Dodaj do ulubionych

Brawo Bono

25.12.06, 20:43
i brawo Elisabeth the 2nd.

Jeden za otrzymanie tytulu szlacheckiego a kolezance krolowej za jego
przyznanie.

Bono, stal sie powoli heroldem spraw przegranych, glodu w Afryce, zadluzenia
krajow 3-go swiata.

I, do tego, kilka plyt U2 bylo calkiem calkiem:"Rattle and Hum" na przyklad.

Witamy wsrod szlachty!

PF

Obserwuj wątek
    • andrzej_lozowski Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:03
      a pan wie ze on sie do zydow podwala?

      www.thejewishweek.com/news/newscontent.php3?artid=7010
      • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:33
        Moze, po prostu lubi ludzi?

        PF
    • yann17 Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:05
      Brawo, brawo, bravissimo,szkoda jednak że jest tak mało artystów, którzy jak
      Paul Hawson przejmują się losem pokrzywdzonych.
      • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:30
        Zgadzam sie: o wiele za malo!

        PF
    • felusiak1 Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:06
      Taaaak. Jeśli dodać do tego ucieczke do Holandii w celu unikniecia irlandzkich
      podatków i zrobienie pracowników Forbes Magazine w konia po przejeciu pokaźnego
      pakietu akcji, te łzy zaczynaja być niesamowicie gorzkie.
      • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:32
        Ty badz czlowiek: kochajmy sie jak aniolki a liczmy sie jak Zydzi.

        A co ty bys chcial, zeby to byl jelen czy co? Pomysl o Macca (sir Paul), co sie
        daje wyrolowac subretce na kilkaset mln $.

        PF

        • felusiak1 Re: Brawo Bono 25.12.06, 22:05
          Fcuk him. Moje serce z sekretarką.
          Sir Paul ożenił sie był z nią kiedy poprzednia żona jeszcze nie ostygła
          a potem wyszło szydło z worka i okazaqło sie, ze te szumne słowa w obronie
          zwierzątek były jedynie szumnymi słowami w celach autoreklamowych.
          Mam wiecej szacunku dla Brangeliny, która bez rozgłosu wyasygnowała ponad
          3 miliony dolarów na potrzebujących, z własnej kiesy.
          Gdyby sił zrobić to samo.....
          • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 22:14
            Bragelina sa OK.

            Co mi sie u niej podoba to tatuaze na plecach.

            Ale to tacy Amerykancy, ktorych lubie.

            Mrs Macca tez niezbyt lubie.

            Co do samego Makki to sie nie wypowiem. Nie mnie sadzic bogow...

            PF
            • polski_francuz Errata 25.12.06, 22:14
              ...nie podoba...

              PF
    • mirmilek Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:20
      > Witamy wsrod szlachty!

      Nam, plebsowi, bedzie go bardzo brakowac :))))
      • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:34
        Allez mirmil, postepuj szlachetnie moze cie przyjmiemy:)

        PF
        • mirmilek Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:37
          dziekuje, ale za szlachetne postepowanie to ja chcialbym sie dostac do raju, a
          nie na przegnile i zdegenerowane salony :)
          • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:39
            takiego z 77 dziewicami? Czy koedukacyjnego?

            PF
            • mirmilek Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:41
              Zdecydowanie koedukacyjnego. Najcheniej z wlasna rodzina.

              Co ja bym, biedny, zrobil z 77 dziewicami? ;)
              • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:43
                "Co ja bym, biedny, zrobil z 77 dziewicami? ;)"

                Niestety publicznie nie moge ci tego wyjasnic. Nieletni czytaja nas:)

                PF
                • mirmilek Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:49
                  Po swiatecznym obzarstwie, na mysl o 77 dziewicach, chce mi sie spac :D
                  • i-love-2-ski Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:50
                    mirmilek napisał:

                    > Po swiatecznym obzarstwie, na mysl o 77 dziewicach, chce mi sie spac :D
                    >
                    >
                    starzejesz sie:)
                    • mirmilek Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:55
                      > mirmilek napisał:
                      >
                      > > Po swiatecznym obzarstwie, na mysl o 77 dziewicach, chce mi sie spac :D
                      > >
                      > >
                      > starzejesz sie:)

                      heheheh tylko mi nie podeslij czasem spam-reklamy wiadomego lekarstwa :)

                      DO DZIEWKI II

                      Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa,
                      Z twoją rumianą twarzą moja broda siwa
                      Zgodzi się znamienicie; patrz, gdy wieniec wiją,
                      Że pospolicie sadzą przy róży liliją.

                      Nie uciekaj przede mną, dziewko urodziwa,
                      Serceć jeszcze niestare, chocia broda siwa;
                      Choć u mnie broda siwa, jeszczem niezganiony,
                      Czosnek ma głowę białą, a ogon zielony.

                      Nie uciekaj, ma rada; wszak wiesz: im kot starszy,
                      Tym, pospolicie mówią, ogon jego twardszy;
                      I dąb, choć mieścy przeschnie, choć list na nim płowy,
                      Przedsię stoi potężnie, bo ma korzeń zdrowy.
                      • i-love-2-ski Re: Brawo Bono 25.12.06, 22:00
                        mirmilek napisał:

                        >
                        > > >
                        > > >
                        > >
                        >
                        > heheheh tylko mi nie podeslij czasem spam-reklamy wiadomego lekarstwa :)
                        >
                        >
                        e tam wiem,ze na nartach bys nie wyrobil,spoko:))))
                        • mirmilek Re: Brawo Bono 25.12.06, 22:06
                          o wypraszam sobie. Na plastikowych nartkach dlugosci 30 cm calkiem dobrze
                          dawalem sobie swego czasu rade na gorce na Polu Mokotowskim :))))
                          • i-love-2-ski Re: Brawo Bono 25.12.06, 22:08
                            mirmilek napisał:

                            > o wypraszam sobie. Na plastikowych nartkach dlugosci 30 cm calkiem dobrze
                            > dawalem sobie swego czasu rade na gorce na Polu Mokotowskim :))))
                            >
                            >
                            yo tos bohatyr,tyle,ze jak wyjedziez na 3000m to watpie,ze bedziesz myslal o
                            dziewicach,lub dobrym zarciu:)))
    • i-love-2-ski Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:49
      czy ja wiem,czy to znowu taki wielki zaszczyt dostac cos od zdegenerowanej
      elzbietki. ja osobiscie w ten caly cyrk zbierania pieniedzy dla afryki firmowany
      paroma glosnymi ,zblazowanymi nazwiskami akurat nie wierze,bo w wielu
      przypadkach to jest autoreklama,jak rowniez nabijanie kasy zlym ludziom. wiele
      ciezko pracujacych ludzi,prawdziwie pomagajacyhc bliznim bez zadnych korzysci
      dla siebie nigdy nie zostanie docenionych,a bycie w jednym szeregu z takimi
      wysoko urodzonymi serami jak elton,czy jakis tam pilkarzyna to raczej jest smieszne.
      • polski_francuz Re: Brawo Bono 25.12.06, 21:55
        A ja mysle, ze to honor i dla Elisabeth i dla Bono.

        Inni dostali za korzysci dla kasy imperium, a Bono i Bob Geldoff za
        humanitaryzm. I to mi bardziej lezy.

        PF
        • i-love-2-ski Re: Brawo Bono 25.12.06, 22:04
          polski_francuz napisał:

          > A ja mysle, ze to honor i dla Elisabeth i dla Bono.
          >
          > Inni dostali za korzysci dla kasy imperium, a Bono i Bob Geldoff za
          > humanitaryzm. I to mi bardziej lezy.
          >
          > PF

          wole ten humanitaryzm w innej postaci niz dwor elzbietki czy dobre serce bono.
      • felusiak1 Wesołych Świąt rachel 25.12.06, 21:59
        Po raz pierwszy się z tobą całkowicie zgadzam w 100 procentach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka