Dodaj do ulubionych

Koniec ciszy? No to ...

21.10.07, 22:57

Spieprzaj dziadu!
Obserwuj wątek
    • kyle_broflovski Re: Koniec ciszy? No to ... 21.10.07, 22:58
      a to cytat z czego?
    • you-know-who BRAWO BRAWO 21.10.07, 23:00
      aha, no welcome back damo
      • dritte_dame Coming back? 22.10.07, 02:28
        you-know-who napisał:

        > aha, no welcome back damo

        Dziękuję za pamięć :)
        <dyg>

        Ale wrócić na dłużej? .. nie wiem .. nabranie dystansu do Świata
        dobrze mi robi.

        Dziś jednak, wicie, rozumicie, okazja była szczególna :)))
        • you-know-who Re: Coming back? 22.10.07, 06:24
          tak, jesli potrafisz tu nie zagladac, to naprawde swietnie.
          jesli nie, jeszcze lepiej dla nas.
    • gocha033 Re: Koniec ciszy? No to ... 21.10.07, 23:26
      Nie tak calkiem, bo Dziad ma Moznego Brata :)

      ___________________________________________
      Do przelamania veta Prezydenta, potrzeba wiekszosci 60 %
      czyli wspolpracy PO, PSL i LiD
      jak czesto bedzie to mozliwe?
      • you-know-who nokaut 21.10.07, 23:34
        owszem, ale sam wiele nie zdziala (mam nadzieje), po tym jak zwyciezyl
        front "agrecji i zla" czy cos takiego (cyctat za jednym z kaczorow).
        jedyne co bylo grozne to ponowny wybor PISu, ktory zwiekszylby szanse na
        podmienienie jednego kaczynskiego drugim na fotelu prezydenta.
        teraz to wydaje sie mniej mozliwe.

        bardzo sie tez ciesze ze schodza ze sceny: giertych i lepper!!!!
        • cs137 Re: Ja tam natychmiast przechodze do opozycji 22.10.07, 00:23
          Choć do tej pory silnie popierałem antykacze stronnictwo

          Ale rządzącym trzeba zawsze patrzeć na rece!

          (oczywiście, do kanapowej opozycji przechodze, do kanapowej...).
          • you-know-who Re: Ja tam natychmiast przechodze do opozycji 22.10.07, 08:23
            ja tez, juz sie stalem opozycjonista jak uslyszalem o radku "mujahedinie"
            sikorskim co na mnie pulapke paszportowa wymyslil.
        • gocha033 to zwycietwo, nie nokaut :) 22.10.07, 00:26
          PO ni bedzie mogl bowiem dokonac zmian ustrojowych (np. prywatyzacja
          szpitali) - prezydent to zawetuje.

          a ze znikniecia Giertycha i Leppera - kazdy normalny sie cieszy :)))
          • kyle_broflovski Re: to zwycietwo, nie nokaut :) 22.10.07, 03:31
            i co dalej?
            z jakich to jeszcze zmian ustrojowych blokowanych takich jak prywatyzacja
            szpitali przecietny Polak nie bedzie sie jeszcze mogl cieszyc?
            kiedy to bedzie dobrze w Polsce?
    • cs137 Re: Cześc, Dritte! 22.10.07, 00:19
      Czy nadal jestem "in the doghouse"?
      • dritte_dame Re: Cześc, Dritte! 22.10.07, 02:31
        Cześć!

        Ja się już od dawna zupełnie nie orientuję w bieżącej Światowej
        polityce personalnej.

        Kto jest obecnie be, a kto cacy?
    • you-know-who wesole momenty wyborow 22.10.07, 06:51
      Polityków partii Jarosława Kaczyńskiego najbardziej zasmuciła wysoka frekwencja
      w Warszawie. - Wieś nas olała, a Warszawa wykończyła - krzyknął 40-letni
      działacz w szarym garniturze.

      Czarę goryczy przelała informacja, że do urn poszło połowa młodych między 18 a
      20 rokiem życia. - O Boże! Młodzi poszli głosować. To jesteśmy pogrzebani -
      dodał jego kolega.

      Działaczka PiS krzyczała: Warszawa to hołota! Prawdziwej Warszawy już nie ma.
      Zginęła w Katyniu blah blah
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4600551.html
    • polski_francuz I nigdy 22.10.07, 08:01
      nie wracaj. Welome back na dluzej miedzy nami. Kto jest be, kto jest cacy? Mniej
      wiecej ci sami co zwykle. Tych cacy potrzebujemy pilnie!

      PF
      • polski_francuz Poprawka 24.10.07, 18:50
        "Spieprzaj dziadu!"

        I nigdy nie wracaj.

        Welome back na dluzej miedzy nami. Kto jest be, kto jest cacy? Mniej wiecej ci
        sami co zwykle. Tych cacy potrzebujemy pilnie!

        PF
    • bigobserver Re: Koniec ciszy? No to ... 24.10.07, 12:45
      dritte_dame napisała:

      >
      > Spieprzaj dziadu!



      To radosc jest podwojna.
      Wiataj
      • dritte_dame Re: Koniec ciszy? No to ... 24.10.07, 16:20
        bigobserver napisał:

        > Wiataj

        Dziękuję za pamięć także Tobie :)
        • schlagbaum Re: Koniec ciszy? No to ... 24.10.07, 23:20
          dritte_dame napisała:

          > bigobserver napisał:
          >
          > > Wiataj
          >
          > Dziękuję za pamięć także Tobie :)


          Czy mozna nie pamietac o damie ?

          Milo Cie znowu widziec

          Oby czesciej.
          >
          >
          >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka