Dodaj do ulubionych

Do Szanownego Pana dr.docenta hab. Remkka

29.12.05, 10:42
Szanowny Panie Docencie,

W dniu wczorajszym poinformował Pan opinię publiczną o wynikach swoich badań
nad mieniem pożydowskim:

"Taak - nie ma - więc czemu to głupolu Polska sprezentowała tym , ktorych nie
ma 10 mld $ w nieruchomościach ?"


forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=33852317&a=34072422

Ponieważ Pańskie badania, Szanowny Panie docencie nie zgadzają się z moimi
informacjami poprosiłem Pana o podanie bibliografii, z której Pan korzystał w
trakcie swoich prac naukowych, które to badania doprowadziły Pana do takiego
wniosku.


forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=33852317&a=34077312

Zapewne z braku cennego czasu nie odpowiedział mi Pan, Szanowny Docencie
wyczerpująco, jeno zbył machnięciem ręki:


forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=33852317&a=34096507

Rozumiem doskonale, że pański czas, Szanowny Panie Docencie, jest czasem
publicznym. Pańska praca w służbie Prawdy przynosi wymierne korzyści dla
Polskiej Historii nie mówiąc o wypełnianiu przez Pański Intelekt, Szanowny
Panie Docencie Remekk, białych plam historii naszej Najjaśniejszej Ojczyzny.

Niemniej jednak, jako obywatel tego kraju, chciałbym znać prawdę o podłości
żydowskiej i uległości władz wobec tej niecnej rasy.

Ponawiam prośbę do Szanownego Pana o podanie bibliografii, która mówi
o "sprezentowaniu Żydom nieruchomości za 10mld us dolarów".

Z poważaniem,
forumowicz Antek C.
Obserwuj wątek
    • t0g Re: Akurat tam. Dowiesz sie od niego po prostu, 29.12.05, 11:28
      ...ze jesteś ob-żyd-liwym parchem, i tyle będziesz miał z całej dyskusji.
      • dana33 Re: Akurat tam. Dowiesz sie od niego po prostu, 29.12.05, 11:35
        on przeciez rzuca ciagle jakies twierdzenia, na ktore nie ma absolutnie zadnych
        dowodow, byle dokopac. w jego oczach oczywiscie.... nu, pokazuje tylko wlasna
        glupote, co nie jest nowoscia na tym forum.... jest jeszcze paru takich...
        • krystian71 Re: Akurat tam. Dowiesz sie od niego po prostu, 29.12.05, 14:14
          o czesc danusiu, dawno z toba nie gadalem, chyba jakos tak ciut przed wigilia.
          To mile ,ze sie znowu wszyscy schodza w dobrym zdrowiu
          • dana33 Re: Akurat tam. Dowiesz sie od niego po prostu, 29.12.05, 14:31
            a dlaczego niby mielibysmy byc nie w dobrym zdrowiu? ostatecznie jestesmy
            mlodzi i pelni zapalu. u niektorych ten zapal idzie w niewlasciwym kierunku,
            jak juz napewno zauwazyles, ale szybko zlaza z wysokiego drzewa, jak tylko ich
            poprosisz o linki z udokumentowaniem ich idiotycznych teorii...
            a oprocz tego, krystek, wszystko swietnie, pogoda piekna u nas, zimno ale
            slonecznie. jutro jade do haify.
            • krystian71 Re: Akurat tam. Dowiesz sie od niego po prostu, 29.12.05, 14:41
              a ten snieg,co mial padac to spadl?
            • dana33 Re: Akurat tam. Dowiesz sie od niego po prostu, 29.12.05, 17:56
              oczywiscie, ze nie. ja jestem lepszy meteorolog od tych panstwowych... :)))
              ostatecznie mam za soba polskie zimy i wiem, kiedy za cieplo na sniezek...
              ale na hermonie pada i otworzyli juz wszystkie zjazdy narciarskie....
    • mamzerek Re: Do Szanownego Pana dr.docenta hab. Remkka 29.12.05, 14:50
      oj wej, antek
      przeciez powszechnie wszystkim wiadomo ze zydy kradna gorzej niz cyganie!
      • dana33 Re: Do Szanownego Pana dr.docenta hab. Remkka 29.12.05, 17:57
        nu, remekkkkkk??????? dlugo trzeba czekac na twoje dowody..... pewnie nie masz,
        co??? tak sobie wrzeszczysz dla sportu, nie? duzy otwor ustny, a w glowie zero.
    • grzegorz1948 Re: Antos 29.12.05, 21:01
      Wez sobie lizaka do reki usiadz w kaciku bo tamuszka Danusia przyleciala
      prosto z gnoju i juz czycha na twoj slodki watek.My bedziemy doceniac spokoj a
      ty sobie z Danusia w spokoju bonbony bedziecie lizac.
      Co do was dwa aniolki linki szukac to jest strata czasu bo i tak nie czytacie
      (przynajmniej muszka Danusia tak twierdzi) a jak wam nie wygodne-co prawie
      zawsze sie zdarza- to wiecej na watku sie nie pokazujecie, ot jak muszki na..c
      i uciec.
      • dana33 Re: Antos 29.12.05, 21:34
        no i grzesio powiedzial co wiedzial. a ze duzo nie wiedzial to i nic waznego
        nie powiedzial. jak zawsze. glupek do kwadratu i nie przestaje sie tym chwalic..
        • grzegorz1948 Re: Ach to znowu ta muszka Danusia! 29.12.05, 22:27
          Muszko akurat sie okapalem a wiec musisz gdzie indziej szukac.
          Masz jeszcze te posade w stajence,czy tez cie wyrzucili?
          • puls.usa [...] 29.12.05, 22:40
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • sempiasty puls.usa jako zywo przypomina rusa... 29.12.05, 22:50
              ...myślę oczywiście o gatunku karaczana
              a nie sąsiadach zza wschodniej granicy
              bo ci przewyższają tego palanta puls.usa
              o cztery szczeble w rozwoju intelektualnym
              • liroj Ale to i tak maly pikus przy tow.Felusiaku! 04.01.06, 17:28
      • antek_cukierman Mam ci coś odpowiedzieć, boś jak zwykle 29.12.05, 22:47
        wyskoczył niczym Filip z konopi?

        "Polska A Polsce B
        Każe się całować w De".

        Wykonać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka