Dodaj do ulubionych

Zbigniew Brzeziński uważa, że inspektorom trzeb...

IP: *.7.14.vie.surfer.at 20.02.03, 10:46
Jakby ktos mial ochote przeczytac calosc:
www.washingtonpost.com/wp-dyn/articles/A27771-2003Feb18.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Emilka Jak zwykle Zbigi ma racje IP: *.nv.nv.cox.net 20.02.03, 12:45
      Tylko komu dzis potrzebne sa doswiadczenia madrych ludzi?
      • Gość: AK Re: ZB nigdy nie dorownal wielkiemu przezydentowi IP: 212.80.172.* 20.02.03, 13:02
        Gdyby Carter mial innego doradce pewnie losy Ameryki potoczylyby
        sie inna droga. Carter dostal nagrode Nobla a Bush szykuje sie
        do bombardowan Bagdadu z 4.8 mln ludzmi.
      • Gość: Wojtus Re: Jak zwykle Zbigi ma racje IP: *.dsl.mtry01.pacbell.net 20.02.03, 16:28
        Gość portalu: Emilka napisał(a):

        > Tylko komu dzis potrzebne sa doswiadczenia madrych ludzi?

        Aaa. Aaa. Szare bure obydwa.............zzzzzzzzzzzzzzz...
      • Gość: echo Re: Jak zwykle Zbigi ma racje IP: *.sympatico.ca 21.02.03, 06:53
        Tak jak w ostatnich wyborach do senatu demokraci podłożyli sie republikanom
        dając im w ten sposób wolna rękę w kwestii Iraku tak tez I Brzeziński zrobił -
        każdy polityk w USA tak robi – obecnie nie ma nawet jednego odważnego, który by
        zajął stanowisko podobne do Europy...
        Choć Brzeziński pisze o kolejnych warunkach, które należy postawić Irakowi to
        jednak nie zapomniał on nadmienić o reżimie Sadama oraz o ewentualnej wonie.
        Wiec jak to jest?
        Albo rozbrajamy Irak albo pozbywamy się Sadama? Skup się facet na jednym...
        Jeszcze niedawno administracja Busha mówiła tylko o zagrożeniu bronią masowego
        rażenia i konieczności rozbrojenia Sadama, gdy tymczasem starzy sklerotycy
        zaczęli nam pisać o reżimie Sadama.
        Korea ma atom i stanowi o wiele większe zagrożenie i jakoś nikt z USA nie kwapi
        się do wojny z Korea, bo i po co. Tam maj tylko ryz do zebrania.

        Moi drodzy, to jest systematyczna propaganda jaka prowadzi rząd USA.
        Wałkowanie na okrągło jednego i tego samego temat prowadzi do kompletnego
        wymęczenia odbiorcy a w końcowym efekcie do jego zobojętnienia oraz jego zgody.
        Nie dlatego, ze ten czy owy zgadza się ze swoim oponentem lecz głownie dlatego
        aby pozbyć się tego co mu dokucza i przyprawia bóle głowy.
        I tak stopniowo, krok po kroku, stosując nachalna propagandę rząd amerykański
        coraz bardziej zbliża się do wojny w której chodzi nie o ryż a o kontrole złóż
        ropy naftowej o czym pasa powinna regularnie powtarzać jako antidotum.
        Czy w tych fałszywych krótkich artykulikach widzieliście cos podobnego?

        Gdy na tym forum zaczęto pisać o propagandzie i demagogii jaka szerzy GW i USA,
        GW zaczęła zalewać to forum masa artykułów ze swojej gazety nie dając w ten
        sposób ludziom wypowiedzieć się na swój temat a tym samym i podzielić się
        swoimi uwagami z innymi. Bo i po co?
        Przecież im chodzi o to żeby was wymęczyć tak samo jak to robi rząd w USA z
        amerykanami, abyście w końcowym efekcie dla świętego spokoju machnęli ręka i
        pozwolili barbarzyńcom dopiąć swego.
        • Gość: Tysprowda Re: Jak zwykle Zbigi ma racje IP: *.murdoch.edu.au 21.02.03, 07:50
          No i rozbrojenie Saddama to nie po to, aby go rozbroic, ale po to, aby po
          rozbrojeniu, za pomoca starej, wyprobowanej metody prowokacji w Gliwickiej
          radiostacji, najechac na rozbrojony kraj, zajac go w try miga i potem
          sprywatyzowac rope dla USA i wode dla Izraela.

          Jaka bedzie chwala dzielnym wojakom, rzesze beda pialy z zachwytu nad potega US
          Army, jak bedzie parada z konfetti w Nowym Jorku......

          Wszystko dzieki metodzie zmeczenia o rozbrojenie.
          • Gość: ??? :))) IP: *.sympatico.ca 21.02.03, 14:44
            bohaterska armia, która składa sie z tych co zatratowali w panice na śmierć
            swoich w klubie nocnym w Chicago :))))
    • Gość: bartolomeo Wyważony, ale niepełny IP: *.ustka.sdi.tpnet.pl 20.02.03, 13:36
      Czytając cała wypowiedź Brzezińskiego dla ,,WP'' mamawrażenie
      że przemawia przez niego doświadczenie lat spędzonych w Białym
      Domu.Sąd ów wydaje sie wywarzony i racjonalny. Z drugiej jednak
      strony nasówa się pytanie czy aby nie za długo czekalismy na
      Saddama pozwalając wodzic sie za nos? Czy i tym razem Rada
      Bezpieczeństwa nie odwlekłaby amerykańskiego ,,ostatecznego
      rozwiazania'' kwestii irackiej. Przyjęcie proponowanego
      rozwiązania naraża USA na ,,powtórke z rozrywki''bez gwarancji
      pozytywngo dlań efektu. Niewątpliwie pozycja Ameryki wzrośnie
      jeśli swoja interrwencję podejmie przy błogosławieństwie ONZ,
      możliwa jest jednak perspektywa dalszego braku porozumienia
      stron,w kwestii Husaina.
      • Gość: MR pomalutku IP: *.u-bourgogne.fr 20.02.03, 14:30
        A tak miedzy nami, to dokad nam sie tak spieszy? Niech sobie
        inspektorzy troche pochodza, porozmawiaja po cichutku z roznymi
        Irakijczykami, i Saddam zacznie robic bledy. Przeciez to nic
        nikogo nie kosztuje (zolnierzom i tak trzeba placic, niewazne w
        ktorej bazie siedza - tyle, ze sie poopalaja). Co sie niby
        takiego strasznego moze zdarzyc gdy inspektorzy tam siedza,
        satelity sie przygladaja a U2 fruwa nad pustynia? Spokoj i plynne
        ruchy.

        A w miedzyczasie kupa innych miejsc wymaga uwagi, jak Korea.
        Izrael. Zimbabwe. Afganistan. I cala reszta panstw, ktore zyja w
        ciekawych czasach.

        Oczywiscie, to co pisze ma sens jedynie przy zalozeniu, ze chodzi
        o bron chemiczna i biologiczna a nie o rope. Ale nam nie chodzi o
        zadna rope, prawda?
    • Gość: Lysy Administracja Cartera IP: 207.181.167.* 20.02.03, 14:53
      Pan Brzezinski byl czlonkiem admionistracji Cartera, najgorszego
      bodajze prezydenta USA po II wojnie, a dzis zupelnego idioty
      przynoszacego wstyd swojemu krajowi. Za prezydentury Cartera
      ZSRR zajal Afganistan, grozil inwazja Polski, w Iranie doszedl
      do wladzy Chomeini, Nikarague zajeli wspierani przez Castro
      bojowkarze (Sandinisci), armia amerykanska byla w najgorszym
      stanie od II wojny, bezrobocie w USA bylo dwucyfrowe, podobnie
      jak inflacja. Slowem prezydentura Cartera byla kompletnym
      fiaskiem i przypominala wrecz czasy wielkiej depresji z lat 30.
      A pan Brzezinski byl jej wspolautorem, wiec nie jest wielkim
      autorytetem. Brzezinski powinen doradzac Chiracowi tam bylby
      wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu !
      • Gość: as Re: Administracja Cartera IP: *.pool.mediaWays.net 20.02.03, 18:03
        Gość portalu: Lysy napisał(a):

        Brzezinski powinen doradzac Chiracowi tam bylby
        > wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu !


        Dziekujemy serdecznie za tego fachowca.
        Niech Brzezinski przeprowadzi operacje w Iraku.
        Zna ten region.Uwalnial amerykanskich zakladnikow w Iranie.Wie co to burza
        piaskowa.
      • Gość: Elrond Re: Administracja Cartera IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.03, 00:05
        Oj drań ten Carter i nieudacznik. Nie zapobiegł upadkowi takich świetnych
        sojuszników, jak szach Iranu, czy generał Somoza. Niestety nie tylko jemu
        zdarzyły się potknięcia. Czas wreszcie uświadomić opinii publicznej, który z
        prezydentów USA jest osobiście odpowiedzialny za upadek takich wypróbowanych
        przyjaciół Ameryki jak gen. Pinochet , gen. Suharto, gen. Batista. Kto oddał
        Indochiny komunistom- wiemy dobrze, ale warto by też ustalić, którzy to
        prezydenci nie tylko zezwolili, ale nawet czynnie popierali dekolonizację,
        umożliwiając tym samym dojście do władzy różnym Saddamom i Kadafim. Albo ten
        Truman. Trzeba było pozwolić McArthurowi trzasnąć atomówką i nie byłoby teraz
        kłopotów z Koreą Płn.
        A taki Lincoln wreszcie. Zrujnował kraj wojną domową i po co. Dla jakichś
        śmiesznych sentymentów.
        Niestety, poza Bushem juniorem i Reaganem, trudno znaleźć prezydenta USA,
        który by się nie skompromitował jakimiś fałszywymi skrupułami i sentymentami
        w polityce krajowej i zagranicznej.
        A ta działalność obecna Cartera. Wstyd, wstyd, wstyd. Czy można bardziej się
        skompromitować, jak otrzymując pokojową nagrodę Nobla. Przecież stawia się
        przez to w jednym szeregu z terrorystą Arafatem.
    • Gość: bk Re: Zbigniew Brzeziński uważa, że inspektorom trz IP: *.minntech.com 20.02.03, 16:41
      niestety ale tylko o rope tu chodzi, bo to ze Irak zagraza
      swiatu to czysta abstrakcja
    • Gość: radadlalysego Re: Zbigniew Brzeziński uważa, że inspektorom trz IP: *.minntech.com 20.02.03, 17:07
      marnujesz talent, powinienes byc doradca soltysa w Koziej Wolce
      • Gość: xxx Re: Zbigniew Brzeziński uważa, że inspektorom trz IP: *.zamosc.sdi.tpnet.pl 20.02.03, 17:20
        Wszyscy rozsądni ludzie na całym świecie muszą starać się
        powstszymać Busha w jego szaleńczym pędzie ku bezsensownej
        wojnie.
        • Gość: smutna prawda Re: Zbigniew Brzeziński uważa, że inspektorom trz IP: *.minntech.com 20.02.03, 18:28
          Oczywiscie zgadzam sie z toba ale czy rozsadni ludzie moga pokonac Busha. On
          reprezentuje interesy tych, ktorzy oplacili jego kampanie wyborcza. A oni
          niestety maja w rekach pieniadze i mass media.
          • Gość: Wojtek Re: Zbigniew Brzeziński uważa, że inspektorom trz IP: 63.200.125.* 20.02.03, 18:58
            Ale zlobek. Hu hu ha, hu hu ha nasza zima zla.
    • Gość: echo propaganda, raz jeszcze IP: *.sympatico.ca 21.02.03, 06:54
      Tak jak w ostatnich wyborach do senatu demokraci podłożyli sie republikanom
      dając im w ten sposób wolna rękę w kwestii Iraku tak tez I Brzeziński zrobił -
      każdy polityk w USA tak robi – obecnie nie ma nawet jednego odważnego, który by
      zajął stanowisko podobne do Europy...
      Choć Brzeziński pisze o kolejnych warunkach, które należy postawić Irakowi to
      jednak nie zapomniał on nadmienić o reżimie Sadama oraz o ewentualnej wonie.
      Wiec jak to jest?
      Albo rozbrajamy Irak albo pozbywamy się Sadama? Skup się facet na jednym...
      Jeszcze niedawno administracja Busha mówiła tylko o zagrożeniu bronią masowego
      rażenia i konieczności rozbrojenia Sadama, gdy tymczasem starzy sklerotycy
      zaczęli nam pisać o reżimie Sadama.
      Korea ma atom i stanowi o wiele większe zagrożenie i jakoś nikt z USA nie kwapi
      się do wojny z Korea, bo i po co. Tam maj tylko ryz do zebrania.

      Moi drodzy, to jest systematyczna propaganda jaka prowadzi rząd USA.
      Wałkowanie na okrągło jednego i tego samego temat prowadzi do kompletnego
      wymęczenia odbiorcy a w końcowym efekcie do jego zobojętnienia oraz jego zgody.
      Nie dlatego, ze ten czy owy zgadza się ze swoim oponentem lecz głownie dlatego
      aby pozbyć się tego co mu dokucza i przyprawia bóle głowy.
      I tak stopniowo, krok po kroku, stosując nachalna propagandę rząd amerykański
      coraz bardziej zbliża się do wojny w której chodzi nie o ryż a o kontrole złóż
      ropy naftowej o czym pasa powinna regularnie powtarzać jako antidotum.
      Czy w tych fałszywych krótkich artykulikach widzieliście cos podobnego?

      Gdy na tym forum zaczęto pisać o propagandzie i demagogii jaka szerzy GW i USA,
      GW zaczęła zalewać to forum masa artykułów ze swojej gazety nie dając w ten
      sposób ludziom wypowiedzieć się na swój temat a tym samym i podzielić się
      swoimi uwagami z innymi. Bo i po co?
      Przecież im chodzi o to żeby was wymęczyć tak samo jak to robi rząd w USA z
      amerykanami, abyście w końcowym efekcie dla świętego spokoju machnęli ręka i
      pozwolili barbarzyńcom dopiąć swego.
      • Gość: obcy propaganda, raz jeszcze - a moze ... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 21.02.03, 07:29
        ...amerykanska szkola polityczna, jedyna w swoim rodzaju.
        Dziendobry echo.
        Ciekawa jest Twoja opinia, to nieszkodzi, ze sie z nia
        niezgadzam, ale pamietam, ze dwadziescia pare lat temu dokladnie
        w ten sam sposob tlumaczylem sobie wydarzenia na swiecie.

        Gość portalu: echo napisał(a):
        > Tak jak w ostatnich wyborach do senatu demokraci podłożyli sie
        republikanom
        > dając im w ten sposób wolna rękę w kwestii Iraku tak tez I
        Brzeziński zrobił -
        > każdy polityk w USA tak robi – obecnie nie ma nawet jednego
        odważnego, kt
        > óry by
        > zajął stanowisko podobne do Europy...
        ---to dlugo nie nastapi, polacy korzystajcie!!!!!!
        > Choć Brzeziński pisze o kolejnych warunkach, które należy
        postawić Irakowi to
        > jednak nie zapomniał on nadmienić o reżimie Sadama oraz o
        ewentualnej wonie.
        ---doswiadczenie
        > Wiec jak to jest?
        > Albo rozbrajamy Irak albo pozbywamy się Sadama? Skup się facet
        na jednym...
        ---Nie wolno tego robic w polityce.
        > Jeszcze niedawno administracja Busha mówiła tylko o zagrożeniu
        bronią masowego
        > rażenia i konieczności rozbrojenia Sadama, gdy tymczasem
        starzy sklerotycy
        > zaczęli nam pisać o reżimie Sadama.
        > Korea ma atom i stanowi o wiele większe zagrożenie i jakoś
        nikt z USA nie kwapi
        ---korea nie jest zadnym zagrozeniem dla USA - ZADNYM!!!
        > się do wojny z Korea, bo i po co. Tam maj tylko ryz do
        zebrania.
        > Moi drodzy, to jest systematyczna propaganda jaka prowadzi
        rząd USA.
        > Wałkowanie na okrągło jednego i tego samego temat prowadzi do
        kompletnego
        > wymęczenia odbiorcy a w końcowym efekcie do jego zobojętnienia
        oraz jego zgody.
        > Nie dlatego, ze ten czy owy zgadza się ze swoim oponentem lecz
        głownie dlatego
        > aby pozbyć się tego co mu dokucza i przyprawia bóle głowy.
        > I tak stopniowo, krok po kroku, stosując nachalna propagandę
        rząd amerykański
        > coraz bardziej zbliża się do wojny w której chodzi nie o ryż a
        o kontrole złóż
        > ropy naftowej o czym pasa powinna regularnie powtarzać jako
        antidotum.
        > Czy w tych fałszywych krótkich artykulikach widzieliście cos
        podobnego?
        ---Doskonala obserwacja wedlug mnie.
        > Gdy na tym forum zaczęto pisać o propagandzie i demagogii jaka
        szerzy GW i USA,
        > GW zaczęła zalewać to forum masa artykułów ze swojej gazety
        nie dając w ten
        > sposób ludziom wypowiedzieć się na swój temat a tym samym i
        podzielić się
        > swoimi uwagami z innymi. Bo i po co?
        > Przecież im chodzi o to żeby was wymęczyć tak samo jak to robi
        rząd w USA z
        > amerykanami, abyście w końcowym efekcie dla świętego spokoju
        machnęli ręka i
        > pozwolili barbarzyńcom dopiąć swego.
        ---po co na koncu przesadzasz i okazujesz niepotrzebnie emocje.
        Barbazyncy to barbazyncy a politycy to politycy.
        Interes usa to interes usa, wystarczy pilnowac z czym nam po
        drodze a z czym nie.
        Trzym sie.
        M.
        • Gość: echo Re: propaganda, raz jeszcze - a moze ... IP: *.sympatico.ca 21.02.03, 16:14
          Po drodze? Komu i z kim?
          Biednym, którzy maja kredyty do spłacenia dzięki którym za mordy są trzymani.
          Albo Żydom, którym zielony bóg pomaga i troszczy się o to, ze w dalszym ciągu
          są oni wybrani.
          Nie zapominajcie o tym, ze przed pierwsza wizyta Busha w Polsce, lobby
          żydowskie w NYC wydało deklaracje nawołującą do bojkotu Polskich Linii
          Lotniczych w imię wiodącego hasła żydów w Ameryce: „Polska musi cierpieć”
          • Gość: obcy Re: propaganda, raz jeszcze - a moze ... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 21.02.03, 18:08
            Gość portalu: echo napisał(a):

            > Po drodze? Komu i z kim?
            > Biednym, którzy maja kredyty do spłacenia dzięki którym za mordy są trzymani.
            > Albo Żydom, którym zielony bóg pomaga i troszczy się o to, ze w dalszym ciągu
            > są oni wybrani.
            > Nie zapominajcie o tym, ze przed pierwsza wizyta Busha w Polsce, lobby
            > żydowskie w NYC wydało deklaracje nawołującą do bojkotu Polskich Linii
            > Lotniczych w imię wiodącego hasła żydów w Ameryce: „Polska musi cierpieć&
            > #8221;
            ---Nie martw sie stary tego to my napewno nie zapomnimy, Kazimierz Wielki
            sprowadzajac lichwe do polski znacznie przyspieszyl obrot kapitalem. Forma
            wdziecznosci dla jedynego na swiecie kraju, ktory nie mordowal i nie gromil
            lichwiarzy wlasciwie nigdy w swojej historii, malo tego nawet w sejmie
            zasiadali, jest jednoznaczna, widocznie tylko niemcy wiedza jak zyskac
            lichwiarski szacunek. Zauwaz jednak, ze cos im mordy przytkalo ostatnio.
    • Gość: mefet Doskonały i celny tekst IP: *.visp.energis.pl 21.02.03, 18:12
      !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka