j-k 27.03.13, 17:58 Kraje BRISC nic nie maja wspolnego z BW (Bliskim Wschodem) prosze wiec przywrocic ten wontek na Forum Swiat albo wrzucic go na Osla. inaczej poskarze sie kierownictwu GW na niekompetencje. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polski_francuz Dzi-kej 27.03.13, 19:13 jesli masz rzeczywiscie mozliwosc zalapania sie na adminstwo: do it. Tak dalej to forum nie moze funkcjonowac. Cala para idzie w gwizdek a nie w rzeczowosc wpisow. PF Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: Dzi-kej 27.03.13, 19:30 To francuz cie nazwal Dziki- Kij. Wez to sobie do serca i zrob tu na forum porzadek tym wlasnie kijem..... Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Goria, hloopcze... 27.03.13, 20:11 My Mamma obchodzi w tym roku w lipcu 90-te urodziny. zapraszam do Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Nie ma spraw,Jasiu. 27.03.13, 20:34 Nawet mam dobry prezent dla twojej Mamy. p.s. Czekam na adress. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Goria, hloopcze... 27.03.13, 21:31 mam dla ciebie fotoaparat ZENIT. i to zadne zarty. podaj adres wysle i porozmawiamy przeciez viesz. nie bojsa. j-k J.K. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k dostaniesz go. 27.03.13, 21:38 a FSB gdyby bylo tak bystre toby jusz go dawno mialo :) Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk Jasiek,dla FSB jestes nieciekawy. 27.03.13, 21:40 Ale twoi dawni wspolpracownice,ktorych ty zdradziles,napewno cie dopadna. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k belkoczesz. 27.03.13, 21:43 Szkoda mi Zenita. To wasza pamiatka narodowa. nie moja. gdy widzisz w kazdom PaLIAKU agenta KGB - to cierpisz. Dobraj Noczi. Odpowiedz Link Zgłoś
igor_uk W kazdym Polaku widze.. 27.03.13, 21:54 przedewszystkim, brata-slowianina. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k dobrzi :) 27.03.13, 22:00 ale" latinke" to wzieilismy od Czechow to najlepszi - co nas moglo spotkac. Buenas Noches. Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: dobrzi :) 28.03.13, 17:24 www.businessweek.com/articles/2013-03-27/can-the-brics-have-their-own-world-bank#r=read Odpowiedz Link Zgłoś