Dodaj do ulubionych

Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyjsk...

IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 23.11.02, 20:56
Faszystowskie metody, okreslenie jakie coraz czesciej pada przy
okazji dzialan wojsk izraelskich, wydaje sie coraz bardziej
uzasadnione. Sami mlodzi Izraelici, maja w glowach coraz wiecej
propagandowej sieczki (Im sie chyba wydaje, ze walcza Niemcami i
grozi im nastepny holocaust). Palestynczykow traktuja jak
zwierzeta, czarnych braci w wierze jak ludzi drugiej kategorii.
Siebie uwazaja (o ironio) za nadludzi. Troche szacunku dla
ludzkiego zycia!! A przeciez sami wypedzili z wlasnych domow
rodziny, ktore mieszkaly tam od pokolen. Atakimi
terrorystycznymi zmusili po wojnie Brytyjczykow, do opuszczenia
Palestyny. To jakas paranoja, ze teraz krzycza cos o
terroryzmie, kiedy swoje panstwo zbudowali dzieki wykorzystaniu
tych metod. Burzenie domow, obzy, pacyfikacje, strefy wojskowe,
nie wpuszczanie karetek - CO TO JEST??!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Gumisie Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do Hagi! IP: *.client.attbi.com 23.11.02, 21:47
      • Gość: prf Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 23.11.02, 22:11
        Jedyny koles, ktory moglby to zrobic jest obecnie numerem 1 na
        amerykanskiej liscie wrogow strategicznych.
        Prawdopodobnie niedlugo wysadza go w powietrze z calym Irakiem i
        uporzadkuja Palestyne spychaczami do konca.
        I wszystko bedzie OK. Co za swiat...
        • galaxy2099 Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H 24.11.02, 01:13
          Lepiej niech siedzi cicho.
          Wyjdzie to swiatu na zdrowie.

          Gość portalu: prf napisał:

          > Jedyny koles, ktory moglby to zrobic jest obecnie numerem 1 na
          > amerykanskiej liscie wrogow strategicznych.
          > Prawdopodobnie niedlugo wysadza go w powietrze z calym Irakiem
          i
          > uporzadkuja Palestyne spychaczami do konca.
          > I wszystko bedzie OK. Co za swiat...
      • Gość: arco Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.24.131.195.Dial1.Tampa1.Level3.net 23.11.02, 22:11
        Zydzi sa nam potrzebni jak smrod w gaciach. Wybic cholote.
        • Gość: maciek Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.espol.com.pl 24.11.02, 00:10
          Gość portalu: arco napisał:

          > Zydzi sa nam potrzebni jak smrod w gaciach. Wybic cholote.

          eeee... pierdzielisz...
          ja tam naprzyklad lubie winko produkcji philippe do
          rotschilda ,mi sa potrzebni...

          ty pewnie na budowie robisz ,albo ze smieciami jezdzisz?
          • Gość: as Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.as26.nwbl1.wi.voyager.net 24.11.02, 00:44
            A z czym ty jezdzisz?
          • Gość: kut Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.interpc.pl / *.interpc.pl 24.11.02, 00:52
            Gość portalu: maciek napisał:

            > Gość portalu: arco napisał:
            >
            > > Zydzi sa nam potrzebni jak smrod w gaciach. Wybic cholote.
            >
            > eeee... pierdzielisz...
            > ja tam naprzyklad lubie winko produkcji philippe do
            > rotschilda ,mi sa potrzebni...
            >
            > ty pewnie na budowie robisz ,albo ze smieciami jezdzisz?
            kurwa jebany żydzie masz coś do ludzi pracujących na budowie??
            • Gość: Zamoyski Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:09
              Gość portalu: kut napisał:

              Kut, czy to skrot od Kutas?

        • Gość: ig Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.acn.pl 24.11.02, 09:51
          Gość portalu: arco napisał:

          > Zydzi sa nam potrzebni jak smrod w gaciach. Wybic cholote.


          Polacy też są Żydom potrzebni jak smrod w gaciach. Wybic cholote.
        • Gość: acair Re: Zbombardować Tel Aviv a Sharona w klatce do H IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.02, 10:36
          dlaczego potrzeba takich smierdzieli jak Pan w Polsce . takich tępych g....
          szkoda powietrza dla Was. żadnego szacunku.
      • Gość: Lik Co na to ONZ? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.02, 23:20
        Świat milczy, tylko pojedyńcze głosy oburzenia. Izraelowi
        wszystko wolno. Przecież to skandal, który powinien mieć
        reperkusje międzynarodowe. Już słysze, jaki wrzask podniósłby
        się, gdyby zastrzelił tego gościa z ONZ Palestyńczyk.
        Słowo "terroryzm" odmienianoby w całym świecie przez wszystkie
        przypadki. A tak, po prostu "pomyłka", a człowiek nie żyje. Ot
        drobny incydent.
        • Gość: Zamoyski Re: Co na to ONZ? IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:11
          Lik, to porowokacja: to Palestynczyk przebrany w mundur
          Izraelczyka zabil. Jeszcze tego nie widzisz?

          Gość portalu: Lik napisał:

          > Świat milczy, tylko pojedyńcze głosy oburzenia. Izraelowi
          > wszystko wolno. Przecież to skandal, który powinien mieć
          > reperkusje międzynarodowe. Już słysze, jaki wrzask podniósłby
          > się, gdyby zastrzelił tego gościa z ONZ Palestyńczyk.
          > Słowo "terroryzm" odmienianoby w całym świecie przez wszystkie
          > przypadki. A tak, po prostu "pomyłka", a człowiek nie żyje. Ot
          > drobny incydent.
          • Gość: z0967 Re: Co na to ONZ? IP: *.sympatico.ca 24.11.02, 09:49
            Gość portalu: Zamoyski napisał:

            > Lik, to porowokacja: to Palestynczyk przebrany w mundur
            > Izraelczyka zabil. Jeszcze tego nie widzisz?
            >
            > Gość portalu: Lik napisał:
            >
            > > Świat milczy, tylko pojedyńcze głosy oburzenia. Izraelowi
            > > wszystko wolno. Przecież to skandal, który powinien mieć
            > > reperkusje międzynarodowe. Już słysze, jaki wrzask podniósłby
            > > się, gdyby zastrzelił tego gościa z ONZ Palestyńczyk.
            > > Słowo "terroryzm" odmienianoby w całym świecie przez wszystkie
            > > przypadki. A tak, po prostu "pomyłka", a człowiek nie żyje. Ot
            > > drobny incydent.


            Dlaczego zycie ma takie male znaczenie? Jak odizolowac tych tepych zabojcow od reszty swiata? Boje sie o swoje
            dzieci!!!!
            • Gość: kilf Re: Co na to ONZ? IP: *.acn.pl 24.11.02, 09:54
              no jak ciebie czytam to tez sie o nie boję...
      • galaxy2099 Jak byc zdrowym 24.11.02, 01:12
        Proponuje Gumisiu lyk zimnej wody i kostke lodu na czolo.
    • fredzio54 Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj 23.11.02, 22:14
      A Co ten Pracownik szukal w Domu gdzie byla stzelanina ???
      Zginal jak Osial dla ONZ ?? Izrael pochowal 11 Dzieci i zaden Goj nie plakal !!!
      • Gość: z Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.as26.nwbl1.wi.voyager.net 24.11.02, 00:46
        To prawda, ja nie plakalem tylko sie cieszylem. Szkoda, ze tylko 11 dzieci.
        Moze nastepnym razem bedzie wiecej.
        • Gość: Zamoyski Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:14
          Jedz na stale do Palestyny cmoku, bedziesz mial okazje zeby bylo
          wiecej (sieczki w twojej glowie).

          Gość portalu: z napisał:

          > To prawda, ja nie plakalem tylko sie cieszylem. Szkoda, ze
          tylko 11 dzieci.
          > Moze nastepnym razem bedzie wiecej.
        • Gość: ig Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.acn.pl 24.11.02, 09:57
          Gość portalu: z napisał:

          > To prawda, ja nie plakalem tylko sie cieszylem. Szkoda, ze
          tylko 11 dzieci.
          > Moze nastepnym razem bedzie wiecej.

          Takich jak ty nie wacham sie nazwac gnojem ,gnida ,skurwielem
          majacym galaretke miast mozgu, zakompleksionym i ograniczonym
          kretynkiem bez wyobrazni.
    • Gość: Mariusz i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjczyk IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 23.11.02, 22:25
      a ile takich "przypadkowych" arabów tam ginie...
      • Gość: wojtek Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.alfanett.no 23.11.02, 22:42
        nie sa wam blizsi zydzi niz arabowie, pomyslcie madrale...
        • Gość: WR Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 23.11.02, 23:05
          Nie, nie jest mi bliska ani megalomania Żydów ani głupota Palestyńczyków.
          Jedno i drugie zieje nienawiścią. Jedno i drugie zaślepione mętnym
          tłumaczeniem 'woli boskiej'. Ohyda.
          • Gość: Megset Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:25
            Gość portalu: WR napisał:

            > Nie, nie jest mi bliska ani megalomania Żydów ani głupota
            Palestyńczyków.Jedno i drugie zieje nienawiścią. Jedno i drugie
            zaślepione mętnym tłumaczeniem 'woli boskiej'. Ohyda.

            Tam gdzie sa wieksze kolonie Zydow i Arabow na Zachodzie nie
            slychac zeby Zydzi sprawiali jakies klopoty, natomiast o Arabach
            mozna sie naczytac dosyc duzo - jakos La Penn, czy inny w tym
            rodzaju nie zada zakazu emigracji Zydow tylko raczej tych
            drugich. Dlatego stawianie tych dwoch narodow na jednej linii to
            teoretyzowanie, bo najpierw powinno sie pomieszkac i z jednymi i
            z drugimi zeby wyrobic sobie jakas opinie. A swoja droga ciekawa
            rzecza jest, ze kilkumilionowy narod na skrawku ziemi otoczony
            wielomilionowym morzem Arabow nie tylko przetrwal, ale pare razy
            ladnie zloil skore tym, co chcieli wrzucic go do morza.
            • Gość: xxx Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.bc.hsia.telus.net 24.11.02, 07:05
              Zydzi 6-scio milionowy narod ,a arabow 250 !Same liczby mowia za
              siebie.Polska niedlugo bedzia miala arabow u siebie ,i meczety
              tez.Zycze im tego cholostwa jak najwiecej.I wtedy ci wszyscy
              madrale co tak nienawidz Zydow naprawde beda mieli kogo nienawidzic.
              • Gość: krzych Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: 80.48.251.* 24.11.02, 07:25
                polska już ma arabów i co z tego jeden znich to mój najlepszy przyjaciel i co a
                meczety w polsce liczą sobie 600 lat tatarzy i co z tego wynika jabłko gruszka
                czy pietruszka
              • Gość: U Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.214.100.85.Dial1.Boston1.Level3.net 24.11.02, 20:05
                Gość portalu: xxx napisał:

                > Zydzi 6-scio milionowy narod ,a arabow 250 !Same
                liczby mowia za
                > siebie.Polska niedlugo bedzia miala arabow u siebie ,i
                meczety
                > tez.Zycze im tego cholostwa jak najwiecej.I wtedy ci
                wszyscy
                > madrale co tak nienawidz Zydow naprawde beda mieli kogo
                nienawidzic.



                Wole w Polsce 100 Arabow,niz jednego smierdzacego syjoniste.
            • Gość: lok Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.acn.pl 24.11.02, 10:03
              Le Penn nie chce we Francji arabow bo jest juz ich tam wielu, a
              nie dlatego ze chce sioe przypodobac Żydom
        • Gość: ZXC Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.ADSL.mnsi.net 23.11.02, 23:41
          Gość portalu: wojtek napisał:

          > nie sa wam blizsi zydzi niz arabowie, pomyslcie madrale...

          O czym ty mowisz chlopcze??? A dlaczego mieliby byc? Dlatego ze
          podczas II wojny swiatowej z niemacami kolaborowali a moze
          dlatego ze mi mojego Boga ukrzyzowali???
          • Gość: Stach Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.telia.com 24.11.02, 00:16
            Gość portalu: ZXC napisał:

            > Gość portalu: wojtek napisał:
            >
            > > nie sa wam blizsi zydzi niz arabowie, pomyslcie madrale...
            >
            > O czym ty mowisz chlopcze??? A dlaczego mieliby byc? Dlatego ze
            > podczas II wojny swiatowej z niemacami kolaborowali a moze
            > dlatego ze mi mojego Boga ukrzyzowali???
            ************************************

            I chyba ci na glowe nasrali....
          • fredzio54 Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc 24.11.02, 00:24
            Gość portalu: ZXC napisał:

            > Gość portalu: wojtek napisał:
            >
            > > nie sa wam blizsi zydzi niz arabowie, pomyslcie madrale...
            >
            > O czym ty mowisz chlopcze??? A dlaczego mieliby byc? Dlatego ze
            > podczas II wojny swiatowej z niemacami kolaborowali a moze
            > dlatego ze mi mojego Boga ukrzyzowali???
            Wy waszego Boga naszego zyda zazkrzyzowaliscie.
            pozatym bedziemy stzelac Kazdego Goja , to jest nasz kraj i jestemy jego
            wlasciciele.
            Akowce i meiczyslaw Kamisnki byli spolpracownicy Hitlerowcow w II WS
            przeciwko Sowjetow.
            Wy Parchocie dlaczego nie wejdziecie do legionow Arabskich i pokazemy wam jak
            was Zydy bija, nawet ten polak w Rzymie nie bedzie zwami Litosci mnial.

            Polak wielki Bochater po Pol Litra Bimberu ale jak jest Wojna ucieka z Bitwy.
            • Gość: d Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.as26.nwbl1.wi.voyager.net 24.11.02, 00:49
              Naucz sie pisac po polsku zydowska swinio.
              • Gość: Aluś Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: 217.11.141.* 24.11.02, 01:36
                Człowieku spokojnie. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny.
                Jednak nie rozumiem skąd w was wszystkich tyle nienawiści do
                wszystkiego i do siebie nawzajem? Czy to ważne czy to Polak, Żyd,
                Arab czy ktokolwiek inny? Każde życie ludzkie jest cenne... Tyle
                mam do powiedzenia. Ci co tego nie rozumieją, powinni się
                zastanowić czy w ogóle powinni ogłaszać gdziekolwiek swoje poglądy.
          • Gość: xxx Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.bc.hsia.telus.net 24.11.02, 07:07
            Koles -Boga nikt nie mogl ukrzyzowac bo jest wieczny.Klepiesz
            papieska i arabska propagande i nawet nie widzisz jaki jestes naiwny.
            • Gość: krzych Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: 80.48.251.* 24.11.02, 07:27
              co racja to racja więc jezus pewnie nie był bogiem według twoich wskazuwek
              • Gość: cam Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 10:38
                nie był. był synem boga, chłopcze
          • Gość: mm. Re: i tylko dlatego sie o tym mówi, ze to Brytyjc IP: *.acn.pl 24.11.02, 10:10
            Gość portalu: ZXC napisał:

            > Gość portalu: wojtek napisał:
            >
            > > nie sa wam blizsi zydzi niz arabowie, pomyslcie madrale...
            >
            > O czym ty mowisz chlopcze??? A dlaczego mieliby byc? Dlatego
            ze
            > podczas II wojny swiatowej z niemacami kolaborowali a moze
            > dlatego ze mi mojego Boga ukrzyzowali???

            Masz absolutna racje chłopcze, ale...żydzi nie kolaborowali , a
            byli masowo wywozeni i gazowani( no coz niektorzy jak widac o
            tym zapominaja).Za to koloborowali Polacy. No a ten twój Bóg
            ktorego ci ukrzyzowali to był wstrętny Żyd!Dlaczego wstretny? Bo
            wszyscy żydzi sa wstretni gdyż ukrzyzowali twojego Boga.

          • Gość: cam Re: kogo ukrzyżowali? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 10:36
            Maryja (Miriam) i Jezus (Jeshua - był obrzezany, jak donosi św.
            Łukasz: 3,21 i pochodził z rodu Dawida, tego od gwiazdy - św.
            Mateusz 1,1)
        • Gość: krzych Re: wojtas IP: 80.48.251.* 24.11.02, 01:40
          co to znaczy bliżsi bo mordują za zgodą prawa międzynarodowego z
          której strony bliżsi bo obrzezani czy co nie wiem o co chodzi
    • Gość: kasia (ktarg@hco.k pomyłka... IP: *.kollegienet.dk / 172.16.60.* 23.11.02, 23:55
      mam nadzieję że nareszcie organizacje międzynarodowe zaczną
      patrzeć na ręce Izraelczykom, którzy oczywiście mają prawo do
      obrony, ale coraz częściej sa agresorami, bezwzględnymi.
      uniemożliwianie udzielenia pomocy rannym, strzelanie do dzieci
      to metody których cywilizowany kraj nigdy nie powinien używać,
      a jeśli zdarzy mu się to, organizacje miedzynarodowe i
      mocarstwa powinny natychmiast o tym przypomnieć. nie tylko,
      kiedy ginie ich obywatel, ale także gdy dotyczy to dzieci
      palestyńskich.
      • Gość: xxx Re: pomyłka... IP: *.bc.hsia.telus.net 24.11.02, 07:13
        Mila Kasiu ,powtarzasz UN-owskie klamstwa ,ktore sie dzieja za
        przykrywka takiej "wielkiej i szanowanej" opini tej
        organizacja.UN stala sie juz dawno narzedziem w rekach muzulmanow
        ,tylko tacy naiwni jak ty o tym nie wiedza.Stany w koncu maja na
        tyle sensu,ze zaczna dzialac bez zgody tej
        skorumpowanej,dziadoskiej ,biurokracji
        ktora to sobie rosci pretensje do "dzialan na rzecz
        ucisnionych".Co za bzdura!Mysle,ze jestes bardzo mlodai masz
        obraz swiata bialo-czarny ale juz nienawidzisz Zydow.Wspolczuje ci!
        • Gość: krzych Re: pomyłka... IP: 80.48.251.* 24.11.02, 07:28
          dowody jeżeli oskarżasz przedstaw dowody
        • Gość: Jacek Re: pomyłka... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.11.02, 13:51
          Gość portalu: xxx napisał:

          > Mila Kasiu ,powtarzasz UN-owskie klamstwa ,ktore sie dzieja za
          > przykrywka takiej "wielkiej i szanowanej" opini tej
          > organizacja.UN stala sie juz dawno narzedziem w rekach muzulmanow
          > ,tylko tacy naiwni jak ty o tym nie wiedza.Stany w koncu maja na
          > tyle sensu,ze zaczna dzialac bez zgody tej
          > skorumpowanej,dziadoskiej ,biurokracji
          > ktora to sobie rosci pretensje do "dzialan na rzecz
          > ucisnionych".Co za bzdura!Mysle,ze jestes bardzo mlodai masz
          > obraz swiata bialo-czarny ale juz nienawidzisz Zydow.Wspolczuje ci!

          Miły XXX, Stany Zjednoczone, które " w końcu mają na tyle sensu"(?) działają
          wbrew UN. To prawda ile razy wetowali jakiekolwiek ustalenia dotyczące strony
          izraelskiej, skutecznie uniemożliwiały działanie UN w sprawie konfliktu na
          Bliskim Wschodzie.
          Stany Zjednoczone też swoje interesy załatwiają w imię pokoju. Hipokryzja
          rządzi rzeczywistością.
          A odnośnie "narzędzia w rękach muzułmańskich" to musisz mieć na ten temat
          jakieś ciekawe informacje. Podziel się z nami.
      • Gość: mak Re: pomyłka... IP: *.acn.pl 24.11.02, 10:15
        Gość portalu: kasia (ktarg@hco.k napisał:

        > mam nadzieję że nareszcie organizacje międzynarodowe zaczną
        > patrzeć na ręce Izraelczykom, którzy oczywiście mają prawo do
        > obrony, ale coraz częściej sa agresorami, bezwzględnymi.
        > uniemożliwianie udzielenia pomocy rannym, strzelanie do dzieci
        > to metody których cywilizowany kraj nigdy nie powinien używać,
        > a jeśli zdarzy mu się to, organizacje miedzynarodowe i
        > mocarstwa powinny natychmiast o tym przypomnieć. nie tylko,
        > kiedy ginie ich obywatel, ale także gdy dotyczy to dzieci
        > palestyńskich.

        Oczywiscie sie zgadzam.napewno im nie zaszkodzi jesli UN zacznie
        Izraelowi patrzec na ręce..Co do nieprzepuszczenie karetki to
        wzielo sie to z tego ,że Palestynczycy uznali je za odpowiednie
        do przeworzenia ladunkow wybuchowych i kilka krotnie zostali
        złapani!
    • Gość: maciek Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.man.polbox.pl 23.11.02, 23:58
      zabrać Żydom Izrael,OMZ dzła,ONZ odbierze.
      • Gość: igb Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: RDGINFAPROX* / 195.152.54.* 24.11.02, 00:00
        The tide is changing
    • fredzio54 Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj 24.11.02, 00:37
      Biedne Ukraincy z Operacji Wysla
      zamordowanych Kolo 300 Tys wszysce z Polskich Rek.
      Czy to nie byla Pomylka ?
      • Gość: wojtek Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.alfanett.no 24.11.02, 00:50
        wszystko przez religie. Ludzie wymyslaja sobie bogow a potem w
        ich imie sie zabijaja. To chyba dowod na to ze boga nie ma. Jak
        ktos pisze ,ze Zydzi zabili jego Boga to cos nie tak z nim,
        co???
      • Gość: m Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.as26.nwbl1.wi.voyager.net 24.11.02, 00:55
        Fredzio oni was i tak wybija, zwlaszca ze nie maja nic innego do roboty. Swoja
        droga ja nie odrozniam Araba od zyda. Jedno i drugie jest po prostu obrzydliwe!
      • Gość: wojtek Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.alfanett.no 24.11.02, 01:30
        wszystko przez religie. Ludzie wymyslaja sobie bogow a potem w
        ich imie sie zabijaja. To chyba dowod na to ze boga nie ma. Jak
        ktos pisze ,ze Zydzi zabili jego Boga to cos nie tak z nim,
        co???
      • Gość: U Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.214.100.85.Dial1.Boston1.Level3.net 24.11.02, 20:22
        fredzio54 napisał:

        > Biedne Ukraincy z Operacji Wysla
        > zamordowanych Kolo 300 Tys wszysce z Polskich Rek.
        > Czy to nie byla Pomylka ?



        te recy nie byly znow takie polskie.To byly recy
        jakuba,lejby i innych brystygierow.
    • fredzio54 Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj 24.11.02, 00:52
      Niech ONZ oda nam naszych 3 Zolnierzy Porwani i zamordowani w Libanu 2 Lata temu
      z Polpraca z Hizbola i ONZ zolnierze z Indii !!!
      Raz dwa Marsz UN GuwnoUN
      • fredzio54 Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj 24.11.02, 08:11
        ONZ gdzie sa nasze Porwane 3 Zolnierze i zamordowane przez Hizbola w Mundurami
        ONZ w Libanie ???
        Gdzie sa Nasze Chlopce ?
        Jak jakis Goj Zdychy cale Gojstwo stoji na Nog !!!
    • Gość: A.H Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 00:53
      Ludzie , wasze dyskusje pozbawione są sensu , każdy przecież wie
      że;

      1) żyd jest zawsze biedny
      2) żyd jest nietykalny i święty
      2) żyd nawet jak morduje chodzby i bezbronne dzieci to zawsze
      się tylko broni , zrozumcie jak wymordują tych małych gówniarzy
      to nie będą mieć problemu z dorosłymi ( ekonomiczny rachunek)
      3) żyd za Hitlera tak dostał w dupę że ma prawo się odstresować
      i w wolnej chwili kogoś zamordować , jak twierdzisz inaczej toś
      zafajdany antysemita
      4) antysemici do gazu , żydy rulezzzzz
      • fredzio54 Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj 24.11.02, 08:09
        Gość portalu: A.H napisał:

        > Ludzie , wasze dyskusje pozbawione są sensu , każdy przecież wie
        > że;
        >
        > 1) żyd jest zawsze biedny
        > 2) żyd jest nietykalny i święty
        > 2) żyd nawet jak morduje chodzby i bezbronne dzieci to zawsze
        > się tylko broni , zrozumcie jak wymordują tych małych gówniarzy
        > to nie będą mieć problemu z dorosłymi ( ekonomiczny rachunek)
        > 3) żyd za Hitlera tak dostał w dupę że ma prawo się odstresować
        > i w wolnej chwili kogoś zamordować , jak twierdzisz inaczej toś
        > zafajdany antysemita
        > 4) antysemici do gazu , żydy rulezzzzz
        Polaczku nawet ze w Mordy Zydami spolpracowaliscie z Hitlerem nie wygraliscie
        nic zostaliscie zacofanym Kraju i Narod.
        My mamy Izrael i IDF i jestemy co dzienie na wiadomsci, jestemy Potega
        bjemy 220 Mil Arabow swojetow juz wykonczylismy !!
        Nie zyje Izrael Goje gnoje na Kolanach i do tego zyda Z Nazaretu pretko Modlic !
    • Gość: A.H Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 00:55
      Zapomniałem dodać , ten brytyjczyk to był świńskim antysemitą.
      • Gość: Chcę być normalny Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.acn.pl 24.11.02, 00:58
        Ponieważ dyskusje tutaj są na zajebiście wielkim poziomie -
        poziomie wzajemnej nienawiśc, więc wychodzę.
        Dobranoc głupole.
        • Gość: A.H Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 01:28
          Gość portalu: Chcę być normalny napisał:

          > Ponieważ dyskusje tutaj są na zajebiście wielkim poziomie -
          > poziomie wzajemnej nienawiśc, więc wychodzę.
          > Dobranoc głupole.

          Zafunduj sobie wycieczke do żydolandu to zaraz to odszczakasz , tylko nie bierz
          ze sobą komórki.
          • Gość: polak Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 10:49
            ty zafunduj sobie psychoterapie, moge sie nawet dolozyc, bo mi
            ciebie żal


            Gość portalu: A.H napisał:
            > Gość portalu: Chcę być normalny napisał:
            >
            > > Ponieważ dyskusje tutaj są na zajebiście wielkim poziomie -
            > > poziomie wzajemnej nienawiśc, więc wychodzę.
            > > Dobranoc głupole.
            >
            > Zafunduj sobie wycieczke do żydolandu to zaraz to
            odszczakasz , tylko nie bierz
            >
            > ze sobą komórki.
      • Gość: Zamoyski Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:30
        Czy A.H oznacza Ahmed Hamas, czy Ale.Ham?

        Gość portalu: A.H napisał:

        > Zapomniałem dodać , ten brytyjczyk to był świńskim antysemitą.
    • Gość: kij A moja opinia jest kurna taka: IP: *.lsan03.pacbell.net 24.11.02, 01:26
      Jak sie jest wojskowym, to sie trzeba opanowac. Co za pierdolone skurwysyny.
      Nawet jak sie kur... "pomylili" to co, niepuszczajac karetki tez
      sie "pomylili"?! Ja mysle, ze pasowaloby aby im ktos porzadnie do dup nakopal,
      znalezli se rownego do bicia, kobiety, dzieci ich domy i pracownicy onz z
      telefonami komorkowymi. Tylko patrzec jak spala cala okolice. Czeczenie se
      kurde znalezli chamy jedne. Eksperymenty socjologiczne wdrazaja.
      Lepiej niech ambasada brytyjska szybko odbierze zwloki tego biednego Ian Hook'a
      bo sie jeszcze okaze, ze ktos sie w szpitalu "pomylil" i zniknely nerki, watroba
      serce i inne organy. A ze gosc z Wielkiej Brytanii to co! Tez czlowiek, nada
      sie, kolor skory nie przeszkadza najwyrazniej strzelac to i co ma przeszkadzac
      przy transplantacji?! A ty fredzio czy reksio nie szczekaj bo myla ci sie daty
      liczby i pogromy. 300 tys. Ukraincow co? Gdzies ty to przeczytal?
      Chyba przeceniles liczbe ludnosci na tamtym terenie. Pomylilo ci sie totalnie.
      Ale wybaczam ci to. Nie jestes Polakiem. Wiec tak jakbys nie byl czlowiekiem.
      To taka mala parafraza Talmudu na zakonczenie.
      • Gość: krzych Re: brytyjczyk IP: 80.48.251.* 24.11.02, 01:55
        UPSSSSSSSSS I DID IT AGEN JEŻELI JEST BŁĄD TO PRZEPRASZAM ZA MÓJ
        ANGIELSKI
        • Gość: Ski Re: brytyjczyk IP: *.lv.lv.cox.net 24.11.02, 02:10
          Do Fredzia;Zydek isc na wojne i zydek zabic wroga.Tak ma byc.A
          co zydek zrobi jak wrog zabic zydka;a za co?Ski
        • Gość: Ski Re: brytyjczyk IP: *.lv.lv.cox.net 24.11.02, 02:11
          Do Fredzia;Zydek isc na wojne i zydek zabic wroga.Tak ma byc.A
          co zydek zrobi jak wrog zabic zydka;a za co?Ski
        • Gość: Ski Re: brytyjczyk IP: *.lv.lv.cox.net 24.11.02, 02:11
          Do Fredzia;Zydek isc na wojne i zydek zabic wroga.Tak ma byc.A
          co zydek zrobi jak wrog zabic zydka;a za co?Ski
        • Gość: Ski Re: brytyjczyk IP: *.lv.lv.cox.net 24.11.02, 02:12
          Do Fredzia;Zydek isc na wojne i zydek zabic wroga.Tak ma byc.A
          co zydek zrobi jak wrog zabic zydka;a za co?Ski
      • Gość: polak Re: A moja taka: IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 10:51
        odezwał się wojskowy i znawca talmudu.. cóż za wiedza, no nie
        mogę;-))))
    • Gość: KRZYCH Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: 80.48.251.* 24.11.02, 01:58
      POWIEM KRÓDKO POKÓJ ZWAMI WSZYSTKIMI BRACIA NIECH ALLACH, BÓG-
      JEZUS I JAHWE BĘDZIE ZWAMI PAMIĘTAJCIE O JEDNYM I TAK WSZYSCY
      UMRZEMY I TRAFIMY W TO SAME MIEJSCE CHCIAŁBY WTEDY ZOBACZYĆ
      WASZEM MINY GDY BĘDZIECIE NA SĄDZIE OSTATECZNYM PATRZEĆ SOBIE W
      OCZY ALE BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO NA PRZEPROSINY.
      • Gość: jojo Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.proxy.aol.com 24.11.02, 02:04
        Gość portalu: KRZYCH napisał:

        > POWIEM KRÓDKO POKÓJ ZWAMI WSZYSTKIMI BRACIA NIECH ALLACH, BÓG-
        > JEZUS I JAHWE BĘDZIE ZWAMI PAMIĘTAJCIE O JEDNYM I TAK WSZYSCY
        > UMRZEMY I TRAFIMY W TO SAME MIEJSCE CHCIAŁBY WTEDY ZOBACZYĆ
        > WASZEM MINY GDY BĘDZIECIE NA SĄDZIE OSTATECZNYM PATRZEĆ SOBIE W
        > OCZY ALE BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO NA PRZEPROSINY.
        masz racje Krzycho,zanim umrzemy my musimy solidarnie bydlo moslemskie co do
        nogi wytepic tak,aby Kraj nasz w przyszlosci silnym byl i dzieci nasze do
        szkoly autobusami bezpiecznie dojezdzaly i do domow tak samo wracaly,Shalom !!!
      • Gość: Zamoyski Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:34
        Amen, salem Alejkum

        Gość portalu: KRZYCH napisał:

        > POWIEM KRÓDKO POKÓJ ZWAMI WSZYSTKIMI BRACIA NIECH ALLACH, BÓG-
        > JEZUS I JAHWE BĘDZIE ZWAMI PAMIĘTAJCIE O JEDNYM I TAK WSZYSCY
        > UMRZEMY I TRAFIMY W TO SAME MIEJSCE CHCIAŁBY WTEDY ZOBACZYĆ
        > WASZEM MINY GDY BĘDZIECIE NA SĄDZIE OSTATECZNYM PATRZEĆ SOBIE
        W
        > OCZY ALE BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO NA PRZEPROSINY.
    • pl.adex Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj 24.11.02, 02:07
      A co ten glupek tam robil?Namawial palestynczykow aby prosili o azyle
      polityczne w Zjednoczonym Krolestwie? Ma na co zasluzyl,pchal sie tam gdzie nie
      trzeba.To jest wojna pomiedzy dwoma nienawidzacymi siebie narodami i po co sie
      w to mieszac,podobnie jak w Libanie zabraknie im ludzi do strzelania to sie
      ustatkuja i bedzie pokoj.Tutaj takich jak pan Hook nazywa sie bleeding heart do
      gooder i wsrod normalnych mieszkancow nie ciesza sie popularnoscia i nikt go
      nie oplakuje,got what he deserved I say.
    • Gość: bobo Zyd - żołnierz, hahaha! IP: *.tnt9.nyc9.da.uu.net 24.11.02, 02:41
      Zyd przez 'pomylke' zastrzelil Palestynczyka... Ja tylko czekam
      kiedy przez pomylke Zydzi przestana istniec na swiecie. Mam
      nadzieje ze wkrotce.
      • Gość: jojo Re: Zyd - żołnierz, hahaha! IP: *.proxy.aol.com 24.11.02, 03:21
        Gość portalu: bobo napisał:

        > Zyd przez 'pomylke' zastrzelil Palestynczyka... Ja tylko czekam
        > kiedy przez pomylke Zydzi przestana istniec na swiecie. Mam
        > nadzieje ze wkrotce.
        mam nadzieje tez ,ze murzyni twoimi jajcami na Delancey sie zachwyca i z uplywu
        krwi Boga o wstapienie do czyscz poprosisz,mam nadzieje....
      • Gość: Zamoyski Re: Zyd - żołnierz, hahaha! IP: *.syd.ihug.com.au 24.11.02, 04:37
        bobo! nadzieja matka glupich.

        Gość portalu: bobo napisał:

        > Zyd przez 'pomylke' zastrzelil Palestynczyka... Ja tylko
        czekam
        > kiedy przez pomylke Zydzi przestana istniec na swiecie. Mam
        > nadzieje ze wkrotce.
      • Gość: Polak Re: Przeczytaj to: IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 10:53
        Maryja (Miriam) i Jezus (Jeshua - był obrzezany, jak donosi św.
        Łukasz: 3,21 i pochodził z rodu Dawida, tego od gwiazdy - św.
        Mateusz 1,1)



        Gość portalu: bobo napisał:

        > Zyd przez 'pomylke' zastrzelil Palestynczyka... Ja tylko
        czekam
        > kiedy przez pomylke Zydzi przestana istniec na swiecie. Mam
        > nadzieje ze wkrotce.
    • Gość: alba Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.client.attbi.com 24.11.02, 02:51
      A co ten brytyjski lewicowiec tam robil. Przyjechal sie litowac na arabskimi
      terrorystami, wlazl pod kule to dostal kule. Jesli facet lata z telefonem
      komorkowym po polu bitwy to musi byc niezlym kretynem.
      Dostal to czego szukal a szukal wyraznie guza.
      Izrael nie powinien pozwolic aby tacy ludzie sie szwendali na polu bitwy.
      • Gość: Gumisie Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.client.attbi.com 24.11.02, 03:12
        Gość portalu: alba napisał:

        > A co ten brytyjski lewicowiec tam robil. Przyjechal sie litowac na arabskimi
        > terrorystami,

        Diabli wiedzą, może litował się nad żydowskimi bandytami.
        Ale skoro na litość nie ma zapotrzebowania, to niech się wyrzynają. Do pewnego momentu można się
        litować nad ofiarami buldożerów i latających autobusów, ale co za dużo, to, kurna, niezdrowo. Niech się
        mordują do momentu, aż sami poproszą o wojska okupacyjne jakiegoś neutralnego państwa.
        G.
        • Gość: jojo Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.proxy.aol.com 24.11.02, 03:31
          Gość portalu: Gumisie napisał:

          > Gość portalu: alba napisał:
          >
          > > A co ten brytyjski lewicowiec tam robil. Przyjechal sie litowac na arabski
          > mi
          > > terrorystami,
          >
          > Diabli wiedzą, może litował się nad żydowskimi bandytami.
          > Ale skoro na litość nie ma zapotrzebowania, to niech się wyrzynają. Do
          pewnego
          > momentu można się
          > litować nad ofiarami buldożerów i latających autobusów, ale co za dużo, to,
          kur
          > na, niezdrowo. Niech się
          > mordują do momentu, aż sami poproszą o wojska okupacyjne jakiegoś neutralnego
          p
          > aństwa.
          > G.
          Czy wy Gumisie zasnc nie mozecie po ludzku ? Kupcie sobie laleczke u araba
          smierdzacego na 42-nd st.,poczlapajcie do swojego kurnika
          w "bejsmencie",pozniej laleczce otwor z silicon wylizcie i znowu mr.jojo
          zaczepiajcie,OK ?
    • Gość: witos Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.ecu.edu.au 24.11.02, 06:12
      Faszystowskie metody sa jak najbardziej prawidlowym okresleniem
      tego co wyczynia Izreal przez ostatnie dziesieciolecia.
      Ale...chyba caly smaczek przed nami, bo ogladalem w stacji BBC
      program, w ktorym wywiadu udzielal doradca Sharona ds.
      wojskowych i bezpieczenstwa panstwa. Przedstawil on
      dziennikarzowi, uwaga: PLAN OSTETECZNEGO ROZWIAZNIA KWESTII
      PALESTYNSKIEJ (nie wierzylem wlasnym uszom...), w ktorym
      Palestnczycy zostali by wysiedleni na pustynne tereny pomiedzy
      Jordania a Arabia Saudyjska... w calosci !

      Niebacznie na mysl mi przyszlo slynne: Zydzi na Madagaskar....:))



      • Gość: igb Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: RDGINFAPROX* / 195.152.54.* 24.11.02, 07:03
        co na to by powiedzieli obywatele madagaskaru
        • Gość: krzych Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: 80.48.251.* 24.11.02, 07:44
          nowa wojna nie tylko nie to
    • Gość: arab Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.bc.hsia.telus.net 24.11.02, 07:15
      Kocham wszystkich Zydow na tym swiecie jestem gotowy poswiecic
      za nich swoje zycie.Jestem na przepustce ze szpitala
      psychiatrycznego jutro wracam.Boze poblogoslaw Izrael
      • Gość: xxx Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.bc.hsia.telus.net 24.11.02, 07:33
        Nienawisc zaslepia ,widze jak ci ci nienawidza Izrael nic nie widza
        dobrego w tym narodzie.Tylko polska rasa taka madra i
        rozwinieta!Na czele z KK chodza na kolanach do matki
        "boskiej"czestochowskie.Hi,hi ,hi -do 100% towej Zydowki!! A ile
        zlotoweczek i dolarkow rzucaja dla niej na tace! Az sie dusza
        raduje ,ze narod taki ciemny!
        Ale skad, my przeciez jestesmy ekspertami w polityce
        miedzynarodowej i przodujacym narodem w osiagnieciach
        naukowych.Pewnie razem z arabami bo tylko 3 dostalo nagrody Nobla
        w calej historii swiata.A ci wstretni Zydzi,tacy
        ciemni,brutalni,dno-tylko w tym roku otrzymali 4!!! w ciagu calej
        historii Nobla Zydzi otrzymali 75% tych nagrod.Wiele odkryc w
        dziedzinie medycyny fizyki z ktorych ci tak potezni umyslowo
        Polacy kozystaja na co dzien.Sraja w swoj kupek z ,ktorego pija.
        Zydow jest tylko 6 milionow a arabow 250! A moze ci wszyscy
        bohaterscy antysemici wygrzebia swoje szabelki i leca zabijac
        Zydow? Bronic biednych palestynczykow,zapraszam i namawiam ,i
        zycze powodzenia!!! Gardze glupkami.
        • Gość: krzych Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: 80.48.251.* 24.11.02, 07:41
          dziękuje żydom za naukę i wynalazki te dobre bo są i złe nie twierdze że te złe
          zrobili żydzi "ogólnie" ale to nie daje im mandatu na zabijanie palestyńczyków
          i na odwrót a gardzić to znaczy nie umieć dyskutować
        • Gość: ryszardc Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.dyn.optonline.net 24.11.02, 16:17
          Gość portalu: xxx napisał:

          > Nienawisc zaslepia ,widze jak ci ci nienawidza Izrael nic nie widza
          > dobrego w tym narodzie.Tylko polska rasa taka madra i
          > rozwinieta!Na czele z KK chodza na kolanach do matki
          > "boskiej"czestochowskie.Hi,hi ,hi -do 100% towej Zydowki!! A ile
          > zlotoweczek i dolarkow rzucaja dla niej na tace! Az sie dusza
          > raduje ,ze narod taki ciemny!
          > Ale skad, my przeciez jestesmy ekspertami w polityce
          > miedzynarodowej i przodujacym narodem w osiagnieciach
          > naukowych.Pewnie razem z arabami bo tylko 3 dostalo nagrody Nobla
          > w calej historii swiata.A ci wstretni Zydzi,tacy
          > ciemni,brutalni,dno-tylko w tym roku otrzymali 4!!! w ciagu calej
          > historii Nobla Zydzi otrzymali 75% tych nagrod.Wiele odkryc w
          > dziedzinie medycyny fizyki z ktorych ci tak potezni umyslowo
          > Polacy kozystaja na co dzien.Sraja w swoj kupek z ,ktorego pija.
          > Zydow jest tylko 6 milionow a arabow 250! A moze ci wszyscy
          > bohaterscy antysemici wygrzebia swoje szabelki i leca zabijac
          > Zydow? Bronic biednych palestynczykow,zapraszam i namawiam ,i
          > zycze powodzenia!!! Gardze glupkami.
          Czy ktos uwaza ,ze Zydzi sa NADLUDZMI?
          Dlaczego czesc "przodujacego narodu w osiagnieciach naukowych" Sefradyjscy
          Zydzi,ktorzy mieszkali ze swymi bracmi Arabami, nie stworzyla niczego?
          Kto dostaje pieniadze w najbogatszym kraju swiata na badania naukowe i decyduje
          o dostepie do uczelnianych stanowisk (nie mowiac o przywlaszczaniu przez bossa
          wynikow podwladnych)ten ma wieksze szanse dostac NOBLA.
          Czy osiagniecia Kopernika sa mniejsze od Einsteina?
          Czy nienawisc do Izraela jest gorsza od nienawisci do Polakow?
          Czy KATOLICY sa bardziej ciemni od ortodoksyjnych ZYDOW ?
          POGARDA jest GLUPOTA,a pozorna glupota moze byc MADROSCIA wczesniej nie
          zrozumiana.
    • Gość: Lekarski Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.11.02, 08:06
      Wytlomaczyc Palestynczykom ( i innym terrorystom), ze
      karetki pogotowia sluza do przwozu (i pomocy) rannym
      a nie do przewozenia broni i bomb,
      czy do wywozenia terrorystow z terenow zagrozonych.
      • Gość: berkowitz izraelski żołnierz zastrzelił -... morderca IP: 66.183.118.* 24.11.02, 08:37
        Co za sku..rw...iala pie..rdo..lona rasa, ku..rw..a mac.
        Jedyna nadzieja w tym co powiedzial moj sasiad Irakijczyk ,
        "Zawsze do konca swiata bedzie Palestyna walczyla o swoja ziemie
        bedaca pod okupacja zydowska" Mam taka nadzieje.
        Ich odwage mozna porownac tylko z tymi , ktorzy w walczac
        o niepodleglosc Polski oddali swoje zycie walczac
        w Powstaniu Warszawskim.
        Mam nadzieje , ze pewnego dnia w CNN speaker
        obwiesci swiatu wiadomosc o wybuchu babki atomowej
        w Tel Awiv.
        Skonczy sie wtedy faszystowska okupacja Palestyny.
        • Gość: Piotr Re: izraelski żołnierz zastrzelił -... morderca IP: *.acn.waw.pl 24.11.02, 10:09
          Każdy ma prawo do własnych poglądów,nawet głupich.Ale porównania
          Powstania Warszawskiego do terrorystów rozrywających się w
          autobusie pełnym dzieci jest wielkim nadużyciem.Więc daj sobie
          spokój.

















          • Gość: Jacek Re: izraelski żołnierz zastrzelił -... morderca IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.11.02, 13:31
            Gość portalu: Piotr napisał:

            > Każdy ma prawo do własnych poglądów,nawet głupich.Ale porównania
            > Powstania Warszawskiego do terrorystów rozrywających się w
            > autobusie pełnym dzieci jest wielkim nadużyciem.Więc daj sobie
            > spokój.

            Piotrze, spójrz na to z innej strony. Sprawa narodowa według jednych warta
            jest każdej ofiary. Dlaczego Palestyńczyków ma obchodzić kto ginie? Oni walczą
            jednymi możliwymi dla siebie środkami. Innej możliwości nie mają. Robią to
            dlatego, żeby przetrwać, a później, żeby uzyskać państwowość. Gdyby siedzieli i
            nic nie robili to za parę lat cały Izrael byłby wolny od Palestyńczyków. Oni
            naprawdę walczę o swój naród. Żal tylko, że w taki sposób. Niestety jest to
            jedyny możliwy.
            Po drugiej stronie barykady stoją młodzi żołnierze Izraelscy i oni są okropnie
            przerażeni tym co robią i cała sytuacją panującą w Izraelu. Ci chłopcy przed
            ukończeniem szkoły lecą samolotem do państewka w Środkowej Europie o nazwie
            Polska. Tam zwiedzają obozy koncentracyjne, Umschlagplaz i inne "pomniki
            holokaustu". Wracają przerażone, ziejące nienawiścią i zemstą za krzywdy
            dziadków lub pradziadków. Wkrótce potem idą do wojska. Dostają karabiny, na
            nienawiść odpowiadają nienawiścią. Dobrze wiedzą, że przez te trzy lata służby
            jest " Albo Ja albo oni". Broni się przed śmiercią, która może ich dopaść z
            każdej strony. Woli szybciej zareagować, potem się zastanowić, niż reagować gdy
            jest za późno. Stąd cały tragizm sytuacji. Zarówno po jednej stronie jak i po
            drugiej.
            Odnośnie Powstania Warszawskiego Twój przedmówca rzeczywiście użył dość
            niefortunego porównania. Przykre.
    • Gość: acair Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.02, 10:32
      Gość portalu: stefanpyra napisał:

      do szanownego pana Stefana Pyra- odpowiedz na pytanie : CO TO JEST!
      SKORO PAN TAK SZYBKO SIE WYPOWIEDZIAL NA W/W ARTYKUŁ widac wyraźnie wasza
      niewiedzę o c się tam dzieje,i Waszw zatrucie mozgu które opanowało Pana przez
      propagandę Arabską-palestynska, i wyraźnie widać ze pan jest
      bardzo "nuetralnym".
      jak pan mozesz sie wypowiedziec o tematy w Izraelu kiedy od pana wieje taka
      nienawisc do Zydow, i jeszcze z Polski,
    • Gość: zazi Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.dipol.tkb.net.pl 24.11.02, 10:41
      Kiedy Świat osądzi żydowskich morderców?
    • Gość: k.m. Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.dipol.tkb.net.pl 24.11.02, 10:44
      Hitler omyłkowo mordował Żydów.
    • Gość: piotr Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 11:30
      Stany Zjednoczone powinny w krucjacie przeciwko terrorowi
      uwględnić zrael bo mom zdaniem ten "NARÓD" też pełna wszelkie
      warunki jako terroryści, przejmując i zajmując tereny
      palestyny , kto wie czy za parę lat nie wymyślą sobie że
      kaminice w Krakowie należały do nich i nie zaczną przejmować
      ich siłą a POLSKA broniąc się zostanie Terrorystą .
      • Gość: A.H Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 11:43
        Gość portalu: piotr napisał:

        > Stany Zjednoczone powinny w krucjacie przeciwko terrorowi
        > uwględnić zrael bo mom zdaniem ten "NARÓD" też pełna wszelkie
        > warunki jako terroryści, przejmując i zajmując tereny
        > palestyny , kto wie czy za parę lat nie wymyślą sobie że
        > kaminice w Krakowie należały do nich i nie zaczną przejmować
        > ich siłą a POLSKA broniąc się zostanie Terrorystą .

        Jest Piotrze tylko mały problem , TEGO terrorystę akurat ONI sponsorują.
    • Gość: Lechu No i co z tego ? Jednego urzędnika mniej. IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 24.11.02, 11:38
      To był tylko pieprzony urzędnik i to w dodatku zwolennik palestynów.

      Bo czym różni się terrorysta od urzędnika ?
      Ten pierwszy ma sympatyków ;-)
    • Gość: Rambo Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 11:56
      krótka odpowiedz i porównanie
      • Gość: kamikadze Re: Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: *.andrychow.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 12:00
        Gość portalu: Rambo napisał:

        > krótka odpowiedz i porównanie
        BOMBKA ATOMOWA SPRAWE ZALATWIA , I NIE MA PROBLEMU ANI
        PORÓWNANIA A ZA 300 LUB WIECEJ LAT WYBUDUJEMY SOBIE TAM
        HOTELE....
        • Gość: alba Re: Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: *.client.attbi.com 24.11.02, 12:16
          Poziom wypowiedzi na tym forum jest zenujacy.
          W duzej mierze to sa chyba wypowiedzi polskich emigrantow w USA. Ludzi bardzo
          antysemickich a rownoczesnie prymitywnych. Sa sfustrowani swoja niska pozycja
          w Ameryce.
          Ale to co tu mozna przeczytac to jest czarna rozpacz. Do tego od czasu do
          czasu wlacza sie jakis lewicowiec, politycznie poprawny i lituje sie nad
          Arabami.
          Arabowie wczoraj wysadzili autobus z cywilami, dziecmi etc. Celowo i
          swiadomie. Zolnierz zydowski zastrzelil pomylkowo cywila z Anglii, ktory sie
          petal na terenie pola bitwy. Jak mozna porownywac te dwa przypadki.
          Izrael dawno oferowal aby Arabowie zorganizowali sobie panstwo na terenach
          West Bank. Na poczatek wycofal sie z okolo polowy tych terenow aby Arabownie
          mogli sie zaczac organizowac. Niestety Arabowie zamiast budowac tam zreby
          panstwowosci, zbudowali organizacje terorystyczne i atakowali Izrael. Odwet
          Izraela jest naturalny. Spowrotem zajeli miasta Palestynczykow aby ich
          rozbroic. My Polacy zrobilibysmy to samo. Skad to swiete oburzenie ze ktos sie
          broni przed atakiem ??
          • Gość: Piotr Re: Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: *.fos.su.se 24.11.02, 13:15
            Gość portalu: alba napisał:

            > Poziom wypowiedzi na tym forum jest zenujacy.

            Tu sie zgodze. Niestety.

            > Arabowie wczoraj wysadzili autobus z cywilami, dziecmi etc.
            > Celowo i swiadomie.

            Popelniasz pewne naduzycie. Nakladasz etykietke na wielu ludzi.
            Autobus wysadzili ekstremisci arabscy, a odwet spadnie raczej na
            tych, ktorzy spokojnie siedzieli w domach. Ja dostrzegam jedna
            rzecz, ktora zasadniczo sie przemilcza dyskutujac nad konfliktem
            w Palestynie. Otoz Palestynski terroryzm to kwestia samodzielnie
            dzialajacych grup, za ktorych dzialalnosc nie mozna winic calego
            palestynskiego narodu. Natomiast Izraelskie szykany maja
            charakter zorganizowany i sa przeprowadzane pod szyldem
            demokratycznego (?) panstwa i za nie odpowiedzialnosc spada na
            caly narod zydowski. I gwarantuje Ci, ze w dluzszej perspektywie
            czasu, to Izraelowi odwet sie nie oplaci. Czas kiedy panstwa
            arabskie beda posiadaly bron atomowa jest bardzo bliski. A wtedy
            uklad sil na bliskim wschodzie moze sie drastycznie zmienic i
            strzelanie do palestynczykow nie bedzie juz tak bezkarne jak jest
            do tej pory. Tak, czy siak, nie prorokuje naszemu pokoleniu
            spokojnej starosci.

            > Zolnierz zydowski zastrzelil pomylkowo cywila z
            > Anglii, ktory sie
            > petal na terenie pola bitwy. Jak mozna porownywac te dwa
            > przypadki.

            I omylkowo wstrzymal przyjazd ambulansu do czasu kiedy cywil sie
            wykrwawil? Naprawde w to wierzysz? Czy chcesz wierzyc?

            > Izrael dawno oferowal aby Arabowie zorganizowali sobie panstwo
            > na terenach
            > West Bank. Na poczatek wycofal sie z okolo polowy tych terenow
            > aby Arabownie
            > mogli sie zaczac organizowac. Niestety Arabowie zamiast budowac
            > tam zreby
            > panstwowosci, zbudowali organizacje terorystyczne i atakowali
            > Izrael. Odwet
            > Izraela jest naturalny. Spowrotem zajeli miasta Palestynczykow
            > aby ich
            > rozbroic. My Polacy zrobilibysmy to samo. Skad to swiete
            > oburzenie ze ktos sie
            > broni przed atakiem ??

            To nie do konca prawda. Czesto szykany Izraela maja charakter
            slepego i bezmyslnego meczenia ludzi, ktorzy z terroryzmem nie
            maja nic wspolnego. Poczytaj sobie strony Amnesty International.
            To troche wyjasni.Swego czasu byl tez bardzo dobry artykul w
            Wyborczej, gdzie Dawid Warszawski podal troche faktow na temat
            masakry w Sabrze i Szatili w 1982 r. Problem ludzie dyskutujacych
            tutaj polaga na tym, ze oni wlasciwie na temat tego konfliktu
            wiedza tylko tyle, co PAP poda - czyli bardzo niewiele.

            • Gość: Tysprowda Re: Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: proxy / 193.188.174.* 24.11.02, 14:33
              <<Skad to swiete oburzenie ze ktos sie broni przed atakiem ??>>
              Wiec sie nie oburzaj jak sie bronia przez atakiem od 35 lat. Palestynczycy
              oczywiscie.
          • Gość: igb Re: Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: RDGINFAPROX* / 195.152.54.* 24.11.02, 23:42
            Gość portalu: alba napisał:

            > Poziom wypowiedzi na tym forum jest zenujacy.
            > W duzej mierze to sa chyba wypowiedzi polskich emigrantow w USA. Ludzi bardzo
            > antysemickich a rownoczesnie prymitywnych. Sa sfustrowani swoja niska pozycja
            > w Ameryce.
            > Ale to co tu mozna przeczytac to jest czarna rozpacz. Do tego od czasu do
            > czasu wlacza sie jakis lewicowiec, politycznie poprawny i lituje sie nad
            > Arabami.
            > Arabowie wczoraj wysadzili autobus z cywilami, dziecmi etc. Celowo i
            > swiadomie. Zolnierz zydowski zastrzelil pomylkowo cywila z Anglii, ktory sie
            > petal na terenie pola bitwy. Jak mozna porownywac te dwa przypadki.
            > Izrael dawno oferowal aby Arabowie zorganizowali sobie panstwo na terenach
            > West Bank. Na poczatek wycofal sie z okolo polowy tych terenow aby Arabownie
            > mogli sie zaczac organizowac. Niestety Arabowie zamiast budowac tam zreby
            > panstwowosci, zbudowali organizacje terorystyczne i atakowali Izrael. Odwet
            > Izraela jest naturalny. Spowrotem zajeli miasta Palestynczykow aby ich
            > rozbroic. My Polacy zrobilibysmy to samo. Skad to swiete oburzenie ze ktos
            sie
            > broni przed atakiem ??

            Israeli radio said yesterday that Mr Hook was not "caught in crossfire" as had
            been reported earlier, but that an Israeli soldier had shot directly at him.

            It is not clear why the soldier opened fire into a compound clearly marked with
            UN signs and a blue flag. "The compound is well-known to Israelis. It is
            inexcusable to fire into it for any reason," a UN source said yesterday.
          • Gość: ryszardc Re: Mała Sonda KTO LUBI ZYDKA A KTO PALESTYNCZYKA IP: *.dyn.optonline.net 25.11.02, 02:09
            Gość portalu: alba napisał:

            > Poziom wypowiedzi na tym forum jest zenujacy.
            > W duzej mierze to sa chyba wypowiedzi polskich emigrantow w USA. Ludzi bardzo
            > antysemickich a rownoczesnie prymitywnych. Sa sfustrowani swoja niska pozycja
            > w Ameryce.
            > Ale to co tu mozna przeczytac to jest czarna rozpacz. Do tego od czasu do
            > czasu wlacza sie jakis lewicowiec, politycznie poprawny i lituje sie nad
            > Arabami.
            > Arabowie wczoraj wysadzili autobus z cywilami, dziecmi etc. Celowo i
            > swiadomie. Zolnierz zydowski zastrzelil pomylkowo cywila z Anglii, ktory sie
            > petal na terenie pola bitwy. Jak mozna porownywac te dwa przypadki.
            > Izrael dawno oferowal aby Arabowie zorganizowali sobie panstwo na terenach
            > West Bank. Na poczatek wycofal sie z okolo polowy tych terenow aby Arabownie
            > mogli sie zaczac organizowac. Niestety Arabowie zamiast budowac tam zreby
            > panstwowosci, zbudowali organizacje terorystyczne i atakowali Izrael. Odwet
            > Izraela jest naturalny. Spowrotem zajeli miasta Palestynczykow aby ich
            > rozbroic. My Polacy zrobilibysmy to samo. Skad to swiete oburzenie ze ktos
            sie
            > broni przed atakiem ??
            Emigranci w USA poprzez bezposredni kontakt poznaja Zydow. Tzw."antysemityzm"
            jest naturalna reakcja na ich akcje. Sfrustrowany swoja rzekoma niska pozycja
            tez nie jestem - nie kradne jak niektorzy moi zydowscy znajomi.
            Co do konfliktu to jest to wewnatrzsemicka sprawa a obie strony sa siebie warte.
    • Gość: Piotr Re: Izraelski żołnierz zastrzelił omyłkowo brytyj IP: *.fos.su.se 24.11.02, 12:58
      Ze omylkowo zastrzelil, to ja jeszcze rozumiem. Ale ze karetki
      nie dopuscili, to tego juz jako omylke potraktowac niesposob.
      Pojawia sie zatem pytanie o to, jaki cel ma izraelska armia w
      zabijaniu pracownikow ONZ.
      A tak swoja droga to milo bylo przez pare lat miec swiat bez
      ustrojow totalitarnych. A teraz czesc totalitaryzmow
      rozzuchwalila sie upadkiem konkurencji i pokazuje swoje prawdziwe
      oblicza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka