szwampuch58
31.03.15, 22:45
Masz babo placek,co robic co robic ,panie Grzegorzu kochany,trzeba bylo z tym ukrainskim czolgiem tak nie wyskakiwac przed szereg ,hehehehe:
"Pomnik w Smoleńsku tak, ale w zamian pomnik czerwonoarmistów w Krakowie"
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17688769.html#MTstream