Dodaj do ulubionych

Joseph Blatter jest niewinny

20.12.15, 17:17
Prezydent Międzynarodowej federacji piłki nożnej (FIFA) Joseph Blatter poinformował, że komisja etyki FIFA zdjęła z niego zarzuty korupcji.
"Sędzia Eckert był bardzo grzeczny. Na początku spotkania powiedział, że zostali cofnięte oskarżenia w sprawie korupcji ze mnie. Sprawiedliwości wreszcie stało się zadość. Wiecie, nienawiść nie zna granic, jest silniejsza od miłości. Miłość to ogień, a nienawiść jest chłodem, a on zabija", — podkreślił Blatter.
Ostateczny werdykt w sprawie Blattera, tak samo jak i prezydenta UEFA Michel Platini, zostanie ogłoszony jutro. Tego samego dnia odbędzie się konferencja prasowa 79-letniego Szwajcara.
Czyżby kolejna porażka USA?
Obserwuj wątek
    • karbat Re: Joseph Blatter jest niewinny 20.12.15, 17:23
      banderom_nie napisał(a):
      > Prezydent Międzynarodowej federacji piłki nożnej (FIFA) Joseph Blatter poinform
      > ował, że komisja etyki FIFA zdjęła z niego zarzuty korupcji.
      > "Sędzia Eckert był bardzo grzeczny. Na początku spotkania powiedział, że zostal
      > i cofnięte oskarżenia w sprawie korupcji ze mnie. Sprawiedliwości wreszcie stał
      > o się zadość. Wiecie, nienawiść nie zna granic, jest silniejsza od miłości. Mił
      > ość to ogień, a nienawiść jest chłodem, a on zabija", — podkreślił Blatter.
      > Ostateczny werdykt w sprawie Blattera, tak samo jak i prezydenta UEFA Michel P
      > latini, zostanie ogłoszony jutro. Tego samego dnia odbędzie się konferencja pra
      > sowa 79-letniego Szwajcara. Czyżby kolejna porażka USA?

jesli sie to oficjalnie potwierdzi ...

ja wiem kto , a wypadalo by ... inni sie dowiedzieli , kto plul na Blattera . na fs .
      ale gardlowali i sie zapluwali , ich wszystkie wpisy sa w sieci .
      • banderom_nie Re: Joseph Blatter jest niewinny 20.12.15, 17:31
        karbat napisał:
        > jesli sie to oficjalnie potwierdzi ...

Jutro o 10 czasu środkowo-europejskiego będzie ogłoszony wyrok.

> ja wiem kto , a wypadalo by ... inni sie dowiedzieli , kto plul na Blattera .
        > na fs .
        > ale gardlowali i sie zapluwali , ich wszystkie wpisy sa w sieci .

Pluli na Blattera rusofoby,nic nie wiedząc o tym,kto za atakiem na Blattera i Platini stal i jaką cel prześladowali.
      • pijatyka Brednie kacapiego debila 21.12.15, 09:59

Prezydent FIFA Sepp Blatter i szef UEFA Michel Platin zostali zawieszeni na osiem lat – orzekła komisja etyki FIFA.
        Obaj działacze są oskarżeni o korupcję: Blatter o wręczenie, a Platini o wzięcie łapówki w wysokości 2 milionów franków w 2011 roku.

www.tvp.info/23258506/komisja-etyki-fifa-blatter-i-platini-zawieszeni-na-osiem-lat

--
        Słowo o wyprawie Igora (na polskie fora ;)

tinyurl.com/nhk66cm
    • nie-tak Re: Joseph Blatter jest niewinny 20.12.15, 17:29
      Joseph Blatter zarabia dostatecznie dużo by nie miał potrzeby brudzić sobie rąk korupcją, a że imperium "dobra" stał w drodze wiec kombinowali jak tu zastąpić Blattera Arabkiem i odebrać Rosji mistrzostwa.
      --
      ............................................................
      lese / czytaj: Zwei Mustereuropäer, die Europa nicht braucht
      www.nachdenkseiten.de/?p=28670
      www.zlv.lu/spip/spip.php?article15666
      • banderom_nie Re: Joseph Blatter jest niewinny 20.12.15, 17:33
        nie-tak napisała:

> Joseph Blatter zarabia dostatecznie dużo by nie miał potrzeby brudzić sobie rąk
        > korupcją, a że imperium "dobra" stał w drodze wiec kombinowali jak tu zastąpić
        > Blattera Arabkiem i odebrać Rosji mistrzostwa.

Właśnie to było cela ataku .
        • nie-tak Re: Joseph Blatter jest niewinny 20.12.15, 17:40
          Bylo to od początku wiadome z prymitywnych działań jak i zarzutów "dobra" zza oceanu mimo ze sami siedzieli po uszy w bagnie.

--
    • eva15 Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 18:53
      Putin ma rację.
      Cały ten atak na FIFA był zakamuflowanym atakiem na Rosję, Blatter nie chciał dać się wciągnąć w antyrosyjską nagonkę i zapłacił za to nagonką na siebie. Pamiętam, jak mówił, że nie pozwoli wciągać sportu w rozgrywki polityczne, to wystarczyło, by wybuchła afera łapówkarska.

Całe szczęście, że Blatter naprawdę jest ideowcem sportu anie łapówkarzem, który dorwał się do stołka. Uważam, że to wielka szkoda, że oddał szefowanie FIFA.
      • nie-tak Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:02
        Blatter jeszcze nic nie oddal, on jest zawieszony w czynnościach szefa FIFA do grudnia tego roku, co dalej zobaczymy.
        --
          • nie-tak Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:14
            Nie banderom_nie jestem innego zdania, powinien ponownie objąć te stanowisko, porządzić parę miesięcy pokazać środkowy palec zaoceanicznym pieniaczom i ich poplecznikom, a potem odejść na zasłużony odpoczynek.
            --
            • banderom_nie Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:27
              nie-tak napisała:

> Nie banderom_nie jestem innego zdania, powinien ponownie objąć te stanowisko, p
              > orządzić parę miesięcy pokazać środkowy palec zaoceanicznym pieniaczom i ich po
              > plecznikom, a potem odejść na zasłużony odpoczynek.

Ale co to da?Jestem pewien tego,ze będą kolejne ataki na niego,Imperium Dobra tak łatwo nie odpuszcza.
              • nie-tak Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:31
                Imperium dobra powoli już odpuszcza w dobie internetu, już nie pamiętam dokładnie sloganu Brzezińskiego, musze go jednak poszukać.
                Nie da się ludzi już tak oszukiwać jak było to kiedyś w końcu i USA to zauważają.
                --
                • banderom_nie Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:40
                  nie-tak napisała:

> Imperium dobra powoli już odpuszcza w dobie internetu, już nie pamiętam dokładn
                  > ie sloganu Brzezińskiego, musze go jednak poszukać.
                  > Nie da się ludzi już tak oszukiwać jak było to kiedyś w końcu i USA to zauważają.

Oszukują nadal na potęgę,po prostu robią to w bardziej nachalny sposób.Dziś źródłem informacji dla zachodniej propagandy stali portale społecznościowe,gdzie "lud głosi prawdę".
                  W ten sposób zachód nie musi niczego udowadniać,wystarczę,ze powołują się na internautów.
                  • nie-tak Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:55
                    banderom_nie napisał(a):
                    > Oszukują nadal na potęgę,po prostu robią to w bardziej nachalny sposób.Dziś źró
                    > dłem informacji dla zachodniej propagandy stali portale społecznościowe,gdzie "
                    > lud głosi prawdę".
                    ...........................
                    aaa, już mam wypowiedz Brzezińskiego.
                    www.youtube.com/watch?v=4usbR_kKCDs
                    --
                    • nie-tak Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 20:02
                      Ten poczciwiec Brzeziński z zaoceanicznej fabryki myśli powiedział w tym sensie ze dziś jest:
                      łatwiej jest milion ludzi zamordować niż kontrolować ich.
                      --
      • banderom_nie Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:07
        eva15 napisała:

> Całe szczęście, że Blatter naprawdę jest ideowcem sportu anie łapówkarzem, któr
        > y dorwał się do stołka. Uważam, że to wielka szkoda, że oddał szefowanie FIFA.

Ma już 79 lat,ile jeszcze mu pozostało się? Zasłużył na to,żeby mieć spokojna starość.Najważniejsze,że nie odejdzie zapluty,jak wiele innych.
          • banderom_nie Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:25
            eva15 napisała:

> Skoro parę miesięcy temu zdecydował się kandydować, to chyba najlepiej wie, czy
            > ma jeszcze siły czy nie.

A próbowałaś postawić się na jego miejsce? Chociaż co to da,przecież nie masz 79 lat? :-)
            Jestem pewien tego,Ewa,ze to co spotkało Blattera,miało wpływ na jego zdrowie,i dziś on ma mniej sil,niż kilka miesięcy temu.
          • nie-tak Re: Putin: Blatter zasługuje na pokojowego Nobla. 20.12.15, 19:23
            Skończy się cyrk z Blatterem nastąpi następny, one są już w blokach startowych:
            - z DSK ( Dominique Strauss-Kahn > 5 milionów € dziennie alimentów )
            - Christine Madeleine Odette Lagarde > Adidas

Yuan w koszyku niezbyt pasuje elitom.:-)))

• yurek11111 igorczik/bandera,znowu w balona zrobiles forum.... 20.12.15, 20:24

Rozpowszechniasz wiesci z palucha,a glupcy bija piane....
              Podaj linka ze komisja etyki FIFA uniewinnia skorumpowanego oszusta Blattera...
              Niewinny a podal sie do dymisji ,"popacz" pan...:-)))
              --
              Zycie mieszkancow Rosji w trzeciej kadencji prezydentury Putina zamyka sie w codziennym szamotaniu pomiedzy pusta lodowka a pelnym klamliwych wiadomosci telewizorem...
              • banderom_nie Re:banderom_nie,znowu okazal sie pierwszy 20.12.15, 20:37
                yurek11111 napisał,znowu,byle co:

yurek11111 napisał:

>
                > Rozpowszechniasz wiesci z palucha,a glupcy bija piane....

Yureczek,głupku ty forumowy,ja zawsze podaje tylko prawdę i nigdy nic nie wysysam z paluszka.Jutro o 10 czasu środkowo-europejskiego będzie wszystko ogłoszono.A później będzie zwołana konferencja prasowa,na której Blatter wszystko powie.Wiem,ze ty od paru godzin zamęczasz google,próbując znaleźć potwierdzenie tego,co pisze,ale ty jesteś zbyt głupi i nie znasz języków obcych,a co za tym idzie,nie jesteś wstanie wpisać odpowiedniego hasła do wyszukiwarki.I dlatego wpisałeś się dopiero teraz.
                Mógłby tobie wkleić link,ale ty nie znasz języków obcych,to skąd wiedziałbyś,co tam napisano.
                • yurek11111 igorczik/bandera to twoj angielski jest do doopy.. 20.12.15, 21:29
                  Zreszta sam przyznales ze w angielskim jestes cienias ,co nie przeszkadza ci oceniac znajomosc angielskiego przez innych,ale to przywilej klaunow...:-)))
                  Co do tematu,to w poscie otwierajacym watek,przytoczyles pobozne zyczenia Blattera i jego adwokata,a wyrok Komisji etyki dopiero jutro,ale mozna przypomniec o co Blatter jest oskarzany,bo o tym przytomnie milczysz ,wiec przypomne:

"Fifa is investigating allegations that a £1.35m payment was made in 2011 for work Platini did as Blatter's adviser. There was no written contract for the payment for the consultation work, which Platini received nine years later."

FIFA bada zarzuty, że 1.35 miliona funtow zostało wyplacone w 2011 roku Platiniemu,za prace jaka wykonal dziewiec lat wczesniej ,jako doradca Blattera.Nie bylo zadnej pisemnej umowy o zaplate,za doradztwo/konsultacje, a zaplate uiszczono po dziewieciu latach...

www.bbc.com/sport/0/football/35129851
                  igorczik,nawet komsomolcowi taka zaplata po dziewieciu latach powinna wygladac na ordynarna lapowe ,a wiec werdykt Komisji Etyki FIFA moze byc tylko jeden....
                  --
                  Polska i Rosja zawsze będą przeciwnikami, gdyż wzajemny kontakt jest zderzeniem cywilizacji, bo tradycja wolnościowa fundamentalnie nie pasuje do zamordyzmu.
                  • banderom_nie Re: banderom_nie,twoj angielski jest wystarczajaco 20.12.15, 21:45
                    yurek11111 napisał,znów, byle co:
                    > Zreszta sam przyznales ze w angielskim jestes cienias ,co nie przeszkadza ci oc
                    > eniac znajomosc angielskiego przez innych,ale to przywilej klaunow...:-)))

Pisałem,ze mój angielski jest tak samo dobry,jak i polski.I jeden i drugi język wyuczyłem ze słuchu i czytając prasę.A to powoduje,ze mogę popełniać błędy ortograficzne.napisałem całkowitą prawdę i nie mam czego wstydzić się.Z kolei twój angielski jest na poziomie obsługi elektronicznego tłumacza,stad te twoje wielokrotne wpadki,gdy było wyraźnie widać,ze język angielski dla ciebie nie jest znany.

> Co do tematu,to w poscie otwierajacym watek,przytoczyles pobozne zyczenia Blatt
                    > era i jego adwokata,a wyrok Komisji etyki dopiero jutro,ale mozna przypomniec o
                    > co Blatter jest oskarzany,bo o tym przytomnie milczysz ,wiec przypomne:

Nie trzeba mnie niczego przypominać,temat był wielokrotnie wałkowany na forum.
                    Co do pobożnego życzenia Blattera.Najpierw coś o ssaniu paluszka.Sam potwierdzasz,ze ja na pewno tego nie robię,a tylko cytuje słowa konkretnej osoby.Czy to pobożne życzenia,okażę się jutro.Blatter,z tego co mówił dziennikarzom ,powolal eis na słowa Eckerta.Czy skłamał Blatter,czy Eckert wprowadził go w bla - dowiemy się jutro.
                    I na koniec,yureczek - ty nie jesteś wart mojej uwagi,to ze zwróciłem na ciebie większą uwagę,to tylko zasługa twojej użyteczności.Po prostu nalewy się tobie nagroda.
              • nie-tak Re: igorczik/bandera,znowu w balona zrobiles foru 20.12.15, 21:34
                yurek11111 jest pełno doniesień o tym w szwajcarskich mediach (nie tylko) wystarczy umiejętnie pogooglowac i poczytać.

--
    • gosc88 banderom_nie, powinienes podac tu 21.12.15, 00:33
      zrodlo na ktorym sie opierasz twierdzac, ze komisja etyki FIFA zdjęła z Blattera zarzuty korupcji.

Jesli tego nie zrobisz to mozna cie posadzac o fabrykowanie tego co powyzej powiedziales.

P.S. Zwykle popieram twoje poglady.
      • wykrywacz_klamcow banderowiec to kłamca - Blatter dostał 8 lat 21.12.15, 10:13
        Szef FIFA Sepp Blatter i władający UEFA Michel Platini zostali zawieszeni na osiem lat od wszelkich czynności związanych z piłką nożną - ogłosił w poniedziałek komitet etyki związku. To oznacza, że ubiegający się o fotel po Blatterze Platini nie będzie mógł startować w lutowych wyborach
      • banderom_nie Re: banderom_nie, powinienes podac tu 21.12.15, 20:44
        gosc88 napisał:

> zrodlo na ktorym sie opierasz twierdzac, ze komisja etyki FIFA zdjęła z Blatter
        > a zarzuty korupcji.
        >
        > Jesli tego nie zrobisz to mozna cie posadzac o fabrykowanie tego co powyzej pow
        > iedziales.

Oczywiście,ze zrobię:

www.blick.ch/news/sepp-blatter-im-zirkus-ich-glaube-nicht-an-die-hoelle-nur-an-den-himmel-id4480719.html
        "Acht Stunden dauerte das Verhör. «Insbesondere Richter Eckert war sehr korrekt», sagt Blatter – und überrascht: «Der Richter sagte zu Beginn, ‹den Vorwurf der Korruption nehmen wir weg›.»"

• gosc88 banderom_nie ... 21.12.15, 21:43
          Ten artykul jedynie zawiera slowa samego Blattera o zdjeciau z niego oskarzen.

Czy nie ma zadnego oficjalnego komunikatu sadowego dostepnego w internecie w tej sprawie ??
          • banderom_nie Re: banderom_nie ... 21.12.15, 21:57
            gosc88 napisał:

> Ten artykul jedynie zawiera slowa samego Blattera o zdjeciau z niego oskarzen.
            >
            > Czy nie ma zadnego oficjalnego komunikatu sadowego dostepnego w internecie w te
            > j sprawie ??

Uzasadnienie werdyktu będzie ogloszono dopiero w styczniu,co jest skandalem.
            Pośrednio o tym,o co pytasz,można dowiedzieć się z komunikatów prasowych:
            www.vesti.ru/doc.html?id=2700870
            Нo кoмитет пo этике вcе пoкaзaния cчел неyбедительными и — oбвинения в кoррyпции cнял, нo признaл oбoих — и президентa ФИФА и глaвy УЕФА, винoвными в нaрyшениях кoдекca этики федерaции.
      • banderom_nie Re: Joseph Blatter jest niewinny 21.12.15, 20:47
        drugiwojwa napisał:

> rel="nofollow">www.polsatsport.pl/wiadomosc/2015-12-09/blatter-niewinny-tak-twierdzi-komisja-etyki/
        > Blatter oczywiście jest niewinny, ale jest niewygodny dla niektórych i dla
        > tego atakowany przez wrogów Putina i Rosji.

I właśnie o to mnie chodziło w tym wątku - Blatter nie jest winny.
    • banderom_nie Powtarzam jeszcze raz - Blatter jest niewinny 22.12.15, 17:04
      Widocznie wyjątkowo inteligentnym inaczej trzeba tłumaczyć wielokrotnie.
      Napisałem:
      "Prezydent Międzynarodowej federacji piłki nożnej (FIFA) Joseph Blatter poinformował, że komisja etyki FIFA zdjęła z niego zarzuty korupcji.....Ostateczny werdykt w sprawie Blattera, tak samo jak i prezydenta UEFA Michel Platini, zostanie ogłoszony jutro."
      W poniedziałek werdykt został ogłoszony,Blatter został zawieszony na 8 lat,chociaz,jak by zarzuty korupcji zostali potwierdzone,byłby wykluczony dożywotnio.Werdykt nie jest ostateczny i jest wielce prawdopodobnie,ze będzie unieważniony,ale nie to jest najważniejsze.Najważniejszym jest to,ze Blatter został uznany za uczciwego,nieskorumpowanego człowieka,a mnie o to i chodziło.Generalnie jemu zarzucili zaniechanie służbowych obowiązków.Przy takim zarzucie wykluczenie na 8 lat z piłki nożnej można uznać za kpinę z ludzkiej inteligencji lub za wykonanie zlecenia.Wszystko wskazuje na to,ze nie Blatter był celem ataku,a tylko mistrzostwa świata w Rosji.Po tej medialnej kampanii,która była rozpętana w mediach," nie wypadało" wynosić zbyt łagodny werdykt.najlepiej walnąć mocno i głośno,a potniej po cichu,za jakiś czas unieważnić go.Nie przypadkowo uzasadnienie werdyktu bezie opublikowano dopiero w styczniu,co uniemożliwia Blatteru i Platini natychmiast odwołać się od decyzji.
      krotko mówiąc - werdykt,nawet taki,jaki my poznali,w 100% potwierdził to,co napisałem - Blatter został uznany za niewinnego w sprawie zarzutu o korupcje.A watek oparłem o ten artykuł:
      www.blick.ch/news/sepp-blatter-im-zirkus-ich-glaube-nicht-an-die-hoelle-nur-an-den-himmel-id4480719.html
      p.s. mam nadzieje,ze bystrzaki zaczną znów szczekać,nie rozumiejąc nic z tego co napisałem :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka