zeflik 27.04.02, 15:21 Szukom i szukom , wszedzie same Zydy se pogadujom. A jak juz znojda cos polskiego, to sie okazuje , ze i tam wlazom i wywrzaskujom na nas. A takie to wredne i wulgarne , ze glowa boli. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Robert Tutaj, chłopcze IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 15:33 > A takie to wredne i wulgarne , ze glowa boli. Kultura boli, prawda? rt Odpowiedz Link Zgłoś
zeflik Re: Tutaj, chłopcze 27.04.02, 15:59 Nie godej do mnie chlopcze, bo jo na pewno mom wiecej lot jak ty. Piszesz o kuturze. Myslisz , ze Zydy nie wiedzom co to kultura? No bo puls czy fredek albo taki wojo o kulturze na pewno nie slyszeli. Moze oni ni majom kultury yno tako subkultura. Wyjasnij mi to , bo za moich mlodych lot nie bylo internetu i ludzie musieli ze sobom godac. I trzeba bylo uwazac co sie godo,bo wredne i wulgarne od razu dostowaly nauczka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Ok. IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 17:46 > Nie godej do mnie chlopcze, bo jo na pewno mom wiecej lot jak ty. dobrze. > Piszesz o kuturze. > Myslisz , ze Zydy nie wiedzom co to kultura? Myślę, że zależy którzy. Jedni wiedzą, inni nie wiedzą. Tak samo jak i z Polakami. Tyle że określenie "Żydy" jest pogardliwie i o to mi głównie chodziło. > No bo puls czy fredek albo taki wojo o kulturze na pewno nie slyszeli. Może słyszeli, tylko nie wiedzą jak się tego używa? > Moze oni ni majom kultury yno tako subkultura. > Wyjasnij mi to , bo za moich mlodych lot nie bylo internetu i ludzie musieli > ze sobom godac. > I trzeba bylo uwazac co sie godo,bo wredne i wulgarne od razu dostowaly > nauczka. Gdyby trzeba było wyjść i gadać twarzą w twarz, to akurat większości z tych co tu pyskują (po jednej i po drugiej stronie) zabrakłoby odwagi. Ale tu się łatwo schować za jakimś pseudonimem. Problem w tym, że plują jadem i chamstwem po obu stronach. rt Odpowiedz Link Zgłoś
zeflik Re: Ok. 28.04.02, 03:54 Na Slonsku sie godo Zydy, tak jak Niemce, Angliki, Francuzy i nie mysla ,ze to obrazliwe . Co majom powiedziec Turki , kiedy po angielsku nazywo sie ich tak samo jak indyki. A i "polski" pisze sie tak samo jak "polerowac" (polish). I nikt sie o te slowa nie obrazo. Tu Poloki krytykujom , co robi Izrael. Nie mysla , ze kazdy Zyd we wszystkim sie zgadzo a Szaronem . Bo i nie kazdy Polok jest zadowolony z tego co robi polski rzad. I tak jest w kazdym panstwie , bo nigdy 100% spoleczenstwa nie glosuje na rzad. To czamu akurat na tym forum takie wrzaski, obrazliwe epitety? Kazdy mo prawo miec swoje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Ok. IP: *.proxy.aol.com 28.04.02, 04:00 zeflik napisał(a): > Na Slonsku sie godo Zydy, tak jak Niemce, Angliki, Francuzy i nie mysla ,ze > to obrazliwe . > Co majom powiedziec Turki , kiedy po angielsku nazywo sie ich tak samo jak > indyki. A i "polski" pisze sie tak samo jak "polerowac" (polish). > I nikt sie o te slowa nie obrazo. > Tu Poloki krytykujom , co robi Izrael. Nie mysla , ze kazdy Zyd we wszystkim > sie zgadzo a Szaronem . Bo i nie kazdy Polok jest zadowolony z tego co robi > polski rzad. I tak jest w kazdym panstwie , bo nigdy 100% spoleczenstwa nie > glosuje na rzad. > To czamu akurat na tym forum takie wrzaski, obrazliwe epitety? > Kazdy mo prawo miec swoje zdanie. He he he ! Dobry jestes ! Inteligentny i Slazak do tego ! Pozdrawiam Cie! He he he,brakowalo nam tutaj troche rozrywki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: Gdzie jest forum Polakow? IP: 193.188.161.* 27.04.02, 17:56 zeflik napisał(a): > Szukom i szukom , wszedzie same Zydy se pogadujom. > A jak juz znojda cos polskiego, to sie okazuje , ze i tam wlazom i > wywrzaskujom na nas. > A takie to wredne i wulgarne , ze glowa boli. ------------------------------------------------------------------------ To forum jest poddane prawom rynkowym pieniadza, ktore mowi, ze gorszy pieniadz wyprze bardziej wartosciowego. Tylu madrych dyskutantow juz sie wycofalo, widzac, ze tu nie chodzi o zadne argumenty, a tylko o bluzganie swoimi psychologicznymi kompleksami i zastraszaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucas Re: Cos´ w tym jest... n/w IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 27.04.02, 18:04 No, ale cos w tym jest. Jak powiedzial Szwejk,kiedy powiedziano mu, ze jest idiota, " gdyby wszyscy na swiecie byli madrzy, to by od tego zwariowali". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert szwejk IP: *.webcorp.pl 27.04.02, 18:12 Gość portalu: Lucas napisał(a): > No, ale cos w tym jest. Jak powiedzial Szwejk,kiedy powiedziano mu, ze > jest idiota, " gdyby wszyscy na swiecie byli madrzy, to by od tego > zwariowali". No, ale to powiedział idiota, nie? To po co go cytować? Odpowiedz Link Zgłoś