polski_francuz
25.12.06, 20:43
i brawo Elisabeth the 2nd.
Jeden za otrzymanie tytulu szlacheckiego a kolezance krolowej za jego
przyznanie.
Bono, stal sie powoli heroldem spraw przegranych, glodu w Afryce, zadluzenia
krajow 3-go swiata.
I, do tego, kilka plyt U2 bylo calkiem calkiem:"Rattle and Hum" na przyklad.
Witamy wsrod szlachty!
PF