Dodaj do ulubionych

Fala przestępczości z użyciem broni przeraża Br...

IP: *.client.attbi.com 09.01.03, 19:55
Warto przypomnieć, że W. Brytania ma wyjątkowo prohibicyjne przepisy dotyczące posiadania broni przez obywateli (ani mowy nie
ma o czyms w rodzaju amerykańskiej II Poprawki). Cóż, to chyba oczywiste, że jak się zakaże posiadania broni, to jedynymi ją
posiadającymi będą przestępcy. I wobec rozzbrojenia reszty owieczek, będą owi przestępcy mogli wyczyniać, co im się spodoba.
Taki to "postęp" i "cywilizacja".

Smok Wawelski (posiadający CZ-75, VEPRa .308Win i małego Marlina do zabawy - niech żyje amerykańska Konstytucja)

Obserwuj wątek
    • Gość: Poznaniak im mniej broni na rynku tym lepiej IP: *.ibch.poznan.pl 09.01.03, 20:17
      Zauwaz drogi Smoku, ze posiadanie broni nic by tym biednym
      dziewczynom nie pomoglo - zostaly zabite z zaskoczenia.
      Generalnie jest oczywiste, ze im mniej broni na rynku tym zwykly
      obywatel jest bezpieczniejszy.
      • Gość: Smok Wawelski "More Guns, Less Crime" IP: *.chem.usu.edu 09.01.03, 20:47
        Gość portalu: Poznaniak napisał(a):

        > Generalnie jest oczywiste, ze im mniej broni na rynku tym zwykly
        > obywatel jest bezpieczniejszy.

        A jakie masz dowody na poparcie tej tezy? Ja na poparcie tezy przeciwnej mam badania prof. Lotta.
        Wywiad z Nim: reason.com/0001/fe.js.cold.shtml

        P.S. Ja broń w ramach wypełniania obowiązku wobec społeczeństwa mam, ale właściwie do samoobrony jej nie potrzebuję, bo dzięki
        popularności podobnie prospołecznej postawy możemy w mojej okolicy bezpiecznie chodzić po ulicach.
        • ping-pong Re: 'More Guns, Less Crime' 12.01.03, 08:31
          To dlaczego w UAS jest wiecej zbrodni niz w Kanadzie lub Europie?
          • Gość: Pantera Re: 'More Guns, Less Crime' IP: 152.19.37.* 13.01.03, 06:50
            Genialne pytanie! Pomysl chwileczke i poszukaj w danych, jacy to ludzie popelniaja przestepstwa ( podpowiadam:
            patrz na kolorki!)?
    • Gość: Pantera Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: 152.19.37.* 09.01.03, 20:40
      Jakie to gangi stoczyly ta walke? Czyzby znowu political correctness w akcji? Zamiast powiedziec prawde znowu zacznie sie ze
      oczywiscie to sa biedni, praworzadni ludzie ktorym trzeba "dac", "zaopiekowac sie" i temu podobne bzdury. Obawiam sie, ze to samo
      czeka nas o ile juz sie nie zaczelo.
      • Gość: Ania Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: *.bc.hsia.telus.net 13.01.03, 09:14
        Znowu te nonsensy o biednych ,nie mogacych osiagnac poziomu w
        egzaminach ,bo im niby bieda przeszkadza,no i biali
        oczywiscie.Czemu prawie nikt nie chce spojrzec prawdzie w oczy i
        powiedziec wprost ,ze kolorowi nie sa zdolni do zbudowania
        czegokolwiek.Za to wszystko szybko rujnuja.Popatrzmy na
        Afryke,getta w Stanach,Indie ,Azje.Panuje brutalna przemoc.Z
        Poludniowej Afr./kiedys kwitnacy kraj/ uciekaja ludzie bo fala
        przemocy zalewa wszystko/co 2 sekundy jest gwalcona kobieta lub
        dziewczynka/.Ludzie barykuja sie w domach czekajac swiatla
        dziennego.Tak dzialaja czarni.Wszedzie to sie dzieje.A tu dalej
        nam wciskaja ,ze ucisnieni,biedni ,bez pracy.A kto np. polskim
        imigrantom tak bardzo pomogl.Bez jezyka,pracy ,pieniedzy w ciagu
        paru lat sa zamozni i nic im nie brakuje.Daja sobie swietnie
        rade.Dlaczego? Bo pracuja a nie organizuja gangi aby handlowac
        narkotykami, dziewczynami ,przemoca .Co za swiat!Klamstwa,klamstwa...
    • Gość: el_coyote Bowling for Columbine IP: *.bris.ac.uk / *.bris.ac.uk 09.01.03, 22:56
      Serdecznie polecam "Bowling for Columbine"

      us.imdb.com/Title?0310793
      • Gość: Smok Wawelski Mieszkam wśród tzw. "gun nuts"... IP: *.chem.usu.edu 09.01.03, 23:24
        I dlatego możemy tu bezpiecznie chodzić po ulicach.
        A w "cywilizowanej" W. Brytanii - proszę bardzo, jak "miło i bezpiecznie".

        P.S. Polecam poczytanie np. "Starego Sługi". To nie "gun nuts" dochodzą gdzieniegdzie do głosu. To społeczeństwa
        zostały poddane lobotomii i zamienione w stado baranów. USA (Zachód i Południe) jeszcze się, dzięki Bogu,
        owczemu pędowi nie poddały.
    • Gość: J.K. Smoku, ale Ciebie to chyba nie przerazaja... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.01.03, 23:02
      te osobiste pukawki...?
      Tez chcialbym miec zawsze pod reka osobisty miotacz ognia, jak Ty...
      Szczegolnie w korkach na autostradach tu by mi sie przydal...

      P.S. Slyszalem, ze chalupe pod Wawelem Ci wyremontowali...?
    • Gość: Utumno Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: *.SEAS.UPENN.EDU 10.01.03, 06:27
      To proste... Cytujac Jeffersona, "If guns are outlawed, only
      outlaws will have guns". Koniec cytatu.
      • Gość: Eryk Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: *.proxy.aol.com 10.01.03, 06:37
        Gość portalu: Utumno napisał(a):

        > To proste... Cytujac Jeffersona, "If guns are outlawed, only
        > outlaws will have guns". Koniec cytatu.


        Brawo!
        Jefferson mial racje!
        Przetlumaczmy tak, aby sens zachowac:

        "Jesli posiadanie broni bedzie PRZESTEPSTWEM, tylko PRZESTEPCY beda posiadac
        bron!"
        • Gość: tex Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: 12.31.150.* 10.01.03, 09:17
          dlaczego karac posiadacza broni,gdy kazdy kraj robi lukratywne interesy na jej
          produkcji.przemysl zbrojeniowy jest za aprobata rzadow.i az sie dwoja i troja z
          jej sprzedarza.jezeli jest gorzala to sie pije. jezeli jest bron to sie ja
          kupuje
    • Gość: leniuch102 Uwarunkowania społeczne na Wyspach są takie same IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 09:21
      dla imigrantów z Indii jak z Jamajki czy Kurdystanu. Jak to
      jest, że Hindusi i Chińczycy integrują się aż miło i nie są
      ofiarami bezrobocia, a Czarni i Kurdowie napotykają takie
      nieprzezwyciężone trudności, że z frustracji prują do siebie z
      automatów ? Może biali, rdzenni Brytjczycy: po pierwsze nie
      muszą się obwiniać, że ładują za mało kasy w imigrantów, po
      drugie, nie muszą przestawiać się z Haendla i Beatlesów na
      prymitywne postękiwania raperów.
      Hip hop w agresywnej formie jest muzyką prymitywów. Jeśli jest
      sztuką to w takim samym stopniu jak sztuka kulinarna kanibali.
      No chyba że uznamy kanibali za kulturę odrębną i równoważną
      naszej.
      • Gość: gruber asymilacja IP: *.mst.gov.pl 10.01.03, 09:43
        Masz racje, ze niektore kultury asymiluja sie nie najlepiej. Tak to jest jak
        sie wpuszcza do swojego kraju kogo popadnie szermujac demagogicznymi haslami
        ze "zaden czlowiek nie jest nielegalny". Rasizm rodzi sie wlasnie z tego ze
        zupelnie niekompatybilne grupy etniczne zmusza sie do koegzystencji...
    • Gość: bambus Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: *.starnet.katowice.pl / 172.16.33.* 10.01.03, 11:55
      Sprawa jest prosta,trzeba tylko w ciągu 2-óch miesięcy
      wypierdolić 2 mln.czarno-azjatyckiej chołoty tam skąd
      przyjechała i po sprawie,problem rozwiązany!
      • ping-pong Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża 12.01.03, 08:36
        Gość portalu: bambus napisał(a):

        > Sprawa jest prosta,trzeba tylko w ciągu 2-óch miesięcy
        > wypierdolić 2 mln.czarno-azjatyckiej chołoty tam skąd
        > przyjechała i po sprawie,problem rozwiązany!

        Chciales powiedziec tam skad ich przodkowie byli przywiezieni jako niewolnicy?
        • Gość: Pantera Re: Fala przestępczości z użyciem broni przeraża IP: 152.19.37.* 13.01.03, 06:51
          O czym ty Bambus mowisz? Jacy niewolnicy byli przywiezieni do Europy? Moze jakies fakty historyczne ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka