Dodaj do ulubionych

Raj syjonistow... II

IP: *.mco.bellsouth.net 23.07.03, 06:30
>> Izrael robi za demokracje. Zydowska... Wiec, jak to z demokracjami jest w
zwyczaju, ma ten zydowski Izrael swoj 'Knesset', czyli cos w rodzaju
parlamentu, no i tym MK, co to pewnie nie oznacza ...'mdle ku..wy', ale to
pewnie jest taka pieszczotliwa nazwa na tych zydowskich oszustow, ktorzy
godnie reprezentuja swoj 'wybrany narod'. Nie byloby w tym polityczno-
geschefciarskim systemie nic dziwnego, ale w Izraelu nie ma nawet pomiedzy
geschefciarzami uczciwosci!!! Zwazajac na pochodzenie, myslacy obserwator
raczej nie powinien sie tej zydowskiej regule dziwic...

>> I tak jedni wybrani oszusci, MK-typu, maja dosyc takich MK-arzy, ktorzy
robia dodatkowe geschefty na syjonistycznie...'uczciwych' gescheftach i
teraz kazdy z tych MK-geschefciarzy bedzie musial glosowac....odciskami
swoich lepkich palcow!!! Pomyslec jak to genetycznie uwarunkowani zlodzieje
i oszusci znajduja sposoby na ...zlodziejska uczciwosc!


Knesset to introduce fingerprint vote system

By Gideon Alon



The Knesset House Committee yesterday decided to
replace the existing electronic voting system in
the parliament with a new one that identifies
Knesset members' fingerprints.




The decision was passed 10 to
three, with Moshe Kahlon
(Likud), Yair Peretz and
Yitzhak Cohen (Shas) opposing.

Kahlon opposed the move, saying
that he did not consider
himself a criminal who needed
to be fingerprinted.


The move is a result of the "double-voting"
scandal in which a number of MKs are believed
to have voted twice during a ballot on the
government's economic plan in the plenum in
May. Police are currently questioning the
suspected MKs ahead of possible fraud
indictments.

The new system was proposed by Knesset Speaker
Reuven Rivlin and is slated to include computer
monitors that will be fitted on the desk of
each MK and will allow them to vote by touching
the relevant display instead of by means of the
voting buttons of the present system (at a cost
of NIS 3 million) with a biometric addition
that would allow legislators to operate the
system only if it recognizes their
fingerprints.

Rivlin said yesterday that the biometric system
(expected to cost an additional NIS 500,000)
will ensure that no MK will be able to vote
twice in future.

Obserwuj wątek
    • wojo!!!! Re: Raj dla islamistow faszystow !!!!!!!!!!!!!!! 23.07.03, 06:35
      Stara_milosc_nie_rdzewieje-te-same-cele!!!!!!!!!!!

      ****Faszyzm_idzie_z_Islamem_tak_jak_kiedys_!!!!!!!
      Autor: wojo!!!!@NOSPAM.gazeta.pl

      Osama bin Hitler (Zycie Warszawy)

      Na spotkaniu w Bawarii weterani SS nadali Osamie bin Ladenowi tytuł
      honorowego
      Prusaka. Według szwajcarskiego ideologa Ahmeda Hubera, po 11 września
      nadszedł
      czas na sojusz europejskiej skrajnej prawicy i islamistów. Obie strony
      łączy
      nienawiść do zachodniej demokracji, USA oraz Żydów. Pierwsze oznaki
      porozumienia między skrajną prawicą, a islamistami można było
      zaobserwować już
      10 lat temu. W 1991 r. niemieccy neonaziści usiłowali stworzyć Legion
      Condor,
      którego celem miała być walka po stronie irackiej podczas wojny w Zatoce.
      Legion nie zdołał sformować się przed zakończeniem walk, ale w kręgach
      fundamentalistów dostrzeżono inicjatywę. W sześć lat później ekstremiści
      z
      niemieckiej Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) planowali
      zorganizowanie w
      Bejrucie konferencji "Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej". Jej
      celem
      miało być ukazanie "prawdy o holocauście". Jak doniósł "Washington Post",
      obok
      skrajnej prawicy z Europy w spotkaniu mieli wziąć udział przedstawiciele
      libańskiego Hezbollahu i innych grup muzułmańskich. Do konferencji jednak
      nie
      doszło, gdyż władze libańskie zakazały jej przeprowadzenia. Nic jednak
      nie
      zbliżyło ekstremistów tak mocno, jak zamach na USA z 11 września ub.r.
      Atak
      zafascynował wielu działaczy europejskiej skrajnej prawicy i skinheadów.
      Otwarcie zaczęli wyrażać podziw dla bin Ladena, który "uderzył w USA i
      interesy
      żydowskie tak silnie, jak nikt dotychczas". Na demonstracjach niemieckich
      i
      szwajcarskich neonazistów pojawiły się znaczki z Osamą i chusty-arafatki.
      Falę
      popularności al-Qaidy w kręgach ekstremistów dostrzegł szwajcarski
      ekscentryk
      Ahmed Huber. Ten skrajnie prawicowy ideolog jakiś czas temu przeszedł na
      islam
      i zaczął propagować sojusz faszystowsko-islamski. Huber jest dyrektorem
      szwajcarskiej firmy Nada Management, która, według Amerykanów, zajmuje
      się
      m.in. finansowym doradztwem dla sieci bin Ladena. Po 11 września Huber
      ogłosił,
      że nadszedł czas na porozumienie między skrajną prawicą i islamistami.
      Obecnie
      stara się on pośredniczyć w nawiązywaniu kontaktów między różnymi
      ruchami.
      Niemieckie organizacje antynazistowskie zwracają uwagę, że po ataku na
      USA w
      ruchu neonazistów dochodzi do podziałów na tle współpracy z muzułmanami.
      Część
      starych liderów trzyma się twardo dotychczasowej strategii, wyrażonej w
      haśle "bić Araba". Inni, zwłaszcza młodzi, dostrzegli jednak nowe
      możliwości,
      jakie dałby sojusz z islamistami przeciw zachodniej demokracji. Horst
      Mahler z
      Narodowej Partii Demokratycznej ujawnił, że coraz częściej dochodzi do
      przyjaznych kontaktów z muzułmańskimi radykałami, w tym z
      Palestyńczykami.
      Czyli tak jak za Hitlera w czasie II Wojny Swiatowej (2 dywizje SS
      muzulmanskie i kontakty rozlegla pomoc arabska faszystom.







Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka