antek_cukierman
29.12.05, 10:42
Szanowny Panie Docencie,
W dniu wczorajszym poinformował Pan opinię publiczną o wynikach swoich badań
nad mieniem pożydowskim:
"Taak - nie ma - więc czemu to głupolu Polska sprezentowała tym , ktorych nie
ma 10 mld $ w nieruchomościach ?"
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=33852317&a=34072422
Ponieważ Pańskie badania, Szanowny Panie docencie nie zgadzają się z moimi
informacjami poprosiłem Pana o podanie bibliografii, z której Pan korzystał w
trakcie swoich prac naukowych, które to badania doprowadziły Pana do takiego
wniosku.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=33852317&a=34077312
Zapewne z braku cennego czasu nie odpowiedział mi Pan, Szanowny Docencie
wyczerpująco, jeno zbył machnięciem ręki:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=33852317&a=34096507
Rozumiem doskonale, że pański czas, Szanowny Panie Docencie, jest czasem
publicznym. Pańska praca w służbie Prawdy przynosi wymierne korzyści dla
Polskiej Historii nie mówiąc o wypełnianiu przez Pański Intelekt, Szanowny
Panie Docencie Remekk, białych plam historii naszej Najjaśniejszej Ojczyzny.
Niemniej jednak, jako obywatel tego kraju, chciałbym znać prawdę o podłości
żydowskiej i uległości władz wobec tej niecnej rasy.
Ponawiam prośbę do Szanownego Pana o podanie bibliografii, która mówi
o "sprezentowaniu Żydom nieruchomości za 10mld us dolarów".
Z poważaniem,
forumowicz Antek C.