Dodaj do ulubionych

belkot admina na foro w sprawie BRICS

27.03.13, 17:58
Kraje BRISC nic nie maja wspolnego z BW (Bliskim Wschodem)
prosze wiec przywrocic ten wontek na Forum Swiat
albo wrzucic go na Osla.

inaczej poskarze sie kierownictwu GW na niekompetencje.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Dzi-kej 27.03.13, 19:13
      jesli masz rzeczywiscie mozliwosc zalapania sie na adminstwo: do it.

      Tak dalej to forum nie moze funkcjonowac.

      Cala para idzie w gwizdek a nie w rzeczowosc wpisow.

      PF
      • j-k Re: Dzi-kej 27.03.13, 19:16
        bedzie musialo :)
        najwczesniej za 1-2 lata.
        • 5magna Re: Dzi-kej 27.03.13, 19:30
          To francuz cie nazwal Dziki- Kij. Wez to sobie do serca i zrob tu na forum porzadek tym wlasnie kijem.....
          • igor_uk magna. 27.03.13, 19:32
            jaki tam kij ? Zwis i nic wiecej.
        • igor_uk Jasiu. 27.03.13, 19:32
          Za dwa lata ty bedziesz chodzic pod siebie.
          • j-k Goria, hloopcze... 27.03.13, 20:11
            My Mamma obchodzi w tym roku w lipcu 90-te urodziny.
            zapraszam do Warszawy.
            • igor_uk Nie ma spraw,Jasiu. 27.03.13, 20:34
              Nawet mam dobry prezent dla twojej Mamy.

              p.s. Czekam na adress.
              • j-k Goria, hloopcze... 27.03.13, 21:31
                mam dla ciebie fotoaparat ZENIT.
                i to zadne zarty.
                podaj adres
                wysle i porozmawiamy
                przeciez viesz.
                nie bojsa.

                j-k

                J.K.
              • j-k dostaniesz go. 27.03.13, 21:38
                a FSB
                gdyby bylo tak bystre
                toby jusz go dawno mialo :)
                • igor_uk Jasiek,dla FSB jestes nieciekawy. 27.03.13, 21:40
                  Ale twoi dawni wspolpracownice,ktorych ty zdradziles,napewno cie dopadna.
                  • j-k belkoczesz. 27.03.13, 21:43
                    Szkoda mi Zenita.
                    To wasza pamiatka narodowa.
                    nie moja.

                    gdy widzisz w kazdom PaLIAKU
                    agenta KGB - to cierpisz.

                    Dobraj Noczi.
                    • igor_uk W kazdym Polaku widze.. 27.03.13, 21:54
                      przedewszystkim, brata-slowianina.
                      • j-k dobrzi :) 27.03.13, 22:00
                        ale" latinke" to wzieilismy od Czechow

                        to najlepszi - co nas moglo spotkac.

                        Buenas Noches.
                        • 5magna Re: dobrzi :) 28.03.13, 17:24
                          www.businessweek.com/articles/2013-03-27/can-the-brics-have-their-own-world-bank#r=read

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka