Dodaj do ulubionych

Były inspektor ONZ twierdzi, że Irak nie ma bro...

IP: *.valueline.com 09.09.02, 22:57
w takim razie jak wytlumaczyc smierc tysiecy Kurdow? zatruli sie
sami jadem kielbasianym?
Obserwuj wątek
    • Gość: GREY Ma rację IP: *.pl 09.09.02, 22:58
      Pewnie ma racje, ale kogo to obchodzi - rozkazy wydane, broń w
      drodze, żołnierze przegrupowują się.
      Wojna jest potrzebna - teraz szuka się tylko powodów.
      Więc ten głos nie będzie wysłuchany.
      • Gość: Sala Re: Ma rację IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 09.09.02, 23:02
        jad kielbasiany i kurdowie ?
        Ciekawa koncepcja aczkolwiek malo realna.
        Bardzo malo realna.

        Poza tym Scot tiwerdzi nieco inaczej...
        • Gość: wysoki Re: Ma rację IP: *.client.attbi.com 10.09.02, 01:42
          A niby dlaczego weszli obserwatorzy. Niby tak po prostu, bez
          powodu?

          Gość portalu: Sala napisał(a):

          > jad kielbasiany i kurdowie ?
          > Ciekawa koncepcja aczkolwiek malo realna.
          > Bardzo malo realna.
          >
          > Poza tym Scot tiwerdzi nieco inaczej...
        • Gość: sas Re: Ma rację IP: 199.35.110.* 10.09.02, 03:31
          Sala, Ty jestes ekspertem o kielbasy, polityki czy taktyki
          wojennej, widze ze znasz sie na wszystkim , przebijasz snajpera,
          nie wspomne juz o zyx-ie.




          Gość portalu: Sala napisał(a):

          > jad kielbasiany i kurdowie ?
          > Ciekawa koncepcja aczkolwiek malo realna.
          > Bardzo malo realna.
          >
          > Poza tym Scot tiwerdzi nieco inaczej...
    • Gość: jeja moralnosc made in usa and israel IP: 194.251.142.* 09.09.02, 23:06
      Gość portalu: Piotr napisał(a):

      > w takim razie jak wytlumaczyc smierc tysiecy Kurdow? zatruli sie
      > sami jadem kielbasianym?

      kurdami to wy sie przejmujeta jak sadam ich tłucze .
      jak turcy wierny sojusznik usa ich tłucze to wy ich wyzywacie od terrorystów .
      ot moralnosc !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka