IP: *.kul.lublin.pl / 212.182.32.* 04.06.04, 18:26
HEJ

JAKIE JEST NAJLEPSZE I TANIE POLACZENIE
PARYZ----PAU???????
Obserwuj wątek
    • esther-leah Re: PARYZ-PAU 04.06.04, 20:30


      Najszybciej przez Bordeaux pociagiem TGV (4 i pol godz., ale ceny TGV sa dosyc
      wysokie. Tu link z roznymi mozliwosciami:
      www.pau.fr/03tourisme-decouvertes/carte/carte.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka