adam81w
15.02.05, 02:55
Biedni wiezniowie Lagrow rosyjskich . Gdyby tylko mordowali ich Niemcy swiat
by o nich pamietal , zbrodnie by potepiono , czczono by ich pamiec na
okolicznosciach w obozach okolicznosciach podobnych do ostatniej w
Oswiecimiu , gzdie zjechali sie wazni przywodcy z calego swiata . Niestety
mordowali ich Rosjanie !!!!!!!!! Oni nie musza rozliczac sie ze swoja
historia . A za kilkadziesiat lat gdy umra ci ludzie co ocaleli z obozow
Rosjanie beda nam wmawiac ze obozow nie bylo . Czy pozwolimy na to ? Jezeli
nie to zacznijmy juz dzis glosno sie dopominac o swoje . Rosjanie klamia
nikczemnie nie zgadzajac sie na porownywanie zbrodniczych systemow komunizmu
i nazizmu a swiat im pozwala tak mowic a my pozwalamy swiatu , nie wplywamy
na swiat zeby potepil ten system .