
      to zwykle tchorze, z wojskiem nie umieja walczyc tylko zabijac cywili,
      dziennikarzy wysadzac sie w autobusach. Nawet twarzy nie potrafil pokazac.
      Smierdzace bydlo i tyle
    • Gość: Zenek [...] IP: 193.134.254.* 12.05.04, 13:36
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: laika Re: Utnijcie leb polskiemu szwejowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:44
        czego i sobie , drogi Zenku, życz!
    • Gość: dk Potrzebujemy nowego Sobieskiego IP: *.imp.gda.pl 12.05.04, 13:40
    • Gość: J-23 [...] IP: *.gwarbit.pl 12.05.04, 13:42
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: laika Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 13:48
        masz racje, niech inni to robią,ty sie lepiej nie bierz za zabijanie, bo
        zasrałbyś ze strachu wszystko wokoło i smród uniemożliwiłby jakąkolwiek akcje.
        najlepiej siedziec przed kompem, popojac kawke z mleczkiem i mądrze doradzac,
        co nie?
    • Gość: Joe z Teksasu Wyscig terroru pomiedzy Bin Ladenem i Bushem IP: 5.5R* / *.ext.ti.com 12.05.04, 13:46
      Smutne - ale to jeszcze jedna niewinna ofiara w wyscigu terroru pomiedzy bin
      Ladenem i Bushem. Kiedys byl wyscig zbrojen nuklearnych i rakietowych miedzy
      ZSRR i USA. Teraz Bush zaczal konkurowac z bin Ladenem kto kogo bardziej
      wystraszy. Ludzie inspirowani przez bin Ladena podkladaja bomby i scinaja
      glowy. Podwladni Busha i ludzie przez nich zatrudnieni zrzucaja bomby i
      terroryzuja ludnosc cywilna w Iraku. Problem, ze wiekszosc ofiar to przypadkowi
      ludzie, ktorych "wina" byla, ze mieli paszport amerykanski lub ze mieszkali w
      Iraku. Chcialbym wyslac na bezludna wyspe Busha, Rumsfielda, Cheney i Wolfowitz
      z jednej strony, bin Laden, al-Zarqawi i paru wiecej z drugiej strony - niech
      sie terroryzuja nawzajem.
    • Gość: chris [...] IP: *.spacelan.ne.jp 12.05.04, 13:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: eryk pozdr z londynu IP: *.in-addr.btopenworld.com 12.05.04, 14:00
        Od dwoch tygodni prasa zamieszcza tutaj zdjecia torturowanych
        irakijczykow.Jakos dziwnie sa ta ciagle te same zdjecia: raz powiekszane, raz
        pomniejszane, raz odwrocone w jedna raz w druga strone, ale generalnie ciagle
        jest na nich ta kobieta trzymajaca na sznurku jakiegos czlowieka i i kilka
        zdjec na ktorych irakijczycy leza na kupie i zolnierze sie z nich
        smieja.Rzeczywiscie to zwyrodnialcy, ale ilu ich jest 5, 10 czy 15?Zabili
        kogos?
        Jak mozna porownac znecanie sie czy ponizanie do obciecia na zywca czlowiekowi
        glowy nozem.Nie mozna, a do tego jeszcze pokazywanie tegoi w telewizji-ohyda.
        G... mnie obchodzi iracka ropa, moze amerykanow tak, ale jak na razie polacy sa
        czysci, nie torturowali nikogo nie ponizali.Jestesmy tam po to zeby niesc pokoj
        i zaprwoadzic spokoj i porzadek.I g... mnie obchodzi zdanie pseudopacyfistow
        oplacanych przez ruskow i francuzow ktorzy potracili tam swoje strefy wplywow.
        Wole usa, a to dlatego ze to nasz wybor i nikt nas do niego nie zmuszal, jak to
        kiedys ktos powiedzial braci sie ma a przyjaciol sie wybiera.
        • biedronka24 Oni sa tak prymitywni 12.05.04, 14:19
          ze nie wiedza wlasnie ze podpisali na siebie wyrok.
          Ktory z europejskich sedziow mialby watpliwosc ze to morderstwo z zimna krwia?
          Psychopatyczne? A jakze, dodatkowo popularyzacja psychopatii- czy ktos tu jest
          prawnikiem? Jak to sie ma w odniesieniu do prawa miedzynarodowego?
          • biedronka24 Ale te psychopatyczne glupki mysla po arabsku 12.05.04, 14:21
            sadza ze tak jak swoja biedna, niedouczona ludnosc nastrasza Zachod:)
            Coz makabra i potwornosc ale to wlasnie szansa na zaciesnienie wspolpracy
            naszego swiata w walce z takimi popaprancami.
            • Gość: Laika Re: Ale te psychopatyczne glupki mysla po arabsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:33
              no o kiedy wybierasz sie z misją do Iraku, hę? ja nie mam ochoty.
          • Gość: Laika Re: Oni sa tak prymitywni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:32
            strasznie przemądrzała jestes, a tak naprawde to niewiele wiesz o zyciu. jaki
            wyrok, kto będzie ich katem!? ich, czyli ponad 3 miliardowej nacji, bo tyle
            liczy ta rasa. jedyną droga jest droga negocjacji i pokojowego rozwiązywania
            konfliktow.
            • Gość: Mufti z Wąchocka Re: Głupiś, cwaniaczku IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 17:28
              Baranku, negocjować można tylko z kimś kto przestrzega reguł i chce negocjować.
              Czasem można niestety tylko walczyć.
              • biedronka24 Bardzo glupi- zgadzam sie 12.05.04, 17:37
                Gość portalu: Mufti z Wąchocka napisał(a):

                > Baranku, negocjować można tylko z kimś kto przestrzega reguł i chce negocjować.
                >
                > Czasem można niestety tylko walczyć.

                Ale to jest naprawde powazne zagrozenie. Bezdennie glupia jest tez cala Europa.
                Najpierw uczestniczac wspolnie z USA w procesie tworzenia Izraela, zaagniajac
                problem na przerozne sposoby, ignorujac go przez tyle lat a potem umywajac rece.
                USA z Europa i pozostala czescia Azji - Chinami, Indiami, Japonia powinny
                dolozyc wspolnie staran majacych na celu pozbawienie tych panstw srodkow
                plynacych z ropy. Najszybciej jak sie da.
                Nie rozumieja ze sprawcami ich klopotow sa oni sami to zrozumieja jak zabraknie
                wplywow z ropy. Najwyzszy czas skonczyc z dotowaniem systemow popierajacych
                zbrodniarzy.
            • biedronka24 Pokaz mi jednego mulle, 12.05.04, 17:31
              jednego dostojnika arabskiego ktory oficjalnie zaprotestuje przeciwko
              psychopatycznym morderstwom w imie Allacha. Bo to nie jest kwestia ras, tylko
              mentalnosci ludzi. Jezeli nie sa zdolni do przeciwstawiania sie zlu a jedyne co
              rozumieja to brutalnosc i mordowanie cywilow to tak jak nasi przodkowie uznamy
              ich za barbarzyncow. Jedyna droga w tym stanie rzeczy bedzie wymuszenie
              uswiadomienia im tego ze zadna cywilizacja i zadna kultura nie przetrwa bez
              wypracowania norm ktore sa aplikowalne dla wszystkich kultur. Norm chroniacych
              prawa czlowieka. Nie ma tu ´pokojowej drogi´ bo nie ma jej dla czlowieka, ktory
              dopuszcza sie psychopatycznych morderstw w naszej kulturze. Taki czlowiek jest
              skazywany u nas na dozywocie ale wspolwinni zbrodni, akceptujacy ja - tez. A na
              to by zamknac wszystkich ludzi w krajach arabskich, ktorzy takie zbrodnie
              akceptuja po prostu nie mamy srodkow. Podobnie jak na to by przeprowadzic ich
              wszystkich procesy. To ty nie rozumiesz i najwyrazniej dlugo nie bedziesz
              rozumiec. Sa kraje na swiecie w ktorych rozwinal sie niebezpieczny, heretyczny
              fanatyzm. Fanatyzm na skale panstwowa i narodowosciowa. To nie ma juz nic
              wspolnego z religia. Religia jest tu tylko przykrywka dla realizacji tak
              naprawde rasistowskich i szowinistycznych celow. Ten fanatyzm moze byc w krotce
              gorszy od nazizmu i hitleryzmu. Nie chce byc zla wrozka, ale jesli sie Europa
              nie obudzi to czeka ja niemile zaskoczenie. Ktos dal tym ludziom w ich krajach-
              zgoda biednych, zgoda - koszmarnie zacofanych srodki dajace wladze. Dano im
              nieoczekiwanie duze dochody z ropy. Ci ludzie, stworzone przez nich panstwa, ich
              wladcy nie byli na to przygotowani. I dotad nie sa. Owszem to potworny blad
              naszej cywilizacji bo dano te wladze i te srodki ludziom ktorzy bynajmniej
              kulturowo nie sa populacja lagodna i osiadla.
              Inaczej nie przyjelaby sie u nich taka interpretacja nakazow religijnych i nie
              przybralaby tak karykaturalnych, wypaczonych, nieludzkich form!

              Ten problem mozna rozwiazac tylko wspolnymi silami ze wspoludzialem Azji i
              Europy i trzeba go rozwiazac raz i zdecydowanie.

              Inaczej trupow i niespelnialnych rzadan bedzie coraz wiecej.

              Ludzie obudzcie sie!
        • Gość: Brooklynczyk Zobacz WSZYSTKIE zdjecia IP: *.rasserver.net 12.05.04, 16:43
          Ktos na tym czacie podal wczesniej podawal wczesniej link, gdzie mozesz sobie
          zobaczyc wszystkie zdjecia z wiezienia. Zobaczysz sikanie na czlowieka,
          zbiorowe gwalty na kobiecie, onanizm, itp. To zdjecie ze smycza bylo
          najlagodniejsze, dlatego je w kolko pokazuja.

          Opis brzmial mniej wiecej: "wejdzcie na te strone", czy "warto to zobaczyc"
    • romek_giertych Niech utna glowe poslkiemu szwejowi 12.05.04, 13:56
      Szkoda goscia.
      Mogli przeciez uciac glowe jakiemus polskiemu szwejowi, najlepiej wyzszemu ranga.
      Rozumu nie posiadaja wiec glowy nie sa im do niczego potrzebne.
      • Gość: gość Re: Niech utna glowe poslkiemu szwejowi IP: *.crowley.pl 12.05.04, 14:00
        obcinać głowy czy torturować? nad czym ta dyskusja? nie o rozumie przecież !
      • Gość: laika Re: Niech utna glowe poslkiemu szwejowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:10
        nastepnym razem zglos sie ty na ochotnika, przyslużysz sie nie tylko temu
        forum, ale narodowi polskiemu. nie będzie polski podatnik karmił debila.
    • Gość: marekx2 Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.spa.sc.charter.com 12.05.04, 14:03
      jesli ktos ma mocne nerwy to mozna obejrzec to video na stronie
      www.thememoryhole.org
    • Gość: syn Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:03
      A Ty tato, to chyba ojcem nie jestes, skoro taka opinia.
    • Gość: equ Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:14
      a dzielnie Amerykanie są lepsi - trafił swój na swego - ale oczywiście to
      irakijczycy są źli - a amerykanie tacy wspaniali - a wwięzieniach to oczywićie
      był przypadek i tak dalej - jeszcze nie jedna amerykańska podłość wyjdzie
    • Gość: Vulture. Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: 195.245.213.* 12.05.04, 14:17
      Przemoc za przemoc - przemoc za przemoc - przemoc za przemoc - krew, trupy,
      morderstwa, tortury, druga Palestyna, drugi Wietnam - tak wygląda polityka USA
      na świecie.
    • Gość: jurek Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.obn.olsztyn.pl 12.05.04, 14:17
      jedni męczą jenców i udają,że sznują prawo międzynarodowe. drudzy robią co
      chcą. w dość szczególny sposób pasują do siebie
    • Gość: maria Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: *.Herder.Uni-Marburg.DE 12.05.04, 14:25
      robi sie niedobrze, gdy slyszy sie taki cyniczny komentarz. Czlowieku, nie masz
      sumienia, czy rozumu?
    • Gość: czlowiek Re: Makabryczny odwet al Kaidy za torturowanie je IP: 68.160.254.* 12.05.04, 14:26

      Ty skurwysynu. Zycze Ci tego samego.
    • Gość: jup dobić arabusów IP: *.zlotoryja.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 14:28
      a gdzie sa ci którzy tak bronią arabusów. Mamy czekac 5 lat aż przyjda do
      nasyzch domów? Kto nie zna tej nacji niech lepiej poczyta albo poogląda. I
      zapamięta. Tacy są arabowie
      • Gość: Laika Re: dobić arabusów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.04, 14:34
        wiesz co, mi wystarczyło, jak poczytalam ten wątek. dla mnie to straszne, ze
        tacy są polacy. ślepi, chamscy, bezwzględni i interesowni.
      • Gość: gnida Re: dobić arabusów IP: *.regionline.fi 12.05.04, 16:49
        Zorganizowac cos na ksztalt ku-klux-klanu na arabow byle juz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka