Dodaj do ulubionych

Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla a...

    • vvoitek WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 00:23
      chcieliście skończyć z wizami? wystarczyło popierać Kerryego!
      • 13sw Re: WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 00:29
        Nie zabieraj głosu, jak dorośli rozmawiają, zwłaszcza gdy nie masz pojęcia o czym mówisz.
        • 2560a Re: WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 01:50
          I DOBRZE ZE WIZY ZOSTANA. NIECH POZOSTANIE MIT AMERYKI. TEJ BOGATEJ,
          INTELIGENTNEJ, NOWOCZESNEJ, WYKSZTALCONEJ W KTOREJ KAZDEMU SPELNIA
          SIE "AMERICAN DREAM". NIECH PACHOLETA W KRAJU SNIA O RAJU!!!

          A DALI BY TAKIM SWOBODE PODROZY, PRZYJADA ZOBACZA NOWOCZESNE BUDOWNICTWO
          STYROPIANOWO-DYKTOWE OBLOZONE TWORZYWEM / MASZ 15 SEKUND NA OPUSZCZENIE DOMU W
          RAZIE POZARU!/, PODYSKURUJA RAZ Z TUBYLCAMI I SIE ZALAMIA PSYCHICZNIE, POJDA NA
          DUPY A TE PANORAMICZNE I POTEM CUCHNACE,....
          NIE ZNOSIC WIZ!!!!
          • edek47 BYLES W AMERYCE, TO SIEDZ CICHO !!!!!!!!!!!!!!! 10.02.05, 08:11
            Zdradzasz tajemnice wojskowe sojusznika, wiesz czym to grozi ?!!!!!!!
      • pawelmat1 Re: WIZY POZOSTANĄ, BO ZOSTAŁ BUSH 10.02.05, 04:04
        Kerry nie mial nic wspolnego z wizami. Po prostu przepisy sa przepisami.
      • jenny15 ales matolek 10.02.05, 05:35
    • jennymcgwenn Polacy w USA lamia prawo 10.02.05, 04:04
      od zawsze! I sa z tego ogromnie dumni, ze przechytrzaja amerykanskich
      idiotow... Gdyby jednak Amerykanie byli takimi glupkami, jak chca ich widziec
      ludzie z nad Wisly - Polacy zalaliby USA. A temu juz przeczy nasza
      rzeczywistosc. Na szczescie - nie widzimy wkrotce zadnych szans na liczne
      przyjazdy Polakow do USA, bo tu jeszcze sa myslacy i broniacy prawa politycy.
      Nie tak latwo tych rzekomych "idiotow" Amerykanow oszukac. Bo tylko w
      marzeniach Polakow sa oni niezwykle wyksztalceni, uczciwi, kulturalni i jedyni
      sprytni. To tak latwo snuc pijac gorzalke, ze az sie w to wierzy.
      • pawelmat1 Re: Polacy w USA lamia prawo 10.02.05, 04:06
        Jenny, troche przeczerniasz ten obraz. Mieszkam w USA wiekszosc swego zycia i
        musze powiedziec, ze polscy emigranci sa tacy sami jak i inni. Jedni lamia
        prawo, inni ucza sie , pracuja i robia kariere....
        • jenny15 Lamia prawo przedluzaniem pobytu 10.02.05, 05:38
          ponad 90 dni (czy 6 m-cy) wizy turystycznej!
          Czy to robia obywatele Canady, Francji czy Anglii na taka skale jak POLACY???
          • tbernard Nielegalność 10.02.05, 10:07
            Niech tępię złodziei i bandziorów, ale na prawdę nie pojmuję dlaczego czepiają się tych
            co pracują. Co to w ogóle znaczy praca na czarno, praca nielegalna? Dla uczciwego
            człowieka praca nielegalna oznacza zawodowego złodzieja, mordercę i tym podobne.
            Jak można powiedzieć o kimś, że nielegalnie pracuje, jeśli jest on uczciwy i krzywdy
            nikomu nie wyrządza? Co do przepisów i prawa to na papierze można wszystko
            napisać. Nawet można zapisać, że oddychanie jest nielegalne.
            • che_choroba Hmm, jakos w Polsce tepi sie Ukraincow i Rosjan 10.02.05, 15:49
              ktorzy pracuja "na czarno", chociaz wielu z nich pracuje dobrze i szybko.
              Kazde rozwiniete panstwo ma z tym problem, bo zawsze jest duzo ludzi z innych
              krajow, ktorzy chcieliby zarabiac.
              • tbernard Re: Hmm, jakos w Polsce tepi sie Ukraincow i Rosj 10.02.05, 16:05
                Tylko, że ja nic przeciwko Rosjanom ani Ukraińcom nie mam którzy chcieliby u nas
                uczciwie zarobić. Dodam, że nie chodzi mi o uczciwość w sensie prawnym, tylko
                ludzkim.
      • wstann Re: Polacy w USA lamia prawo 10.02.05, 04:17
        Zalali,trzeba byc kapletnym idiota aby tak sadzic.Popatrz na Angikow i co sie
        stalo? absolutnie nic.
        • wstann jennymcgwenn 10.02.05, 04:22
          Mental midget.
          • wstann Re: jennymcgwenn 10.02.05, 04:29
            Przepraszam,ze Cie obrazilem.Ale argmentacja O ZALANIU jest z gruntu
            falszywa.Spojrz na Europe.
            • jenny15 Do wstann 10.02.05, 04:39
              Nic nie szkodzi - juz nawyklam do Polakow obrazajacych mnie za to, ze mieszkam
              od 20 lat w USA.
        • jennymcgwenn Anglia jest mala 10.02.05, 04:26
          wiec, gdzie pomiescic te 38 mln. polskich imigrantow? W USA na pewno by sie ich
          upchnelo. Tylko na szczescie - nie daja im tu wjechac. Chwala Bogu! Poza tym -
          USA jako kraj w pelni otwarty nadal przyjmuje na wizach turystycznych (lub bez
          wiz) masy z CALEGO swiata, a z PL jakos nie chca - ciekawe dlaczego?
          • wstann Re: Anglia jest mala 10.02.05, 04:40
            Discussion with you is down the drain.Z powazaniem
            • jenny15 ot - polska nedza 10.02.05, 05:00
              chamstwo, prostactwo, obrazanie - norma nadwislanska
            • jenny15 ot - polska nedza 10.02.05, 05:00
              chamstwo, prostactwo, obrazanie - norma nadwislanska
              • tbernard Re: ot - polska nedza 10.02.05, 10:14
                jenny15 napisała:

                > chamstwo, prostactwo, obrazanie - norma nadwislanska


                Nawet nie jesteś w stanie pojąć, że o sobie w szczególności tak się wyrażasz.
          • tbernard Re: Anglia jest mala 10.02.05, 10:12
            ...
            > USA jako kraj w pelni otwarty nadal przyjmuje na wizach turystycznych (lub bez
            > wiz) masy z CALEGO swiata, a z PL jakos nie chca - ciekawe dlaczego?

            Pewnie z tego samego powodu dla którego Polaków zdradzili podczas wojny i w Jałcie
            dali Stalinowi na pożarcie.
    • wredna2 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 08:07
      Ale słodki buziak "za krzakiem" tez był?:)
    • dawid1976 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 08:42
      Wiz nie dostajemy jednak, gdyż jesteśmy niestety kojarzeni z prymitywnymi
      wykroczeniami administracyjnymi.

      bez urazy, ale taka jest prawda. Wielu naszych rodaków poprostu łamią tam prawa
      imigracyjne (robota na czarno itd), nie płacą mandatów, no i jasne że potem
      musimy błagać o wizy.
    • jedynieprawdziwystarywiarus Proste rozwiazanie sprawa wiz do USA 10.02.05, 08:49
      Wystarczy, aby Bush zakazal urzednikom w amerykanskich konsulatach odrzucanie
      wiecej niz 3% podan z Polski! A wiec czemu tego nie zrobi? Bo mu tego zydzi
      zabraniaja... :(
      • tbernard Re: Proste rozwiazanie sprawa wiz do USA 10.02.05, 10:19
        A co mają żydzi do tego? To na pewno sprawka Marsjan.
    • tequila57 Polacy - PRZEPRASZAM WAS za prezydenta - Jarek K 10.02.05, 10:54
      Polacy - PRZEPRASZAM WAS za prezydenta - Jarek K
    • konradwal Pomoge Polsce, zloze wniosek o wize USA 10.02.05, 11:36
      Jestem obywatelem Kanady, ale nadal posiadam polski paszport. Bylem w USA chyba
      ze 50 razy (mieszkam niedaleko granicy). Do USA wjezdzalem jednak zawsze na
      paszporcie kanadyjskim. Tym razem zloze wniosek o wize turystyczna w konsulacie
      USA w Vancouver, poslugujac sie polskim paszportem. W ten sposób podniose
      srednia Polaków, którym wizy zostaly wydane. Pomoge rodakom w kraju.
    • toja3003 trzeba walczyć nie o zniesienie wiz ale o 10.02.05, 13:48
      trzeba walczyć nie o zniesienie wiz ale o
      sprecyzowanie kryteriów ich wydawania.
      A wtedy problem sam się rozwiąże,
      bo nie będzie wysokiego odsetka odmów wiz.
      Co to znaczy, podejrzenia, że ktoś
      chce podjąć pracę. To co, ludzie idą
      do ambsady USA w kombinezonach roboczych
      i z wiertarką pod pachą?
    • mmm20 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 14:05
      NAJWAZNIEJSZE ZE BUSCH MOWI MU JUZ PANIE PREMIERZE CZYLI UZGODNIONO WIECEJ NIZ
      POWIEDZIANO
    • jakarta Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 10.02.05, 14:57
      Znowu wielki Jankes pogładził małego chłopaczka po główce i go pochwalił. Zeby
      negocjować z Jankesami trzeba mieć jaja. Najlepiej wprowadzić na zasadzie
      wzajemności te same obostrzenia wizowe (na początek). I nie kupować u Jankesów
      starych pordzewiałych korwet i wirtualnych przedrożonych F-16.
    • asiula40 wyjść z Iraku, wizy dla obywateli USA 10.02.05, 14:58
      Mam pomysł dla kandydata na nowego prezydenta:
      Wobec pokrętnej i dyskryminacyjnej polityki USA wobec Polski zapowiadam , w
      wypadku zwycięstwa wyborczego, jak najszybsze wycofanie naszych wojsk z Iraku.
      Jednocześnie wystąpię z inicjatywą przywrócenia płatnych wiz dla przybywających
      do nas obywateli USA na zasadzie wzajemności.
      Zlecę szczgółowe zbadanie wykonania kontraktów wojskowych i offsetowych.


    • kz07 Wierny sługa 10.02.05, 15:41
      Wierny sługa imperializmu amerykańskiego znowu wrócił z niczym. Ale może
      załatwił sobie posadę.
    • lodz123 WPROWADZIC WIZY DLA AMERYKANOW 10.02.05, 22:26
      Zastosowac retorsje. Jest nawet jakis traktat ze gdyby Polska chciala to cala
      Unia by musiala zrobic podobnie. Wycowac wojska z Iraku. Ale o czym tu marzyc?
      Komuchy takie jak kwas zawsze musza komus calowac dupe: pierw ruskim a teraz
      jankesom. To nie Amerykanow wina ze sa wizy bo oni tylko o swoje dbaja. To wina
      Polskiego rzadu ktory o swoje dbac nie umie bo musi jakiemus panu wielmoznemu
      sluzyc.
    • hrabina777 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 11.02.05, 05:21



      www.jow.pl/ns/index.html
    • tytan38 Re: Kwaśniewski u Busha: wizy zostaną, więcej dla 14.02.05, 10:08
      Komu te wizy są potrzebne ,tym co tu nakradli

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka