Gość: Smok Wawelski
IP: *.client.attbi.com
09.01.03, 19:55
Warto przypomnieć, że W. Brytania ma wyjątkowo prohibicyjne przepisy dotyczące posiadania broni przez obywateli (ani mowy nie
ma o czyms w rodzaju amerykańskiej II Poprawki). Cóż, to chyba oczywiste, że jak się zakaże posiadania broni, to jedynymi ją
posiadającymi będą przestępcy. I wobec rozzbrojenia reszty owieczek, będą owi przestępcy mogli wyczyniać, co im się spodoba.
Taki to "postęp" i "cywilizacja".
Smok Wawelski (posiadający CZ-75, VEPRa .308Win i małego Marlina do zabawy - niech żyje amerykańska Konstytucja)