Dodaj do ulubionych

Gdzie jest forum Polakow?

27.04.02, 15:21
Szukom i szukom , wszedzie same Zydy se pogadujom.
A jak juz znojda cos polskiego, to sie okazuje , ze i tam wlazom i
wywrzaskujom na nas.
A takie to wredne i wulgarne , ze glowa boli.
Obserwuj wątek
    • Gość: Robert Tutaj, chłopcze IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 15:33
      > A takie to wredne i wulgarne , ze glowa boli.

      Kultura boli, prawda?


      rt
      • zeflik Re: Tutaj, chłopcze 27.04.02, 15:59
        Nie godej do mnie chlopcze, bo jo na pewno mom wiecej lot jak ty.
        Piszesz o kuturze.
        Myslisz , ze Zydy nie wiedzom co to kultura?
        No bo puls czy fredek albo taki wojo o kulturze na pewno nie slyszeli.
        Moze oni ni majom kultury yno tako subkultura.
        Wyjasnij mi to , bo za moich mlodych lot nie bylo internetu i ludzie musieli
        ze sobom godac.
        I trzeba bylo uwazac co sie godo,bo wredne i wulgarne od razu dostowaly
        nauczka.
        • Gość: Robert Ok. IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 17:46
          > Nie godej do mnie chlopcze, bo jo na pewno mom wiecej lot jak ty.

          dobrze.

          > Piszesz o kuturze.
          > Myslisz , ze Zydy nie wiedzom co to kultura?

          Myślę, że zależy którzy. Jedni wiedzą, inni nie wiedzą. Tak samo jak i z Polakami.
          Tyle że określenie "Żydy" jest pogardliwie i o to mi głównie chodziło.

          > No bo puls czy fredek albo taki wojo o kulturze na pewno nie slyszeli.

          Może słyszeli, tylko nie wiedzą jak się tego używa?

          > Moze oni ni majom kultury yno tako subkultura.
          > Wyjasnij mi to , bo za moich mlodych lot nie bylo internetu i ludzie musieli
          > ze sobom godac.
          > I trzeba bylo uwazac co sie godo,bo wredne i wulgarne od razu dostowaly
          > nauczka.

          Gdyby trzeba było wyjść i gadać twarzą w twarz, to akurat większości z tych co tu
          pyskują (po jednej i po drugiej stronie) zabrakłoby odwagi.
          Ale tu się łatwo schować za jakimś pseudonimem. Problem w tym, że plują jadem i
          chamstwem po obu stronach.


          rt
          • zeflik Re: Ok. 28.04.02, 03:54
            Na Slonsku sie godo Zydy, tak jak Niemce, Angliki, Francuzy i nie mysla ,ze
            to obrazliwe .
            Co majom powiedziec Turki , kiedy po angielsku nazywo sie ich tak samo jak
            indyki. A i "polski" pisze sie tak samo jak "polerowac" (polish).
            I nikt sie o te slowa nie obrazo.
            Tu Poloki krytykujom , co robi Izrael. Nie mysla , ze kazdy Zyd we wszystkim
            sie zgadzo a Szaronem . Bo i nie kazdy Polok jest zadowolony z tego co robi
            polski rzad. I tak jest w kazdym panstwie , bo nigdy 100% spoleczenstwa nie
            glosuje na rzad.
            To czamu akurat na tym forum takie wrzaski, obrazliwe epitety?
            Kazdy mo prawo miec swoje zdanie.
            • Gość: jojo Re: Ok. IP: *.proxy.aol.com 28.04.02, 04:00
              zeflik napisał(a):

              > Na Slonsku sie godo Zydy, tak jak Niemce, Angliki, Francuzy i nie mysla ,ze
              > to obrazliwe .
              > Co majom powiedziec Turki , kiedy po angielsku nazywo sie ich tak samo jak
              > indyki. A i "polski" pisze sie tak samo jak "polerowac" (polish).
              > I nikt sie o te slowa nie obrazo.
              > Tu Poloki krytykujom , co robi Izrael. Nie mysla , ze kazdy Zyd we wszystkim
              > sie zgadzo a Szaronem . Bo i nie kazdy Polok jest zadowolony z tego co robi
              > polski rzad. I tak jest w kazdym panstwie , bo nigdy 100% spoleczenstwa nie
              > glosuje na rzad.
              > To czamu akurat na tym forum takie wrzaski, obrazliwe epitety?
              > Kazdy mo prawo miec swoje zdanie.

              He he he ! Dobry jestes ! Inteligentny i Slazak do tego ! Pozdrawiam Cie! He he
              he,brakowalo nam tutaj troche rozrywki!
    • Gość: Jurek Re: Gdzie jest forum Polakow? IP: 193.188.161.* 27.04.02, 17:56
      zeflik napisał(a):

      > Szukom i szukom , wszedzie same Zydy se pogadujom.
      > A jak juz znojda cos polskiego, to sie okazuje , ze i tam wlazom i
      > wywrzaskujom na nas.
      > A takie to wredne i wulgarne , ze glowa boli.
      ------------------------------------------------------------------------
      To forum jest poddane prawom rynkowym pieniadza, ktore mowi, ze gorszy pieniadz
      wyprze bardziej wartosciowego.
      Tylu madrych dyskutantow juz sie wycofalo, widzac, ze tu nie chodzi o zadne
      argumenty, a tylko o bluzganie swoimi psychologicznymi kompleksami i
      zastraszaniem.

      • Gość: Robert Coś w tym jest... n/w IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 17:58
        • Gość: Lucas Re: Cos´ w tym jest... n/w IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.02, 18:04
          No, ale cos w tym jest. Jak powiedzial Szwejk,kiedy powiedziano mu, ze
          jest idiota, " gdyby wszyscy na swiecie byli madrzy, to by od tego
          zwariowali".
          • Gość: Robert szwejk IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 18:12
            Gość portalu: Lucas napisał(a):

            > No, ale cos w tym jest. Jak powiedzial Szwejk,kiedy powiedziano mu, ze
            > jest idiota, " gdyby wszyscy na swiecie byli madrzy, to by od tego
            > zwariowali".

            No, ale to powiedział idiota, nie? To po co go cytować?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka