Gość: kubol IP: *.bielsko.msk.pl 29.06.03, 12:25 Palestyńczycy wszystko co mają dostali lub ukradli .To banda terrorystów nie naród .Przez następne 100 lat nie zmienia tego żadne deklaracje . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Semper Fi Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.alico01.fl.comcast.net 29.06.03, 15:24 I znow ta malpa w kraciastej szmacie na glowie probuje zaistniec politycznie, tym razem torpedujac porozumienie o zawieszeniu broni. Widzi ze traci na znaczeniu, wiec zaczyna macic. Zydzi juz dawno powinni go odstrzelic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: armagedon:* 30.06.03, 16:47 Gość portalu: Semper Fi napisał(a): > I znow ta malpa w kraciastej szmacie na glowie probuje zaistniec > politycznie, tym razem torpedujac porozumienie o zawieszeniu > broni. Widzi ze traci na znaczeniu, wiec zaczyna macic. Zydzi > juz dawno powinni go odstrzelic... zamknij morde zydzie do gazu WOLNOSC PALESTYNIE PRECZ Z ZYDAMI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zydek parchaty Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.perrycorp.com 30.06.03, 18:13 Gość portalu: m napisał(a): > Gość portalu: Semper Fi napisał(a): > > > I znow ta malpa w kraciastej szmacie na glowie probuje > zaistniec > > politycznie, tym razem torpedujac porozumienie o zawieszeniu > > broni. Widzi ze traci na znaczeniu, wiec zaczyna macic. Zydzi > > juz dawno powinni go odstrzelic... > > zamknij morde zydzie do gazu WOLNOSC PALESTYNIE PRECZ Z ZYDAMI tak! Precz z zydkami w Palestynie. Wracajmy do Polski ojczystej! Yeah, right! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zydoarab Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.toya.net.pl 29.06.03, 15:49 Ludzie nie zapominajcie, ze to jest ziemia Arabow, ktora zostala podstepnie wykupiona przez Zydow a potem dostali oni przyzwolenie od Brytyjczykow na ustanowienie wlasnej panstwowosci Tak ze mowienie o Arabach zle nie jest prawda. To tak jakby spokojnie siedzac byl ciagle nagabywany, napadany itp. Przeciez Zachodni Brzeg Jordanu to nigdy nie byl Izrael. ITP.ITD Ikto tu jest terrorystą ? A moze patriota? Bo broni caly czas swojego terytorium?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Semper Fi Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.alico01.fl.comcast.net 29.06.03, 16:03 Gość portalu: zydoarab napisał(a): > Ludzie nie zapominajcie, ze to jest ziemia Arabow, ktora zostala > podstepnie wykupiona przez Zydow a potem dostali oni > przyzwolenie od Brytyjczykow na ustanowienie wlasnej panstwowosci > > Tak ze mowienie o Arabach zle nie jest prawda. To tak jakby > spokojnie siedzac byl ciagle nagabywany, napadany itp. > > Przeciez Zachodni Brzeg Jordanu to nigdy nie byl Izrael. > > ITP.ITD > > Ikto tu jest terrorystą ? A moze patriota? Bo broni caly czas > swojego terytorium?! Chrzanisz jak maly Kazio. I jedni i drudzy tam od zawsze byli, tak wiec i jedni i drudzy maja tam prawo mieszkac. Mieszkac w zgodzie i pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dobry katolik Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.03, 20:17 Ty prymitywie! Te tereny sa od tysiecy lat Izraelem. Ty niedouku: to ONZ po wojnie ustalilo Palestyne i zaproponowalo dwa panstwa - tylko te arabskie zwierzeta nie zgodzily sie na ZADNE panstwo zydowskie. Zasrancu, nikt nic nie musial "podstepnie" wykupywac - chciwi Arabowie sprzedaja swoje corki i dzieci do burdeli a co dopiero wlasna ziemie - nie trzeba z nimi stosowac zadnych "podstepow" Ty niedobranzlowany nastolatku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PROROK Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.wp.shawcable.net 29.06.03, 23:19 Dobry katoliku,zydzi w izraelu nie maja miejsca.Ziemia ta nalezy wylacznie do arabow.Zydzi zostali ukarani przez Boga ignorujac przybycie mesjasza.Zydzi beda sie poniewierac po swiecie,nie mogac znalezc swjego domu.Wiecznie na walizkach,gotowi do drogi marsz.Wypedzani ze wszad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stb TAKI Z CIEBIE PROROK JAK.... IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:52 Z DUPY WOLOWEJ KOZI LEB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: armagedon:* 30.06.03, 16:57 Gość portalu: zydoarab napisał(a): > Ludzie nie zapominajcie, ze to jest ziemia Arabow, ktora zostala > podstepnie wykupiona przez Zydow a potem dostali oni > przyzwolenie od Brytyjczykow na ustanowienie wlasnej panstwowosci > > Tak ze mowienie o Arabach zle nie jest prawda. To tak jakby > spokojnie siedzac byl ciagle nagabywany, napadany itp. > > Przeciez Zachodni Brzeg Jordanu to nigdy nie byl Izrael. > > ITP.ITD > > Ikto tu jest terrorystą ? A moze patriota? Bo broni caly czas > swojego terytorium?! BRAWO W 100% CIE POPIERAM PALESTYNA WALCZY O SWOJA NIEPODLEGŁOŚĆ WIĘC JAK KTOŚ KTO BRONI SWOJEJ ZIEMI MOŻE BYĆ TERORYSTĄ ONI SĄ PARTYZANTAMI TAK JAK AK A TO ZE ATAKUJA CYWILOW, CZY OSADNICY SA CYWILAMI CZY W IZRAELU JEST KTO KOLWIEK CYWILEM??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.fastres.net 29.06.03, 16:56 dziwnie i jak zwykle, ktos stawia dziwne rzadania? Czyzby juz 2000 lat temu Rzymianie ich dobrze zakwalifikowali : Cammellus Knullus i dlaczego nadali nazwe Palestyna Israelowi i Judei wiedzac , ze w ich jezyku nie ma "P", aby ich od tego kraju na dystans trzymac. Moze ich doradca politycznym jest Ahmed z Gdyni: Bajki o zydach przesladowanych w krajach Isla... (18) Gość: A.D. Albo tez chca cos dodac do tego artykulu tutaj: Wedlug raportu ONZ o nietolerancji religijnej tylko w Indonezji w ostatnim roku musulmani spalili wiecej niz 500 kosciolow, za niedlugo, jak nie bedzie tam wiecej chrzescijan, nie bedzie tez przesladowan. Komus ten artykul wydawal sie przesadzany, moze ONZ tez przesadza. Welcome! 14-09-02 We are an organization of people all over the world who co-operate against Muhammedan (Islamic) imperialism in all its forms: terror, propaganda, and so forth. Because we oppose the aggressive expansionism of Muhammedanism, we call ourselves Anti-Jihad (Jihad is the "holy" war for Muhammedanism). _____People from, virtually, all of mankind have joined this organization: People from every continent. Persons who have left Islam (apostates). Agnostics, Christians (Catholics, Protestants, Maronites, Orthodox, Copts), Hindus, Buddhists, Atheists, Jews, Sikhs. "Blacks", "whites", "reds" and "yellows". Men and women. Old and young. Company owners, students, journalists, Ph.D.s, people from the navy and army, musicians... _____Throughout history, there has been countless examples of the tragic consequences of Muhammedan imperialism: Millions of dead or forcibly converted when the Muhammedan armies from Arabia conquered. 14 million black Africans stolen and used as slaves in the Muhammedan world1. Dozens of eradicated "Kafir" (non-Muhammedan) cultures2. Millions of slaughtered Hindus, hundreds or thousands of destroyed Hindu temples3. An area that is called "Hindu Kush", which means "Hindu Slaughter". Millions of oppressed Christians and Jews, having to pay extremely high taxes for not being Muhammedans4. Tens of thousands of babies stolen from Christians (so-called "child tribute") by the Muhammedan Turks to be raised as fanatic Muhammedan elite soldiers. Countless "Jihads" to make even more lands Muhammedan. Thousands of secular Algerians brutally slaughtered with weapons such as bombs and chain-saws. Destroyed churches in the Balkans and Indonesia, among other places. Black Africans captured and sold as slaves in the 20th century. Devilish terror attacks against innocent civilians, mostly Hindus, Americans, Israelis and Russians... _____These examples clearly show why there is a need for us "Kafirs" (non-Muhammedans) to protect ourselves against radical Muhammedanism. At this site we show you how we counter that dangerous ideology, and invite you to join us. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Which site? IP: *.acn.pl 29.06.03, 19:44 Gość portalu: jarek napisał(a): . > At this site we show you how we counter that dangerous ideology, > and invite you to join us. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: titus_flavius Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.gdynia.mm.pl 29.06.03, 19:46 Ave, Proszę i nie mylić mnie z Ahmedem i studiować moje pisma z uwagą. T. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slav Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: 194.131.46.* 29.06.03, 20:30 Dostalem skdsis bibule, nie wiem co to jest, ale czuje, ze jakas konserwa. Bardziej rozeznanych w temacie dyskutantow prosze o komentarze. Czy to wszystko, co za Bibula przylepiam ponizej, to prawda? Slav BIBUŁA - pismo niezależne czerwiec 2003, Numer 16 Dział: Terroryzm Logika... czyli kto stanowi realne zagrozenie pokoju ? Lech Maziakowski Czy wiesz, ze Izrael... Jest jedynym państwem na Bliskim Wschodzie, które posiada broń atmową. Odmówił podpisania układu o nierozprzestrzenianiu broni atomowej. Od 1963 roku, systematycznie odmawia wstępu międzynarodowym inspekcjom na swoje tereny. Posiada największe w tym rejonie zasoby broni masowego rażenia. Zagrabił terytoria niezależnych państw (Libia i Syria) z użyciem siły militarnej i do tej pory okupuje je, wbrew wielokrotnym rezolucjom Organizacji Narodów Zjednoczonych. Regularnie narusza granice niezależnych państw przy użyciu samolotów, artylerii i sił marynarki wojennej. Wielokrotnie przez wiele lat szkolił i wysyłał do innych krajów terrorystów mających za cel zabijanie swoich politycznych przeciwników. Zapowiedział, że aktywnie będzie wysyłał swoich agentów na teren Stanów Zjednoczonych aby zgładzać przeciwników politycznych, a zapowiedź ta nie została w żaden sposób skomentowana przez władze USA, co stanowi przyzwolenie na eksport państwowego terroryzmu. Dokonuje egzekucji nieuzbrojonych jeńców wojennych, do czego publicznie przyznają się najwyższi izraelscy oficerowie wojskowi. Odmawia postawienie przed sądem swoich żołnierzy za świadome zabijanie jeńców wojennych. 69 razy został potępiony przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. Kolejne 29 razy wybroniony został od potępienia przez ONZ przez veto Stanów Zjednoczonych. Wielokrotnie napadał na obozy uchodźców będących pod protektoratem ONZ, np. w Qana, Lebanon gdzie zabito 103 bezbronnych mężczyzn, kobiet i dzieci. Stworzył 762 tysiące uchodźców, wypędzając ich ze swych domostw i do tej pory systematycznie odmawia im powrotu do swoich domów i na swoje ziemie. Wielokrotnie konfiskował konta bankowe, biznesy i ziemię swoim przeciwnikom politycznym, bez jakichkowiek kompensacji. Dopuszcza do tego, że człowiek, który osobiście wydał rozkaz zamordowania wysokiej rangi dyplomaty ONZ-u został Premierem (Ariel Sharon). Jest sprawcą zamachu terrorystycznego na amerykańską ambasadę w Egipcie. Jest sprawcą świadomego, prowadzonego przez przeszło godzinę ataku na wyraźnie oznaczony i oflagowany statek marynarki wojennej USA płynący na międzynarodowych wodach, zabijając 33 i raniąc 177 amerykańskich marynarzy (USS Liberty). Przy użyciu czołgów i ciężkiego sprzętu regularnie zabija młodych Palestyńczyków broniących rodzin, domów i osiedli. Z premedytacją zabija międzynarodowych dziennikarzy filmujących zbrodnie izraelskich żołnierzy. Systematycznie łamie umowy Konwencji Genewskiej stosując odpowiedzialność zbiorową i za czyny jednostek karze całe grupy, niszcząc całe wioski i buldożerami spychając domy, nawet ze śpiącymi ludźmi w środku! Przez cały okres swego istnienia nie potrafił ułożyć sobie pokojowych stosunków ze swymi sąsiadami. Otrzymuje corocznie pomoc od Stanów Zjednoczocznych w wysokości przeszło 3 miliardów dolarów, co stanowi 1/3 całej pomocy zagranicznej USA, mimo, iż klasyfikuje się jako 16 najbogatsze państwo świata. Podpisał umowę w Oslo zobowiązując się do zaprzestania budowy izraelskich osad, lecz złamał ją i od tego czasu wybudował więcej niż 270 takich osad. Bezprawnie wykorzystuje przeszło połowę pomocy Stanów Zjednoczonych na budowę i utrzymywanie tych żydowskich osiedli, wbrew wyraźnym zastrzeżeniom w umowie. Oszukuje i łamie umowy ze Stanami Zjednoczonymi sprzedając komunistycznym Chinom zaawansowane technologie militarne otrzymane za darmo od USA. Na wiele sposobów szpieguje Stany Zjednoczone, wykradając tajemnice militrne i państwowe, co wielokrotnie zostało udowodnione wielkimi aferami szpiegowskimi (np. szpiegostwo Jonathana Pollard, przez którego część z wykradzionych tajemnic zostało przez Izrael przekazanych Rosji). Kontroluje wiele gałęzi gospodarki amerykańskiej (np. system telekomunikacyjny - patrz tekst "Izraelski wywiad penetruje") Kontroluje większość aspektów życia politycznego a jako państwo posiada największe lobby wpływające na polityków amerykańskich ("lobby" to eufemizm mieszaniny szantażu i wielkich pieniędzy). Poprzez swego Premiera oświadcza publicznie w Knessecie: "Nie obawiaj się amerykańskiej presji na Izrael. My, Żydzi, kontrolujemy Amerykę". Wobec tak bulwersujących faktów, Stany Zjednoczone przystąpiły do wojny. Wojny z... Irakiem. ■ BIBUŁA - pismo niezależne home.us.net/~encore/Bibula/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.fastres.net 29.06.03, 21:45 BIBUŁA - pismo niezależne niezalezne od kogo czy od czego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stl Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.icpnet.pl 30.06.03, 01:34 > Jest jedynym państwem na Bliskim Wschodzie, które posiada broń > atmową. Jest na Bliskim Wschodzie jeszcze takie państwo nazywające się Pakistan, które też ma broń jądrową (kłamstwo). > Odmówił podpisania układu o nierozprzestrzenianiu broni > atomowej. podobnie jak kilka państw arabskich w tym rejonie (manipulacja) > Od 1963 roku, systematycznie odmawia wstępu międzynarodowym > inspekcjom na swoje tereny. podobnie jak kilka innych państw arabskich w tym rejonie (manipulacja) > Posiada największe w tym rejonie zasoby broni masowego rażenia. > Zagrabił terytoria niezależnych państw (Libia i Syria) z > użyciem siły militarnej i do tej pory okupuje je Tylko, że to Libia i Syria swego czasu zaatakowały Izrael, a nie odwrotnie, wojnę przegrały i znalazły się pod okupacją - sytuacja identyczna jak z Niemcami i Japonią, które po II wojnie światowej także znalazły się pod okupacją państw alianckich (manipulacja). > , wbrew > wielokrotnym rezolucjom Organizacji Narodów Zjednoczonych. > Regularnie narusza granice niezależnych państw przy użyciu > samolotów, artylerii i sił marynarki wojennej. ... i vice versa - te "niezależne państwa" dokładnie w ten sam sposób naruszają granice Izraela (manipulacja) > Wielokrotnie przez wiele lat szkolił i wysyłał do innych krajów > terrorystów mających za cel zabijanie swoich politycznych > przeciwników. ... i vice versa (manipulacja) > Zapowiedział, że aktywnie będzie wysyłał swoich agentów na > teren Stanów Zjednoczonych aby zgładzać przeciwników > politycznych, a zapowiedź ta nie została w żaden sposób > skomentowana przez władze USA, co stanowi przyzwolenie na > eksport państwowego terroryzmu. > Dokonuje egzekucji nieuzbrojonych jeńców wojennych, do czego > publicznie przyznają się najwyższi izraelscy oficerowie > wojskowi. Po pierwsze: nie "dokonuje", tylko "dokonywał w czasie wojen z sąsiadami" (do dokonawania teraz nikt się póki co nie przyznaje), po drugie: druga strona konfliktu robiła dokładnie to samo (przeinaczenie). > Odmawia postawienie przed sądem swoich żołnierzy za świadome > zabijanie jeńców wojennych. ...podobnie jak państwa sąsiednie, z którymi były prowadzone te wojny (nota bene przez tych sąsiadów rozpoczęte). > 69 razy został potępiony przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. > Kolejne 29 razy wybroniony został od potępienia przez ONZ przez > veto Stanów Zjednoczonych. i w przypadku państw sąsiednich (Libia, Syria itd.) też by się w sumie tyle samo uzbierało. > Wielokrotnie napadał na obozy uchodźców będących pod > protektoratem ONZ, np. w Qana, Lebanon gdzie zabito 103 > bezbronnych mężczyzn, kobiet i dzieci. > Stworzył 762 tysiące uchodźców, wypędzając ich ze swych domostw > i do tej pory systematycznie odmawia im powrotu do swoich domów > i na swoje ziemie. > Wielokrotnie konfiskował konta bankowe, biznesy i ziemię swoim > przeciwnikom politycznym, bez jakichkowiek kompensacji. ...i dokładnie tak samo postępowali po rozpoczęciu wojny sąsiedzi Izraela z mieszkającymi na ich terenach i w strefach przygranicznych Żydami (masakry, konfiskaty, wypędzenia), a także, żeby było "śmieszniej" z Palestyńczykami (w masakrach Palestyńczyków zorganizowanych w państwach, do których ci uciekli wymordowano więcej Palestyńczyków niż w całym konflikcjie Żydowsko- Palestyńskim). Reszty to już nawet nie ma po co komentować. Są to są z albo: a) fakty medialne typu masakra w Jeninie, której w rzeczywistości nie było - media o niej informujące zamieściły swoją drogą sprostowania (jak się później okazało w czasie tej "masakry" zginęło w sumie 30 Palestyńczyków, z czego połowa była ludźmi poszukiwanymi listami gończymi za udział w organizowaniu zamachów terrorystycznych), b) zarzuty, które można postawić każdemu bez wyjątku państwu na świecie ( a już na pewno każdemu z państw bliskowschodnich) typu "szpiegowanie innych państw" (nawet skończony idiota wie, że w stosunkach międzynarodowych jest tak, że każdy szpieguje każdego) czy "defraudowanie pomocy finansowej" (nawet skończony idiota wie, że nie ma państw wolnych od korupcji). c) zarzuty, w których zupełnie nie wiadomo o co chodzi typu: "przez 50 lat nie potrafił sobie ułożyć pokojowych stosunków z sąsiadami" - ciekawy zarzut zważywszy na fakt, że wszystkie te wojny rozpoczynali własnie ci sąsiedzi (w 1939 Polska została po raz kolejny zaatakowana przez Niemcy i Rosję - wniosek: "przez 1000 lat Polska nie potrafiła sobie ułożyć pokojowych stosunków z sąsiadami"). Ogólnie rzecz biorąc stek kłamstw, faktów medialnych, manipulacji i przeinaczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stb Podetrzyj sobie tylek ta 'bibula',ale uwazaj,bo jest IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:41 ona bardzo cienka i gowno moze ci przeleciec miedzy palcami. Odpowiedz Link Zgłoś
wtracalski Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony 30.06.03, 12:03 A moglbys moze te wielce naukowe podsumowanie ulozyc wedlug alfabetu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kane ech mogliby się wreszcie pogodzić IP: 80.48.253.* 29.06.03, 21:46 Fajnie by było. Może teraz się uda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek a terroryscie z sld maja wszystko w dupie IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.03, 22:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daro Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.UNI-MUENSTER.DE 29.06.03, 23:02 Ej Kubol ty jestes za glupi by wyrazac swoje opinie,wiec lepiej siedz cicho ciulu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daro do Kubola IP: *.UNI-MUENSTER.DE 29.06.03, 23:03 Ej Kubol ty jestes za glupi by wyrazac swoje opinie,wiec lepiej siedz cicho ciulu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majcher Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.ebola.lublin.pl 29.06.03, 23:23 Żydzi kupili Palestyńskie terytorium obecnego izraela od kolonizatorów brytyjskich oraz poparcie amerykańskie i jakoś nikt tego im nie wypomina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: essie TAKI 'OSIOL' JAK TY POWINIEN SIEDZIEC CICHO. IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:25 SIECZKA W LEPETYNIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emily Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: *.nv.nv.cox.net 30.06.03, 00:21 Gość portalu: kubol napisał(a): > Palestyńczycy wszystko co mają dostali lub ukradli .To banda > terrorystów nie naród .Przez następne 100 lat nie zmienia tego > żadne deklaracje . czlowieku, co za glupoty wygadujesz? i jaki z ciebie straszny faszysta. Palestynczycy byli na tych ziemiach tak samo dlugo jak Zydzi. Walka miedzy innymi to walka o ziemie. Trzeba ta ziemia sie sprawiedliwie podzielic - nie ma innego sposobu na pokoj. Palestynczycy maja takie samo prawe do wlasnego panstwa, jak Izraelczycy. Nawet prezydent USA to zrozumial i dazy do stworzenia niepodleglej Palestyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: essie Problem lezy w tym,ze Arabom nie zalezy na zadnym IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:09 nowym panstwie,maja ich juz wystarczajaco duzo. Wojna z 'niewiernymi psami' jest celem nadrzednym. Izrael przeszkadza, jest obelga dla wyznawcow 'wszechpoteznego Ally', wedlug nich musi zginac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azotox No Zydki Pewnie nie wytrzymmaja !!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.06.03, 01:22 Sami zaatakuja i sprowokuja walki bo im nie zalezy na pokoju !!! Na madagaskar! Odpowiedz Link Zgłoś
brennton a, sio, Azotox! 30.06.03, 11:14 Twoje stosowanie jest zabronione prawem od roku 1967! Uciekaj, kryj sie i wiecej sie tu nie pojawiaj, bo wezwe policje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stb Polaczek zabral glos w dyskusji. Nic wlasciwie nie IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 12:05 powiedzial,ale trzeba docenic wysilek jego skromnego rozumku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: essie 'ADOLF' JESTES NICZYM,TO MNIEJ NIZ ZERO.. IP: *.proxy.aol.com 30.06.03, 11:18 Nazwac ciebie 'gownem' nawet nie mozna,bo byloby to obraza dla rzeczy, ktora jest gowno. Odpowiedz Link Zgłoś
robertpk Re: Zwyczajnie - boją się 30.06.03, 08:10 ..Izraelczycy zaczęli odstrzeliwać ich po kolei... dzielni bojownicy - wysyłajacy innych na śmierć w kamizelkach z dynamitu... zapragnęli nagle pokoju jakie argumenty do nich dotarły ? ..myślę, że przeciwpancerne pociski kierowane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Bliskowschodni rozejm opóźniony IP: armagedon:* 30.06.03, 16:45 Gość portalu: kubol napisał(a): > Palestyńczycy wszystko co mają dostali lub ukradli .To banda > terrorystów nie naród .Przez następne 100 lat nie zmienia tego > żadne deklaracje . > ty głupia żydowska kurwo jezeli ktos jest złoziejem to izrael Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubol Polska skarlała rasa niskopienna .... IP: *.bielsko.msk.pl 30.06.03, 17:50 Polscy antysemici to wyjątkowe bydlęta , ewenement na skale światową .Sorry Israel .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pafek Ałłach :] DO WSZYSTKICH MISIÓW CO ZAMIAST MÓZGU MAJĄ BUDYŃ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.03, 17:31 Oj, źle się dzieje - ludzie biorą udział w dyskusji nie mając zielonego pojęcia o czym dyskutują, a wypowiedzi "dobrych katolików" (a jaki to zły katolik - ja też katoli, a po gościu portalu o w/w xwce spodziewałbym się umiarkowanego zgąbczenia mózgu) doprowadzają do szału. Wziąść sobie atlas do ręki i przemyśleć. A jak jakiś głąb myśli, że zachodni brzeg to też BYŁ Izrael - niech weźmie Biblię - dość wiarygodne źródło informacji. A wszystkim sympatykom agresywnej polityki IZRAELA(szczególnie chłopcom :P) polecam przyjęcie Izraelskeigo obywatelstwa i odbycie TRZYLETNIEJ obowiązkowej służby wojskowej (kobiety w armii lądują tylko na 2 lata). Cieszę się, że nareszcie TAM przestaną się tłuc - na razie teoretycznie, ale to już coś. 3mam kciuki za zdrowy rozsądek... i może u nas rozum w naród kiedyś wstapi... Pozdrawiam Paweł Odpowiedz Link Zgłoś