Gość: Michal
IP: *.lodz.dialog.net.pl
16.12.01, 03:37
Ciagle slysze jak to bedzie dobrze ! NIKT NIE MOWI jak to bedzie xle ! Polska
zeby otrzymac dotacje z Unii , MUSI najpierw - z budzetu - DAC pieniadze
Uni. Nikt z ekonomistow nie mowi ILE to BEDZIE KOSZTOWAC !
Sluzba zdrowia, zbrojeniowka, itd. Co z NIMI ?
Juz mamy przedsmak jak "nasi" politycy wlaza bez wazeliny, politykom zza
Odry. Bartoszewski gdy byl ministrem, na zadanie Amerykanow, zrezygnowal z
dostaw polskiej broni na Wschod. Weszli tam poxniej Amerykanie ! Takich
"kwiatkow" bylo sporo. Co rzad to sie plaszczy przed politykami z Zachodu.
ZA WSZELKA CENE chca sie znalexc w tzw. wysokich sferach. Ich nie obchodzi
"szary" czlowiek, tylko wlasne cele i brzuchy. Tak bylo z Walesa, Suchocka,
Balcerowiczem... i INNYMI. "Rozlozyli" polski przemysl ! W Lodzi " zniknely"
zaklady: Olimpia, Poltex, Harnama, Dubois, Strzelczyka, Wifama, Fonika, Feniks,
Duracza, LZK, Lodex - szczatkowy, Zaklady pracy chronionej, J.W. COSOP, inne !
Male firmy "upadaja". Teraz chca zebym kupowal chinskie gacie, mongolskie
skarpetki, wietnamskie bluzki, itp. - bo POLSKICH nie ma !! Oferowane SA DUZO
GORSZE !!
Hipermarkety niszcza polska "drobnice". Juz obecnie nie moge naprawic wielu
rzeczy, gdyz nie ma rzemieslnikow. Buty naprawic coraz trudniej. Zmusza sie nas
do sezonowych zakupow. Natomiast w hipermarketach jest coraz mniej ludzi. Nie
ma duzych zakladow pracy, drobne upadaja. A politycy tylko sie jakaja i stale
slysze "Drang nach Westen", Drang nach Westen ! A skoro jestem przy Zachodzie,
tam skompromitowany polityk ustepuje ze stanowiska !! W Polsce jeszcze kolesie
takiego bronia ! Przytocze powiedzenie : " Ryba psuje sie od glowy, nie od
ogona".
Czy Polakom bedzie lepiej ?? Juz na Nas doswiadczali sie niejedni. Zawsze
budzili sie z reka w nocniku. Sprawdzi sie po raz kolejny " Polak przed szkoda,
i po szkodzie glupi" ! Pozdrawiam - Michal