Dodaj do ulubionych

Bliskowschodni rozejm opóźniony

IP: *.bielsko.msk.pl 29.06.03, 12:25
Palestyńczycy wszystko co mają dostali lub ukradli .To banda
terrorystów nie naród .Przez następne 100 lat nie zmienia tego
żadne deklaracje .

Obserwuj wątek
    • Gość: Semper Fi Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.alico01.fl.comcast.net 29.06.03, 15:24
      I znow ta malpa w kraciastej szmacie na glowie probuje zaistniec
      politycznie, tym razem torpedujac porozumienie o zawieszeniu
      broni. Widzi ze traci na znaczeniu, wiec zaczyna macic. Zydzi
      juz dawno powinni go odstrzelic...
      • Gość: m Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: armagedon:* 30.06.03, 16:47
        Gość portalu: Semper Fi napisał(a):

        > I znow ta malpa w kraciastej szmacie na glowie probuje
        zaistniec
        > politycznie, tym razem torpedujac porozumienie o zawieszeniu
        > broni. Widzi ze traci na znaczeniu, wiec zaczyna macic. Zydzi
        > juz dawno powinni go odstrzelic...

        zamknij morde zydzie do gazu WOLNOSC PALESTYNIE PRECZ Z ZYDAMI
        • Gość: zydek parchaty Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.perrycorp.com 30.06.03, 18:13
          Gość portalu: m napisał(a):

          > Gość portalu: Semper Fi napisał(a):
          >
          > > I znow ta malpa w kraciastej szmacie na glowie probuje
          > zaistniec
          > > politycznie, tym razem torpedujac porozumienie o zawieszeniu
          > > broni. Widzi ze traci na znaczeniu, wiec zaczyna macic.
          Zydzi
          > > juz dawno powinni go odstrzelic...
          >
          > zamknij morde zydzie do gazu WOLNOSC PALESTYNIE PRECZ Z ZYDAMI
          tak!
          Precz z zydkami w Palestynie. Wracajmy do Polski ojczystej!
          Yeah, right! :-)
    • Gość: zydoarab Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.toya.net.pl 29.06.03, 15:49
      Ludzie nie zapominajcie, ze to jest ziemia Arabow, ktora zostala
      podstepnie wykupiona przez Zydow a potem dostali oni
      przyzwolenie od Brytyjczykow na ustanowienie wlasnej panstwowosci

      Tak ze mowienie o Arabach zle nie jest prawda. To tak jakby
      spokojnie siedzac byl ciagle nagabywany, napadany itp.

      Przeciez Zachodni Brzeg Jordanu to nigdy nie byl Izrael.

      ITP.ITD

      Ikto tu jest terrorystą ? A moze patriota? Bo broni caly czas
      swojego terytorium?!
      • Gość: Semper Fi Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.alico01.fl.comcast.net 29.06.03, 16:03
        Gość portalu: zydoarab napisał(a):

        > Ludzie nie zapominajcie, ze to jest ziemia Arabow, ktora
        zostala
        > podstepnie wykupiona przez Zydow a potem dostali oni
        > przyzwolenie od Brytyjczykow na ustanowienie wlasnej
        panstwowosci
        >
        > Tak ze mowienie o Arabach zle nie jest prawda. To tak jakby
        > spokojnie siedzac byl ciagle nagabywany, napadany itp.
        >
        > Przeciez Zachodni Brzeg Jordanu to nigdy nie byl Izrael.
        >
        > ITP.ITD
        >
        > Ikto tu jest terrorystą ? A moze patriota? Bo broni caly czas
        > swojego terytorium?!

        Chrzanisz jak maly Kazio.
        I jedni i drudzy tam od zawsze byli, tak wiec i jedni i drudzy
        maja tam prawo mieszkac. Mieszkac w zgodzie i pokoju.
      • Gość: Dobry katolik Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.03, 20:17
        Ty prymitywie! Te tereny sa od tysiecy lat Izraelem. Ty
        niedouku: to ONZ po wojnie ustalilo Palestyne i zaproponowalo
        dwa panstwa - tylko te arabskie zwierzeta nie zgodzily sie na
        ZADNE panstwo zydowskie. Zasrancu, nikt nic nie
        musial "podstepnie" wykupywac - chciwi Arabowie sprzedaja swoje
        corki i dzieci do burdeli a co dopiero wlasna ziemie - nie
        trzeba z nimi stosowac zadnych "podstepow" Ty niedobranzlowany
        nastolatku.
        • Gość: PROROK Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.wp.shawcable.net 29.06.03, 23:19
          Dobry katoliku,zydzi w izraelu nie maja miejsca.Ziemia ta nalezy
          wylacznie do arabow.Zydzi zostali ukarani przez Boga ignorujac
          przybycie mesjasza.Zydzi beda sie poniewierac po swiecie,nie
          mogac znalezc swjego domu.Wiecznie na walizkach,gotowi do drogi
          marsz.Wypedzani ze wszad.
          • Gość: stb TAKI Z CIEBIE PROROK JAK.... IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:52
            Z DUPY WOLOWEJ KOZI LEB.
      • Gość: m Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: armagedon:* 30.06.03, 16:57
        Gość portalu: zydoarab napisał(a):

        > Ludzie nie zapominajcie, ze to jest ziemia Arabow, ktora
        zostala
        > podstepnie wykupiona przez Zydow a potem dostali oni
        > przyzwolenie od Brytyjczykow na ustanowienie wlasnej
        panstwowosci
        >


        > Tak ze mowienie o Arabach zle nie jest prawda. To tak jakby
        > spokojnie siedzac byl ciagle nagabywany, napadany itp.
        >
        > Przeciez Zachodni Brzeg Jordanu to nigdy nie byl Izrael.
        >
        > ITP.ITD
        >
        > Ikto tu jest terrorystą ? A moze patriota? Bo broni caly czas
        > swojego terytorium?!

        BRAWO W 100% CIE POPIERAM PALESTYNA WALCZY O SWOJA NIEPODLEGŁOŚĆ

        WIĘC JAK KTOŚ KTO BRONI SWOJEJ ZIEMI MOŻE BYĆ TERORYSTĄ ONI SĄ
        PARTYZANTAMI TAK JAK AK A TO ZE ATAKUJA CYWILOW, CZY OSADNICY SA
        CYWILAMI CZY W IZRAELU JEST KTO KOLWIEK CYWILEM???
    • Gość: jarek Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.fastres.net 29.06.03, 16:56
      dziwnie i jak zwykle, ktos stawia dziwne rzadania?

      Czyzby juz 2000 lat temu Rzymianie ich dobrze zakwalifikowali : Cammellus Knullus i dlaczego nadali nazwe Palestyna Israelowi i Judei wiedzac , ze w ich jezyku nie ma "P", aby ich od tego kraju na dystans trzymac.

      Moze ich doradca politycznym jest Ahmed z Gdyni:

      Bajki o zydach przesladowanych w krajach Isla... (18) Gość: A.D.

      Albo tez chca cos dodac do tego artykulu tutaj:

      Wedlug raportu ONZ o nietolerancji religijnej tylko w Indonezji w ostatnim roku musulmani spalili wiecej niz 500 kosciolow, za
      niedlugo, jak nie bedzie tam wiecej chrzescijan, nie bedzie tez przesladowan.

      Komus ten artykul wydawal sie przesadzany, moze ONZ tez przesadza.


      Welcome!
      14-09-02

      We are an organization of people all over the world who co-operate against Muhammedan (Islamic) imperialism in all its forms:
      terror, propaganda, and so forth. Because we oppose the aggressive expansionism of Muhammedanism, we call ourselves Anti-Jihad
      (Jihad is the "holy" war for Muhammedanism).
      _____People from, virtually, all of mankind have joined this organization: People from every continent. Persons who have left
      Islam (apostates). Agnostics, Christians (Catholics, Protestants, Maronites, Orthodox, Copts), Hindus, Buddhists, Atheists, Jews,
      Sikhs. "Blacks", "whites", "reds" and "yellows". Men and women. Old and young. Company owners, students, journalists, Ph.D.s,
      people from the navy and army, musicians...
      _____Throughout history, there has been countless examples of the tragic consequences of Muhammedan imperialism: Millions of dead
      or forcibly converted when the Muhammedan armies from Arabia conquered. 14 million black Africans stolen and used as slaves in the
      Muhammedan world1. Dozens of eradicated "Kafir" (non-Muhammedan) cultures2. Millions of slaughtered Hindus, hundreds or thousands
      of destroyed Hindu temples3. An area that is called "Hindu Kush", which means "Hindu Slaughter". Millions of oppressed Christians
      and Jews, having to pay extremely high taxes for not being Muhammedans4. Tens of thousands of babies stolen from Christians
      (so-called "child tribute") by the Muhammedan Turks to be raised as fanatic Muhammedan elite soldiers. Countless "Jihads" to make
      even more lands Muhammedan. Thousands of secular Algerians brutally slaughtered with weapons such as bombs and chain-saws.
      Destroyed churches in the Balkans and Indonesia, among other places. Black Africans captured and sold as slaves in the 20th
      century. Devilish terror attacks against innocent civilians, mostly Hindus, Americans, Israelis and Russians...
      _____These examples clearly show why there is a need for us "Kafirs" (non-Muhammedans) to protect ourselves against radical
      Muhammedanism. At this site we show you how we counter that dangerous ideology, and invite you to join us.
      • Gość: j Which site? IP: *.acn.pl 29.06.03, 19:44
        Gość portalu: jarek napisał(a):
        .
        > At this site we show you how we counter that dangerous ideology,
        > and invite you to join us.

      • Gość: titus_flavius Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.gdynia.mm.pl 29.06.03, 19:46
        Ave,

        Proszę i nie mylić mnie z Ahmedem i studiować moje pisma z uwagą.

        T.
    • Gość: Slav Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: 194.131.46.* 29.06.03, 20:30
      Dostalem skdsis bibule, nie wiem co to jest, ale czuje, ze
      jakas konserwa. Bardziej rozeznanych w temacie dyskutantow
      prosze o komentarze. Czy to wszystko, co za Bibula przylepiam
      ponizej, to prawda?
      Slav

      BIBUŁA - pismo niezależne
      czerwiec 2003, Numer 16
      Dział: Terroryzm
      Logika...
      czyli kto stanowi realne zagrozenie pokoju ?
      Lech Maziakowski
      Czy wiesz, ze Izrael...
      Jest jedynym państwem na Bliskim Wschodzie, które posiada broń
      atmową.
      Odmówił podpisania układu o nierozprzestrzenianiu broni
      atomowej.
      Od 1963 roku, systematycznie odmawia wstępu międzynarodowym
      inspekcjom na swoje tereny.
      Posiada największe w tym rejonie zasoby broni masowego rażenia.
      Zagrabił terytoria niezależnych państw (Libia i Syria) z
      użyciem siły militarnej i do tej pory okupuje je, wbrew
      wielokrotnym rezolucjom Organizacji Narodów Zjednoczonych.
      Regularnie narusza granice niezależnych państw przy użyciu
      samolotów, artylerii i sił marynarki wojennej.
      Wielokrotnie przez wiele lat szkolił i wysyłał do innych krajów
      terrorystów mających za cel zabijanie swoich politycznych
      przeciwników.
      Zapowiedział, że aktywnie będzie wysyłał swoich agentów na
      teren Stanów Zjednoczonych aby zgładzać przeciwników
      politycznych, a zapowiedź ta nie została w żaden sposób
      skomentowana przez władze USA, co stanowi przyzwolenie na
      eksport państwowego terroryzmu.
      Dokonuje egzekucji nieuzbrojonych jeńców wojennych, do czego
      publicznie przyznają się najwyższi izraelscy oficerowie
      wojskowi.
      Odmawia postawienie przed sądem swoich żołnierzy za świadome
      zabijanie jeńców wojennych.
      69 razy został potępiony przez Radę Bezpieczeństwa ONZ.
      Kolejne 29 razy wybroniony został od potępienia przez ONZ przez
      veto Stanów Zjednoczonych.
      Wielokrotnie napadał na obozy uchodźców będących pod
      protektoratem ONZ, np. w Qana, Lebanon gdzie zabito 103
      bezbronnych mężczyzn, kobiet i dzieci.
      Stworzył 762 tysiące uchodźców, wypędzając ich ze swych domostw
      i do tej pory systematycznie odmawia im powrotu do swoich domów
      i na swoje ziemie.
      Wielokrotnie konfiskował konta bankowe, biznesy i ziemię swoim
      przeciwnikom politycznym, bez jakichkowiek kompensacji.
      Dopuszcza do tego, że człowiek, który osobiście wydał rozkaz
      zamordowania wysokiej rangi dyplomaty ONZ-u został Premierem
      (Ariel Sharon).
      Jest sprawcą zamachu terrorystycznego na amerykańską ambasadę w
      Egipcie.
      Jest sprawcą świadomego, prowadzonego przez przeszło godzinę
      ataku na wyraźnie oznaczony i oflagowany statek marynarki
      wojennej USA płynący na międzynarodowych wodach, zabijając 33 i
      raniąc 177 amerykańskich marynarzy (USS Liberty).
      Przy użyciu czołgów i ciężkiego sprzętu regularnie zabija
      młodych Palestyńczyków broniących rodzin, domów i osiedli.
      Z premedytacją zabija międzynarodowych dziennikarzy filmujących
      zbrodnie izraelskich żołnierzy.
      Systematycznie łamie umowy Konwencji Genewskiej stosując
      odpowiedzialność zbiorową i za czyny jednostek karze całe
      grupy, niszcząc całe wioski i buldożerami spychając domy, nawet
      ze śpiącymi ludźmi w środku!
      Przez cały okres swego istnienia nie potrafił ułożyć sobie
      pokojowych stosunków ze swymi sąsiadami.
      Otrzymuje corocznie pomoc od Stanów Zjednoczocznych w wysokości
      przeszło 3 miliardów dolarów, co stanowi 1/3 całej pomocy
      zagranicznej USA, mimo, iż klasyfikuje się jako 16 najbogatsze
      państwo świata.
      Podpisał umowę w Oslo zobowiązując się do zaprzestania budowy
      izraelskich osad, lecz złamał ją i od tego czasu wybudował
      więcej niż 270 takich osad.
      Bezprawnie wykorzystuje przeszło połowę pomocy Stanów
      Zjednoczonych na budowę i utrzymywanie tych żydowskich osiedli,
      wbrew wyraźnym zastrzeżeniom w umowie.
      Oszukuje i łamie umowy ze Stanami Zjednoczonymi sprzedając
      komunistycznym Chinom zaawansowane technologie militarne
      otrzymane za darmo od USA.
      Na wiele sposobów szpieguje Stany Zjednoczone, wykradając
      tajemnice militrne i państwowe, co wielokrotnie zostało
      udowodnione wielkimi aferami szpiegowskimi (np. szpiegostwo
      Jonathana Pollard, przez którego część z wykradzionych tajemnic
      zostało przez Izrael przekazanych Rosji).
      Kontroluje wiele gałęzi gospodarki amerykańskiej (np. system
      telekomunikacyjny - patrz tekst "Izraelski wywiad penetruje")
      Kontroluje większość aspektów życia politycznego a jako państwo
      posiada największe lobby wpływające na polityków amerykańskich
      ("lobby" to eufemizm mieszaniny szantażu i wielkich pieniędzy).
      Poprzez swego Premiera oświadcza publicznie w Knessecie: "Nie
      obawiaj się amerykańskiej presji na Izrael. My, Żydzi,
      kontrolujemy Amerykę".
      Wobec tak bulwersujących faktów, Stany Zjednoczone przystąpiły
      do wojny.
      Wojny z... Irakiem. ■

      BIBUŁA - pismo niezależne
      home.us.net/~encore/Bibula/
      • Gość: jarek Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.fastres.net 29.06.03, 21:45
        BIBUŁA - pismo niezależne

        niezalezne od kogo czy od czego?
      • Gość: stl Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.icpnet.pl 30.06.03, 01:34
        > Jest jedynym państwem na Bliskim Wschodzie, które posiada broń
        > atmową.

        Jest na Bliskim Wschodzie jeszcze takie państwo nazywające się Pakistan, które
        też ma broń jądrową (kłamstwo).

        > Odmówił podpisania układu o nierozprzestrzenianiu broni
        > atomowej.

        podobnie jak kilka państw arabskich w tym rejonie (manipulacja)

        > Od 1963 roku, systematycznie odmawia wstępu międzynarodowym
        > inspekcjom na swoje tereny.

        podobnie jak kilka innych państw arabskich w tym rejonie (manipulacja)

        > Posiada największe w tym rejonie zasoby broni masowego rażenia.
        > Zagrabił terytoria niezależnych państw (Libia i Syria) z
        > użyciem siły militarnej i do tej pory okupuje je

        Tylko, że to Libia i Syria swego czasu zaatakowały Izrael, a nie odwrotnie,
        wojnę przegrały i znalazły się pod okupacją - sytuacja identyczna jak z
        Niemcami i Japonią, które po II wojnie światowej także znalazły się pod
        okupacją państw alianckich (manipulacja).

        > , wbrew
        > wielokrotnym rezolucjom Organizacji Narodów Zjednoczonych.
        > Regularnie narusza granice niezależnych państw przy użyciu
        > samolotów, artylerii i sił marynarki wojennej.

        ... i vice versa - te "niezależne państwa" dokładnie w ten sam sposób naruszają
        granice Izraela (manipulacja)

        > Wielokrotnie przez wiele lat szkolił i wysyłał do innych krajów
        > terrorystów mających za cel zabijanie swoich politycznych
        > przeciwników.

        ... i vice versa (manipulacja)

        > Zapowiedział, że aktywnie będzie wysyłał swoich agentów na
        > teren Stanów Zjednoczonych aby zgładzać przeciwników
        > politycznych, a zapowiedź ta nie została w żaden sposób
        > skomentowana przez władze USA, co stanowi przyzwolenie na
        > eksport państwowego terroryzmu.
        > Dokonuje egzekucji nieuzbrojonych jeńców wojennych, do czego
        > publicznie przyznają się najwyższi izraelscy oficerowie
        > wojskowi.

        Po pierwsze: nie "dokonuje", tylko "dokonywał w czasie wojen z sąsiadami" (do
        dokonawania teraz nikt się póki co nie przyznaje), po drugie: druga strona
        konfliktu robiła dokładnie to samo (przeinaczenie).

        > Odmawia postawienie przed sądem swoich żołnierzy za świadome
        > zabijanie jeńców wojennych.

        ...podobnie jak państwa sąsiednie, z którymi były prowadzone te wojny (nota
        bene przez tych sąsiadów rozpoczęte).

        > 69 razy został potępiony przez Radę Bezpieczeństwa ONZ.
        > Kolejne 29 razy wybroniony został od potępienia przez ONZ przez
        > veto Stanów Zjednoczonych.

        i w przypadku państw sąsiednich (Libia, Syria itd.) też by się w sumie tyle
        samo uzbierało.

        > Wielokrotnie napadał na obozy uchodźców będących pod
        > protektoratem ONZ, np. w Qana, Lebanon gdzie zabito 103
        > bezbronnych mężczyzn, kobiet i dzieci.
        > Stworzył 762 tysiące uchodźców, wypędzając ich ze swych domostw
        > i do tej pory systematycznie odmawia im powrotu do swoich domów
        > i na swoje ziemie.
        > Wielokrotnie konfiskował konta bankowe, biznesy i ziemię swoim
        > przeciwnikom politycznym, bez jakichkowiek kompensacji.

        ...i dokładnie tak samo postępowali po rozpoczęciu wojny sąsiedzi Izraela z
        mieszkającymi na ich terenach i w strefach przygranicznych Żydami (masakry,
        konfiskaty, wypędzenia), a także, żeby było "śmieszniej" z Palestyńczykami (w
        masakrach Palestyńczyków zorganizowanych w państwach, do których ci uciekli
        wymordowano więcej Palestyńczyków niż w całym konflikcjie Żydowsko-
        Palestyńskim).

        Reszty to już nawet nie ma po co komentować. Są to są z albo:
        a) fakty medialne typu masakra w Jeninie, której w rzeczywistości nie było -
        media o niej informujące zamieściły swoją drogą sprostowania (jak się później
        okazało w czasie tej "masakry" zginęło w sumie 30 Palestyńczyków, z czego
        połowa była ludźmi poszukiwanymi listami gończymi za udział w organizowaniu
        zamachów terrorystycznych),
        b) zarzuty, które można postawić każdemu bez wyjątku państwu na świecie ( a już
        na pewno każdemu z państw bliskowschodnich) typu "szpiegowanie innych państw"
        (nawet skończony idiota wie, że w stosunkach międzynarodowych jest tak, że
        każdy szpieguje każdego) czy "defraudowanie pomocy finansowej" (nawet skończony
        idiota wie, że nie ma państw wolnych od korupcji).
        c) zarzuty, w których zupełnie nie wiadomo o co chodzi typu: "przez 50 lat nie
        potrafił sobie ułożyć pokojowych stosunków z sąsiadami" - ciekawy zarzut
        zważywszy na fakt, że wszystkie te wojny rozpoczynali własnie ci sąsiedzi (w
        1939 Polska została po raz kolejny zaatakowana przez Niemcy i Rosję -
        wniosek: "przez 1000 lat Polska nie potrafiła sobie ułożyć pokojowych stosunków
        z sąsiadami").

        Ogólnie rzecz biorąc stek kłamstw, faktów medialnych, manipulacji i przeinaczeń.
      • Gość: stb Podetrzyj sobie tylek ta 'bibula',ale uwazaj,bo jest IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:41
        ona bardzo cienka i gowno moze ci przeleciec miedzy palcami.
      • wtracalski Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony 30.06.03, 12:03
        A moglbys moze te wielce naukowe podsumowanie ulozyc wedlug alfabetu?
    • Gość: kane ech mogliby się wreszcie pogodzić IP: 80.48.253.* 29.06.03, 21:46
      Fajnie by było. Może teraz się uda?
    • Gość: jacek a terroryscie z sld maja wszystko w dupie IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.03, 22:44
    • Gość: Daro Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.UNI-MUENSTER.DE 29.06.03, 23:02
      Ej Kubol ty jestes za glupi by wyrazac swoje opinie,wiec lepiej
      siedz cicho ciulu!
    • Gość: Daro do Kubola IP: *.UNI-MUENSTER.DE 29.06.03, 23:03
      Ej Kubol ty jestes za glupi by wyrazac swoje opinie,wiec lepiej
      siedz cicho ciulu!
    • Gość: Majcher Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.ebola.lublin.pl 29.06.03, 23:23
      Żydzi kupili Palestyńskie terytorium obecnego izraela od
      kolonizatorów brytyjskich oraz poparcie amerykańskie i jakoś
      nikt tego im nie wypomina.
      • Gość: essie TAKI 'OSIOL' JAK TY POWINIEN SIEDZIEC CICHO. IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:25
        SIECZKA W LEPETYNIE.
    • Gość: Emily Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.nv.nv.cox.net 30.06.03, 00:21
      Gość portalu: kubol napisał(a):

      > Palestyńczycy wszystko co mają dostali lub ukradli .To banda
      > terrorystów nie naród .Przez następne 100 lat nie zmienia tego
      > żadne deklaracje .

      czlowieku, co za glupoty wygadujesz? i jaki z ciebie straszny
      faszysta. Palestynczycy byli na tych ziemiach tak samo dlugo jak
      Zydzi. Walka miedzy innymi to walka o ziemie. Trzeba ta ziemia
      sie sprawiedliwie podzielic - nie ma innego sposobu na pokoj.
      Palestynczycy maja takie samo prawe do wlasnego panstwa, jak
      Izraelczycy. Nawet prezydent USA to zrozumial i dazy do
      stworzenia niepodleglej Palestyny.
      • Gość: essie Problem lezy w tym,ze Arabom nie zalezy na zadnym IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:09
        nowym panstwie,maja ich juz wystarczajaco duzo. Wojna
        z 'niewiernymi psami' jest celem nadrzednym. Izrael przeszkadza,
        jest obelga dla wyznawcow 'wszechpoteznego Ally', wedlug nich
        musi zginac.
    • Gość: Azotox No Zydki Pewnie nie wytrzymmaja !!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.06.03, 01:22
      Sami zaatakuja i sprowokuja walki bo im nie zalezy na pokoju !!!
      Na madagaskar!
      • brennton a, sio, Azotox! 30.06.03, 11:14
        Twoje stosowanie jest zabronione prawem od roku 1967!

        Uciekaj, kryj sie i wiecej sie tu nie pojawiaj, bo wezwe policje!
      • Gość: stb Polaczek zabral glos w dyskusji. Nic wlasciwie nie IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 12:05
        powiedzial,ale trzeba docenic wysilek jego skromnego rozumku.
    • Gość: Adolf Spadaj parchu do kibucu IP: *.wi.rr.com 30.06.03, 02:45
      • Gość: essie 'ADOLF' JESTES NICZYM,TO MNIEJ NIZ ZERO.. IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:18
        Nazwac ciebie 'gownem' nawet nie mozna,bo byloby to obraza dla
        rzeczy, ktora jest gowno.
    • robertpk Re: Zwyczajnie - boją się 30.06.03, 08:10
      ..Izraelczycy zaczęli odstrzeliwać ich po kolei...

      dzielni bojownicy - wysyłajacy innych na śmierć w kamizelkach z
      dynamitu...

      zapragnęli nagle pokoju

      jakie argumenty do nich dotarły ?

      ..myślę, że przeciwpancerne pociski kierowane
    • Gość: m Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: armagedon:* 30.06.03, 16:45
      Gość portalu: kubol napisał(a):

      > Palestyńczycy wszystko co mają dostali lub ukradli .To banda
      > terrorystów nie naród .Przez następne 100 lat nie zmienia tego
      > żadne deklaracje .
      >
      ty głupia żydowska kurwo jezeli ktos jest złoziejem to izrael
      • Gość: kubol Polska skarlała rasa niskopienna .... IP: *.bielsko.msk.pl 30.06.03, 17:50
        Polscy antysemici to wyjątkowe bydlęta , ewenement na skale światową .Sorry
        Israel ....
    • Gość: Pafek Ałłach :] DO WSZYSTKICH MISIÓW CO ZAMIAST MÓZGU MAJĄ BUDYŃ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.03, 17:31
      Oj, źle się dzieje - ludzie biorą udział w dyskusji nie mając
      zielonego pojęcia o czym dyskutują, a wypowiedzi "dobrych
      katolików" (a jaki to zły katolik - ja też katoli, a po gościu
      portalu o w/w xwce spodziewałbym się umiarkowanego zgąbczenia
      mózgu) doprowadzają do szału.

      Wziąść sobie atlas do ręki i przemyśleć. A jak jakiś głąb myśli,
      że zachodni brzeg to też BYŁ Izrael - niech weźmie Biblię - dość
      wiarygodne źródło informacji.

      A wszystkim sympatykom agresywnej polityki IZRAELA(szczególnie
      chłopcom :P) polecam przyjęcie Izraelskeigo obywatelstwa i
      odbycie TRZYLETNIEJ obowiązkowej służby wojskowej (kobiety w
      armii lądują tylko na 2 lata).

      Cieszę się, że nareszcie TAM przestaną się tłuc - na razie
      teoretycznie, ale to już coś. 3mam kciuki za zdrowy rozsądek...
      i może u nas rozum w naród kiedyś wstapi...

      Pozdrawiam
      Paweł
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka