Dodaj do ulubionych

WITAJ MARYSZKA NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.planetsky.com / 212.98.145.* 24.04.02, 20:26
Dzielny z Ciebie okaz naszej plci pieknej!
WItam serdecznie i powodzenia zycze! Nie lekko tu bedzie,ale widac swietnie
dajesz sobie rade.
Obserwuj wątek
    • Gość: Israel Re: WITAJ MARYSZKA NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.tnt29.chi15.da.uu.net 24.04.02, 20:31
      Gość portalu: Hycel napisał(a):

      > Dzielny z Ciebie okaz naszej plci pieknej!
      > WItam serdecznie i powodzenia zycze! Nie lekko tu bedzie,ale widac swietnie
      > dajesz sobie rade.

      Witam tez.I czekam na twe wpisy.
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka