Gość: Mietek IP: 193.126.172.* 05.05.02, 00:49 I to jeszcze we wtorek. Wcześniej to ta szmata pisała jak tylko jakiemuś rosyjskiemu żołnierzowi kask draśnięto. Jeśli szmata jednak pisała, a ja nie zauważyłem, to przepraszam szmatę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
viri-palestyna Re: Czy GW pisała że Szamil Basajew też zdechł? 05.05.02, 00:51 Gość portalu: Mietek napisał(a): > I to jeszcze we wtorek. Wcześniej to ta szmata pisała jak tylko jakiemuś > rosyjskiemu żołnierzowi kask draśnięto. Jeśli szmata jednak pisała, a ja nie > zauważyłem, to przepraszam szmatę. Mietek nikt cie nie zmusza zebys siebie przepraszal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: Czy GW pisała że Szamil Basajew też zdechł? IP: 193.126.172.* 05.05.02, 01:00 Pewnie dla głupka jak ty ta szmata to twoje jedyne okienko na świat. Przepraszam za urażone uczucia. Odpowiedz Link Zgłoś
cornio Re: Czy GW pisała że Szamil Basajew też zdechł? 05.05.02, 00:54 Gość portalu: Mietek napisał(a): > I to jeszcze we wtorek. Wcześniej to ta szmata pisała jak tylko jakiemuś > rosyjskiemu żołnierzowi kask draśnięto. Jeśli szmata jednak pisała, a ja nie > zauważyłem, to przepraszam szmatę. Teraz Mieciu obroncy czeczni cie ukrzyzuja-za to slowo "zdechl" Bojownicy arabscy gina w chwale,lub umieraja za sprawe.zdychaja tylko zydzi i amerykanscy terrorysci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proCzecz do Mietka IP: 195.114.189.* 05.05.02, 01:03 cornio napisał(a): > Gość portalu: Mietek napisał(a): > > > I to jeszcze we wtorek. Wcześniej to ta szmata pisała jak tylko jakiemuś > > rosyjskiemu żołnierzowi kask draśnięto. Jeśli szmata jednak pisała, a ja n > ie > > zauważyłem, to przepraszam szmatę. > > > Teraz Mieciu obroncy czeczni cie ukrzyzuja-za to slowo "zdechl" Bojownicy arabs > cy > gina w chwale,lub umieraja za sprawe.zdychaja tylko zydzi i amerykanscy terrory > sci Sądze Mieciu,że jednak lepiej zamiast zdechł napisać umarł. Bądz że człowiekiem Mietek. Czy Basajew umarł nie wiem.Zresztą bohater romantyczny Mieciu nie umiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: Czy GW pisała że Szamil Basajew też zdechł? IP: 193.126.172.* 05.05.02, 01:04 cornio napisał(a): > Gość portalu: Mietek napisał(a): > > > I to jeszcze we wtorek. Wcześniej to ta szmata pisała jak tylko jakiemuś > > rosyjskiemu żołnierzowi kask draśnięto. Jeśli szmata jednak pisała, a ja n > ie > > zauważyłem, to przepraszam szmatę. > > > Teraz Mieciu obroncy czeczni cie ukrzyzuja-za to slowo "zdechl" Bojownicy arabs > cy > gina w chwale,lub umieraja za sprawe.zdychaja tylko zydzi i amerykanscy terrory > sci Dla obrońców czeczni to ja mam kawał. Troche naiwny, ale bardzo śmieszny: - Jaka jest różnica między Groznym a Hiroszimą? - Żadna. Odpowiedz Link Zgłoś