Dodaj do ulubionych

Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na B...

    • kropekuk Eva, to ty nie wiesz, ze PE ma wakacje? Ze Polacy 08.08.05, 17:11
      samozwanczo "robia za cale PE"? Ale bedzie zabawa jesienia :))))))))))))
      • ja.ja222 [...] 08.08.05, 17:51
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kropekuk Nie spalem. W przeciwienstwie dio ciebie CZYTALEM. 08.08.05, 19:56
          A nawet Gazetka Wybiorcza pisze na ow temat tak:
          >>Strasburg: to nie my

          - Nie wpuszczona na Białoruś delegacja eurodeputowanych Platformy Obywatelskiej
          nie była delegacją Parlamentu Europejskiego - powiedział rzecznik
          przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Josepa Borrella, Jacques Nancy

          "To nie jest delegacja Parlamentu Europejskiego. To delegacja eurodeputowanych
          należących do frakcji Europejskiej Partii Ludowej- Europejskich Demokratów" -
          powiedział Nancy.

          Według rzecznika, "logika więc nakazuje, że przewodniczący PE nie będzie
          komentował tego wydarzenia". Nancy zapowiedział jednak, że dokładnie zapozna
          się z przebiegiem wydarzeń na polsko-białoruskiej granicy i być może wyda
          później komunikat w tej sprawie.<<
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2859727.html
          Jak widac, Parlament Europejski nie ma i nie chce miec z ta polska "inicjatywa"
          nic wspolnego. Polacy znow tylka dali. I to w EUROPIE!!! Wiesz w imie czego?
          paru oszolomskich glosow dla swej partii :)))))Obrzydliwa polska prywata.
          • remik.bz Re: Nie spalem. W przeciwienstwie dio ciebie CZYT 08.08.05, 20:09
            kropekuk napisał
            Jak widac, Parlament Europejski nie ma i nie chce miec z ta polska "inicjatywa"
            >
            > nic wspolnego. Polacy znow tylka dali. I to w EUROPIE!!! Wiesz w imie czego?
            > paru oszolomskich glosow dla swej partii :)))))Obrzydliwa polska prywata.

            Masz racje. Tyle tylko , ze europarlament musi sie ta sprawa zajac , chocby go
            to mierzilo . To po prostu ordynarny test. Test majacy dac odpowiedz na
            pytanie: czy UE jest gotowa i czy potrafi bronic swoich czlonkow w momencie
            konfliktu z sasiadami . Negatywny wynik testu oznacza zachete dla Rosji do
            proby zwiekszenia "strefy wplywow" na Europe srodkowa. A to oznacza niesamowite
            klopoty dla rozleniwionych i bogatych obywateli starej UE ( chociazby miliony
            emigrantow i i gastarbeiterow).
            No coz , stara UE calkowicie swiadomie i dobrowolnie nas przyjela. Pewnie nie
            zdaweala sobie do konca sprawy z konsekwencji , ale stalo sie . My sie tylko z
            tego cieszymy i "perfidnie " ten unijny parasol wykorzystujemy.
            • kropekuk Nie remik - Polska NIE JEST partnerem dla tej 08.08.05, 20:54
              wplywowej "starej Unii": Polsce nikt nie pozwoli sie wplatywac w rozne
              idiotyczne awantury, po prostu Francja, Niemcy i Wlk. Brytania dogadaja sie
              ponad polska glowa z Rosja. I lepiej by bylo, by Polska swego znikomego
              znaczenia w Unii i dla Unii nie testowala:)))))
              • remik.bz to moskwa testuje , nie Polska 08.08.05, 21:17
                kropekuk napisał:

                > wplywowej "starej Unii": Polsce nikt nie pozwoli sie wplatywac w rozne
                > idiotyczne awantury, po prostu Francja, Niemcy i Wlk. Brytania dogadaja sie
                > ponad polska glowa z Rosja. I lepiej by bylo, by Polska swego znikomego
                > znaczenia w Unii i dla Unii nie testowala:)))))

                Niezbyt dokladnie sie wyrazilem. To oczywiscie Moskwa testuje UE a nie Polska.
                Gdyby to robila Polska , to oczywiscie bylaby skrajna glupota z nasze strony.
                Lukaszenka "zaczal" cala sprawe z blogoslawienstwem Kremla. I Kreml teraz czeka
                na reakcje UE. Jesli UE nie zaliczy tego testu , to oczywiscie dalsze kroki
                Moskwy sa latwe do przewidzenia- proba odbudowy swojej strefy wplywow zgodnie z
                ukladem z Jalty. A to oznacza niesamowite klopoty dla "starej" UE.
                • 2560a Re: to moskwa testuje , nie Polska 08.08.05, 21:45
                  remik.bz napisał:


                  >
                  > Niezbyt dokladnie sie wyrazilem. To oczywiscie Moskwa testuje UE a nie
                  Polska.
                  > Gdyby to robila Polska , to oczywiscie bylaby skrajna glupota z nasze strony.
                  -------------
                  Przeczytaj jeszcze raz co napisales. Polska nie moze tego robic bo
                  bylaby "glupota z naszej strony"?To nie jest wystarczajacy argument by
                  uwierzyc. Polska ma duze doswiadczenie w robieniu politycznych glupot, zeby nie
                  powiedziec ze jestesmy mistrzami w tej konkurencji.Nie zagladajac do dalekiej
                  naszej historii,wystarczy popatrzyc na zabawy Rzadu(?) Londynskiego w czasie
                  II wojny czy chocby ostatnio wykazanie "lojalnosci" wobec sojusznika
                  napadajacego na Irak . Lojalnosc wobec innego sojuszka byla swietowana przez 45
                  lat.Dzisiaj tylko powszechna amnezja mozna tlumaczyc fakt ,ze w PRLu wszyscy
                  byli przeciw a system trzymal sie tak dlugo. Chyba , ze uznamy ze wszyscy byli
                  przeciw a nawet za.
                  Wracajac do Bialorusi , wyglada , ze to jednak Polska nadmuchuje waznosc
                  rozpadu zwiazku Polakow. Blad miejscowych polega na tym , ze dali sie wciagnac
                  w konflikt. Trzeba bylo olac, pozwolic niech sie sami wyniszcza.Wiele
                  organizacji polonijnych rozpada sie na mniejsze, ktore ....tocza miedzy soba
                  wojne na smierc i zycie.Rzadko ktos zostaje przy zyciu.
                  • remik.bz Re: to moskwa testuje , nie Polska 09.08.05, 09:11
                    2560a napisał:
                    Polska ma duze doswiadczenie w robieniu politycznych glupot, zeby nie
                    >
                    > powiedziec ze jestesmy mistrzami w tej konkurencji.

                    Nie zgadzam sie z Tobą. Oczywiscie ,ze robimy wiele ( za wiele ) glupot , ale
                    mamy rowniez osiagniecia i to duze chociaz nie nagłasniane. Chociazby 10- miln.
                    ruch społeczny "Solidarnosc" , który przyczynił sie do upadku totalitaryzmu,
                    bezkrwawe i łagodne przejście z jednego systemu politycznego w drugi, wzrost
                    gospodarczy , wręcz imponujący jak na zaledwie 16 lat wolnosci i demokracji. (
                    w 1989 zarabiałem ok 20 USD miesiecznie , dziś 100 razy tyle), duze osiagniecia
                    w budowie lokalnej samorządniosci ( są złe samorządy , ale są i bardzo dobre ,
                    które fantastycznie wykorzystały unijną kasę na wodociągi , drogi , szkoły itd).

                    lat.Dzisiaj tylko powszechna amnezja mozna tlumaczyc fakt ,ze w PRLu wszyscy
                    > byli przeciw a system trzymal sie tak dlugo. Chyba , ze uznamy ze wszyscy
                    byli
                    > przeciw a nawet za.

                    Wybacz , ale takie stwierdzenie sugeruje , że nie doceniasz np powojennego PSL-
                    Mikołajczyka , Poznania 1956 , roku 1968, 1970 , 1976 , wreszcie "Solidarności"
                    ,że lekceważysz tych wszystkich pomordowanych i szykanowanych przez UB i SB, I
                    (sorry za dosadność, ale to Twoj cytat), że górnicy z "Wujka" byli "przeciw a
                    nawet za ".

                    > Wracajac do Bialorusi , wyglada , ze to jednak Polska nadmuchuje waznosc
                    > rozpadu zwiazku Polakow. Blad miejscowych polega na tym , ze dali sie
                    wciagnac
                    > w konflikt. Trzeba bylo olac, pozwolic niech sie sami wyniszcza.Wiele
                    > organizacji polonijnych rozpada sie na mniejsze, ktore ....tocza miedzy soba
                    > wojne na smierc i zycie.Rzadko ktos zostaje przy zyciu.

                    Tu na pewno masz rację. Problem w tym ,że ja uważam , iż to Kreml testuje UE.
                    My głupio daliśmy się w to wciągnąć . Ale cóz , to jest właśnie brak tego
                    doświadczenia politycznego . Pewnie , gdy juz będziemy starą demokracją jak np
                    Francja czy UK , to tych bledów bedzie mniej.
                    Masz rację należało ,"olać" kłotnie naszych organizacji polonijnych , bo one
                    zawsze i wszędzie będą się kłócic. Ale daliśmy się Moskwie sprowokować- to
                    błąd.

              • r306 Hehe 08.08.05, 23:04
                > wplywowej "starej Unii": Polsce nikt nie pozwoli sie wplatywac w rozne
                > idiotyczne awantury, po prostu Francja, Niemcy i Wlk. Brytania dogadaja sie
                > ponad polska glowa z Rosja.
                Zabawne jest to co piszesz, ale tak naprawde jeszce zabawniejsze jest to, ze w
                to wierzysz :)

                > I lepiej by bylo, by Polska swego znikomego
                > znaczenia w Unii i dla Unii nie testowala:)))))
                Jak na razie to testowanie nam bardzo dobrze idzie... Nie zauwazyles tego
                jeszcze? :) Ejjj, tak uwazny obserwator sceny miedzynarodowej i tego nie
                widzi???

                Wiesz doskonale, ze historia ostatnich kilkudziesieciu lat jest bardzo
                niewygodna zarowno dla Niemiec (ktore o tym wiedza i sie do tego przyznaja),
                ale rowniez dla GB i Francji. Nerwowe podrygi, zwlaszcza Francji spowodowane sa
                wlasnie tym, ze zdajac sobie sprawe z przeszlosci nie bardzo sa w stanie nas
                ugryzc, bo wyciagniemy im cale szabmo przeszlosci przed oczy - kulturalnie -
                udokumentowane :) Twoi rodacy troche sie juz w tym polapali i zaczynaja
                zmieniac front, tym bardziej, ze widza w Polsce doskonala karte przetargowa
                (czytaj: poplecznika) w negocjacjach z UE jesli chodzi o poszczegolne reformy
                gospodarcze. Jestesmy tez dla Anglikow sprawdzonym partnerem militarnym -
                oczywiscie bardziej w formie propagandowej anizeli de facto wojskowej, ale w
                wojenie z terrorem bardziej sie liczy lojalnosc i propaganda wlasnie, anizeli
                szabelka.
                Ostatnie proby indywidualnego dogadywanie sie Francji i Niemiec z Putinem
                spotkaly sie z dosc powszechna krytyka ze strony calej UE. W obu krajach tez po
                wyborach dobry klimat dla "wschodu" raczej sie skonczy...
                Tak wiec... zejdz troche na ziemie i poza swoimi frustracjami wobec Polakow
                probuj (tak chociazby dla siebie, w domowym zaciszu :)) znalezc sposob aby te
                nasa zapalczywosc wykorzystac i skanalizowac tak, aby przyniosla wymierne
                efekty szybciej i sprawniej. Gadanie o naszym pieniactwie jest juz wyswiechtane
                i malo adekwatne do zaistanialej sytuacji.
                Zapewniam, ze myslenie konstruktywne jest znacznie radosniejsza tworczoscia :)
              • billy-the-kid Re: Nie remik - Polska NIE JEST partnerem dla tej 09.08.05, 11:59
                Panie kropekuk, tutaj wcale nie chodzi o to czy Polska jest partnerem czy nie.
                Rosja ma ciągle ambicje mocarstwowe a Łukaszenka chciałby odbudowania ZSRR z nim
                oczywiście w roli wiodącej. Takie zapędy są z góry skazane na porażkę ponieważ:
                Rosja nie jest już mocarstwem światowym (jedynym krajem o którym można to
                powiedziec to USA), Rosja nie ma ani silnej gospodarki, ani nowoczesnych
                technologii, ani nawet silnej i nowoczesnej armii na poparcie swoich
                mocarstwowych zapędów. To jest ok. 150 milionów ludzi. To mniej więcej tyle co
                Francja i Niemcy razem. Jedyne co mają to olbrzymie zasoby surowców naturalnych
                a na tym można zacząc rozkręcac gospodarkę ale nie budowac mocarstwa. I to jest
                jedyny powód dla którego Unia Europejska i USA traktują Putina poważnie (no i
                oczywiście dlatego że Rosja jest jeszcze nieobliczalna i ma o wiele mniej do
                stracenia).

                Białoruś to tylko mały biedny kraj z ogłupiałym przez lata trwania ZSRR
                społeczeństwem. Bez poparcia Rosji dni Łukaszenki byłyby policzone. A to że jest
                popierany przez większośc społeczeństwa wcale niczego nie dowodzi. Łatwo jest
                miec takie poparcie mając w ręku całe media i likwidując opozycję (czytaj:
                poparcie KGB). Jeśli ktoś wierzy że Białoruś jest zasobna i żyje się tam lepiej
                niż w Polsce to powinien się tam przejechac (o ile go teraz wpuszczą) Mogę teraz
                przyjmowac zakłady że do 2010 roku sytuacja gospodarcza na Białorusi ulegnie
                znacznemu pogorszeniu o ile nie katastrofalnemu. Życzę temu krajowi jak
                najlepiej ale obawiam się że najgorsze jeszcze przed nimi.
            • borrka1 Re: Nie spalem. W przeciwienstwie dio ciebie CZYT 08.08.05, 22:37
              remik.bz napisał:

              > kropekuk napisał
              > Jak widac, Parlament Europejski nie ma i nie chce miec z ta polska "inicjatywa
              > "
              > >
              > > nic wspolnego. Polacy znow tylka dali. I to w EUROPIE!!! Wiesz w imie cze
              > go?
              > > paru oszolomskich glosow dla swej partii :)))))Obrzydliwa polska prywata.
              >
              > Masz racje. Tyle tylko , ze europarlament musi sie ta sprawa zajac , chocby
              go
              > to mierzilo . To po prostu ordynarny test. Test majacy dac odpowiedz na
              > pytanie: czy UE jest gotowa i czy potrafi bronic swoich czlonkow w momencie
              > konfliktu z sasiadami . Negatywny wynik testu oznacza zachete dla Rosji do
              > proby zwiekszenia "strefy wplywow" na Europe srodkowa.

              urzadzili sobie test!a do budy burki,samowola powinna byc karana!bronic mozna
              tych co z nie swojej popadaja w klopoty,a nie idiotow ktorzy najpierw namaca a
              potem przykrywaja sie wspolnym interesem.najpierw narozrabiac ,bez zgody
              pozostalych,a gdy zaczynaja bic po pysku to pod skrzydla uni,co?


              A to oznacza niesamowite
              >
              > klopoty dla rozleniwionych i bogatych obywateli starej UE ( chociazby miliony
              > emigrantow i i gastarbeiterow).
              > No coz , stara UE calkowicie swiadomie i dobrowolnie nas przyjela. Pewnie nie
              > zdaweala sobie do konca sprawy z konsekwencji , ale stalo sie .

              to fakt,nie wiedzieli w co sie pakuja,juz zaluja!


              My sie tylko z
              > tego cieszymy i "perfidnie " ten unijny parasol wykorzystujemy.


              jak na razie wszyscy wkolo nas olewaja i nawet nie wpuszczaja,a unia to
              olewa,tak ze parasol okazuje sie dziurawy,i dupa moknie od czasu do czasu.
          • greri Czytam Twje posty z zainteresowaniem 08.08.05, 23:16
            Nie moge tylko zrozumiec czemu cieszy cie brak poparcia UE dla naszych Rodakow
            na Bialorusi? Czy jestes kolejnym nalogowym onanista popierajacym UE wbrew
            polskim interesom?
    • michal00 Jak sobie wyobraza Lukaszenko "konstruktywny 08.08.05, 17:16
      dialog"? Wyrzucanie polskich dyplomatow i odmowa wjazdu dla europoslow raczej
      nie sa forma dialogu. Sam sprowokowal konflikt wyrzucajac dyplomatow, a teraz
      udaje, ze chce rozmawiac.
    • kropekuk [...] 08.08.05, 17:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • smileforme Re: BUHAHAHAHA!!! BRAWO BORRELL !!! 08.08.05, 17:28
        A jakże mogłoby być inaczej??? Jak zwykle Polska pozostawiona sama
        sobie...heh...żenada... A co niektórzy naiwniacy myśleli, że wszechmocna Unia
        sie za nami wstawi??? Buhehehe...śmiechu warte!
    • adas313 Re: No i co? 08.08.05, 17:29
      Ups.

      Pojechało sobie paru polityków - podobnie jak Tusk jakiś czas temu - a media
      zrobiły z tego delegację UE.

      A kropekuk się cieszy, że ma rację.
      • chateau Re: No i co? 08.08.05, 17:56
        Ja w kwestii formalnej - w notatce GW nie pada sformułowanie "delegacja UE"
        czy "delegacja PE". To napisał JEDEN forumowicz. Ale kropekukowi wystarczy
        do szczęścia. Pozazdrościć niewielkich wymagań ;)
        • adas313 Re: No i co? 08.08.05, 17:58
          No właśnie...

          Jest mowa o "delegacji polskich eurodeputowanych" a to można tłumaczyć zupełnie
          dowolnie.

          Ale co poradzisz jak ktoś ma kompleksy lub alergię...
          • kropekuk To nie sa kompleksy: to ALERGIA NA POLSKIE ZADECIE 08.08.05, 18:39
            Nie widzicie, jak jestescie smieszni?
            • aron2004 Re: To nie sa kompleksy: to ALERGIA NA POLSKIE ZA 09.08.05, 00:36
              a alergii na Łukaszenkowskie zadęcie kropku nie masz?

              a jak tam z prawami gejów na twojej ukochanej Białorusi? Są większe niż w
              Kaczopolsce czy mniejsze?
        • kropekuk I wlasnie z TYMI FORUMOWICZAMI polemizuje. 08.08.05, 18:37
          GDZIE u mnie choc jedno slowo o GW?
          • chateau Re: I wlasnie z TYMI FORUMOWICZAMI polemizuje. 08.08.05, 18:59
            Z tymi "jednymi"? ;)
            • kropekuk Takich glupcow jest tu wiecej. teraz zmieniacie 08.08.05, 19:58
              zdanie, bo w miedzyczasie GW raczyla zaprezentowac opinie szefa PE o tej
              polskiej samozwanczej awanture :))))))))
    • brlink PO ponownie wykazala ze na dyplomacji sie nie zna. 08.08.05, 17:29
      czy pan Sonik ma jakies upodobanie w jezdzeniu w miejsca konfliktow bez
      nalezytego umocowania PE? przeciez w ten sposob podkopuje on pozycje Polski w
      ramach struktur unijnych. dlaczego nie stara sie dzialac wewnatrz PE i
      reprezentowac PE raczej niz tak sobie jezdzic a potem krzyczec. to nie jest
      zaden sposob na roziwazywanie konfliktow. nie wiem czego ta ekipa oczekiwala?
      tego ze Lukaszenko oficjalnie pozwoli im rozmawiac z opozycja?
      jak na moj gust , smierdzi to wszystko zblizajacymi sie wyborami w Pl - akcja w
      stylu "prawa platforma, jedzie na odsiecz..., rzucajmy kwiaty i wiwatujmy gdy
      orszak przejezdza."
      • chateau Re: PO ponownie wykazala ze na dyplomacji sie nie 08.08.05, 18:35
        Jakby pojechała delegacja z LPR albo Samoobrony - to bym się zdziwił i zaniepokoił.
        Wg. mnie PO jest po prostu konsekwentna w tym, co robi.
        Acha - dyplomacja to nie tylko obiadki w ambasadzie. To także działania,
        do których czasami przymiotnik "dyplomatyczny" nie ma raczej zastosowania.

        BTW - bardzo wątpię, że tego typu działania odbywają się wbrew stanowisku MSZ.
        Gdyby była to "prywatna" wycieczka członków PO przypuszczam, że w całe zajście
        nie angażowałby się konsul RP w Grodnie. Łukaszenko musi liczyć się z takim
        podgryzaniem ze strony polskiej. Tym bardziej, że wszystkie nasze działania
        są absolutnie w granicach prawa. Jeśli ktoś stawia sprawę, że mimo ważnej
        umowy między RP a Białorusią umożliwiającą przekraczanie granicy osobom
        z paszportem dyplomatycznym któraś ze stron może zawiesić funkcjonowanie
        takiej umowy na szczeblu pogranicznika (czyli najniższym z możliwych)
        to nie ma pojęcia o tym, czym jest umowa międzynarodowa.
        • kropekuk PE nie pozwolil im na odgrywanie delegacji PE. 08.08.05, 18:48
          Czy to ma byc "dyplomacja"?
          • chateau Re: PE nie pozwolil im na odgrywanie delegacji PE 08.08.05, 19:11
            Czego w tekście nie zrozumiałeś?
            • kropekuk A ty nie zrozumiales NICZEGO!!! 08.08.05, 20:01
              Bo o EU, jak 99% polactwa, nie masz zielonego pojecia - to mnie juz nawet nie
              dziwi:)))))))))))) Nb. oswiadczenie w tej sprawie wydal i Straw. Dziwne, czemu
              caly swiat robi Polsce wbrew. Buhahaha!!! KIEDY chcecie zorganizowac sobie
              KOLEJNE ROZBIORY?
              • r306 Re: A ty nie zrozumiales NICZEGO!!! 09.08.05, 09:06
                Hmmm, w Anglii sa dosc powszechne szkoly zajmujace sie edukacja "dobrego
                wychowania" - polecam. Duzo mozesz zyskac.

                A kompletnie nie zrozumiales tego, ze nikt - ani z tej "wycieczki" europoslow,
                ani zaden przedstawiciel polskiej dyplomacji nie twierdzil, ze to delegacja PE.
                Tylko Ciebie strasznie mierzi to, ze Polacy wpadli na genialny pomysl takiej
                wlasnie prowokacji - sprowokowali Lukaszenke do tego aby ich nie wpuscil Z
                POGWALCENIEM MIEDZYNARODOWEGO PRAWA DUPLOMATYCZNEGO i teraz PE, owszem,
                zaznaczajac ze nie byla to zadna oficjalna delegacja PE, MUSI ZAJAC STANOWISKO
                wobec pogwalcenia prawa wobec jego czlonkow. I TO JUZ MA MIEJSCE hehehehe.

                Tak wiec osiagnelismy WSZYSTKO co bylo do osiagniecia :)
                I moze Ci sie to podobac lub nie, ale z faktami pogodzic sie zwyczajnie
                musisz ;)

                BTW - to ciekawe, ale Zachod od 400 lat NIE NAUCZYL SIE grac polska karta.
                Nadal umie ja jedynie "zgrywac"... Smutne, a raczej smetne...
    • ruben7 Zydy by tam nigdy pojechaly 08.08.05, 17:55
      Ktos tam napisal, ze to nie delekacja polska, ale zydowska na Bialorus chciala
      jechac. Malo wiecie, towarzyszu, o Zydach. Zyd w takiej sytuacji nigdy by tam
      nie pojechal. Po co? Zeby go brudne lapy Lukaszenki po pojsach macaly? Madre
      Zydy wyslaly by tam Amerykanów. Oczywiscie na F-16.
    • kroczak Re: Znowu jakis spioch z KGB strofuje Polakow... 08.08.05, 18:03
      Bardzo fajnie panie Lukaszenka nie wpuszczac pajacow z PO chca zadarmo robic
      sobie reklame,rzygac sie chce widzac takich marnych politykierow,ktorzy w
      Polsce nic nie potrafia zrobic tylko pouczac innych.
    • 2560a Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 18:05
      Białoruska straż graniczna nie wpuściła delegacji polskich eurodeputowanych.
      Mieli oni zapoznać się z sytuacją mniejszości polskiej i innych pozarządowych
      organizacji. Białorusini nie wpuścili między innymi wiceszefa Parlamentu
      Europejskiego Jacka Saryusza-Wolskiego
      I BARDZO SLUSZNIE. BIALORUS JESZCZE NIE NALEZY DO POLSKI I NASI POLITYCY NIE SA
      OD LAZENIA I SPRAWDZANIA JAK SIE DZIEJE MNIEJSZOSCI POLSKIEJ I "INNYM
      POZARZADOWYM ORGANIZACJOM".JAK KTOS JEST POLITYKIEM UE TO NIE ZNACZY ZE MA
      JAKIES PRAWO DO KONTROLOWANIA WSZYSTKICH.TO JEST MYSLENIE RODEM PROSTO Z
      TEKSASU. MOZNA BIALORUSINOW LUBIC LUB NIE ALE POWINNISMY PAMIETAC Z, ZE SA
      PEWNE NORMY PRAWNE.
      CALA "AFERA" JEST NADMUCHIWANA PRZEZ POLSKIE MEDIA I POLITYKOW W NADZIEI ZE UDA
      SIE WYWOLAC KOLEJNA KOLOROWA REWOLUCJE TYLE ZE LUKASZENKO NIE GLUPI TEZ SOBIE
      ZAFUNDUJE FRANCE NA TWARZY I WYGRA KOLEJNE WYBORY.
      • wojt3k Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 21:40
        A wiesz chociaż co to jest prawo międzynarodowe, albo paszport dyplomatyczny?
      • widi243 Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 23:38
        2560a napisał:

        > Białoruska straż graniczna nie wpuściła delegacji polskich eurodeputowanych.
        > Mieli oni zapoznać się z sytuacją mniejszości polskiej i innych pozarządowych
        > organizacji. Białorusini nie wpuścili między innymi wiceszefa Parlamentu
        > Europejskiego Jacka Saryusza-Wolskiego
        > I BARDZO SLUSZNIE. BIALORUS JESZCZE NIE NALEZY DO POLSKI I NASI POLITYCY NIE
        SA
        >
        > OD LAZENIA I SPRAWDZANIA JAK SIE DZIEJE MNIEJSZOSCI POLSKIEJ I "INNYM
        > POZARZADOWYM ORGANIZACJOM".JAK KTOS JEST POLITYKIEM UE TO NIE ZNACZY ZE MA
        > JAKIES PRAWO DO KONTROLOWANIA WSZYSTKICH.TO JEST MYSLENIE RODEM PROSTO Z
        > TEKSASU. MOZNA BIALORUSINOW LUBIC LUB NIE ALE POWINNISMY PAMIETAC Z, ZE SA
        > PEWNE NORMY PRAWNE.
        > CALA "AFERA" JEST NADMUCHIWANA PRZEZ POLSKIE MEDIA I POLITYKOW W NADZIEI ZE
        UDA
        >
        > SIE WYWOLAC KOLEJNA KOLOROWA REWOLUCJE TYLE ZE LUKASZENKO NIE GLUPI TEZ SOBIE
        > ZAFUNDUJE FRANCE NA TWARZY I WYGRA KOLEJNE WYBORY.
        A co TY wiesz o prawie???????
      • antykagan Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 09.08.05, 09:16
        2560a napisał:

        >(...)
        > I BARDZO SLUSZNIE. BIALORUS JESZCZE NIE NALEZY DO POLSKI I NASI POLITYCY NIE
        SA
        >
        > OD LAZENIA I SPRAWDZANIA JAK SIE DZIEJE MNIEJSZOSCI POLSKIEJ I "INNYM
        > POZARZADOWYM ORGANIZACJOM".JAK KTOS JEST POLITYKIEM UE TO NIE ZNACZY ZE MA
        > JAKIES PRAWO DO KONTROLOWANIA WSZYSTKICH.TO JEST MYSLENIE RODEM PROSTO Z
        > TEKSASU. MOZNA BIALORUSINOW LUBIC LUB NIE ALE POWINNISMY PAMIETAC Z, ZE SA
        > PEWNE NORMY PRAWNE.
        >(i dalej bełkot debila)


        Boże! Toż ten cham od wywożenia gnoju z kołchozu (tow. Łukaszenka) nie ma
        lepszych propagandzistów? Przecież ty jesteś zwykły debil, do kwadratu, bo
        walisz takie farmazony, że dyskwalifikują twojego szefa od obory, nie mowiac o
        tobie. Czy naprawdę nie możecie oddelegować do pisania na forum kogoś w miarę
        inteligentnego? Ale pewnie takich brakuje.

        PS. Płacą ci w dolarach, czy rublach? Bo "twarda waluta" na Białorusi to
        rarytas..
    • ja.ja222 Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 18:06
      witomir napisał:

      > Takiego poparcia jakie ma Łukaszenka nie ma żaden prezydent, to mu daje
      > legitymację do robienia wszystkiego co chce. Jest uczciwy i rozsądny, Polacy
      > tamtejsi też go popierają; oprócz tych inspirowanych przez "polskich
      > polityków", którym niezależność Białorusi przeszkadza.
      > Trzymajcie "polscy patrioci","zbawcy ludzkości", "pogromcy komunizmu" - w
      > skrócie SOLIDARUCHY swoje lepkie umorusane rączki z dala od spraw Białorusi.To
      > dla Was za trudne, jeszcze główki Was rozbolą od wysiłku.

      Te Białoruski Gebels gdybyś pomyślał to byś zauwazył jaka jest różnica pomiędzy
      wolnymi środkami masowego przekazu a środkami zniewolonymi. Zauważyłbyś, że u
      nas w Polsce nie owija sie w bawełne i nie podaje "jedynie słusznych "
      informacji stanowiących źródło "prania mózgu" głupiej zacafowanej masie
      karmionej plwocinami wzmocnionymi kłakami z wąsa ograniczonego imperatora,
      który może najlepiej zna się tylko i wyłącznie na hokeju a że w grze w hokeja
      wystarczy kupa mięśni a nie ilość szarych komórek, to też reszte każdy sobie
      może dodać.
      • 2560a Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 18:54
        ja.ja222 napisał:
        Te Białoruski Gebels gdybyś pomyślał to byś zauwazył jaka jest różnica pomiędzy
        >
        > wolnymi środkami masowego przekazu a środkami zniewolonymi. Zauważyłbyś, że u
        > nas w Polsce nie owija sie w bawełne i nie podaje.....
        TE PRZYJACIELU, UZYWAJAC TWOJEGO JEZYKA, GDYBYS BYL INTELIGENTNY TO BYS
        WIEDZIAL , ZE NIE MA WOLNYCH SRODKOW MASOWEGO PRZEKAZU! NIE MA , BO SA CZYJAS
        WLASNOSCIA I JAKO TAKIE MUSZA SPELNIAC POLECENIA WLASCICIELA. SLUZA , WIEC
        MEDIA PARTIOM POLITYCZNYM PRZEDE WSZYSTKIM!
        WLASCICIELE MEDIOW WYGRYWAJA WYBORY, URZADZAJA REWOLUCJE, PROMUJA IDEOLOGIE,...
        TAKIE SA POLSKIE MEDIA, TAKIE SA AMERYKANSKIE I TAKIE SA BIALORUSKIE!JEDYNA
        ROZNICA POLEGA NA TYM CZY NAM SIE DANA IDEOLOGIA PODOBA CZY NIE!
        JESLI CHODZI O ILOSC BAWELNY UZYWANEJ PRZEZ POLSKIE MEDIA TO JEST ONA TAKA SAMA
        JAK GDZIE INDZIEJ. U PRZODUJACEJ DEMOKRACJI NP. NIE WOLNO POKAZYWAC POGRZEBOW
        AMERYKANSKICH BOHATEROW POLEGLYCH W IRAKU CZY AFGANISTANIE, NIE WOLNO
        POZYTYWNIE MOWIC O KUBIE ,NIE WSPOMNE,ZE I JEZDZIC TAM NIE WOLNO A NAWET
        SPROWADZAC CYGAR Z TEJ WYSPY. W POLSCE NAGLASNIA SIE SPRAWY TYLKO KTORE MOGA
        MIEC ZNACZENIE W WALCE POLITYCZNEJ ROZNYCH FRAKCJI PARTYJNYCH ALE
        NP.WYSOKOSC "PODZIEKOWAN" ZA ZAKUP SAMOLOTOW W USA NIE JEST ZNANA, PODOBNIE JAK
        NIE WIEMY ILE ZYWEJ GOTOWKI WPOMPOWANO W POMARANCZOWA REWOLUCJE.
        KAZDY LZE JAK MOZE A PLEBS I TAK UWIERZY .

        • wojt3k Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 21:38
          te buraku! a wiesz co to netykieta? nie? to może poszukasz na necie hasła
          "NETYKIETA".
    • ja.ja222 Re: znowu polscy klouny? To juz nudzi!!! 08.08.05, 18:13
      Te a czy wiesz co to znaczy kacap? Zapewne nie. Jeżeli coś ci się nie podoba to
      po kiego licha to czytasz i zabierasz głos. Spróbuj tam u siebie takie coś
      napisac o swoim klaunie łukaszence to zobaczymy jak szybko trafisz do tiurmy.
      Ty pewnie w cyrku pracujesz? Szkoda tylko, że jako główny gnojowy do wynozenia
      łajna końskiego.
      • sapeha Drodzy Rodacy! Po co tyle halasu o nas - 08.08.05, 18:19
        bialoruskich Polakach? Damy sobie rady sami. Pilnujcie swoich interesow!
    • mujahedin [...] 08.08.05, 18:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • golota20 Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 18:51
      Swieta racja !!!
      Jesli sasiad nie zyczy sobie Twoich niezapowiedzianych wizyt ,to
      nie bac
      Glabem.
      Chyba ze jestes........
      Ostatnim chamem to jestes usprawiedliwiony...

      witomir napisał:

      > Takiego poparcia jakie ma Łukaszenka nie ma żaden prezydent, to mu daje
      > legitymację do robienia wszystkiego co chce. Jest uczciwy i rozsądny, Polacy
      > tamtejsi też go popierają; oprócz tych inspirowanych przez "polskich
      > polityków", którym niezależność Białorusi przeszkadza.
      > Trzymajcie "polscy patrioci","zbawcy ludzkości", "pogromcy komunizmu" - w
      > skrócie SOLIDARUCHY swoje lepkie umorusane rączki z dala od spraw Białorusi.To
      > dla Was za trudne, jeszcze główki Was rozbolą od wysiłku.
    • politologist Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 18:52
      Teraz już zagotowałem!!! Jak dotychczas byłem za opcją zadrażniania stosunków z
      Białorusią (czyli ze ZBiRem, a więc i Rosją), ale skoro reżim Łukaszenki nie
      respektuje norm prawa międzynarodowego to powinniśmy zerwać z nim stosunki
      dyplomatyczne. Pieprzenie o tym, że cierpieć będą Białorusini? Kubańczycy
      cierpią, koreańczycy z północy cierpią, My też cierpieliśmi będąc za żelazną
      kurtyną. Jest coś takiego jak racja stanu, a ta śmieszna satrapia ze wschodu po
      prostu sobie z naszej kpi...
      • politologist Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 18:54
        oczywiście winno być "nie zadrażniania"
      • golota20 Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 19:14
        politologist napisał:

        > Teraz już zagotowałem!!! Jak dotychczas byłem za opcją zadrażniania stosunków z
        > Białorusią (czyli ze ZBiRem, a więc i Rosją), ale skoro reżim Łukaszenki nie
        > respektuje norm prawa międzynarodowego to powinniśmy zerwać z nim stosunki
        > dyplomatyczne. Pieprzenie o tym, że cierpieć będą Białorusini? Kubańczycy
        > cierpią, koreańczycy z północy cierpią, My też cierpieliśmi będąc za żelazną
        > kurtyną. Jest coś takiego jak racja stanu, a ta śmieszna satrapia ze wschodu po
        > prostu sobie z naszej kpi...

        Mysle ze twoj pseldomin politologist powinien Brzmiec POLTIKIER_zasciankowy.
        To Twoj wybor Kpisz sobie z polakow.pewno jestes Spadochroniarz,tylko
        mlodociany polak moze takie uzasadnienie pisac.
    • ezpa7z9 Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi... 08.08.05, 19:05
      Jeszcze jesteśmy,,przed szkodą''.Ostatnia chwila na opamiętanie ,,oszołomów'' z
      PO Demokraci.pl i innych ,,demokratów''.Czy znowu ma Polska być
      ,,przedmurzem...''.Juz kiedyś byłą i jak to się skończyło?Odsyłam do
      podręczników historii I Rzeczypospolitej.A i anarchia,sobiepaństwo,prywata były
      ci w I Rzplitej nie mniejsze niż w III RP.Interes Polski to dobre warunki dla
      Polonii na Białorusi.I to jest najważniejsze.A jak Pani Anżelika dbała o
      interesy Polaków?Nic nie wiem na ten temat.Wiem tylko ,że walczyłą o
      demokrację.Ale w czyim interesie?Polaków na Białorusi czy ....?
      • wojt3k Re: Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi... 08.08.05, 21:33
        kto w takim razie oszołomem nie jest?
    • x-y-z I dobrze, że nie wpuścili 08.08.05, 19:27
      Bardzo dobrze !!!!!!!
      • x-y-z [...] 08.08.05, 19:34
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • pokon Re: Mam dość tej wojny zaczepnej z naszymi sąsiad 08.08.05, 21:08
          nie tylko TY.....chyba wszyscy trzeźwomyślący....najpierw powinno się zrobić
          porządek we włąsnym kraju gdzie korupcja jest wszechpotężna (nie omijając sejmu
          a nawet za jego przykładem)...
          • wojt3k Re: Mam dość tej wojny zaczepnej z naszymi sąsiad 08.08.05, 21:46
            nie maczegoś takiego jak "najpierw". jeśli będziemy "najpierw" robić porządek u
            siebie to poźniej nie będzie już czego zbierać...
    • remik.bz Lukaszenka chce byc jak Castro 08.08.05, 19:42
      Chce pokazac ,ze "olewa" wszelkie standardy prawa miedzynarodowego. I ze stara
      Unia dla swietego spokoju tylko troche pokrzyczy , ale nic nie zrobi.
      Ale sie biedaczysko przeliczy. Jest na szczescie od 15 miesiecy nowa Unia (
      Polska , Litwa , Estonia itd).Chociaz to Lukaszence nie pasuje , to jest to
      jednak UE. No coz, Lukaszenka sam sobie ( a raczej z rozkazu Kremla) narobil
      klopotow. Chyba nie jest tak glupi , ze liczy na rozpad UE i wpuszczenie
      Polski , Litwy itd w strefe wplywow Rosji. Przeciez to dla "starej UE 1000 razy
      wieksze klopoty niz rozprawa z jakims tam Lukaszenka. On chyba jest "myslacy
      inaczej".
      • travel_wawa ONI MIELI PASZPORTY DYPLOMATYCZNE. 08.08.05, 21:20
        Odmowa wjazdu dla tej delegacji oznacza złamanie umów międzynarodowych
        obowiązujących w CYWYLIZOWANYM ŚWIECIE.

        Łukaszenka tym samym pokazuje, że jego kraj nie nalezy to tegoż.

        PS.
        A co na ten gest rodzimi wielbiciele systemu zza Buga?
        Też chcieliby Polski, w której nie obowiązują miedzynarodowe standardy?
        • 2560a Re: ONI MIELI PASZPORTY DYPLOMATYCZNE. 08.08.05, 21:57
          travel_wawa napisał:

          > Odmowa wjazdu dla tej delegacji oznacza złamanie umów międzynarodowych
          > obowiązujących w CYWYLIZOWANYM ŚWIECIE.
          >
          > Łukaszenka tym samym pokazuje, że jego kraj nie nalezy to tegoż.
          >
          > PS.
          > A co na ten gest rodzimi wielbiciele systemu zza Buga?

          > Też chcieliby Polski, w której nie obowiązują miedzynarodowe standardy?

          Od kiedy to paszport dyplomatyczny pozwala na nieograniczone podrozowanie ???
          Czy to znaczy , ze wszyscy posiadacze bialoruskich paszportow dyplomatycznych
          maja nieograniczone prawo lazenia po Polsce??? Jezeli jestes zwolennikiem
          takiej "swobody" to musi byc w dwie strony!
          Tak to jest kiedy "uczucie " zastepuja myslenie piszacego. Jak Bialo-Ruskie to
          musi byc zle -wiec nie ma zawracania sobie glowy rozumieniem.
    • manek51 Re: Znowu jakis spioch z KGB strofuje Polakow... 08.08.05, 19:44
      Chłopcy z europarlamentu chcieli wykonać skok w bok i to pod szyldem E.P Nic
      złego nie chcieli zrobić ,tylko zapytać o zdrowie opozycję białoruską i polaków
      ze ZBP.Gdy im odmówiono wjazdu oburzają się i grożą.Kto i dlaczego tych chłopców
      wybrał do europarlamentu.To niedouczeni chłopcy - a nie
      europarlamentarzyści.Białoruś zachowała się prawidłówo.Nikt nawet takie
      polityczne chłystki nie mają prawa mieszać sie w ich wewnętrzne sprawy i to
      jeszcze głosno oburzać się ,że im się na to nie pozwala. Takich polityków nalęzy
      odwołać z Europarlamentu i skierować do pasienia owiec na hali z jakimś bacą,bo
      niema gwarancji,że sami te barany upilnują
    • zygfryd.okrutny Won dziady 08.08.05, 20:02
      z taka parafraza przywitali Bialorusini nasza przyjazna delegacje, jakiez to przykre i poniizajace. Nalezy sie przgotowac, ze bedziemy coraz czesciej wyrzucani na zbity pysk w calej Europie, bo gdy sie nie rozumie zasad cywilizowanych ludzi, trzeba uzyc slow przyszlego prezydenta Polski "Spadaj dziadzie". To jak widac trafilo do delegacji, ktora grzecznie wrocila do kraju. Jak widac "europoslowie" nie rozumia co znaczy mandat europosla i nalezy ich funkcji w UE, jaknajszybciej pozbawic na sesji PE. Trzeuwa reakcja Unii Europejskiej odcuna sie z cala stanowczoscia od awanturnikow z kraju.
      Wstyd na cala Europe!!!!
      • remik.bz Re: Won dziady 08.08.05, 20:20
        zygfryd.okrutny napisał:
        Jak widac "europosl
        > owie" nie rozumia co znaczy mandat europosla i nalezy ich funkcji w UE,
        jaknajs
        > zybciej pozbawic na sesji PE. Trzeuwa reakcja Unii Europejskiej odcuna sie z
        ca
        > la stanowczoscia od awanturnikow z kraju.

        To nie bedzie takie proste. Przypominam ,ze mamy w PE ( nie pamietam dokladnie)
        ok 70 poslow. O ich glosy bedzie sie zabiegac w innych sprawach , niewaznych
        dla nas , ale waznych dla innych . Dajmy na to przy glosowaniu nad limitami
        odlowu dorsza .
        Lobbing w PE to bardzo wazna sprawa . Licza sie kazde glosy , nawet "maluchow"
        unijnych i bylych "komuchow". Jak pokazala Ukraina , my potrafimy skutecznie
        lobbowac. Zawsze mozemy "spalic" jakas tam niewazna dla nas ustawe a wazna np
        dla rolnikow hiszpanskich. I nie ma sie czego wstydzic. Takie sa realia , a
        nasze glosy w UE maja swoja wage - chocby arytmetyczna.

        • zygfryd.okrutny Re: Won dziady z PO 08.08.05, 20:51
          wiesz co tam mozecie? podlubac w nosie, to tyle. zapominacie ze Unia to instytucja gospodarcza, po zablokowaniu Konstytucji, jakis Parlament, czy Komisja moze sie juz sama rozwiazac, bo nie reprezentuje nikogo i niczego. Podszywanie sie pod misje Unii, jest smieszne i ponizajace caly kraj w Europie. Wybryki oszolomstwa z PO to przedsmak IV RP, czyli dom wariatow.
          Jakim idiotyzmem byly ta kompromitujaca zadyma na granicy, jest fakt ze nawet poslkie MSZ nie zajmie stanowiska w tej sprawie.
          • remik.bz Re: Won dziady z PO 08.08.05, 21:08
            Tyle tylko ,ze my mamy w nosie jakies tam "kompromitacje", "wstydy" ,"opinie"
            czy "pouczenia". Co mnie wlasciwe obchodzi opinia jakiegos tam Niemca ,
            Hiszpana , czy innego Portugalczyka ? Jestem czlonkiem UE i to wykorzystuje. I
            nie boj sie , UE sie tak nagle nie rozpadnie i nie odpusci nas Rosji. Zbyt duzo
            by stracila - nie tylko "kase". Glownie jaki taki spokoj i stabilizacje.
    • tishbite Stad do demokracji.... 08.08.05, 20:16
      Wschod zawsze rzadzil sie swoim bezprawiem. Nigdy nie bylo tam demokracji i
      jasnych zasad gry. Dlatego tez oczekiwania strony polskiej sa przesadzone: nie
      mozna oczekiwac od dzikiego wschodu, ze bedzie nagle cywilizowany...

      ...z drugiej strony, gdyby eurodeputowani wreczyli bialoruskim pogranicznikom
      på 20 usd i 1 litrze wodki, to nawet sam baciuszka Lukaszczenko by nie pomógl...

      Wprowadzenie demokracji na Wschodzie jest przede wszystkim misja humanitarna -
      gdzie humanizm lezy w przekonaniu Polaków, ze jest niegodnym czlowieka sposób i
      jakosc zycia na Wschodzie... Sami Bialo- czy Rusini nie zdaja sobie sprawy z
      ich nie do pozazdroszczenia sytuacji, gdyz nigdy nie znali innej jak ta w
      ktorej sa... i zawsze byli...
      ...Wschod nie wprowadzi demokracji sam z siebie - tej demokracji trzeba ich
      nauczyc ...i aby ona w ogóle zaistniala to... trzeba uszczesliwic Bialo-/i
      Rusinów wbrew ich samych sobie...
      Co gorsza wielu jest tak bardzo uzaleznionych od systemu, ze bedzie go z
      przekonaniem bronic... bo bedzie uwazac demokracje za zagrozenie ich wlasnych
      interesów...
      ... dluga jest droga z Bialo-/Rusi do demokracji...
      • ezpa7z9 Nie należy się w..rzać pomiędzy 100-kę a ... 08.08.05, 20:37
        zakąskę.Stare polskie przysłowie,nieznane ,,demokratom''III RP róznej maści od
        czerwonej po czarną.
    • pokon Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 21:05
      ...i bardzo dobrze...!!!!
    • s4321r Ależ ten Łukaszenka jest naiwny !!! 08.08.05, 21:38
      Ależ ten Łukaszenka jest naiwny !!!
      Ja to owszem bym ich wpuścił ale
      zaraz za granicą napadli by na nich
      bandyci i tak by im dali że żaden z
      PO nigdy by nie chciał wyjeżdżać na
      Białoruś
    • mckillip Zabijmy ich smiechem!!!! 08.08.05, 21:53
      Uwazam ze jako kraj mamy wielkie tradycje walki z komunizmem za pomoca smiechu.
      Ja kupuje sobie taki plakat:

      www.allegro.pl/show_item.php?item=60102529
      a do tego jakąś wiatrówke i wyładuje swoje frustracje polityczne i żal do
      naszych polityków że nie biorą spraw w swoje ręce:-)
    • killbill11 panie witomir 08.08.05, 21:55
      komunizm w Polsce chwała Bogu i

      Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka.
      Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.
      Albert Einstein
    • killbill11 Re: Delegacja polskich eurodeputowanych jedzie na 08.08.05, 22:00
      komunizm w Polsce chwała Bogu i innym skończył sie w 89 roku choc jak widac
      wielu baranow jeszcze chcialoby go miec u siebie. lukaszenko czeka na was i
      zaprasza wiec wypie.....z Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka.
      Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.
      Albert Einstein
    • tex3 Rośnie nam pokolenie nędzarzy ! 08.08.05, 22:22
      Rośnie nam pokolenie nędzarzy
      Polska to najbiedniejszy kraj Europy
      • widi243 Re: Rośnie nam pokolenie nędzarzy ! 08.08.05, 23:53
        tex3 napisał:

        > Rośnie nam pokolenie nędzarzy
        > Polska to najbiedniejszy kraj Europy
        Coz pewnie autor tej opini nalezy do tej grupy, ale to jest grupa nedzarzy
        intelektualnych, coz jak rozumy rozdawali to ci spali :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka