Dodaj do ulubionych

Hyperprezydent Sarkozy

16.09.07, 13:49
nakazuje 3% przyrost ekonomii francuskiej.
"Czy przyrost będzie wynosił 1,9% albo 2,3% to nie ma żadnego znaczenia gdyż
ja chce przyrost 3%" oświadczył wczoraj Nicolas Sarkozy.Gdyby nie byl
Prezydentem Republiki tego rodzaju deklaracje można by pozbyć
uśmiechem.Przyrost ekonomii się nie zarządza.
Tego rodzaju wypowiedzi wywierają pewne wrażenie we Francji ale świat
jest mniej naiwny.Powinniśmy ogłosić składkę na lekcje ekonomii i
finansów dla Prezydenta Sarkozy w nadziei ze okaże się lepszym niż
Chirac i Mitterand II co... nie powinno przedstawiac specjalnych
trudnosci
Obserwuj wątek
    • herr7 to każe "mały Napoleon" 16.09.07, 17:24
      Francuzi jeszcze nie wiedzą kogo sobie wybrali. A Sarkozy to menda.
      • jorl Re: to każe "mały Napoleon" 16.09.07, 18:29
        herr7 napisał:

        > Francuzi jeszcze nie wiedzą kogo sobie wybrali. A Sarkozy to
        menda.

        Menda? Ja wiem? Ale w Niemczech nie ma dobrej prasy. Mowia ze
        najpierw cos powie a potem pomysli. Albo nawet i potem nie mysli. Mi
        osobiscie taki co nie przemysli co chce zrobic nie odpowiada. Co
        nagle to po diable. Takie mam doswiadczenie z pracy zawodowej. Mozna
        miec szybkie pomysly ale najpiew trzeba je rozwazyc, przemyslec
        alternatywy i potem jak co wprowadzac w zycie.
        A Niemcy chyba zaczna Francje przyciskac pieniedzmi. Ze robia dlugi
        itd.
        Pozdrowienia
      • herr7 Francją rządzą neobolszewicy 17.09.07, 18:12
        Kouchner to jeszcze większa menda. Nawołuje do użycia siły wobec Iranu. Mając u
        siebie parę milionów muzułmanów to naprawdę dobre posunięcie. Francuzi szybko
        zrozumieją jaką "międzynarodówkę" trockistowską sobie wybrali.
        • picard2 Re: Francją rządzą neobolszewicy 17.09.07, 21:06
          herr7 napisał:

          > Kouchner to jeszcze większa menda.

          Czy po za tym ze jest menda wiesz coś o nim.Chyba nie.Jako młody
          lekarz opuścił tak zwana "dobra sytuacje" i pojechał do krajów
          "trzeciego świata" aby leczyć za darmo innych.Stworzył organizacje
          Lekarzy bez Granic (French Doctors ) która od trzydziestu lat jest
          wszędzie gdzie potrzeba pomocy.Na jej wzór i w rożnych dziedzinach
          powstaly setki tego typu ugrupowan.Mimo wielu honorow wybral niebespieczny
          stanowisko miedzy Albanczykami i Serbami w Kosowo.

          Nawołuje do użycia siły wobec Iranu. Mając u siebie parę milionów muzułmanów to
          naprawdę dobre posunięcie.

          On do niczego nie nawołuje ale jak zwykle wyciąga wnioski logiczne.
          Gdy Irańczycy będą mieli bomby atomowe to i tak doprowadzi to do wojny tylko
          bardziej krwawej z setkami milionów ofiar.Czy wiesz ze
          Izrael obstawił Iran lodżiami podwodnymi z głowicami atomowymi które
          maja sile ponad stu bomb Hiroszimy.
          My mamy parę milionów muzulman ale albo zrobimy z nich Francuzów
          albo wyślemy ich tam skąd przyszli.

          Francuzi szybko zrozumieją jaką "międzynarodówkę" trockistowską sobie wybrali.

          Nie opowiadaj bzdur.


          • splitme Re: Francją rządzą neobolszewicy 18.09.07, 15:01
            Kouchner (byly komuch) byl jednym z zalozycieli a nie zalozycielem ,.
            ===================================================================
            Czy po za tym ze jest menda wiesz coś o nim.Chyba nie.Jako młody
            lekarz opuścił tak zwana "dobra sytuacje" i pojechał do krajów
            "trzeciego świata" aby leczyć za darmo innych.Stworzył organizacje
            Lekarzy bez Granic (French Doctors ) która od trzydziestu lat jest
            wszędzie gdzie potrzeba pomocy.
            • picard2 Re: Francją rządzą neobolszewicy 18.09.07, 17:11
              splitme napisał:

              > Kouchner (byly komuch) byl jednym z zalozycieli a nie zalozycielem ,.
              > ===================================================================
              Jak racja to racja był tylko jednym z założycieli MDM podczas pobytu
              w Biafra.Należał do partii Komunistycznej przez cały rok (w 1960 w wieku 21
              lat).Francja to nie PRL i przynależność do Komunistów nie tylko nie daje żadnych
              przywileji ale wręcz przeciwnie.
              Ja na przyklad,hańba mi, bylem trockista(od 17tu do 20tu lat ).Wiec
              lepiej mi nie odpisuj bo się zarazisz.
              P.S Kouchner z drugim Komunista abbé Pierre napisał piękna książkę
              "Dieu et les hommes"(istnieje w tłumaczeniu angielskim).
          • herr7 wybraliście mendę na prezydenta 18.09.07, 17:35
            i jeszcze zatęsknicie za Chirakiem.
            Na wypowiedź "mendy" Kouchnera zareagował szef Międzynarodowej Komisji Atomowej
            Mohammed El Baradei. Zwrócił uwagę, że "wyzwalanie" Iraku od broni masowego
            rażenia (której tam nie było) kosztowało dotychczas życie 700 tys Irakijczyków.
            To jest znacznie więcej aniżeli Kouchner i jego lekarze "bez granic" uratowali
            od początku istnienia tej organizacji. Jak wiemy ten "humanista" nawoływał
            wcześniej do bombardowania Serbii, potem poparł wojnę w Iraku, a teraz nawołuje
            do rozprawy z Iranem. Francja się wkrótce będzie wstydzić za swoich polityków. O
            pokoju wewnętrznym nie wspomnę.
            • j-k lubie czytac takich nieukow, jak ty :))) 18.09.07, 19:44
              antyameranski sojusz Berlin-Paryz...
              PADL...

              bardzo to boli? :)))
        • j-k Cieszy mnie twoj strach przed Muzulstwem... 18.09.07, 19:47
          uwazasz, ze Prezydent Sarkozy tez sie boi - jak ty?
    • cs137 Re: Picard: 16.09.07, 23:13
      W przedostatnim "THE ECONOMIST" dwa dlugasne artykuly o swietlistej przyszlosci
      energii jadrowej. W szczgolnosci, w USA spodziewany jest w najbliszym czasie
      naplyw wnioskow do NRC o pozwolenie na budowe nowych elektrowni ("central", Jak
      Ty lubisz mowic) jadrowych. W podtekscie, oba artykuly wyraznie staraja sie dac
      do zrozumienia, ze przed atomami swiat nie ucieknie. Nasz przyjaciel Bonobo na
      pewno by sie nie ucieszyl, przeczytawszy te artykuly.

      Co do reaktorow - ja znow jestem w NIST i robie pomiary, korzystajac z tego, ze
      jeszcze nie rozpoczelismy "klas" (dopiero w poniedzialek 24-go startujemy).
      • picard2 Re: Picard: 17.09.07, 00:04
        Staramy się wepchnąć Amerykanom kilka central EPR i w tym celu połączyliśmy się
        z firma tubylcza.
        Ta niedobra wiadomość dla kolegi b44 jest uzupełniona ostatnia statystyka o
        chorych na raka opublikowana przez Unie Europejska.
        Największymi przyczynami ustalonymi tej choroby jest tytoń i alkohol prawie
        ponad 60% na samym końcu mniej niż 1% radioaktywność przemysłowa i
        medyczna.Jeszcze gorzej na ostatnim miejscu w Europie śmierci spowodowanej przez
        radioaktywność jest Francja.Zabawne co?
        Uważaj jednak i nie wsadzaj żadnej części ciała do reaktora!!
        Chris
        • misterpee Re: Sarkozy ma dobra kalkulacje 17.09.07, 18:05
          1. nalezy sprywatyzowac co sie da
          2. dac dobre warunki dla wielkich bankow i przeniesc je z Londynu do
          paryza.
          3. pomoc Neokonom amerykasnkim ile sie da i przekonac wielka
          finansiere ze Francja do nich nalezy.
          4. pozbawic pracy wiekszosc Francuzow, zantagonizowac ich z arabami
          i zaczac swieta wojne we wszystkich miastach Francji, a potem Europy.
          4. Wzrost ekonomiczny mozna podawac w kazdej ilosci, kontrolowane
          media beda zachwycone. Zapewne bedzie nastepny dzien Bastyli, tym
          razem ofiara bedzie Sarkozy.
          • picard2 Re: Sarkozy ma dobra kalkulacje 17.09.07, 21:20
            misterpee napisała:

            > 1. nalezy sprywatyzowac co sie da
            Co na przykład.?

            > 2. dac dobre warunki dla wielkich bankow i przeniesc je z Londynu do paryza.
            Jesteś pewien ze teraz nie mogą tego zrobić?

            > 3. pomoc Neokonom amerykasnkim ile sie da i przekonac wielka
            > finansiere ze Francja do nich nalezy.

            Nie wiem co to jest Neokon amerykanski ale duzo wiem o Neokonie
            (to znaczy Wspolczesnym Ch..u) polskim.


            > 4. pozbawic pracy wiekszosc Francuzow, zantagonizowac ich z arabami
            > i zaczac swieta wojne we wszystkich miastach Francji, a potem Europy.
            Zgoda chcemy stworzyć w Europie Kalifat francuski o tym wie każdy
            nasz problem polega na tym ze trzeba się obrzeżać wiec niektórzy
            się wahają.

            > 4. Wzrost ekonomiczny mozna podawac w kazdej ilosci, kontrolowane
            > media beda zachwycone.
            Ja nadaje z Francji kopiujac kontrolowane media?

            Zapewne bedzie nastepny dzien Bastyli, tym razem ofiara bedzie Sarkozy.
            Od dawna nie ma Bastylii a tak miedzy nami ona nigdy nie była wzięta.
    • j-k To nie dziwi :))) 18.09.07, 19:41
      wskazuje tylko UPADEK polityki francuskiej, do jakiej doprowadzili
      post-gaulisci...

      Ogolnie :) Sarkozy jest i tak lepszy,
      niz pewna Madame z Poitiers :)))
      • picard2 Re: To nie dziwi :))) 18.09.07, 20:15
        j-k napisał:

        > wskazuje tylko UPADEK polityki francuskiej, do jakiej doprowadzili
        > post-gaulisci...
        >
        > Ogolnie :) Sarkozy jest i tak lepszy,
        > niz pewna Madame z Poitiers :)))

        Problem polega na tym ze pani Royale miala dwa hndicapy po pierwsze
        jest kobieta po drugie partia Socjalistyczna sklada sie z miernot.
        Sarkozy jest lepszy na tym miejscu ,on nie musi walczyc(na razie) ze
        swoja partia i zajac sie walka z Francuzami aby nareszcie zrozumieli
        na jakim swiecie zyja.
        Jak juz pisalem pare razy z muzulmanami damy sobie rade albo stana
        sie obywatelami albo odprowadzimy ich samolotami do domu.Po za tym
        ci nowi obywatele sa nam potrzebni my tak jak inne kraje Europy
        cierpimy na brak sily roboczej i to na wszystkich stopniach od
        inzynizra do kominiarza.

    • jorl j-k 18.09.07, 22:17
      -k napisał:

      > antyameranski sojusz Berlin-Paryz...
      > PADL...
      >
      > bardzo to boli? :)))

      Swiat sie ostatnio szybko zmienia. Przed paru laty byla os Berlin-
      Paryz-Moskwa. Trwalo niedlugo bo Moskwa nie potrzebuje rownorzednych
      partnerow na dluzej. No i teraz jest mala os Berlin-Moskwa ale gdzie
      Berlin stal sie szybko tym mniejszym no i Paryz nie wie gdzie sie ma
      ustawic.
      Juz Sarkozy sie boi Rosji.
      A Merkelowna postraszyl Putin psem w Soczi i ona cicho siedzi. Tylko
      Schröder uznal lepiej sie podporzadkowac z usmiechnieta jak z kwasna
      mina. Moze psow nie lubi?

      Widac po Kosovie. Nic sie nie da przeciw Rosji zrobic mimo ze i
      Niemcy i Francja chcialaby jak USA aby swoje zbrodnie przeciw Serbom
      nie przyznac. A Serbowie tak juz sie EU nie boja ze smialo mowia ze
      olewaja i NATO i EU.
      Tak, tak czas sie zmienia. Czekam kiedy w Polsce Kaczory do tego tez
      dojda. Bo inni polscy politycy napewno nie sa do tego zdolni. A
      Kaczory? Niewielkie ale zawsze szanse. Jak wprowadza dyktature,
      wiezienia dla opornych to i polityke beda mogli calkowicie zmienic.


      Pozdrowienia
    • jorl Re: Hyperprezydent Sarkozy 18.09.07, 22:34
      picard2 napisał:

      > herr7 napisał:
      >
      > > Kouchner to jeszcze większa menda.
      >
      > Czy po za tym ze jest menda wiesz coś o nim.Chyba nie.Jako młodyci
      > lekarz opuścił tak zwana "dobra sytuacje" i pojechał do krajów
      > "trzeciego świata" aby leczyć za darmo innych.Stworzył organizacje

      Ostatnio slyszalem w info-radiu w Niemczech dyskusje tych NGO.
      Nierzadowych organizacji. Niemcy. Jedna baba siedzaca w Serbii i tam
      ryjaca powiedziala, zapewne niechcacy, jak Departament Stanu (USA)
      sie pochwalil ze wysyla te NGO albo armie. Albo jedno i drugie. Ona
      sie zarzekala ze europejskie to nigdy.. przenigdy..! Niezalezne,
      samodzielne samorzadne itd.
      A dlaczego nie tak jak w USA mialoby byc?
      Zreszta powiedziala ze jest wsciekla na Serbow ze zamiast
      zaakceptowac ze przegrali wojne, jak to inni tez musieli, to dzioby
      dra i sie na Kosovo nie chca zgodzic. Skarzyla sie tez ze paskudy
      Rosjanie mowie Niet i to Niet nie da sie jakos nie slyszec i
      zlekcewazyc.
      Wracajac do mendy Kouchnera byl komunista? Kto wie, w Niemczech w
      NPD siedza glownie szpicle policyjni. Jak ostatnio chcieli NPD
      zakazac to sad wykryl ze ci najbardziej nazi sa szpiclami i nie
      zakazal. Powiedzial ze najpierw szpicli wycofac to sie zobaczy co to
      NPD naprawde jest.
      Wiec ta menda zapewne byla szpiclem u komunistow. Potem zostal
      rzucony do NGO tam sie dalej zasluzyl wiec i zostal ministrem.
      A za Serbie Francji sie solidne lanie nalezy. I Bog nierychliwy ale
      sprawiedliwy. W tym przypadku pelnomocnictwa Boga dostali Rosjanie.
      Pozdrowienia

      • belus77 Jaki to dobry kupiec ten Sarkozy! 19.09.07, 00:13
        Nawet mieszkanie kupil z Euro700K "upustu" ... calkiem jak w
        Pomrocznej!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka