vvoitek WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 00:23 chcieliście skończyć z wizami? wystarczyło popierać Kerryego! Odpowiedz Link Zgłoś
13sw Re: WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 00:29 Nie zabieraj głosu, jak dorośli rozmawiają, zwłaszcza gdy nie masz pojęcia o czym mówisz. Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Re: WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 01:50 I DOBRZE ZE WIZY ZOSTANA. NIECH POZOSTANIE MIT AMERYKI. TEJ BOGATEJ, INTELIGENTNEJ, NOWOCZESNEJ, WYKSZTALCONEJ W KTOREJ KAZDEMU SPELNIA SIE "AMERICAN DREAM". NIECH PACHOLETA W KRAJU SNIA O RAJU!!! A DALI BY TAKIM SWOBODE PODROZY, PRZYJADA ZOBACZA NOWOCZESNE BUDOWNICTWO STYROPIANOWO-DYKTOWE OBLOZONE TWORZYWEM / MASZ 15 SEKUND NA OPUSZCZENIE DOMU W RAZIE POZARU!/, PODYSKURUJA RAZ Z TUBYLCAMI I SIE ZALAMIA PSYCHICZNIE, POJDA NA DUPY A TE PANORAMICZNE I POTEM CUCHNACE,.... NIE ZNOSIC WIZ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 BYLES W AMERYCE, TO SIEDZ CICHO !!!!!!!!!!!!!!! 10.02.05, 08:11 Zdradzasz tajemnice wojskowe sojusznika, wiesz czym to grozi ?!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pawelmat1 Re: WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 04:04 Kerry nie mial nic wspolnego z wizami. Po prostu przepisy sa przepisami. Odpowiedz Link Zgłoś
jennymcgwenn Polacy w USA lamia prawo 10.02.05, 04:04 od zawsze! I sa z tego ogromnie dumni, ze przechytrzaja amerykanskich idiotow... Gdyby jednak Amerykanie byli takimi glupkami, jak chca ich widziec ludzie z nad Wisly - Polacy zalaliby USA. A temu juz przeczy nasza rzeczywistosc. Na szczescie - nie widzimy wkrotce zadnych szans na liczne przyjazdy Polakow do USA, bo tu jeszcze sa myslacy i broniacy prawa politycy. Nie tak latwo tych rzekomych "idiotow" Amerykanow oszukac. Bo tylko w marzeniach Polakow sa oni niezwykle wyksztalceni, uczciwi, kulturalni i jedyni sprytni. To tak latwo snuc pijac gorzalke, ze az sie w to wierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
pawelmat1 Re: Polacy w USA lamia prawo 10.02.05, 04:06 Jenny, troche przeczerniasz ten obraz. Mieszkam w USA wiekszosc swego zycia i musze powiedziec, ze polscy emigranci sa tacy sami jak i inni. Jedni lamia prawo, inni ucza sie , pracuja i robia kariere.... Odpowiedz Link Zgłoś
jenny15 Lamia prawo przedluzaniem pobytu 10.02.05, 05:38 ponad 90 dni (czy 6 m-cy) wizy turystycznej! Czy to robia obywatele Canady, Francji czy Anglii na taka skale jak POLACY??? Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Nielegalność 10.02.05, 10:07 Niech tępię złodziei i bandziorów, ale na prawdę nie pojmuję dlaczego czepiają się tych co pracują. Co to w ogóle znaczy praca na czarno, praca nielegalna? Dla uczciwego człowieka praca nielegalna oznacza zawodowego złodzieja, mordercę i tym podobne. Jak można powiedzieć o kimś, że nielegalnie pracuje, jeśli jest on uczciwy i krzywdy nikomu nie wyrządza? Co do przepisów i prawa to na papierze można wszystko napisać. Nawet można zapisać, że oddychanie jest nielegalne. Odpowiedz Link Zgłoś
che_choroba Hmm, jakos w Polsce tepi sie Ukraincow i Rosjan 10.02.05, 15:49 ktorzy pracuja "na czarno", chociaz wielu z nich pracuje dobrze i szybko. Kazde rozwiniete panstwo ma z tym problem, bo zawsze jest duzo ludzi z innych krajow, ktorzy chcieliby zarabiac. Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Hmm, jakos w Polsce tepi sie Ukraincow i Rosj 10.02.05, 16:05 Tylko, że ja nic przeciwko Rosjanom ani Ukraińcom nie mam którzy chcieliby u nas uczciwie zarobić. Dodam, że nie chodzi mi o uczciwość w sensie prawnym, tylko ludzkim. Odpowiedz Link Zgłoś
wstann Re: Polacy w USA lamia prawo 10.02.05, 04:17 Zalali,trzeba byc kapletnym idiota aby tak sadzic.Popatrz na Angikow i co sie stalo? absolutnie nic. Odpowiedz Link Zgłoś
wstann Re: jennymcgwenn 10.02.05, 04:29 Przepraszam,ze Cie obrazilem.Ale argmentacja O ZALANIU jest z gruntu falszywa.Spojrz na Europe. Odpowiedz Link Zgłoś
jenny15 Do wstann 10.02.05, 04:39 Nic nie szkodzi - juz nawyklam do Polakow obrazajacych mnie za to, ze mieszkam od 20 lat w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
jennymcgwenn Anglia jest mala 10.02.05, 04:26 wiec, gdzie pomiescic te 38 mln. polskich imigrantow? W USA na pewno by sie ich upchnelo. Tylko na szczescie - nie daja im tu wjechac. Chwala Bogu! Poza tym - USA jako kraj w pelni otwarty nadal przyjmuje na wizach turystycznych (lub bez wiz) masy z CALEGO swiata, a z PL jakos nie chca - ciekawe dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
wstann Re: Anglia jest mala 10.02.05, 04:40 Discussion with you is down the drain.Z powazaniem Odpowiedz Link Zgłoś
jenny15 ot - polska nedza 10.02.05, 05:00 chamstwo, prostactwo, obrazanie - norma nadwislanska Odpowiedz Link Zgłoś
jenny15 ot - polska nedza 10.02.05, 05:00 chamstwo, prostactwo, obrazanie - norma nadwislanska Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: ot - polska nedza 10.02.05, 10:14 jenny15 napisała: > chamstwo, prostactwo, obrazanie - norma nadwislanska Nawet nie jesteś w stanie pojąć, że o sobie w szczególności tak się wyrażasz. Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Anglia jest mala 10.02.05, 10:12 ... > USA jako kraj w pelni otwarty nadal przyjmuje na wizach turystycznych (lub bez > wiz) masy z CALEGO swiata, a z PL jakos nie chca - ciekawe dlaczego? Pewnie z tego samego powodu dla którego Polaków zdradzili podczas wojny i w Jałcie dali Stalinowi na pożarcie. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna2 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 08:07 Ale słodki buziak "za krzakiem" tez był?:) Odpowiedz Link Zgłoś
dawid1976 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 08:42 Wiz nie dostajemy jednak, gdyż jesteśmy niestety kojarzeni z prymitywnymi wykroczeniami administracyjnymi. bez urazy, ale taka jest prawda. Wielu naszych rodaków poprostu łamią tam prawa imigracyjne (robota na czarno itd), nie płacą mandatów, no i jasne że potem musimy błagać o wizy. Odpowiedz Link Zgłoś
jedynieprawdziwystarywiarus Proste rozwiazanie sprawa wiz do USA 10.02.05, 08:49 Wystarczy, aby Bush zakazal urzednikom w amerykanskich konsulatach odrzucanie wiecej niz 3% podan z Polski! A wiec czemu tego nie zrobi? Bo mu tego zydzi zabraniaja... :( Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Proste rozwiazanie sprawa wiz do USA 10.02.05, 10:19 A co mają żydzi do tego? To na pewno sprawka Marsjan. Odpowiedz Link Zgłoś
tequila57 Polacy - PRZEPRASZAM WAS za prezydenta - Jarek K 10.02.05, 10:54 Polacy - PRZEPRASZAM WAS za prezydenta - Jarek K Odpowiedz Link Zgłoś
konradwal Pomoge Polsce, zloze wniosek o wize USA 10.02.05, 11:36 Jestem obywatelem Kanady, ale nadal posiadam polski paszport. Bylem w USA chyba ze 50 razy (mieszkam niedaleko granicy). Do USA wjezdzalem jednak zawsze na paszporcie kanadyjskim. Tym razem zloze wniosek o wize turystyczna w konsulacie USA w Vancouver, poslugujac sie polskim paszportem. W ten sposób podniose srednia Polaków, którym wizy zostaly wydane. Pomoge rodakom w kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
toja3003 trzeba walczyć nie o zniesienie wiz ale o 10.02.05, 13:48 trzeba walczyć nie o zniesienie wiz ale o sprecyzowanie kryteriów ich wydawania. A wtedy problem sam się rozwiąże, bo nie będzie wysokiego odsetka odmów wiz. Co to znaczy, podejrzenia, że ktoś chce podjąć pracę. To co, ludzie idą do ambsady USA w kombinezonach roboczych i z wiertarką pod pachą? Odpowiedz Link Zgłoś
mmm20 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 14:05 NAJWAZNIEJSZE ZE BUSCH MOWI MU JUZ PANIE PREMIERZE CZYLI UZGODNIONO WIECEJ NIZ POWIEDZIANO Odpowiedz Link Zgłoś
jakarta Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 14:57 Znowu wielki Jankes pogładził małego chłopaczka po główce i go pochwalił. Zeby negocjować z Jankesami trzeba mieć jaja. Najlepiej wprowadzić na zasadzie wzajemności te same obostrzenia wizowe (na początek). I nie kupować u Jankesów starych pordzewiałych korwet i wirtualnych przedrożonych F-16. Odpowiedz Link Zgłoś
asiula40 wyjść z Iraku, wizy dla obywateli USA 10.02.05, 14:58 Mam pomysł dla kandydata na nowego prezydenta: Wobec pokrętnej i dyskryminacyjnej polityki USA wobec Polski zapowiadam , w wypadku zwycięstwa wyborczego, jak najszybsze wycofanie naszych wojsk z Iraku. Jednocześnie wystąpię z inicjatywą przywrócenia płatnych wiz dla przybywających do nas obywateli USA na zasadzie wzajemności. Zlecę szczgółowe zbadanie wykonania kontraktów wojskowych i offsetowych. Odpowiedz Link Zgłoś
kz07 Wierny sługa 10.02.05, 15:41 Wierny sługa imperializmu amerykańskiego znowu wrócił z niczym. Ale może załatwił sobie posadę. Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 WPROWADZIC WIZY DLA AMERYKANOW 10.02.05, 22:26 Zastosowac retorsje. Jest nawet jakis traktat ze gdyby Polska chciala to cala Unia by musiala zrobic podobnie. Wycowac wojska z Iraku. Ale o czym tu marzyc? Komuchy takie jak kwas zawsze musza komus calowac dupe: pierw ruskim a teraz jankesom. To nie Amerykanow wina ze sa wizy bo oni tylko o swoje dbaja. To wina Polskiego rzadu ktory o swoje dbac nie umie bo musi jakiemus panu wielmoznemu sluzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabina777 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 11.02.05, 05:21 www.jow.pl/ns/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
tytan38 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 14.02.05, 10:08 Komu te wizy są potrzebne ,tym co tu nakradli Odpowiedz Link Zgłoś