dritte_dame Coming back? 22.10.07, 02:28 you-know-who napisał: > aha, no welcome back damo Dziękuję za pamięć :) <dyg> Ale wrócić na dłużej? .. nie wiem .. nabranie dystansu do Świata dobrze mi robi. Dziś jednak, wicie, rozumicie, okazja była szczególna :))) Odpowiedz Link Zgłoś
you-know-who Re: Coming back? 22.10.07, 06:24 tak, jesli potrafisz tu nie zagladac, to naprawde swietnie. jesli nie, jeszcze lepiej dla nas. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha033 Re: Koniec ciszy? No to ... 21.10.07, 23:26 Nie tak calkiem, bo Dziad ma Moznego Brata :) ___________________________________________ Do przelamania veta Prezydenta, potrzeba wiekszosci 60 % czyli wspolpracy PO, PSL i LiD jak czesto bedzie to mozliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
you-know-who nokaut 21.10.07, 23:34 owszem, ale sam wiele nie zdziala (mam nadzieje), po tym jak zwyciezyl front "agrecji i zla" czy cos takiego (cyctat za jednym z kaczorow). jedyne co bylo grozne to ponowny wybor PISu, ktory zwiekszylby szanse na podmienienie jednego kaczynskiego drugim na fotelu prezydenta. teraz to wydaje sie mniej mozliwe. bardzo sie tez ciesze ze schodza ze sceny: giertych i lepper!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cs137 Re: Ja tam natychmiast przechodze do opozycji 22.10.07, 00:23 Choć do tej pory silnie popierałem antykacze stronnictwo Ale rządzącym trzeba zawsze patrzeć na rece! (oczywiście, do kanapowej opozycji przechodze, do kanapowej...). Odpowiedz Link Zgłoś
you-know-who Re: Ja tam natychmiast przechodze do opozycji 22.10.07, 08:23 ja tez, juz sie stalem opozycjonista jak uslyszalem o radku "mujahedinie" sikorskim co na mnie pulapke paszportowa wymyslil. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha033 to zwycietwo, nie nokaut :) 22.10.07, 00:26 PO ni bedzie mogl bowiem dokonac zmian ustrojowych (np. prywatyzacja szpitali) - prezydent to zawetuje. a ze znikniecia Giertycha i Leppera - kazdy normalny sie cieszy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Re: to zwycietwo, nie nokaut :) 22.10.07, 03:31 i co dalej? z jakich to jeszcze zmian ustrojowych blokowanych takich jak prywatyzacja szpitali przecietny Polak nie bedzie sie jeszcze mogl cieszyc? kiedy to bedzie dobrze w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Re: Cześc, Dritte! 22.10.07, 02:31 Cześć! Ja się już od dawna zupełnie nie orientuję w bieżącej Światowej polityce personalnej. Kto jest obecnie be, a kto cacy? Odpowiedz Link Zgłoś
you-know-who wesole momenty wyborow 22.10.07, 06:51 Polityków partii Jarosława Kaczyńskiego najbardziej zasmuciła wysoka frekwencja w Warszawie. - Wieś nas olała, a Warszawa wykończyła - krzyknął 40-letni działacz w szarym garniturze. Czarę goryczy przelała informacja, że do urn poszło połowa młodych między 18 a 20 rokiem życia. - O Boże! Młodzi poszli głosować. To jesteśmy pogrzebani - dodał jego kolega. Działaczka PiS krzyczała: Warszawa to hołota! Prawdziwej Warszawy już nie ma. Zginęła w Katyniu blah blah wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4600551.html Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz I nigdy 22.10.07, 08:01 nie wracaj. Welome back na dluzej miedzy nami. Kto jest be, kto jest cacy? Mniej wiecej ci sami co zwykle. Tych cacy potrzebujemy pilnie! PF Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Poprawka 24.10.07, 18:50 "Spieprzaj dziadu!" I nigdy nie wracaj. Welome back na dluzej miedzy nami. Kto jest be, kto jest cacy? Mniej wiecej ci sami co zwykle. Tych cacy potrzebujemy pilnie! PF Odpowiedz Link Zgłoś
bigobserver Re: Koniec ciszy? No to ... 24.10.07, 12:45 dritte_dame napisała: > > Spieprzaj dziadu! To radosc jest podwojna. Wiataj Odpowiedz Link Zgłoś
dritte_dame Re: Koniec ciszy? No to ... 24.10.07, 16:20 bigobserver napisał: > Wiataj Dziękuję za pamięć także Tobie :) Odpowiedz Link Zgłoś
schlagbaum Re: Koniec ciszy? No to ... 24.10.07, 23:20 dritte_dame napisała: > bigobserver napisał: > > > Wiataj > > Dziękuję za pamięć także Tobie :) Czy mozna nie pamietac o damie ? Milo Cie znowu widziec Oby czesciej. > > > Odpowiedz Link Zgłoś