Dodaj do ulubionych

sugesita do forumowej diaspory

24.07.05, 15:37
proponuje zabrac na wycieczke do krainy Z_daleka albo gdzies rownie daleko nastepujace osobniki (mozna np zatrudnic je na farmie uprawy czosnku)

fredzia54
arap1
sempiasty


Glupi Polak na polskim forum jakos jeszcze ujdzie. Ale co tutaj robia glupie Zydy? :|
Obserwuj wątek
    • scezuja Re: sugesita do forumowej diaspory 24.07.05, 15:44
      mc sponsorujesz wycieczke :)?

      to ja z poszewką też jedziemy , wracamy , zdjęcia i reportaż masz
      gratis .

      ps. może dopadniemy na miejscu jakiegoś terroryste . wracamy wtedy z medalem ,
      szpanujemy . medale też masz gratis , bo na co nam medale
      ty się obwiesisz , babeczki kościelne biorą takie gadżety :D
      • marcus_crassus mnie tam glupie zydy wala :) 24.07.05, 15:47
        w sumie brykajace po forum zbalwanione zydy to zydoski problem :) natomiast w tobie dostrzegam zydoski leb. nawet na fredzi chcesz zrobic geszeft :)
        • dana33 Re: mnie tam glupie zydy wala :) 24.07.05, 15:50
          marcus, ja sobie wypraszam, ja i arapka i fredzia i sempiastego kocham i te
          twoje ulupione krystianki and reszta to nie sa warci ich zlamanego paznokacia,
          ty to farsztejst? tak? napewno? git.... to ja zostaje dalej twoja
          przyjaciolka... :))))
          • marcus_crassus jak wam nie wstyd 24.07.05, 15:55
            to ich sobie hodujcie.

            mi za ta trojke jednak byloby wstyd.

            wim.kak.be/b3ta/jew-woo-yay.gif


            za krystiana jest mi wstyd.
            • aaki WYBUCHNIJ 24.07.05, 16:05
              na forum płaczem ze wstydu
              te 3 ludziki żydowskie to co gadają?
            • scezuja Re: jak wam nie wstyd 24.07.05, 16:12
              ja to się sam za siebie wstydzę
              za krystiana mam się wstydzić , przestań
              jak bym miał się tak za wszystkich wstydzić , to doba by musiala mieć
              co najmniej 600lat - jak żywot tego no mojżesza , chyba :D
        • scezuja Re: mnie tam glupie zydy wala :) 24.07.05, 16:03
          fredzia to wybitny teolog ( to są jaja najlepsze , o jeszcze jak danka mu
          wtóruje , no pycha :). religioznawcy wybitni :D
          boksuję czasami fredzia , ale się nie obrażam .
          eeee , boksować i jeszcze potem się obrażać , to tak jakoś głupio .

          ps. ja to myślę że fredzio jest definicją słowa , ambiwalentny - czy jakoś tak
          • dana33 Re: mnie tam glupie zydy wala :) 24.07.05, 16:27
            ty sie mylisz scezuja, fredzio nie wybitny teolog, tylko wybitny strateg: ma
            dwa cele wojskowe: greater israel od wisly po jordan, ty to tylko sobie
            wyobraz, scezuja, tylko sobie wyobraz w glowie.. :))) a potem ma jeszcze jeden
            plan, tymczasem jeszcze nie zglebilam tego, czy to dotatkowy czy alternatywny,
            ale greater israel od eufratu do nilu. jako ze ja znana z chciwosci, no i
            okupanckiej zylki, to mam nadzieje, ze fredzio ten drugi plan ma w kieszeni
            jako dalsze powiekszenie israel. tak ze ja juz mam przed oczami (bo i
            wyobraznia u mnie nieprzecietna) w koncowym rachunku greater israel od wisly to
            nilu. hm.... jak jeszcze wprowadzimy jezyk polski zamiast hebrajskiego, jako
            jezyk urzedowy, to wogole idzie zyc.... :))))
            • marcus_crassus zapominasz zauwazyc rys historyka u fredzi 24.07.05, 16:55
              jak to Polacy reka w reke z Hitlerem mordowali zydow.

              A w tym momencie to juz przestaje byc zabawne.

              A ze wszyscy Polacy to zlodzieje ktorzy pija na umor to ja ciekawy jestem co tam u obrzezanych macozercow.

              Do kwestii Polek - arabskich materacow mozna bardzo dowcipnie rozwinac watek zydow - mordercow palestynskich dzieci.


              nadal wszystkim do smiechu?
    • z_daleka Re: WELCOME 24.07.05, 16:20
      kraina z_daleka z otwartymi ramionami wita wszelkie osobniki... madre, glupie i posrednie...byle placily
      za hotel i rozrywaly sie kulturalnie... Gwarantowana niezmiennie dobra pogoda, morze i czosnek...
      Ps. M_C jednak ci troszeczke odbilo, pewnie rykoszetem.
      • marcus_crassus obrona kazdego blazna bo to "swoj" 24.07.05, 16:51
        ma swoje logiczne wady. Obrona balwanow to same straty. Nawet jak to jak najbardziej swojskie balwany.
        • z_daleka Re: obrona kazdego blazna bo to "swoj" 24.07.05, 16:58
          marcus_crassus napisał:

          > ma swoje logiczne wady. Obrona balwanow to same straty. Nawet jak to jak najbar
          > dziej swojskie balwany.
          --------------
          ja nikogo nie bronie, ja tylko dziwie sie twojej nadpobudliwisci. Gdybys byl baba spytalbym po prostu
          czy miesiaczkujesz...
          • marcus_crassus milczenie czasem ma specyficzny, bardzo 24.07.05, 17:02
            akceptujacy charakter. swiatowi spece od antysemityzmu moga Ci to niezle wyjasnic.
            • marcus_crassus ale spoko.moze przesadzam :) 24.07.05, 17:04
              W takim razie poczekam na mojego kumpla woja1111 z kanady i sie troszke razem posmiejemy z jego przezabawnych dowcipow :)))

              Mam nadzieje ze bedzie wiecej rozbawionych naszym dowcipem :)
              • z_daleka Re: ale spoko.moze przesadzam :) 24.07.05, 17:15
                marcus_crassus napisał:

                > W takim razie poczekam na mojego kumpla woja1111 z kanady i sie troszke razem p
                > osmiejemy z jego przezabawnych dowcipow :)))
                >
                > Mam nadzieje ze bedzie wiecej rozbawionych naszym dowcipem :)
                ----------------------------------
                Jego dowcipy, jak i fredzia, jak i pol setki innych osobnikow nie smiesza mnie wogole, ani nie smuca
                od dosc dawna. Rowniez nie smiesza mnie niektore twoje dowcipy na temat islamistow. Rozumiem , ze
                mozna takimi wypowiedziami czuc sie dotknietym, ale w twoim przypadku odrobine mnie to zadziwilo,
                gdyz z racji bycia M_C powinienes miec na calym ciele gruba skore, tak gruba jak masz na jezyku.
                • marcus_crassus punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia 24.07.05, 17:27


            • dana33 Re: milczenie czasem ma specyficzny, bardzo 24.07.05, 17:07
              nie musza, nie musza, marcusie.... my rozumiemy i bez slow, ty farsztejst... my
              narod wybrany....
          • wojcd Re: obrona kazdego blazna bo to "swoj" 24.07.05, 17:03
            Niechętnie ale muszę przyznać, że
            Marcus ma rację. Jedną z taktyk jest
            wpuszczanie przeciwnika w złe pozycje
            i dbanie o to by jak najdłużej na
            nich pozostawał.
        • dana33 Re: obrona kazdego blazna bo to "swoj" 24.07.05, 17:05
          nie kazdy balwan, ktory z siebie takiego robi.... nie kazdy antysemita, ktory
          probuje na takiego wygladac...
    • wojcd Marcus znowu brzydko 24.07.05, 16:22
      wybryknąłeś i okazałeś się zakonspirowanym
      antykosmitą.

      Oj, nieładnie.
      • marcus_crassus jak zainteresuje mnie odpowiedz clowna 24.07.05, 16:58
        to wybiore sie do cyrku. panial?
    • aaki antysemickim wypowiedziom m_c mÓwimy 24.07.05, 16:26
      nasze "nie" !!!
    • explicit [...] 24.07.05, 17:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • mmkkll Re: sugesita do forumowej diaspory 24.07.05, 17:15
        Neceser to taki damski fredzio z lepszą polszczyzną, choć zasób słów, a
        szczególnie marny zakres poruszanych tematów pozostawia bardzo wiele do
        życzenia. Pisuje ostatnio raczej na FK(można sprawdzić w wyszukiwarce). Ale na
        szczęście reakcje są podobne do tych na fredzia.
    • marcus_crassus splywaj goldbaum 24.07.05, 17:32
      wypowiedzi palestynskie na innym watku
    • dana33 Re: sugesita do forumowej diaspory 24.07.05, 17:49
      a to ty drzewiecki????? hahahahaha....
      drzewiecki, pomyliles sie wyciagajac zdjecia z albumu.... przyslales swoje....
      • goldbaum czesc lysa 24.07.05, 17:57
        marcus_crasuss to akurat nie ja. Ale to dobrze, ze widzisz mnie juz wszedzie i w
        kazdym :-)
        To samo z reszta dotyczy mareczka.
    • arap1 Re: sugesita do forumowej diaspory 24.07.05, 18:32
      to TWOJ DOWCIP....swina pachnie marcus ,co do czosnku to lube zjesc ,owszem
      zaliczalem do diaspory dzis mam swoje PANSTWO...twoje zajoby wysluchwac nie
      musze...WARJACTWO MA TEZ SENS i GRANICE
    • arap1 [...] 24.07.05, 18:42
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • marcus_crassus czy z izraelskich for cie juz wywalili za glupote? 24.07.05, 18:44
        czy moze za braki w koszernosci i probujesz sie tutaj rehabilitowac?
        • wojcd Marcus delikatniej, nie tak ostro PLEASE 24.07.05, 18:54
        • arap1 Re: czy z izraelskich for cie juz wywalili za glu 24.07.05, 18:55
          marcus_crassus napisał:

          > czy moze za braki w koszernosci i probujesz sie tutaj rehabilitowac?
          >
          PRZED TOBA...???????PO CO TO NA CO????naucz sie wybierac co pijesz !!!!;-))))))
          • dana33 ok, marcus 24.07.05, 19:04
            probowales sie bawic, fajnie, teraz wszystko zaczyna przechodzic granice
            dobrego smaku, wiec skoncz watek.
            • i-love-2-bike Re: ok, marcus 24.07.05, 19:07
              dana33 napisała:

              > probowales sie bawic, fajnie, teraz wszystko zaczyna przechodzic granice
              > dobrego smaku, wiec skoncz watek.

              he,he dyzurna dala glos krasula,czas zwijac zagle bo podpadniesz. tys chyba
              dzisiaj araba zjadl na sniadanie,ze w takim blogim nastroju sempem pomiatasz.
              • arap1 [...] 24.07.05, 19:11
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • aaki [...] 24.07.05, 20:54
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • wojcd Re: ok, marcus 24.07.05, 19:12
                i-love-2-bike napisała:
                > czas zwijac zagle bo podpadniesz. tys chyba dzisiaj araba zjadl na
                sniadanie,ze w takim blogim nastroju sempem pomiatasz.
                --------------------------------------------------------
                • i-love-2-bike Re: ok, marcus 24.07.05, 19:16
                  wojcd napisał:

                  > i-love-2-bike napisała:
                  > > czas zwijac zagle bo podpadniesz. tys chyba dzisiaj araba zjadl na
                  > sniadanie,ze w takim blogim nastroju sempem pomiatasz.
                  > --------------------------------------------------------
            • mmkkll Re: ok, marcus 24.07.05, 20:02
              Spokojnie. Niedługo przyjdzie trzeci Crassus(ten, który jest Żydem) i przywoła
              dwóch pozostałych do porządku ;).
    • wojcd Marcus przeproś Arapa wsio będzie OK!!! 24.07.05, 19:24
      • i-love-2-bike Re: Marcus przeproś Arapa wsio będzie OK!!! 24.07.05, 19:26
        wojcd napisał:

        >

        oj nie jeszcze musi nasza forumowa matrone przeprosic,bo bez tego bluzgietki
        poleca bazarowe:))
    • 1ja Re: sugesita do forumowej diaspory + 24.07.05, 20:18
      Ty,przedstawicielu,diaspory nadwislanskiej-do nie sie zwracasz?
      Pelno was wszedzie na plantacjach na czarno pracujacych:
      truskawkowych,malinowych i na ulicach rowniez.
      Bywa,ze i czosnkiem sie zajmujecie.
      Bo coz to za Krakowska bez czosnku?
      A zurek?A mielone?
      Jezeli tego nie wiesz,to jestes bardzo,bardzo glupi Polak.
      Chociaz nie!
      Wsrod Polakow takiej durnoty byc nie moze!
      • wojcd do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja 24.07.05, 20:29
        przypominam
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26853816&a=26858210
        • 1ja Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 20:40
          Jeszcze jeden duren sie zjawil.
          Juz po plantacji?
          • wojcd do dzieciaka 1ja + 24.07.05, 20:44
            1ja napisał:
            > Jeszcze jeden duren sie zjawil.
            > Juz po plantacji?
            -----------------------------------------------------
            • 1ja Re: do dzieciaka 1ja + 24.07.05, 20:45
              Odpowiedz-na miare glupola.
              • wojcd Re: do dzieciaka 1ja + 24.07.05, 20:46
                1ja napisał:
                > Odpowiedz-na miare glupola.
                -----------------------------------
                • 1ja Re: do dzieciaka 1ja + 24.07.05, 20:56
                  Czy wsrod was naprawde konca durni nie widac?
                  Co dzien nowy sie zjawia.
                  Splyn!
                  • wojcd smarkacz 24.07.05, 21:00
                    • goldbaum do wojcd 24.07.05, 21:05
                      szkoda energii na tego gowniarza.
                      • wojcd Re: do wojcd 24.07.05, 21:08
                        goldbaum napisał:
                        > szkoda energii na tego gowniarza.
                        -----------------------------
                        • goldbaum Re: do wojcd 24.07.05, 21:15
                          tego nie wiem. Wiem tylko, ze to gowniarz. Wystarczy tylko poczytac co pisze.
                        • i-love-2-bike Re: do wojcd 24.07.05, 21:19
                          wojcd napisał:

                          > goldbaum napisał:
                          > > szkoda energii na tego gowniarza.
                          > -----------------------------
                          • wojcd Re: do wojcd 24.07.05, 21:24
                            i-love-2-bike napisała:
                            > bingo. ale tam byly dwie kropki,ten jest jerzy ale nie zejman,tamten bluzgal jak
                            > najety i zawsze byl w zlym humorze.
                            ----------------------------------------------
                            Czy obaj są Kosmitami?

                            Ten nie umie wybrnąć z prostych opresji.
                            • i-love-2-bike Re: do wojcd 24.07.05, 21:28
                              wojcd napisał:

                              > i-love-2-bike napisała:
                              > > bingo. ale tam byly dwie kropki,ten jest jerzy ale nie zejman,tamten bluz
                              > gal jak
                              > > najety i zawsze byl w zlym humorze.
                              > ----------------------------------------------
                              > Czy obaj są Kosmitami?
                              >
                              > Ten nie umie wybrnąć z prostych opresji.

                              typowy wybrany. zadaje pytanie,ale sam na nie nie umie odpowiedziec i kaze sie
                              przepraszac sam wymyslajac konskie zarty. oj wej ale cyrk.
                    • i-love-2-bike Re: smarkacz 24.07.05, 21:18
                      niedouczony ale zacietrzewiony. od razu widac,ze chlop nigdy w sportach nie byl
                      dobry. jak sie go przycisnie za duzo to walkowerem sie poddaje.taniocha.
          • i-love-2-bike Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 21:17
            1ja napisał:

            > Jeszcze jeden duren sie zjawil.
            > Juz po plantacji?

            znaczy sie ty. wczoraj uciekles lkajac,jedynie czym sie zaslaniales to tanimi
            konskimi zarcikami.
            • 1ja [...] 24.07.05, 21:25
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • wojcd Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 21:28
                Oj kiepsko z tymi wyzwiskami.

                Nie trafiasz robaczku.
                • marouder Nie tylko, ze nie trafia, ale jakis taki calkiem 24.07.05, 21:31
                  ostatnio niepociumany sie zrobil..teraz wykonuje loty na poziomie scierwiastego,
                  a jak sadze, w niedlugim czasie popelznie za fredkiem i arapem..cienki bolek:))

                  wojcd napisał:

                  > Oj kiepsko z tymi wyzwiskami.
                  >
                  > Nie trafiasz robaczku.
                  • i-love-2-bike Re: Nie tylko, ze nie trafia, ale jakis taki calk 24.07.05, 21:35
                    marouder napisał:

                    > ostatnio niepociumany sie zrobil..teraz wykonuje loty na poziomie scierwiastego
                    > ,
                    > a jak sadze, w niedlugim czasie popelznie za fredkiem i arapem..cienki bolek:))
                    >
                    > wojcd napisał:
                    >
                    > > Oj kiepsko z tymi wyzwiskami.
                    > >
                    > > Nie trafiasz robaczku.

                    i za kim to towarzystwo lata z tymi konskimi sformulowaniami?:)))) jak widac
                    panowie na tym forum nie znosza sportu,bo co wpis to prztyczek do tego co robie.
                    cholerne,zasiedziale grubasy:))
                    • marouder Zazdroszcza ciebie twojemu mezczyznie,nie zartuje, 24.07.05, 21:42
                      na to mi wyglada, a skoro nie moga przygryzc jemu to przygryzaja tobie, zes nie
                      ich I love..zony chlopaki maja jakies takie..wiesz, wtorogo sorta:))
                      Malzonki choruja na "sedenterie domowa", nigdzie niechca swoich plecow ruszyc, a
                      jak juz ktora ruszy, to reszte swiata zaslania..pieskie zycie..

                      i-love-2-bike napisała:

                      > marouder napisał:
                      >
                      > > ostatnio niepociumany sie zrobil..teraz wykonuje loty na poziomie scierwi
                      > astego
                      > > ,
                      > > a jak sadze, w niedlugim czasie popelznie za fredkiem i arapem..cienki bo
                      > lek:))
                      > >
                      > > wojcd napisał:
                      > >
                      > > > Oj kiepsko z tymi wyzwiskami.
                      > > >
                      > > > Nie trafiasz robaczku.
                      >
                      > i za kim to towarzystwo lata z tymi konskimi sformulowaniami?:)))) jak widac
                      > panowie na tym forum nie znosza sportu,bo co wpis to prztyczek do tego co robie
                      > .
                      > cholerne,zasiedziale grubasy:))
                      • i-love-2-bike Re: Zazdroszcza ciebie twojemu mezczyznie,nie zar 24.07.05, 21:46
                        marouder napisał:

                        > na to mi wyglada, a skoro nie moga przygryzc jemu to przygryzaja tobie, zes nie
                        > ich I love..zony chlopaki maja jakies takie..wiesz, wtorogo sorta:))
                        > Malzonki choruja na "sedenterie domowa", nigdzie niechca swoich plecow ruszyc,
                        > a
                        > jak juz ktora ruszy, to reszte swiata zaslania..pieskie zycie..
                        >
                        kazdy niech swe szczescie buduje wedlug swej wizji,ja tam zycze kazdemu jak
                        najlepiej,ale cos chyba nie tak jak chlopy o 3 nad ranem nie moga sie
                        powstrzymac przed idiotycznymi komentarzami na temat kogos,kogo nie znaja
                        zartujac z tego,ze ja uprawiam sport. cos mi w tym nie pasuje.poza tym jak
                        wiadomo nadaje sie tylko do kuchni,ale to juz bardziej logiczne,jak widac ich
                        stare tylko tam siedza i jedza:))
                        >
                      • wojcd Re: Zazdroszcza ciebie twojemu mezczyznie,nie zar 24.07.05, 21:47
                        Zgadza się.
                        Drażni ich witalność Rachelki.
                        • i-love-2-bike Re: Zazdroszcza ciebie twojemu mezczyznie,nie zar 24.07.05, 21:49
                          wojcd napisał:

                          > Zgadza się.
                          > Drażni ich witalność Rachelki.

                          :)) moj stary tez nie narzeka,chyba,ze czasem musi po tenisie jeszcze pedalowac
                          po gorach,ale to dla zdrowia a ja nie mam litosci:)))
                          • marouder wykonczysz czlowieka, sama mowilas, ze on z tych 24.07.05, 21:55
                            ktorzy nawet ze zwichnieta kostka, albo nadgarstkiem musi dograc mecz tenisowy,
                            a teraz slysze, ze go jeszcze w takim stanie na rower sadzasz..apeluje do ciebie
                            I love, na odleglosc paru tys. km: daruj mu jazde, kiedy jest kontuzjowany..zal
                            czlowieka:((

                            i-love-2-bike napisała:

                            > wojcd napisał:
                            >
                            > > Zgadza się.
                            > > Drażni ich witalność Rachelki.
                            >
                            > :)) moj stary tez nie narzeka,chyba,ze czasem musi po tenisie jeszcze pedalowac
                            > po gorach,ale to dla zdrowia a ja nie mam litosci:)))
                            • wojcd Re: wykonczysz czlowieka, sama mowilas, ze on z t 24.07.05, 21:59
                              Ja też siem za nim wstawiam.
                              Możesz zamordować człeka.
                              • i-love-2-bike Re: wykonczysz czlowieka, sama mowilas, ze on z t 24.07.05, 22:09
                                wojcd napisał:

                                > Ja też siem za nim wstawiam.
                                > Możesz zamordować człeka.

                                spoko chlopaki,on jest ubezpieczony juz moja zydowska natura o to zadbala:))w
                                domu gdzie jest 3 chlopow nie moge oddac batuty,bo nigdy jej nie odzyskam.
                                problem z moim starym,ze on jest strasznie ambitny i nie lubi przegrywac,wiec
                                kostka nie kostka,a ja moge wygrac oszukujac:))
              • i-love-2-bike Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 21:30
                1ja napisał:

                > Towarzystwo wzajemnej adoracj?
                > Cymbal wojciech nieswierty?
                > Mosiek polabski goldbaum?
                > Przekupka bazarna sportowa,co jezdzi na rowerkach bez siodelka?
                > I wszyscy z diaspory glupawej.
                > No i widac,ze czosnek uprawiacie-smierdzi.
                >
                > Uj,jak mam krzysia w ...........
                > I was tez.

                jak mowie konskie wyzwiska to dobre na 1 klase jerzyku,ponoc ty z tych
                kulturalnych. jak widac zal ci,ze ktos sie sportuje,bo wymyslasz iscie
                przedszkolne wizje niewyzytego samca,spedzajacego biale noce sliniac sie przed
                kompem. nie musze chyba dodawac niczego do tego obrazka.
          • marcus_crasuss Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 21:30
            1ja napisał:

            > Jeszcze jeden duren sie zjawil.
            > Juz po plantacji?


            Jestes niegrzeczny hajdamako.
            Dlaczego ?
            • 1ja Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 22:09
              Hej sarmato.
              Spiewam w ton waszych postow.
              Niech zyje czosnek-przyprawa do krakowskiej-dobra do wodki.
              Moske polabska goldbauma-za to ze mnie od ickow,zydkow i moska wyzwal.
              Rachelka-za to,ze jej pan bog czyms zapomnial uraczyc.
              Wojciecha - pridurka,bo wlazi wsrodek dysputy,nie wiedzac o co chodzi,i pieprzy
              trzy po trzy.
              Siebie tez poczytaj i paru innych.
              Co ich laczy-towarzystwo wzajemnej adoracji.
              Z ludzmi nalezy mowic po ludzku.
              Z durniami inna sprawa.
              Dziekuje,zescie zwrocili uwage,ze obnizam loty.
              Sami widzicie-z kim sie zadajesz.....
              Wiec aby sie nie z ........

              Cale towarzystwo wzajemnej adoracji:
              mam was aw .......
              Oczym z wami gadac?
              • i-love-2-bike Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 22:12
                1ja napisał:

                > Hej sarmato.
                > Spiewam w ton waszych postow.
                > Niech zyje czosnek-przyprawa do krakowskiej-dobra do wodki.
                > Moske polabska goldbauma-za to ze mnie od ickow,zydkow i moska wyzwal.
                > Rachelka-za to,ze jej pan bog czyms zapomnial uraczyc.
                > Wojciecha - pridurka,bo wlazi wsrodek dysputy,nie wiedzac o co chodzi,i pieprzy
                >
                > trzy po trzy.
                > Siebie tez poczytaj i paru innych.
                > Co ich laczy-towarzystwo wzajemnej adoracji.
                > Z ludzmi nalezy mowic po ludzku.
                > Z durniami inna sprawa.
                > Dziekuje,zescie zwrocili uwage,ze obnizam loty.
                > Sami widzicie-z kim sie zadajesz.....
                > Wiec aby sie nie z ........
                >
                > Cale towarzystwo wzajemnej adoracji:
                > mam was aw .......
                > Oczym z wami gadac?

                BUHAHA tchorzu odpowiadaj na swoje pytanie,no kto to tym polakom pomagal
                kasztany z ognia wyciagac?


                Autor: 1ja
                Data: 23.07.2005 23:59

                + dodaj do ulubionych wątków

                skasujcie post

                + odpowiedz cytując + odpowiedz
                Wlasnie.
                To samo pytanie do ciebie.
                Za was zawsze kasztany z ognia wyciagac musial kto inny.
                I zawsze kto inny jest winny.
                Wy pozostajecie Chrystusami narodow.
                Kiedy zaczniecze odpowiadac za swoje czyny?
                • marouder wiec jak to z tymi kasztanami i wybranstwem?/nt 24.07.05, 22:15
                  Odpowiesz, czy tez bedziesz udawac cwanego-gape, ze nic, albo, ze z wami to i
                  pogadac nie ma o czym?
                • 1ja Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 22:23
                  Szanowna pani,niedorozwinieta Rachelko.
                  Prosze przytoczyc cytake,w ktorej wypowiadam sie,ze zydzi polakom pomagali.
                  Podac prosze cytatke,gdzie w ogole polakow wymienilem.
                  Odnosze wrazenie,ze pani jakis inny polski jezyk uzywa.
                  Szacunek moj do pani zmniejsza sie w katastroficznym tepie.
                  Pani coraz bardziej glupieje-czy to skutek jazdy na rowerku bez siodelka.
                  A tu jeszcze na dwoch naraz?
                  Jak pani to robi.
                  Wojtus zauwazyl,ze jestem dzieciakiem.
                  W takim razie z niego juz prochno sie sypi.
                  A i z pani chyba tez.
                  Prosze wybaczyc.
                  Ogladam film o niejakim Corleonie-po raz chyba dziesiaty.
                  Odgryzam sie w przerwach na reklame.
                  Czuje sie z fami jako spoufalony.
                  Prawie jak rodzina.
                  Wiec,mozecie pocalowac mnie .
                  • wojcd Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 22:31
                    1ja napisał:
                    > Szacunek moj do pani zmniejsza sie w katastroficznym tepie.
                    -----------------------------------------------------------
                    • i-love-2-bike Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 22:36
                      wojcd napisał:

                      > 1ja napisał:
                      > > Szacunek moj do pani zmniejsza sie w katastroficznym tepie.
                      > -----------------------------------------------------------
                  • marouder Wot pridurok, sam iszczi. 24.07.05, 22:32
                    Pierniczysz jak potluczony, sam napisales post, postawiles w nim zarzuty,
                    zarzuty dotyczyly i polskiego XIX wiecznego mesjanizmu i tego, ze podlug ciebie
                    Polacy sa odpowiedzialni za rozne awantury polityczne, ale nie poczuwaja sie do
                    brania odpowiedzialnosci za ich roznorakie skutki, bo tak nalezy chyba rozumiec
                    passus o tym, ze uzywamy innych nacji do wyciagania kasztnow z ognia..wiec
                    smigaj po dowody na potwierdzenie swoich tzw. hipotez, albo plyn!

                    1ja napisał:

                    > Szanowna pani,niedorozwinieta Rachelko.
                    > Prosze przytoczyc cytake,w ktorej wypowiadam sie,ze zydzi polakom pomagali.
                    > Podac prosze cytatke,gdzie w ogole polakow wymienilem.
                    > Odnosze wrazenie,ze pani jakis inny polski jezyk uzywa.
                    > Szacunek moj do pani zmniejsza sie w katastroficznym tepie.
                    > Pani coraz bardziej glupieje-czy to skutek jazdy na rowerku bez siodelka.
                    > A tu jeszcze na dwoch naraz?
                    > Jak pani to robi.
                    > Wojtus zauwazyl,ze jestem dzieciakiem.
                    > W takim razie z niego juz prochno sie sypi.
                    > A i z pani chyba tez.
                    > Prosze wybaczyc.
                    > Ogladam film o niejakim Corleonie-po raz chyba dziesiaty.
                    > Odgryzam sie w przerwach na reklame.
                    > Czuje sie z fami jako spoufalony.
                    > Prawie jak rodzina.
                    > Wiec,mozecie pocalowac mnie .
                    • 1ja Re: Wot pridurok, sam iszczi.+ 24.07.05, 22:58
                      Przerwa na reklame.
                      Wiec:
                      Jeszcze maroder-mesjasz sie zjawil.
                      Calkiem ciekawiej sie robi.
                      Co za zgraja?!

                      Musieliscie duzo czosnku spozyc.
                      Smierdzi.
                      Kasztany,kasztany!
                      A ja sie z wami jeszcze podrocze.

                      Uj,jak ja mam krzysia gleboko ........
                      • 1ja [...] 24.07.05, 23:00
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • marouder [...] 24.07.05, 23:03
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • 1ja [...] 24.07.05, 23:06
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • marouder [...] 24.07.05, 23:00
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • marouder takie ladne bajki rosyjskie wycinasz kropka?:(( 24.07.05, 23:41
                          FSTYT:((
                  • i-love-2-bike Re: do niepełnosprytnego cwaniaczka 1ja + 24.07.05, 22:34
                    1ja napisał:

                    > Szanowna pani,niedorozwinieta Rachelko.
                    > Prosze przytoczyc cytake,w ktorej wypowiadam sie,ze zydzi polakom pomagali.
                    > Podac prosze cytatke,gdzie w ogole polakow wymienilem.
                    > Odnosze wrazenie,ze pani jakis inny polski jezyk uzywa.
                    > Szacunek moj do pani zmniejsza sie w katastroficznym tepie.
                    > Pani coraz bardziej glupieje-czy to skutek jazdy na rowerku bez siodelka.
                    > A tu jeszcze na dwoch naraz?
                    > Jak pani to robi.
                    > Wojtus zauwazyl,ze jestem dzieciakiem.
                    > W takim razie z niego juz prochno sie sypi.
                    > A i z pani chyba tez.
                    > Prosze wybaczyc.
                    > Ogladam film o niejakim Corleonie-po raz chyba dziesiaty.
                    > Odgryzam sie w przerwach na reklame.
                    > Czuje sie z fami jako spoufalony.
                    > Prawie jak rodzina.
                    > Wiec,mozecie pocalowac mnie .

                    szanowny panie od wczoraj czekamy na panska odpowiedz na w/w pytanie.
                    rozumiem,ze zadajac to pytanie nie sadzil pan,ze ktokolwiek bedzie na tyle
                    inteligentny,zeby spytac o to pana? czekamy w koncu jak sie cos mowi, to chyba
                    sie mysli,a jesli sie mysli to sie wie,a jesli sie wie to sie wypowiada na
                    temat.a co do rodziny to wolne zarty,ja nie czuje sie skoligowacona ani z
                    panem,ani z panskim fun clubem,wole miec wolny wybor znajomosci, a rodzine mam
                    bardzo przyzwoita.a film o Donie bardzo fajny,mozna go non-stop ogladac a
                    szczegolnie sluchac muzyki.
    • dox1 Re: sugesita do forumowej diaspory 24.07.05, 21:31
      marcus_crassus napisał:

      > proponuje zabrac na wycieczke do krainy Z_daleka albo gdzies rownie daleko nast
      > epujace osobniki (mozna np zatrudnic je na farmie uprawy czosnku)
      >
      > fredzia54
      > arap1
      > sempiasty
      >
      >
      > Glupi Polak na polskim forum jakos jeszcze ujdzie. Ale co tutaj robia glupie Zy
      > dy? :|
      >

      Chciales powiedziec zyd polski, poniewaz pisza po polsku.
      Zyd z Usa pisze po angielsku, ten z rosji po rosyjsku.
      Zauwazyles duzo zydow z Usa, Francji, Izraela lub Grecji na tym forum ?
      Wedlug Ciebie ile ludzi na planecie uczy sie jezyka Polskiego ?
      Tylko ci co sie rodza w tym kraju.
      A wiec maly kolego wiedz o tym ze jesli mozesz czytac pismo jakegos zyda to
      tylko dlatego ze sie urodzil w PL, a jesli sie nie urodzil w PL to tylko mozesz
      byc dumny z tego czlowieka ktury nauczyl sie tej polskej mowy.
      NIEJESTEM ZYDEM ANI KATOLIKEM JESZCZE MNIEJ MUZULMANEM!
    • manny_ramirez Re: sugesita do forumowej diaspory 24.07.05, 22:18
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26875110&a=26880392
    • sempiasty [...] 24.07.05, 22:19
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • manny_ramirez nie sempiasty 24.07.05, 22:29
        ja rozumiem ze ze przyczyn ktorych moge sie domyslam masz duza doze krytyki
        wobec panstwa polskiego. Masz teze racje ze marcusa post posadzajacy Ciebie na
        podstawie kilku slow idzie zbyt daleko i moze urazic. jednak w sednie ma on
        racje. Antysemityzm pewnej grupy forumowiczow nie usprawiedliwia chorego
        antypolonizmu innych. Jezeli cokolwiek to tylko dolewa oliwy do ognia
        • marcus_crassus odpowiem w moim stylu 24.07.05, 22:49
          (o sempiastym) - zabierzcie stad tego kretyna. bo gdyby nie moj narod nie byloby z sempiastego czego zbierac.

          alles klar???

          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2837305.html
          wiorki by z ciebie sempiasty gdyby nie ten narod antysemitow nie zostaly
          • manny_ramirez marcus mylisz sie 24.07.05, 22:50
            jesli chodzi o sempiastego
            • marcus_crassus jak to nie zyd znaczy ze on 24.07.05, 22:52
              ani pies ani wydra
              • manny_ramirez Re: jak to nie zyd znaczy ze on 24.07.05, 22:55
                sprawdz mail
            • marouder scierwiasty, to predzej kruchta, niz synagoga:)/nt 24.07.05, 22:53
              manny_ramirez napisał:

              > jesli chodzi o sempiastego
              >
              • i-love-2-bike Re: scierwiasty, to predzej kruchta, niz synagoga 24.07.05, 22:55
                marouder napisał:

                > manny_ramirez napisał:
                >
                > > jesli chodzi o sempiastego
                > >

                ale jaki czuly? co sie z tymi chlopami porobilo wystarczy,ze taka krasula walnie
                leciutko "one across the jaw" i sempek spada. az mi go zal,a ja myslalam,ze on
                porzadna mecizna.
                • marouder Re: scierwiasty, to predzej kruchta, niz synagoga 24.07.05, 22:58
                  Toc toto ma tak rozdete ego (mowie o scierwiastym), ze wystarczy tylko
                  paznokciem poskrobac balona, zeby pekl.


                  i-love-2-bike napisała:

                  > marouder napisał:
                  >
                  > > manny_ramirez napisał:
                  > >
                  > > > jesli chodzi o sempiastego
                  > > >
                  >
                  > ale jaki czuly? co sie z tymi chlopami porobilo wystarczy,ze taka krasula walni
                  > e
                  > leciutko "one across the jaw" i sempek spada. az mi go zal,a ja myslalam,ze on
                  > porzadna mecizna.
                  • i-love-2-bike Re: scierwiasty, to predzej kruchta, niz synagoga 24.07.05, 23:06
                    marouder napisał:

                    > Toc toto ma tak rozdete ego (mowie o scierwiastym), ze wystarczy tylko
                    > paznokciem poskrobac balona, zeby pekl.
                    >
                    >
                    >oj i tu pies pogrzebany. zobacz ja te balony ze soba walcza az milo. oto mamy
                    pojedynek klasycznych balonow jak manius vs scierwo vs krasula a do tego wlacza
                    sie nic nierozumiejacy kropas,ktory to nie umie na wlasne pytanie dac
                    odpowiedzi. chyba mozna tym typom karykaturki porobic,szkoda,ze nie mam talentu
                    do rysowania,ale moge sobie ich meskie profile wyobrazic bez papieru:)) no ide
                    sie cwiczyc bo ta dulszczyzna w wykonaniu polskich oszolomow przechodzi rating
                    komedii czeskich:))
                    • 1ja Re: scierwiasty, to predzej kruchta, niz synagoga+ 24.07.05, 23:07
                      No prawdziwy babsztel bazarowy.
                      • i-love-2-bike Re: scierwiasty, to predzej kruchta, niz synagoga 24.07.05, 23:10
                        1ja napisał:

                        > No prawdziwy babsztel bazarowy.

                        zapominasz jezyk polski a to smutnie brzmi. tego typu bledy w wykonaniu kogos
                        kto chodzil do polskich szkol sa niewybaczalne.suma sumarum tepe to tempo twoich
                        mysli. bywaj.
        • sempiasty piłeś? nie jedź, pardon: nie pisz 24.07.05, 22:52
          ja niby jestem przedstawicielem "chorego antypolonizmu "?
          wygląda na to, ze nie czytaleś ani jednego mojego postu
          więc daruj sobie takie absurdalne opinie
          nie swiadczą najlepiej o tobie

          zaglądam tu wielokrotnie rzadziej,
          niz większość obecnych na tym forum
          ale jak widzę
          i tak za często

          naprawdę szkoda czasu
          to jałowe intelektualnie
          • marcus_crassus nie,jestes przedstawicielem imbecylizmu 24.07.05, 22:53
            ktory mial przyjemnosc nazwania mnie arabem i muslimem (gdybym swoja droga byl albo jednym albo drugim bym sie nie wstydzil - dziwne obelgi.)
          • manny_ramirez sempiasty raczej Ty nie doczytujesz 24.07.05, 22:54
            prosze wskaz mi gdzie CIEBIE posadzam o chory antypolonizm?
            Wrecz przeciwnie, uwazam jak tam napisalem, ze TWOJE stanowisko rozumiem an
            podstawie tego co czytam,
            Byloby dobrze gdybys przetrawil to co czytasz zanim naskoczysz
            • marcus_crassus uwazaj. zaraz zostaniesz arabem. a moze nawet 24.07.05, 22:55
              muslimem :)
              • manny_ramirez nie potrzebnie wrocilem 24.07.05, 22:57
                to co sie teraz na forum dzieje to zezwierzecenie
                Zegnam bo mam lepsze rzeczy do roboty niz czytaj bajdoly albo obrywac od ludzi
                ktorych bronie
      • wojcd Re: marcus_crassus, jego przodkowie i ich zerdki 24.07.05, 22:41
        Sempie
        zostałeś przez Marcusa "wybrany".
        Ciesz się.
        • i-love-2-bike Re: marcus_crassus, jego przodkowie i ich zerdki 24.07.05, 22:52
          wojcd napisał:

          > Sempie
          > zostałeś przez Marcusa "wybrany".
          > Ciesz się.

          he,he i co na to wybrani powiedza? caly ich swiat sie zatrzasl? jesli ja bym
          taki post napisala wyobrazasz sobie te bluzgi,nawet markus by sie wlaczyl w nie.
          nie pierwszy to juz raz podnosimy te sama kwestie po to by dostac tymi samymi
          pomyjami po glowie. abstrakt,ktory tak dzisiaj popiera swego kompana nie mial
          nic do dodania na moje cytaty aprapa. moj boze jaka ludzie maja krotka pamiec. a
          i jeszcze jedno ja podobno jestem antysemitka. moze ktos mi przytoczy moje
          antysemickie wypowiedzi na forum ktore rownalyby sie rasizmowi
          dany,fredzia,arapa czy sempiastego. czekam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka