dan34bratdany33
07.10.05, 09:15
Z gory zaznaczam ze bede pro-israel(pro-izrael po polsku)zeby nikt z
antyizraelskiej zgrai nie mial watpliwosci co do punktu siedzenia i widzenia.
Jestem bratem dany33 i tak jak i ona nienawidze muslimow oprocz tych ktorzy
juz nie zyja.
Ja jak dana nabylem tez niesamowita milosc do Polski ale Polacy to antysemici
oczywiscie nie wszyscy-oprocz tych co wyjechali do erecu zwlaszcza w 47 bo
jak widze wielu z was nie rozroznia religi od narodowosci.Szalom