Dodaj do ulubionych

Styropian w "potrzasku"

31.03.15, 22:45
Masz babo placek,co robic co robic ,panie Grzegorzu kochany,trzeba bylo z tym ukrainskim czolgiem tak nie wyskakiwac przed szereg ,hehehehe:
"Pomnik w Smoleńsku tak, ale w zamian pomnik czerwonoarmistów w Krakowie"
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17688769.html#MTstream
Obserwuj wątek
    • antyk-acap Re: Styropian w "potrzasku" 31.03.15, 22:52
      No i? Pomnika smoleńskiego nie będzie a winę ponosi za to Rosja stawiając warunki nie do spełnienia.
      • szwampuch58 Re: Styropian w "potrzasku" 31.03.15, 23:05
        Co znaczy nie do spelnienia bystrzaku chory z nienawisci ??? Naszym rodakom na miejscu katastrofy nalezy sie pomnik kretynie,dyplomacja to sztuka kompromisow nie machanie szabelka a swiat sie nie zawali jak stanie pomnik w Krakowie upamietniajacy wazne wydarzenie(jakby na to nie patrzec)
        • antyk-acap Re: Styropian w "potrzasku" 31.03.15, 23:06
          Z terrorystami się nie negocjuje. Terrorystów zabija się.
          • szwampuch58 Re: Styropian w "potrzasku" 31.03.15, 23:10
            "muzg" ci kompletnie zlasowano i bredzisz,widze
        • wasyl_szuja Re: Styropian w "potrzasku" 31.03.15, 23:09
          Nie jesteśmy twoimi rodakami radziecki. Nie jesteśmy w żadnym potrzasku, pomnik nie zając nie ucieknie.
          • patz.in.palatz Re: pomnik nie zając 01.04.15, 00:05

            I taki kacapy mają zysk ze swojego "fortelu" - poklask paru miejscowych debili.
    • wujaszek_joe ładnie tak grać swoimi przodkami? 31.03.15, 22:58
      tysiące szkieletów straszy w rosyjskich lasach, tak dbacie o swoich zmarłych.
      cywilizowanym ludziom nie mieści się to w głowach.
      • nie-tak Re: ładnie tak grać swoimi przodkami? 31.03.15, 23:03
        Jakim cywilizowanym ludziom? Z nadwislanskiego bantustanu i zaoceanicznego jackowa? To jest cywilizacja? Od kiedy? Fora, media, politycy sa najlepszym tego przykladem ze nadwislanski bantustan nie mozna podprowadzic pod cywilizacje.
        • antyk-acap Re: ładnie tak grać swoimi przodkami? 31.03.15, 23:05
          Co co ruska prostytutko robisz na tych nieludzkich forach? Spie...j na ruskie!!!!!!!!!!!!!!
      • szwampuch58 Re: o czym ty pitolisz? 31.03.15, 23:08
        bystrzak,byles, widziales czy tylko tak nadajesz z wscieklej bezsilnosci?
      • wasyl_szuja I to jest rzeczy sedno. 31.03.15, 23:16
        wujaszek_joe napisał:

        > tysiące szkieletów straszy w rosyjskich lasach, tak dbacie o swoich zmarłych.
        > cywilizowanym ludziom nie mieści się to w głowach.


        Tak jak z tym pomnikiem w Estonii. W Rosji kości walają się po polach, zwierzęta roznoszą. Liczy się propaganda, imperialna polityka i wtrącanie się nie w swoje sprawy.
        Parę pomników czeka na dewastację, jak tego siepacza:
        pomnikihanby.pl/artykul_pieniezno_02.jpg
    • wasyl_szuja Cierpliwie poczekamy na zmianę rządu w FR... 31.03.15, 23:07
      ...który nie będzie się wygłupiał.

      p.s.

      Sojusznicy Hitlera nie są godni pamięci.
      • szwampuch58 Re: widze ze paranoja schetynowska 31.03.15, 23:14
        postepuje okropicznie ,hehehehe,to kto z kim w koncu walczyl tam pod Krakowem bo mi sie juz to miesza,nie wiesz przypadkiem banderowiec?
        • wasyl_szuja Tylko twoja paranoja szambuch. 31.03.15, 23:20
          Zawracasz dupę pomnikiem. Żadnych sołdatów nie będziemy upamiętniać, nie w XXI wieku. Mają swoje cmentarze i chwatit. Jak się nie podoba, to zawsze można ekshumować.
        • wujaszek_joe Re: widze ze paranoja schetynowska 31.03.15, 23:34
          jak to z kim, dawni sojusznicy wzięli się za łby po tym jak was Hitler wyruchał.
          Chyba nie stwierdzisz, że Stalinowi o Polskę chodziło?
      • frompiter Czekaj, czekaj:-) 31.03.15, 23:35
        wasyl_szuja napisał:
        > ...który nie będzie się wygłupiał.

        Nie doczekasz sie, to Rosja poczeka na nowe pokolenie Polakow, wolne od komuszego uposledzenia.

        > Sojusznicy Hitlera nie są godni pamięci.

        Idioto, minister Medinski mowil o pametniku czerwonoarmistom 1919-1921 roku, tym ktory wyj@bali Pilsudskiego spod Kijowa i polegli potem na terenie Polski.

        "W komunikacie zaznaczono, że obecnie strony prowadzą rozmowy na temat budowy na Cmentarzu Rakowickim pomnika czerwonoarmistów (przypomniano, że spoczywa tam ponad 1,2 tysiąca żołnierzy Armii Czerwonej, którzy zginęli w latach 1919-21)..."

        Czytaj co komentujesz, oszolomie, a nie tylko pisz.

        • wasyl_szuja Re: Czekaj, czekaj:-) 31.03.15, 23:51
          Tym mamy pomniki stawiać?:
          media.englishrussia.com/new_images/propaganda2-69.jpg
          www.stalin.tv/grafika/bezbronnekobiety.jpg
          c.wrzuta.pl/wi9155/8b0920c9000fc9144febdd72
          p.s.
          Zagadka dla ciebie z cyklu "cytaty sławnych", kto i do kogo to powiedział:
          "Bierz dupę w troki i spie...j do swojego gó...anego kraju!"
          • frompiter Mi tam zwisa komu bedziecie stawiac pomniki 31.03.15, 23:57
            wasyl_szuja napisał:
            > Tym mamy pomniki stawiać?:


            Nie ma nic za darmo.
            Chcece pomnik w Smolensku, bedziecie robic co karza, nie chcecie robic - zrezygnujcie ze swojego poronionego pomyslu z pomnikiem w Smolensku.
            • wasyl_szuja Nikt nam nie będzie kazał. 01.04.15, 00:06
              Ten niby pomnik w Krakowie to żądanie zaporowe i wasza dyplomacja doskonale to wie. Bezczelnie jest żądać pomnika morderców za pomnik ofiar katastrofy, dlatego poczekamy na nowe demokratyczne władze Republiki Rosyjskiej (a może nawet Moskiewskiej).
              • boavista4 Re: dlaczego sie burzy pomniki ? adaptowac stare ! 01.04.15, 01:02
                Starym pomnikom Stalina nalezy poptostu odczepic flowe I dac nowa, np Obamy, pomaloac zeby ni bylo watpliwosci. Co do pomikow pleglych zolnierzy - taki czarny murek bylby napewno wzruszajacy do lez, kazdy rowniez by byl dumny ze Polacy nie gesi I swoj Vietnam memorial maja, amerykanie tez by zaplakali widzac kopie waszyngtonskiego pomnika. A moze jak kopiowac to cos z sensem, np. piete Kati Kolwitz z Berlinskiego Neusewache Polacy jednk maja swoje talent, ktore zamiast wymyslec piekny pomnik dla Polakow I Rosjan, wymyslaja monument seksownych ruskow jepiacych niemieckie dziewice, choc gwoli prawdy, udoodniono teraz ze yankesi zgwalcili wiecej. Zatem do pomika gdzanskiego nalezy dodac. yankesa , UKowca, Francuza I dodac napis ze Polakow tm nie bylo bo my tego nie robimy.
              • frompiter Jesli "nie będzie kazał" to wypad i tyle. 01.04.15, 01:13
                wasyl_szuja napisał:
                > Ten niby pomnik w Krakowie to żądanie zaporowe i wasza dyplomacja doskonale to wie. Bezczelnie jest żądać pomnika morderców za pomnik ofiar katastrofy,


                Mordercom?
                Chyba Polakom, ktory brali udzial w Wyprawie Kijowskiej i mordowali Ukraincow pod Kijowem, nikt pomniku nie zada. Zadaja pomnika czerwonoarmistom, ktory ich stad wywalili.



                >dlatego poczekamy na nowe demokratyczne władze Republiki Rosyjskiej (a może nawet Mos
                kiewskiej).

                Ahahaha:-)
                Ostatnie badanie opinii publicznej Lewada-centrum.
                Czy uwazacie, ze Putin jest wystarczajaco twardy?

                tak - 50%;
                nie, nie wystarczajaco - 38%:-)
                za twardy - 3%
                www.levada.ru/27-03-2015/vladimir-putin-doverie-otsenki-otnoshenie

                Nastepny rzad bedzie taki, ze was w ogole szlag trafi:-)

                • wasyl_szuja Błąd za błędem. 01.04.15, 01:23
                  Broniliśmy z Ukraińcami ich państwa, Ukraińskiej Republiki Ludowej, przed watahą bolszewickich nacjonalistów i kryminalistów.

                  Nas nie traficie, wycieńczone państwo nie jest zdolne do akcji zaczepnej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka