Gość: Hycel IP: *.planetsky.com / 212.98.145.* 24.04.02, 20:26 Dzielny z Ciebie okaz naszej plci pieknej! WItam serdecznie i powodzenia zycze! Nie lekko tu bedzie,ale widac swietnie dajesz sobie rade. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Israel Re: WITAJ MARYSZKA NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.tnt29.chi15.da.uu.net 24.04.02, 20:31 Gość portalu: Hycel napisał(a): > Dzielny z Ciebie okaz naszej plci pieknej! > WItam serdecznie i powodzenia zycze! Nie lekko tu bedzie,ale widac swietnie > dajesz sobie rade. Witam tez.I czekam na twe wpisy. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś