Dodaj do ulubionych

nastepne klamstwo

06.09.06, 20:23
naszego propagatora judeochrzescijanizmu. jak nie znalezlismy BMR w Iraku,ani
nie moglismy skonkotowac nastepnej historyjki jak to Saddam grozil
hameryce,tak teraz okazalo sie,ze po latach zarzekania sie,ze to nie prawda
jednak sekretne wiezienia poza granicami USA jednak byly i dzialaly
sprawnie,rzekomo zgodnie z prawem hamerykanskim. no prosze ktos z tej religii
chrzescijanskiej usunal chyba glowne X przykazan,a teraz trzymajac sam nogi na
butelce,moze w szabas nas oklamywac dowoli.
czas aby ten pajac wyszedl juz z Bialego Domu,bo founding fathers chyba sie w
grobach kreca jak mlynki,ze wstydu,ze taki pinokio wlazl na stolek prezydencki.
www.cnn.com/2006/POLITICS/09/06/bush.speech/index.html
Obserwuj wątek
    • puls opowiedz lepiej o swich kontaktach z konsulem PRL 06.09.06, 20:26
      I za co wydali paszporcik konsularny ???
      Czekam kiedy rozlicza konfidentow co kablowali na emigracji na kolegow i
      znajomych .
      Wtedy zobaczymy kto klamal .
      • arap1 Re: opowiedz lepiej o swich kontaktach z konsulem 06.09.06, 20:32
        puls napisał:

        > I za co wydali paszporcik konsularny ???
        > Czekam kiedy rozlicza konfidentow co kablowali na emigracji na
        kolegow
        > i
        > znajomych .
        > Wtedy zobaczymy kto klamal .
        czekasz od tej pokraki na odpowiedz puls..???to jest jej tajemnica sluzbowa
      • aaki mnie wydali za darmo :))))))))) 06.09.06, 20:33
        rotfl
        • i-love-2-bike Re: mnie wydali za darmo :))))))))) 06.09.06, 20:35
          aaki napisała:

          > rotfl

          widac ktos na sam widok lesia w konsulacie za miotle zlapal i pirze mu
          przteprzepal zdrowo. chlopiec sie chyba nam zacial ze starosci,jak ten
          zardzewialy arap.ja tych gniotow juz nawet nie czytam,po co babrac sie w czyjas
          schizofrenie,nieulaczalna jak widac u zydow:)
      • jennifer5 Re: opowiedz lepiej o swich kontaktach z konsulem 06.09.06, 20:33
        puls napisał:

        > I za co wydali paszporcik konsularny ???
        > Czekam kiedy rozlicza konfidentow co kablowali na emigracji na
        kolegow
        > i
        > znajomych .
        > Wtedy zobaczymy kto klamal .

        co ma jedno do drugiego?
        • i-love-2-bike Re: opowiedz lepiej o swich kontaktach z konsulem 06.09.06, 20:36
          jennifer5 napisała:

          >
          > co ma jedno do drugiego?
          >
          >
          nie wiesz,ze lesiowi skonczyl sie zyciorys w ambasadzie,nie odpowiadaj wogole na
          zaczepki tego starego dziada,to juz zardzewiale jak gwozdz do trumny;)
    • jennifer5 Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 20:42
      i-love-2-bike napisała:

      > tak teraz okazalo sie,ze po latach zarzekania sie,ze to nie prawda
      > jednak sekretne wiezienia poza granicami USA jednak byly i dzialaly
      > sprawnie,

      ---

      WASHINGTON (CNN)
      • i-love-2-bike Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 20:45
        jennifer5 napisała:

        >
        >
        > WASHINGTON (CNN)
    • jennifer5 Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 20:53
      i-love-2-bike napisała:

      > naszego propagatora judeochrzescijanizmu.

      Zastanawiajace jest ile razy trzeba oklamac Amerykanow, ilu ich trzeba
      wymordowac i jaka jest granica kosztow, zeby to spoleczenstwo zrozumialo iz
      jest narzedziem w rekach mordercow i zrobilo z tym smietnikiem cos. Kreca nimi
      juz od lat... ile jeszcz? 911 byl koncem dzialan 'konspiracyjnych' tych
      bandytow a poczatkiem oficjalnego rozboju. Etap drugi mamy obecnie i jak widac
      rowija sie znakomicie. Czy doprawdy musi dojsc do globalnego konfliktu zeby
      ludzie otworzyli oczy? Przeciez juz nawet malo inteligentny czlowiek musi
      rozumiec ze nie chodzi o rope, nie chodzi o terror, nie chodzi o demokratyczne
      przemiany gdziekolwie! A o co chodzi... o Izrael i zabezpieczenie jego dobr i
      bezpieczenstwa oraz calkowita kontrole w rejonie.
      • i-love-2-bike Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 20:58
        jennifer5 napisała:


        >
        > Zastanawiajace jest ile razy trzeba oklamac Amerykanow, ilu ich trzeba
        > wymordowac i jaka jest granica kosztow, zeby to spoleczenstwo zrozumialo iz
        > jest narzedziem w rekach mordercow i zrobilo z tym smietnikiem cos.

        no niestety wine za to ponosi wiele osob,a szczegolnie ci,ktorzy polozyli
        amerykanskie szkolnictwo. w koncu ktos to celowo zrobil,aby kreowac durni i
        nieukow,ktorzy nigdy nie beda w stanie wymyslec nic wiecej poza strawieniem tej
        medialnej papki.oczywiscie,ze sondaze juz pokazuja jak ludzie sa zli na busza i
        pewnie GOP dostanie kopa w zadek w listopadzie,ale ci demokraci,ktorzy wejda
        beda tak samo koszerni jak ich odchodzacy judeochrzescijanie z GOP.problem
        polega na tym,ze ten kraj dorosl juz do niezaleznej partii,ktora nie miala by
        powiazan z zydowskim lobby,ale zanim do tego dojdzie to hameryka musi jeszcze
        troche pocierpiec.
        www.cnn.com/2006/POLITICS/09/06/iraq.poll/index.html
        • jennifer5 Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:20
          i-love-2-bike napisała:

          > no niestety wine za to ponosi wiele osob,a szczegolnie ci,ktorzy polozyli
          > amerykanskie szkolnictwo. w koncu ktos to celowo zrobil,aby kreowac durni i
          > nieukow,

          Dokladnie, im glupszy obywatel tym podatniejszy na propagande. Wlasnie dlatego
          padla na twarz z rumorem komuna. Chcieli byc lepsi od zachodu, wyksztalcili
          mlodziez i to bylo ich gwozdziem do trumny. Tutaj maja juz doswiadczenia wiec
          robia wszystko zeby jak najmnie ludzie zadawali pytan a jak najwiecej
          akceptowali bez pytan. Tylko tuman nie pyta, boi sie, wierzy i alceptuje
          podawana mu na codzien papke.
          • i-love-2-bike Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:24
            jennifer5 napisała:

            >
            >
            > Dokladnie, im glupszy obywatel tym podatniejszy na propagande. Wlasnie dlatego
            > padla na twarz z rumorem komuna. Chcieli byc lepsi od zachodu, wyksztalcili
            > mlodziez i to bylo ich gwozdziem do trumny. Tutaj maja juz doswiadczenia wiec
            > robia wszystko zeby jak najmnie ludzie zadawali pytan a jak najwiecej
            > akceptowali bez pytan. Tylko tuman nie pyta, boi sie, wierzy i alceptuje
            > podawana mu na codzien papke.
            >
            >
            > amerykanie niestety zawsze wierzyli swoim mediom i byli jak zwierzeta stadne
            posluszni w chodzeniu za przewodnikiem. ich naprawde latwo mozna zapedzic w kozi
            rog,szczegolnie jak stosujesz inne techniki myslenia niz oni,sa wtedy
            zdumieni,ze nigdy na cos takiego by sami nie wpadli.
    • gspnstr Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:24
      Nie martw sie. Felusiak Ci to wytlumaczy.
      • i-love-2-bike Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:25
        gspnstr napisał:

        > Nie martw sie. Felusiak Ci to wytlumaczy.
        >

        felusiak to nie moj problem,nigdy idiotami sie otaczalam na szczescie,inaczej
        juz bym byla siwa i pomarszczona;)))
        • gspnstr Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:31
          Nikt sie nim nie otacza. On sie naprasza.

          Jak juz dostanie odpowiednie instrukcje, to powie Ci, ze technicznie Bush nie
          sklamal, bo nigdy czegos takiego nie powiedzial. Jak mu podasz linki do stron
          gdzie tak mowil, to Ci powie, ze widzial to samo na moveon.org albo gdzies
          indziej, w zwiazku z tym te wiadomosci sa guzik warte.
          I w ogole, ktokolwiek pisze bzdety o Bushu to idiota.

          Mniej wiecej tak to zawsze wyglada ;o)))))
          • i-love-2-bike Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:34
            gspnstr napisał:

            > Nikt sie nim nie otacza. On sie naprasza.
            >
            >he,he kiedys sie zalil,ze go mloteczkiem po palcach wale,ale potem przyszla jen
            i juz ona sie nim zajela,wiec ja nie musze;)))
            • jennifer5 Re: nastepne klamstwo 07.09.06, 01:07
              i-love-2-bike napisała:


              > >he,he kiedys sie zalil,ze go mloteczkiem po palcach wale,ale potem przyszl
              > a jen i juz ona sie nim zajela,wiec ja nie musze;)))

              Czasami mozesz tez mu dolozyc, niech sie dusi we wlasnym gnoju az padnie z
              braku oddechu... jak widac jego 'guru' wpada w szambo coraz glebiej.
      • jennifer5 Re: nastepne klamstwo 06.09.06, 21:29
        gspnstr napisał:

        > Nie martw sie. Felusiak Ci to wytlumaczy.

        A co on moze 'wytlumaczyc? Co najwyzej to moze skomlec i klamac tak jak jego
        mocodawcy. Tlumaczyc mozna cos co ma sens i jest podparte prawda, klamstwa nie
        wytlumaczysz, tylko dalej bedziesz mielil to co juz zmielono, czyli zgnile
        plugastwa tych ludzi.
    • jennifer5 f... wlazl do piaskownicy 07.09.06, 01:04
      Jak widac szczekacz tego forum jak narazie jeszcze nie dostal tekstu z biora od
      naczelnego do wpisania tutaj, wiec nie wie co ma na to wszystko odpowiedziec i
      wlazl do piaskownicy

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=48116701&a=48177162
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka