Dodaj do ulubionych

I znowu o Trumpie

21.09.22, 18:19
Wiadomością dnia w amerykańskich mediach jest oskarżenie wystosowane przez prokurator generalną stanu Nowy Jork przeciwko Donaldowi Trumpowi, jego dzieciom i jego firmom. Oskarżenie zarzuca Trumpowi nieuczciwości, których miał się dopuścić w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Pani prokurator domaga się od niego przynajmniej 250 milionów odszkodowania a wyrządzone zło.

www.cnn.com/politics/live-news/trump-ny-attorney-general-civil-lawsuit/index.html
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 18:35
      Wrescie zabieraja sie za dupe debila.....Qrwa duuugo trwalo
      • szwampuch58 Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 19:22
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28938786,donald-trump-pozwany-zarzuty-dotycza-ok-200-oszustw-finansowych.html#s=BoxOpMT
        Nic o karze wiezienia,jestem rozczarowany
      • malkontent6 Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 19:49
        Uważasz, że tylko Trump robił przekręty finansowe w Nowym Jorku? Pozostali biznesmani to aniołki?
        • szwampuch58 Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 21:46
          Sugerujesz mi Malki ze w tej "krysztalowej demokracji"panuje wybiorcze prawo karne??? No no ladne rzeczy dzieja sie w tym twoim mocarstwie
          • malkontent6 Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 22:33
            szwampuch58 napisał:

> Sugerujesz mi Malki ze w tej "krysztalowej demokracji"panuje wybiorcze prawo karne???

W Nowym Jorku od zawsze rządzą Demokraci więc spora część oszustów jest bezkarna. Bernie Madoff wpadł nie dlatego, że oszukiwał ale dlatego, że zbankrutował i większość jego lewicowych klientów straciła pieniądze.
            • szwampuch58 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 09:34
              Republikanin beczy,to wygrajcie wybory w NY,cieniasy zasmarkane
      • engine8t Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 20:21
        No tak bo za Bidena sie nigdy nie wezma bo prawo go chroni jako niezdolnego umyslowo do podejmowania rozsadnych decycji :)
        • malkontent6 Re: I znowu o Trumpie 21.09.22, 22:34
          Jego syna też zostawią w spokoju.
        • bmc3i Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 03:35
          engine8t napisał:

> No tak bo za Bidena sie nigdy nie wezma bo prawo go chroni jako niezdolnego um
          > yslowo do podejmowania rozsadnych decycji :)

Najpierw wycenił Mar-a-lago na $739 mln, gdy wartość rynkowa była ok $75 mln, a on chciał dostać $5 mln pożyczki na klub golfowy Jupiter. Rok później, to samo Mar-a-Lago wycenił juz tylko na $62 mln.... 1100-procentowa dewaluacja w ciągu jednego roku.

• senioryta13 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 08:38
            ale zlapales sie na haczyk, obys sie tylko nie udlawil
          • felusiak1 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 18:19
            Kłamiesz, tak jak Letycja.
            • bmc3i Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 18:24
              felusiak1 napisał:

> Kłamiesz, tak jak Letycja.

W Twoich mediach tej informacji Ci nie ujawnili, co?
              • felusiak1 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 20:13
                Te informacje są dostepne i ja się z nimi zapoznałem a ty kłamiesz.
                Rzecz jasna to czysto polityczny pozew. Letycja chce pokazać, ze spelnia obietnice dane w 2018 żeby ja znowu wybrali. Ty naprawde taki moron jesteś czy udajesz?
    • felusiak1 Czysty kit wyborczy 22.09.22, 01:38
      To nie jest oskarzenie lecz pozew cywilny. Kit totalny. Zarzuca się, ze Trump oszukańczo deklarował bankom wartość nieruchomości w celu uzyskania pozyczki i zaniżal wartość aby obniżyć podatki.
      Zacznijmy od tego, ze to robią wszyscy zatem wszyscy są oszustami. Z tym, ze te deklaracje nie maja znaczenia bo bank nie opiera się na nich lecz sam dokonuje wyceny zanim pozyczy pieniadze bo to jest zastaw.
      Urzad podatkowy nie bierze takich deklaracji pod uwagę. On ma swoich bieglych do wyceny.
      Porzadny sedzia powiniem wyrzucić Letycję z sądu z tym kitem. Ale nie zrobi tego przed wyborami bo Letycja moglaby przegrać a ona przecież chce wygrać, żeby pomagać nowojorczykom.
      Na mily Bóg czy demokraci nie mają lepszych pomyslow? Starają się udupić Trumpa od 6 lat i ciagle nie potrafią.
      Nie mają nikogo niezarażonego wirusem TDS?

I jeszcze jeden szczegół pominiety przez malkontenta. Te 250 milionow jest bez znaczenia. Letycja chce też pozbawić Trumpa, jego dzieci w wszystkie jego firmy mozliwości prowadzenia jakiejkolwiek dzialalności gospodarczej w stanie Nowy Jork i to jest sedno.
      • malkontent6 Re: Czysty kit wyborczy 22.09.22, 03:30
        felusiak1 napisał:

> I jeszcze jeden szczegół pominiety przez malkontenta. Te 250 milionow jest bez
        > znaczenia. Letycja chce też pozbawić Trumpa, jego dzieci w wszystkie jego firmy
        > mozliwości prowadzenia jakiejkolwiek dzialalności gospodarczej w stanie Nowy Jork i to jest sedno.

Masz rację, pominąłem ten szczegół, bo byłem wqrwiony gdy to pisałem. Trump zalazł im za skórę więc chcą mu dokuczyć.
        • felusiak1 Re: Czysty kit wyborczy 22.09.22, 05:38
          Anyway. To jest polityczny teatr. Pozew cywilny jest tylko i wyłącznie o szkody monetarne czyli o odszkodowanie. Czyli Letycja może sobie podetrzeć. Jeszcze 20 lat temu za coś takiego zostalaby wyrzucona na bruk i pozbawiona prawa wykonywania awodu. Ameryka zeszła na psy.
          Ale nie denerwuj się. To się zaniedługo skończy. Rozpadnie się jak domek z kart i mam nadzieję, ze winni otrzymają eachunek do zaplacenia.
      • senioryta13 Re: Czysty kit wyborczy 22.09.22, 05:47
        felusiak1 napisał:

> Z tym, ze te
        > deklaracje nie maja znaczenia bo bank nie opiera się na nich lecz sam dokonuje
        > wyceny zanim pozyczy pieniadze bo to jest zastaw.
        > Urzad podatkowy nie bierze takich deklaracji pod uwagę. On ma swoich bieglych do wyceny.

i to jest z tego wszystkiego NAJWAZNIEJSZE.
        Jak ja kupowalam dom, Miasto momentalnie podwyzszylo mi podatek od nieruchomosci, zaznaczylo, ze przysluguje mi prawo odwolania od tej decyzji. Skorzystalam i wygralam.
        Dziala to w obydwie strony.
    • malkontent6 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 05:40
      A teraz konserwatywni komentatorzy - wiadomo, Republikanie - zadają kłopotliwe pytania. Jeśli Trump popełnił przestępstwa, to dlaczego jest to proces cywilny a nie karny?
      • felusiak1 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 18:05
        Polityczne przedstawienie. Na MSN-BS prawnik-ekspert stwierdził, ze jest to mocna sprawa kryminalna
        i takie lemingi jak bmc3i biegną z tym kitem w świat.
    • senioryta13 Re: I znowu o Trumpie 22.09.22, 05:53
      ale przeciez ta czarna Pani Letitia James , nie wiem czy pamietacie, przysiegla, ze wsadzi Trumpa za kratki, jak zostanie prokuratorem, to bylo jej haslo wyborcze.
    • szwampuch58 Re: I znowu o Trumpie 21.10.22, 17:35
      Doradca debila Steve Bannon olewa prawo no to musi 4 miesiace do ciupy zaplacic 200 tys dolcow kary no i potem moze zeznawac.....prawactwo tak ma: durne do kwadratu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka