kokosz_the_great 24.06.05, 19:51 przynajmniej wg Perle... "Perle's confession" - Sniegoski na ten temat: www.thornwalker.com/ditch/offsite_snieg_perle.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kokosz_the_great Re: Might makes right. Nie wiedziales? To wiedz o 24.06.05, 22:48 Oczywiscie! Mogliscie sie o tym dobitnie przekonac podczas WWII, miedzy innymi dzieki wydatnej wspolpracy takich Kastnerow... ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
t0g A kto to jest ten Kastner i kto to sa ci "wy" do 24.06.05, 23:26 ...ktorych mowisz? Mnie w czasie II WW nie bylo na swiecie, wiec musisz mowic to do kogos innego. Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: A kto to jest ten Kastner i kto to sa ci "wy" 24.06.05, 23:51 Nie wierze, zebys byl az takim nieukiem i jako "prosefor" nie widzial kim byl Kastner... :-((( Przy okazji, co ty wykladasz, czlowieku? Odpowiedz Link Zgłoś
t0g Re: Wykladam kafelki w lazience 25.06.05, 19:18 I posadzki. i nie lubie wscibstwa. Czy ja Cie pytam, ile masz sztucznych zebow, albo ile razy na tydzien posuwasz swoja stara? Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Wykladam kafelki w lazience 25.06.05, 19:21 t0g napisał: > I posadzki. i nie lubie wscibstwa. Czy ja Cie pytam, ile masz sztucznych zebow, > albo ile razy na tydzien > posuwasz swoja stara? brawo profie i znowu mamy motywy spuszczania sie na komp corkowy. chyba nie mozesz z tego tematu zejsc,wonder why? Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Wykladam kafelki w lazience 25.06.05, 21:27 zmartwie Cie robaczku, nie mam jeszcze problemow charakterystycznych dla twojego wieku, przeto "klawiature" wlasna i naturalna w calosci posiadam... :-D Wykladanie w "city college" dla bandy kolorowych i tepych matolkow porownujesz do wykladania kafelkow, hmmm, wyjatkowo trafna metafora! Nie ma problema, podeslij zdjecie latorosli, a wowczas ci odpowiem, czy moge znalezc troche czasu, aby i twoja corcie posuwac! ;-)) Wowczas definitywnie skoncza sie twoje problemy z zaswintuszonym tanim (RadioShack hybrid?) laptopem... ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
t0g Re: Wykladam kafelki w lazience 26.06.05, 00:58 kokosz_the_great napisała: > zmartwie Cie robaczku, nie mam jeszcze problemow charakterystycznych dla twojeg > o > wieku, przeto "klawiature" wlasna i naturalna w calosci posiadam... :-D > Wykladanie w "city college" dla bandy kolorowych i tepych matolkow porownujesz > do wykladania kafelkow, hmmm, wyjatkowo trafna metafora! > Nie ma problema, podeslij zdjecie latorosli, a wowczas ci odpowiem, czy moge > znalezc troche czasu, aby i twoja corcie posuwac! ;-)) Wowczas definitywnie > skoncza sie twoje problemy z zaswintuszonym tanim (RadioShack hybrid?) > laptopem... ;-)) > > Odpowiedz Link Zgłoś
t0g Re: Wykladam kafelki w lazience 26.06.05, 01:07 kokosz_the_great napisała: > Wykladanie w "city college" dla bandy kolorowych i tepych matolkow porownujesz > do wykladania kafelkow, hmmm, wyjatkowo trafna metafora! Skoro wiedziales, to po co pytales? > Nie ma problema, podeslij zdjecie latorosli, a wowczas ci odpowiem, czy moge > znalezc troche czasu, aby i twoja corcie posuwac! O, czyzbym mial przyjemnosc z samym Arcybiskupem Paetzem? Z pedofilstwa nie latwo sie wykaraskac, rozumiem... ;-)) Wowczas definitywnie > skoncza sie twoje problemy z zaswintuszonym tanim (RadioShack hybrid?) > laptopem... ;-)) Ha, ha, ha! Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Wykladam kafelki w lazience 26.06.05, 03:05 t0g napisał: > O, czyzbym mial przyjemnosc z samym Arcybiskupem Paetzem?... Byz moze, ale tylko pod jednym warunkiem: PRZECIETNY (delikatnie mowiac) tatus ma wybitna coreczke, ktora dziecieciem jescze bedac - zostala juz studentka College'u... I don't think so! :-((((( Z drugiej strony, skad wiesz, w jakim wieku ja jestem?! W przyszlosci moge jeszcze zostac twoim zieciem, a zatem z szacunkiem do swojego Ziecia, PROSZE!!! ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 24.06.05, 23:23 ciekawie napisany artykul. mam jednak pewne zastrzezenia. Jesli dwaj panowie z guardiana pisza, ze perle przyznal sie to chcialbym zobaczyc link do wypowiedzi perle'a. przeciez potrafie czytac i posrednicy nie sa niezbedni. bardzo watlo prezentuje sie argument z rezolucja 1441 jako, ze nie moze ona byc czytana w oderwaniu od rezolucji 687. juz kiedys pisalem, ze caly argument o nielegalnosci wojny z Irakiem jest watly gdyz prawnicy biegli w prawie miedzynarodowym nie sa zgodni w swojej opinii. zastrzegam w tym miejscu ze nie posiadam na ten temat ugruntowanej opinii. Odpowiedz Link Zgłoś
t0g Prawo mierdzynarodowe to jest i tak pic na wode. 24.06.05, 23:34 Mydlenie oczu. Coz jest warto prawo, ktorego przestrzegania nie mozna wyegzekwowac? Prowo miedzynarodowe jest tylko prawem dla slabych do przestrzegania. Silni robia swoje nie ogladajac sie na zadne kodeksy. Tylko wtedy, gdy akurat komus chca zrobic kuku i akurat mozna znalezc jakis podchodzacy paragraf, to robia wielki halas, ze to "na mocy prawa miedzynarodwoego". A jak nie ma pargrafu, to i tak robia, co chca. Ja nie mowie, ze pochwalam czy akceptuje taka sytuacje, tylko mowie, ze to jest ISTNIEJACA sytuacja. Stary cynik jestem po prostu i rabie prawde. Cale prawo miedzynarowe mozna o kant doopy potluc. Odpowiedz Link Zgłoś
wojcd Re: Prawo mierdzynarodowe to jest i tak pic na wo 25.06.05, 01:47 t0g napisał: > Mydlenie oczu. Coz jest warto prawo, ktorego przestrzegania nie mozna > wyegzekwowac? ___________________________________________________________ To zależy jak strony pojmują godność. W mafii jest tak jak piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 24.06.05, 23:41 Oto komentowany przez Sniegoskiego artykul o wypowiedzi Pearle'a: www.csulb.edu/~scrass/Articles/integrity.htm Odpowiedz Link Zgłoś
marouder no, czekam na legaliste felusiaka.. 25.06.05, 00:10 dopiminal sie linku, a teraz milczy, chyba, ze z ta umiejetnoscia czytania u niego jest nie dzis nie najlepiej i czlowiek powoli sobie sylabizuje:))tez moge zrozumiec. kokosz_the_great napisała: > Oto komentowany przez Sniegoskiego artykul o wypowiedzi Pearle'a: > > > www.csulb.edu/~scrass/Articles/integrity.htm > > Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: no, czekam na legaliste felusiaka.. 25.06.05, 00:18 Przyznanie sie Pearle do nielegalnosci wojny w Iraku jest rowniez interesujace z historycznego punktu widzenia, na co Sniegoski wlasnie zwraca uwage. Otoz jedyna wina czesci zbrodniarzy III Rzeszy, osadzonych w Norymberdze, bylo podzegiwanie do wojny... Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Wyznanie Pearla mogloby stanowic dowod, ale 25.06.05, 00:35 kto wytoczy proces? kokosz_the_great napisała: > Przyznanie sie Pearle do nielegalnosci wojny w Iraku jest rowniez interesujace > z > historycznego punktu widzenia, na co Sniegoski wlasnie zwraca uwage. Otoz jedyn > a > wina czesci zbrodniarzy III Rzeszy, osadzonych w Norymberdze, bylo podzegiwanie > do wojny... > > Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Wyznanie Pearla mogloby stanowic dowod, ale 25.06.05, 01:42 marouder napisał: > kto wytoczy proces? Sami Amerykanie - dla wlasnego dobra, a pytanie powinno brzmiec nie kto, lecz raczej - KIEDY... Odpowiedz Link Zgłoś
jennifer5 Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 02:41 felusiak1 napisała: > ciekawie napisany artykul. mam jednak pewne zastrzezenia. > Jesli dwaj panowie z guardiana pisza, ze perle przyznal sie to chcialbym > zobaczyc link do wypowiedzi perle'a. przeciez potrafie czytac i posrednicy nie > sa niezbedni. bardzo watlo prezentuje sie argument z rezolucja 1441 jako, ze ni > e > moze ona byc czytana w oderwaniu od rezolucji 687. > juz kiedys pisalem, ze caly argument o nielegalnosci wojny z Irakiem jest watly > gdyz prawnicy biegli w prawie miedzynarodowym nie sa zgodni w swojej opinii. > zastrzegam w tym miejscu ze nie posiadam na ten temat ugruntowanej opinii. ============================= hej parh-agraf, a na ten temat posidasz jakakolwiek opinie, moze jakis parszagraf tez znajdziesz? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=25458936 ps: masz jakis papierek z pieczatka prezydenta wyjasniajaca ten maly szczegol? Saeed Al-Ghamdi, Mohand Al-Shehri, Abdul Aziz Al-Omari and Salem Al-Hazmi "are not dead and had nothing to do with the heinous terror attacks in New York and Washington." The Saudi Arabian embassy told The Orlando Sentinel. Saudi Arabia's Foreign Minister Prince Saud Al-Faisal told the Arabic Press after meeting with President George W. Bush on Sept. 20th "It was proved that five of the names included in the FBI list had nothing to do with what happened." Waleed Al Shehri left the US a year ago, he says. Another of the men named by the FBI as a hijacker in the suicide attacks on Washington and New York has turned up alive and well. news.bbc.co.uk/1/hi/world/middle_east/1559151.stm www.worldmessenger.20m.com/alive.html Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 17:40 Jennifer, miej litosc nie mecz juz seniora felusiaka, demencja starcza nie pozwala mu postrzegac na swiat tak, jakbys sobie tego zyczyla... :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 17:45 kokosz_the_great napisała: > Jennifer, miej litosc nie mecz juz seniora felusiaka, demencja starcza nie > pozwala mu postrzegac na swiat tak, jakbys sobie tego zyczyla... :-(( > cholera,ale ten felusiak ma szczescie chlop. jak sie go zaczyna przyciskac do sciany (co sam w stosunku do nas robi) to zaraz zwarta grupa panow go broni. cholerne chickens. ide biegac,sfrustrowaliscie mnie na forum dzisiaj. najpierw jakis hiperidiota mna sie zajal az mnie kropka wybronila,a teraz ty swa piers za felusiaka nastawiasz,wczoraj wojtus sie ujal. oj panowie,panowie co z was za chlopy,takiej malej,cienkiej rachelki i jen sie boicie:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 19:02 Rachelciu, widze, ze nie masz litosci dla zdemencialych staruszkow... Jestes bezwzglena!!! :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 19:09 kokosz_the_great napisała: > Rachelciu, widze, ze nie masz litosci dla zdemencialych staruszkow... Jestes > bezwzglena!!! :-(( > ha,ha ja bezwzgledna,moze spojrzysz co i jak ten zdemencialy staruszek na moj temat pisze:((( Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 20:30 Wiem, ale chyba nie chcesz znizyc sie do jego poziomu?... :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 00:54 kokosz_the_great napisała: > przynajmniej wg Perle... > > "Perle's confession" - Sniegoski na ten temat: > > www.thornwalker.com/ditch/offsite_snieg_perle.htm > > > > > czesc demokratow mowi otwarcie to samo,nie mowiac o niektorych bylych republikanach typu buchanana,ale jak widzisz jak na razie ta smietanka wolfowitzow i rumsfeldow dobrze sie trzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 01:44 i-love-2-bike napisała: > ...ale jak widzisz jak na razie ta smietanka > wolfowitzow i rumsfeldow dobrze sie trzyma. Znasz to ludowe przyslowie: "co ma wisiec, nie utonie"? Mysle, ze juz wkrotce beda wisiec... ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 02:25 kokosz_the_great napisała: > i-love-2-bike napisała: > > ...ale jak widzisz jak na razie ta smietanka > > wolfowitzow i rumsfeldow dobrze sie trzyma. > > Znasz to ludowe przyslowie: "co ma wisiec, nie utonie"? > Mysle, ze juz wkrotce beda wisiec... ;-)) > > z praw fizyki wiesz,ze cos co jest lekkie i pelne powietrza nie tonie,ze nie rzuce miesem,bo sie felusiak obrazi i jen we mnie rozpozna:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: Iraq invasion was illegal but who gives a SHI 25.06.05, 02:36 i-love-2-bike napisała: > ze nie rzuce miesem, bo sie felusiak obrazi i jen we mnie rozpozna:)) Jen rzuca?... A tak na powaznie, inne ludowe przyslowie gosi, ze "the last straw breaks the laden camel's back"... No wlasnie, Irak (plus ewentualnie Iran?) moze juz wkrotce okazac sie ta ostatnia slomka! www.amconmag.com/03_24_03/cover.html Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 e tam 25.06.05, 22:09 rachel napisala > z praw fizyki wiesz,ze cos co jest lekkie i pelne powietrza nie tonie,ze nie > rzuce miesem,bo sie felusiak obrazi i jen we mnie rozpozna:)) Nie rachel to z praw fizyki nie wynika. Nie tonie dlatego, ze wypierana woda ma mase wieksza niz nietonacy przedmiot. Konczylas przyzakladowke? Odpowiedz Link Zgłoś
wojcd ponad prawem 25.06.05, 01:45 Ścigani agenci CIA Mediolan O uprowadzenie są podejrzewani agenci CIA Włoska prokuratura wydała nakaz aresztowania 13 agentów CIA, podejrzanych o uprowadzenie dwa lata temu w Mediolanie imama tamtejszego meczetu, Abu Omara. www.bbc.co.uk/polish/worldnews/story/2005/06/050624_imam_italy.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
wojcd opinia Brzezińskiego 25.06.05, 02:46 Brzeziński podkreślił, że dwa lata po inwazji "Ameryka znajduje się w izolacji większej niż kiedykolwiek, i jest przedmiotem bezprecedensowego oporu międzynarodowego". wiadomosci.onet.pl/1119851,12,1,0,120,686,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: opinia Brzezińskiego 25.06.05, 02:59 W izolacji, bez "zyczliwego nastawienia" reszty swiata, US jest przegrane. Glownie w sensie ekonomicznym, jako coraz wieksze panswo-dluznicze... Odpowiedz Link Zgłoś
t0g Re: opinia Brzezińskiego 26.06.05, 01:19 kokosz_the_great napisała: > W izolacji, bez "zyczliwego nastawienia" reszty swiata, US jest przegrane. Pozywiom, uwidim. Nie mowie, ze nie, nie mowie, ze tak - po prostu juz tyle nietrafionych przepowiedni w zyciu widzialem, ze uznalem to stare ruskie porzekadlo za najlepsza recepte. A co mowilem o "legalnosci" tego czy owego, to mowilem jako stary cynik. Inwazja ZSRR na Wegry w 1956 roku i na Czechoslowacje w 1968 roku to tez byly posuniecia uragajace prawu miedzynarodowemu. I czy sowieci zostali za to "w imie prawa" kiedykolwiek ukarani? Odpowiedz Link Zgłoś
kokosz_the_great Re: opinia Brzezińskiego 26.06.05, 02:55 t0g napisał: > stary cynik. Inwazja ZSRR na Wegry w 1956 roku i na Czechoslowacje w 1968 roku > to tez byly posuniecia uragajace prawu miedzynarodowemu. I czy sowieci zostali > za to "w imie prawa" kiedykolwiek ukarani? Nie, sovieci nie zostali ukarani w sposob BEZPOSREDNI, ale... 20 lat pozniej rozpadli sie przy POWSZECHNYM blogoslawienstwie cywilizowanego swiata! A coz to jest te 20-30 w skali historycznej?... Odpowiedz Link Zgłoś
t0g Re: opinia Brzezińskiego 26.06.05, 19:53 kokosz_the_great napisała: > Nie, sovieci nie zostali ukarani w sposob BEZPOSREDNI, .... No, sam potwierdzasz moj punkt: prawo miedzynarodowe w tym przypadku okazalo sie calkiem bezsilne i w ogole niepotrzebne. ale... 20 lat pozniej > rozpadli sie przy POWSZECHNYM blogoslawienstwie cywilizowanego swiata! A coz to > jest te 20-30 w skali historycznej?... No, to poczekajmy. Jak za 20 lat USA sie rozpadna, to wygrywasz ode mnie butelke szampana. Francuskiego, oczywiscie. > Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 it is at least debatable 26.06.05, 07:03 agree to the part "but who gives a shit?" jenipher na swoje nieszczescie popchnela mnie w szpony brookings institution a tam znalazlem kilka ciekawych rzeczy z ktorych jadna przytaczam ponizej podajac link www.brookings.edu/views/op-ed/ohanlon/20040926.htm kokosz_the_great napisała: > "Perle's confession" Well, Perle is jewish and you know jews don't go to the confession therefore they can't confess. They can negotiate, state, proclaim but not confess. Confesions are exclusivelu reserved fo catholics. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitalizm Re: it is at least debatable 26.06.05, 17:28 - w b. duzym miescie pewna dzielnice opanowali bandyci i sterroryzowali wszystkich tamtejszych mieszkancow, szeryf zapowiedzial, ze trzeba cos z tym zrobic, ale reszta mieszkancow tego wielkiego miasta uwazala, ze skoro im nic na razie nie grozi, to oni sa przeciwko czyjejkolwiek interwencji w tej dzielnicy, i tak uplynelo kilka lat, az wreszcie inni bandyci zrobili krotki ale morderczy wyskok do dzielnicy bogatych, tego bylo juz za duzo dla niektorych i szeryf wraz z ochotnikami wkroczyli do tej terroryzowanej dzielnicy, szczegolnie, ze byly pogloski o ciaglym zbrojeniu sie tych bandytow, a nawet pomaganiu innym bandytom w miescie, niektorzy nawet mowili, ze oni jeszcze maja b. duza i ciezka bron, po wkroczeniu tam okazalo sie, ze bandyci byli b. okrutni choc tej najwiekszej broni na szczecie nie mieli, ale inni bandyci sciagali z calego miasta aby im pomoc, na miescie ludzie z innych dzielnic zaczeli mowic, ze moze nie trzeba bylo wogole tam wchodzic, tylko czekac az ci bandyci naprawde zaatakuja cale miasto a nie ta jedna dzielnice..... niektorzy nawet mowia, ze interwencja tam byla nie legalna! ...kto mial racje? Odpowiedz Link Zgłoś