Gość: vanille IP: *.kul.lublin.pl / 212.182.32.* 04.06.04, 18:26 HEJ JAKIE JEST NAJLEPSZE I TANIE POLACZENIE PARYZ----PAU??????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
esther-leah Re: PARYZ-PAU 04.06.04, 20:30 Najszybciej przez Bordeaux pociagiem TGV (4 i pol godz., ale ceny TGV sa dosyc wysokie. Tu link z roznymi mozliwosciami: www.pau.fr/03tourisme-decouvertes/carte/carte.html Odpowiedz Link Zgłoś