Dodaj do ulubionych

wielikaja rossija to nadal imperium zła

26.01.08, 00:17
naiwni amerykanie nic nadal nie kumają!!!!!!
Obserwuj wątek
    • rusek11 he 26.01.08, 01:43
      "Когда все умрут. Только тогда закончится Большая игра."
      Редьярд Киплинг
      • marouder12 Pieriewiedi jemu, molodomu czelowieku:) 26.01.08, 02:18
        Wot widisz, nikto, tolko on sam, odinokij, skromnyj uczenik piatidiesotogo
        piatogo klassa Gimnazii napisal takoj chrabryj i umno...kak nazwat'..podpolnyj
        post:)
        • rusek11 bog z nim, z bogdan331:) 28.01.08, 16:10
          marouder, dlaczego nie sympatyzujesz ze stranger.pl?
          chyba macie troche wspolnych pogladow, myle sie?
          • marouder.eu Re: bog z nim, z bogdan331:) 28.01.08, 17:51
            Oczywiscie, ze sie mylisz:)
            Sranger, to rodzaj upiora, czyli zmarlego, ktory nie ma zamiaru odejsc. Marza mu
            sie jakies panslowianskie alianse, denacjonalizacje calych narodow, bo ich za
            narody nie uwaza..itp. bzdury.

            Moj stosunek do wspolczesnej Rosji jest inny, niejednoznaczny. Nie zmiesci sie w
            jednym poscie.
            Uwazam np., ze proba stworzenia Rosji jednomyslnej, autorytarnej, skonczy sie
            katastrofa w sytuacji, kiedy zachwieja sie rynki finansowy i surowcowy.

            Ale co tam ja, jak mowil Kiwaczek, kolega krokodyla Gieny:)
    • kyle_broflovski Re: wielikaja rossija to nadal imperium zła 26.01.08, 03:45
      www.youtube.com/watch?v=PQpp5LEEaj0&feature=related
      • bywszy1 Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 26.01.08, 10:24
        www.youtube.com/watch?v=-Csy4lhryf4
        • rijselman12.0 Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 27.01.08, 10:31
          trzeba bylo nam siedziec na Kremlu i utrzymac male ksiestwo
          moskiewskie...Sami jestesmy sobie winni,dalismy sie wyrolowac....

          Smierc frajerom ! ! !
          • makiawelista Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 27.01.08, 13:52
            Jo! Moja ulubiona "alternatywna historia" to: co by było, gdyby
            Zygmunt III przeszedł na prawosławie i został carem.
            • rijselman12.0 Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 27.01.08, 14:22
              A kto gnusnych Slowian za pysk ma trzymac ? - Bush? - Zachodnia
              zdegenerowana,zarabizowana Europa ?
          • bywszy1 Re: ?+ 27.01.08, 14:34
            Jak mogl bys siedziec,kiedy Polakow wtedy na pysk wyrzucono?
            A na Kremlu juz kanibalizmem sie wyzywialo?
            Chciejstwo?
            Za chciejstwem sle trza miec.
            • rijselman12.0 Re: ?+ 28.01.08, 10:43
              No wlasnie;-kontynentalna potege,ktora byla Rzeczpospolita Obojga
              nie rozwalili sasiedzi;-ona rozwalila sie sama,a sasiedzi,po
              prostu,podzielili sie torcikiem...
              • bywszy1 Re: Moze+ 30.01.08, 02:36
                by sie skonczylo inaczej,jak by bylaRzeczpospolita Trojga.
                • rijselman12.0 Re: Moze+ 30.01.08, 11:40
                  No wlasnie !
                  Da zdrastwujet druzba miezdu SLOWIANAMI ! ! !
                  P.S.-Ot!-Zakochany zonkos....
                  • bywszy1 Re: ?+ 30.01.08, 15:42
                    Co do Slowian,to jestem troche pesymista,czytajac tutejsze forum.
                    Bo wg.niektorych
                    1.Rosjanie.dzicz tatarsko-azjatycka
                    2.Czesi,jak wiadomo,sa do ......
                    3.Slowacy-herenvolk
                    4.Bulgarzy-dzicz turecka z nad Wolgi,co sie ze Sowinami sie zmieszala
                    5.Serbowie-pod Turkami dlugo siedzieli
                    6.Chorwaci-pod Niemcami z Austrii.
                    7.Pozostaja POlacy. A i to nie wszyscy.
                    ...Tzn.Polacy prawdziwi.
                    ...A w zwiazku z powyzszym,z czego to mozna byc dumnym?
                    • rijselman12.0 Re: ?+ 31.01.08, 15:51
                      Czesc,Bywszy,
                      Szczerze piszac,podzielam Twoj pesymizm,ale mysle,ze,w
                      koncu,niektorzy wpatrzeni w piekno zachodu,zrozumieja ,ze jest to
                      juz strefa arabskomuzulmanska...
                      • rijselman12.0 Re: ?+ 31.01.08, 15:52
                        ...a Slowianie sa najwieksza rasowa grupa europejska.
                        • bywszy1 Re: Czesc+ 01.02.08, 11:45
                          Ja sie z toba co do najwiekszosci nie zgadzam.
                          Bo tych Romanistow tez jest niemalo.
                          Nie mowiac juz o Germancach.
                          Co do Slowian?
                          Rosjanie-to dzicz,jak twierdza niektorzy z tego forum.
                          A pozostali?
                          Kto wie,z kim ich matki i pramatki spolkowaly poprzez te dzieje
                          wiekow.
    • j-k Wielikaja Rassija to jedynie cien ZSRR... :) 31.01.08, 17:33
      i tym bardziej zalosny, im bardziej do tego cienia przywiazany...

      A dlaczego pytasz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka