17.05.18, 19:09
مضان‎,

Ku czci objawiania sie – archanioła Gabriela (Dżibrila) Mahometowi i przekazania pierwszych wersów przyszłej świętej księgi

Przypominamy, ze zaczął  sie Ramadan! Od wschodu do zachodu slonca w waszej sferze czasowej nie wolno:

• Praktykowac nierządu, aktow seksualnych na zonie, swojej i innych, sobie samym i wszyskich innych kreaturach czworonoznych!
• Jedzenia i picia , nie tylko codziennych nawykowych racji wyskokowych ale zadnych cieczy łącznie z woda.
• wody nie wolno tez lac
• Sczególnie wazna jest wstrzemięźliwość nie tylko wobec doznań cielesnych, ale i wewnętrznych złych skłonności do fałszu, obłudy, obmowy, kłamstw.
• Absolutnie zakazana jest jakakolwiek aktywnosc na forum! Wlacznie z trolowaniem i skrytym czytaniem w toalecie!

Obserwuj wątek
   • zeitgeist2010 dobra satyra z Polityki 17.05.18, 20:02
    ttps://passent.blog.polityka.pl/2018/05/09/ciuciubabka/?nocheck=1
    Są już pierwsze wyniki badań amerykańskich etologów

    PISOWIEC POSPOLITY
    (łac. pisoviate commune) – podgatunek ssaka trzeciej kategorii zamieszkujący obszary Europy Środkowo-Wschodniej – w szczątkowych ilościach spotykany także w innych krajach Starego Kontynentu (np. Irlandia, Szkocja, Anglia, Holandia) oraz w Ameryce Północnej. Zamieszkuje tereny bagienne i leśne. Jako drapieżnik żywi się głównie mięsem i krwią. Rozmnaża się szybko przenosząc groźne dla zdrowia i życia choroby.

    W przeciwieństwie do ludzi, PISowce pospolite nie są indywidualistami i czują potrzebę jednoczenia stada, najczęściej w szykach bojowych. W okresie zimowym niewielka głowa pokrywana jest futrem lub moherem, dla zatrzymania ciepła oraz zachowania pełnej tożsamości stada. Trzeba pamiętać, że PISowce nie tolerują ludzi w swoim otoczeniu. Agresją wykazują się także w stosunku do Lisów.

    Czując zagrożenie atakują. Wzmożona aktywność PISowców przypada na wiosnę. Większe stada można zaobserwować w pierwszej połowie kwietnia (okolice 10.04), kiedy to PISowce wychodzą ze swoich nor, w których spędziły zimę i udają się na poszukiwania mięsa i krwi. Ten okres nazywany jest przez naukowców i badaczy „tragoedia smolensciae” (łac.), Niestety ofiarami coraz częściej padają ludzie. Obserwatorzy, od lat badający życie PISowców, powtarzają, że trzeba być bardzo ostrożnym w kontakcie z tymi zwierzętami, bo charakteryzują się niezwykłą krwiożerczością oraz agresją.

    Należy pamiętać, że ich mózgi nie zostały do końca wykształcone, a wiele funkcji życiowych po prostu zanika. Bardzo źle funkcjonują o świcie i we mgle. Czasami odznaczają się także pewną deformacją umysłową (łac. mentis deformatio ridzicovo) i potrafią atakować bez powodu. Wzburzone stado może być niebezpieczne dla ludzkiego życia i zdrowia. Charakteryzują się formowaniem stadnej hierarchii, w której najważniejszą rolę odgrywa przewodnik stada (łac. praeses pisoviate), będący najczęściej niewielkim samcem o krótkich łapkach, wykazujący się najgłośniejszym szczekiem wśród innych osobników.

  • 1.melord Re: Ramadan 18.05.18, 00:47
   od switu do zmroku o suchym pysku....gdy slonce zajdzie za horyzont obzarstwo i pijanstwo
   wbrew zaleceniom koranu wielu nie tylko pije ,wrecz chla...
   poy..ne
   • zeitgeist2010 Studentka przysyla ci kilka minut po polnocy 18.05.18, 17:08
    1.melord napisał(a):

    > od switu do zmroku o suchym pysku....gdy slonce zajdzie za horyzont obzarstwo ipijanstwo
    > wbrew zaleceniom koranu wielu nie tylko pije ,wrecz chla...poy..ne


    mejl ze nie przyjdzie na zajecia. W koncu troche zjadla i napila sie wody. Lubie ja . Mamy dobry kontakt. Wiem ze jest w ciazy. Kurdyjka, normalna sunnitka. Ojciec przesiedzial 9 lat w iranskim wiezieniu, jako przymusowy zolnierz Saddama.
    Oni nikomu krzywdy nie wyrzadza.
    GOrzej z tymi z Arabii sudyjskiej. Ja sie pytam gdzie oni studiuja I co? A USA ich popiera.
    Juz sie skumacili z Izraelem. Co oni knuja?


Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka