bullet_x
24.10.02, 16:19
Jest wam ciepło w tyłek?
Macie co szamać?
Dzieci chodzą do szkoły?
Zarabiacie kupę kasy?
Smarujecie wasze żony każdej nocy?
Na te wszystkie pytania odpowiecie TAK.
Więc zamknijcie wasze czerwone mordy o biednej
ruskiej swołoczy co to im Czeczeny terrorkę zrobili.
Dlaczego nic nie mówicie o tym co się dzieje w Czeczeni?
M.Siwi proponuje bezwględnie rozprawić się z tymi terrorystami
A ja mu proponuję założyć coś na głowę i polecieć do pewnego kraju
pod pewną ścianę i gibać się aż do nieprzytomności.
Wymienieni koledzy prawdopodobnie też przyjmą ofertę GIBANEJ WYCIECZKI.
Przeprośta J.P II ŁOBUZY.
Łobuzy odpowiadają: NIGDY.
Przeprośta SYJONISTÓW.
Łobuzy odpowiadają : ZAWSZE.