Dodaj do ulubionych

Idzie dobre

08.04.20, 18:08
Takich kandydatow potrzebujemy...
www.facebook.com/MarjorieTaylorGreene/videos/357486375165667/
Obserwuj wątek
        • senioryta13 Re: N. Pelosi 08.04.20, 21:46

zdjecie ojca z Kennedym jest inspirujace, tak zaczynala mloda Pelosi. Czy znala inne wartosci ? Nie.
          wazne , ze ojciec zaszedl daleko, mial wladze, wiec dziewcze pomyslalo, ze ono tez tak moze.
          Potem to juz latwo bylo w to uwierzyc i tylko jechac na tym.

Jest znana z organizowania wystawnych przyjęć w swojej posiadłości, często zapraszając darczyncow finansowych i innych polityków na obiad.
          Nancy i Paul Pelosi mieszkają w apartamencie o powierzchni 2325 stóp kwadratowych na K Street w dzielnicy Georgetown w Waszyngtonie DC, wyceniony na około 2,16 mln USD. Kupili mieszkanie za 650 000 USD w 1999 r. od dawcy kampanii Pelosi, Paula Seagram. Ciekawe tylko , jak sie zrewanzowala.

ostatnio widac, ze znowu od 'kosmetyczki' wrocila.
          Moze jej sie marzy, ze ten wirus uderzy w W.H. a ona, jako 2-ga osoba w dziedziczeniu.....

---
          -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
          -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
          • senioryta13 Re: N. Pelosi 08.04.20, 22:07
            senioryta13 napisał:

> Kupili mieszkanie za 650 000 USD w 1999 r. od dawcy kampanii Pelosi,
            > Paula Seagram. Ciekawe tylko , jak sie zrewanzowala.

po nitce do klebka :
            www.washingtonexaminer.com/editorial-pelosi-and-pickens-investment-partners
            ---
    • senioryta13 Re: Idzie dobre-znowu Hillary 22.04.20, 17:17
      "Jeśli korzystasz z Gmaila, wiesz, że Google utrzymuje twoje wiadomości pozornie na zawsze. Czy to samo robi z nieuchwytnymi e-mailami Hillary Clinton?
      Dowiemy się. Przekazaliśmy wezwanie do sądu, autoryzowane przez sąd federalny DC, w Google, aby produkować wszystkie wiadomości e-mail Clinton z konta Google, które prawdopodobnie zawiera e-maile byłej sekretarza stanu Hillary Clinton.
      Specjalista IT z Platte River Networks, Paul Combetta, podobno używał konta Google do przesyłania e-maili Clintona z laptopa na serwer Platte River, a następnie używał BleachBit do usuwania wszelkich śladów wiadomości e-mail z laptopa.
      Nasze wezwanie sądowe wyszukuje wszystkie e-maile Clinton od jej czasu w stanie, 21 stycznia 2009 r., Do 1 lutego 2013 r. Google jest proszone o dostarczenie wiadomości e-mail do 13 maja. ...."

---
    • yurek_1111 Re: Idzie dobre 22.04.20, 18:06
      engine8 napisał(a):

> Takich kandydatow potrzebujemy...
      > www.facebook.com/MarjorieTaylorGreene/videos/357486375165667/

Walnieta baba, jej wypowiedz o strzelaninie w Vegas ja dyskwalifikuje, ale w USA takich medrcow w polityce sporo...

--
      Jeszcze wszystko będzie dobrze gdy przeminie podły czas...
    • boomerang Re: Idzie dobre 23.04.20, 02:06
      nawet jej lifting mi nie przeszkadza tak bardzo jak ten okropny amerykański akcent :)

--
      jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
      "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"
        • boomerang Re: Idzie dobre 23.04.20, 23:27
          kiedyś Walijczyk do mnie zagadał, to myślałem że to Niemiec ze Średniowiecza :)

--
          jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
          "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"
          • engine8 Re: Idzie dobre 24.04.20, 01:12
            No jak ja z irlandczykami poszedlem na picie to ich na trzezwo trudno zrozumiec ale po pijaku zaczynaja gadac po jakiemus czego nikt nie rozumie.. Mowi ze to "Gajlic"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka