picard2
16.09.07, 13:49
nakazuje 3% przyrost ekonomii francuskiej.
"Czy przyrost będzie wynosił 1,9% albo 2,3% to nie ma żadnego znaczenia gdyż
ja chce przyrost 3%" oświadczył wczoraj Nicolas Sarkozy.Gdyby nie byl
Prezydentem Republiki tego rodzaju deklaracje można by pozbyć
uśmiechem.Przyrost ekonomii się nie zarządza.
Tego rodzaju wypowiedzi wywierają pewne wrażenie we Francji ale świat
jest mniej naiwny.Powinniśmy ogłosić składkę na lekcje ekonomii i
finansów dla Prezydenta Sarkozy w nadziei ze okaże się lepszym niż
Chirac i Mitterand II co... nie powinno przedstawiac specjalnych
trudnosci