bogdan331 26.01.08, 00:17 naiwni amerykanie nic nadal nie kumają!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rusek11 he 26.01.08, 01:43 "Когда все умрут. Только тогда закончится Большая игра." Редьярд Киплинг Odpowiedz Link Zgłoś
marouder12 Pieriewiedi jemu, molodomu czelowieku:) 26.01.08, 02:18 Wot widisz, nikto, tolko on sam, odinokij, skromnyj uczenik piatidiesotogo piatogo klassa Gimnazii napisal takoj chrabryj i umno...kak nazwat'..podpolnyj post:) Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 bog z nim, z bogdan331:) 28.01.08, 16:10 marouder, dlaczego nie sympatyzujesz ze stranger.pl? chyba macie troche wspolnych pogladow, myle sie? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Re: bog z nim, z bogdan331:) 28.01.08, 17:51 Oczywiscie, ze sie mylisz:) Sranger, to rodzaj upiora, czyli zmarlego, ktory nie ma zamiaru odejsc. Marza mu sie jakies panslowianskie alianse, denacjonalizacje calych narodow, bo ich za narody nie uwaza..itp. bzdury. Moj stosunek do wspolczesnej Rosji jest inny, niejednoznaczny. Nie zmiesci sie w jednym poscie. Uwazam np., ze proba stworzenia Rosji jednomyslnej, autorytarnej, skonczy sie katastrofa w sytuacji, kiedy zachwieja sie rynki finansowy i surowcowy. Ale co tam ja, jak mowil Kiwaczek, kolega krokodyla Gieny:) Odpowiedz Link Zgłoś
kyle_broflovski Re: wielikaja rossija to nadal imperium zła 26.01.08, 03:45 www.youtube.com/watch?v=PQpp5LEEaj0&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 26.01.08, 10:24 www.youtube.com/watch?v=-Csy4lhryf4 Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 27.01.08, 10:31 trzeba bylo nam siedziec na Kremlu i utrzymac male ksiestwo moskiewskie...Sami jestesmy sobie winni,dalismy sie wyrolowac.... Smierc frajerom ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
makiawelista Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 27.01.08, 13:52 Jo! Moja ulubiona "alternatywna historia" to: co by było, gdyby Zygmunt III przeszedł na prawosławie i został carem. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: I przyjemnosci a nie nudow+ 27.01.08, 14:22 A kto gnusnych Slowian za pysk ma trzymac ? - Bush? - Zachodnia zdegenerowana,zarabizowana Europa ? Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: ?+ 27.01.08, 14:34 Jak mogl bys siedziec,kiedy Polakow wtedy na pysk wyrzucono? A na Kremlu juz kanibalizmem sie wyzywialo? Chciejstwo? Za chciejstwem sle trza miec. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: ?+ 28.01.08, 10:43 No wlasnie;-kontynentalna potege,ktora byla Rzeczpospolita Obojga nie rozwalili sasiedzi;-ona rozwalila sie sama,a sasiedzi,po prostu,podzielili sie torcikiem... Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: Moze+ 30.01.08, 02:36 by sie skonczylo inaczej,jak by bylaRzeczpospolita Trojga. Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: Moze+ 30.01.08, 11:40 No wlasnie ! Da zdrastwujet druzba miezdu SLOWIANAMI ! ! ! P.S.-Ot!-Zakochany zonkos.... Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: ?+ 30.01.08, 15:42 Co do Slowian,to jestem troche pesymista,czytajac tutejsze forum. Bo wg.niektorych 1.Rosjanie.dzicz tatarsko-azjatycka 2.Czesi,jak wiadomo,sa do ...... 3.Slowacy-herenvolk 4.Bulgarzy-dzicz turecka z nad Wolgi,co sie ze Sowinami sie zmieszala 5.Serbowie-pod Turkami dlugo siedzieli 6.Chorwaci-pod Niemcami z Austrii. 7.Pozostaja POlacy. A i to nie wszyscy. ...Tzn.Polacy prawdziwi. ...A w zwiazku z powyzszym,z czego to mozna byc dumnym? Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: ?+ 31.01.08, 15:51 Czesc,Bywszy, Szczerze piszac,podzielam Twoj pesymizm,ale mysle,ze,w koncu,niektorzy wpatrzeni w piekno zachodu,zrozumieja ,ze jest to juz strefa arabskomuzulmanska... Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Re: ?+ 31.01.08, 15:52 ...a Slowianie sa najwieksza rasowa grupa europejska. Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: Czesc+ 01.02.08, 11:45 Ja sie z toba co do najwiekszosci nie zgadzam. Bo tych Romanistow tez jest niemalo. Nie mowiac juz o Germancach. Co do Slowian? Rosjanie-to dzicz,jak twierdza niektorzy z tego forum. A pozostali? Kto wie,z kim ich matki i pramatki spolkowaly poprzez te dzieje wiekow. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Wielikaja Rassija to jedynie cien ZSRR... :) 31.01.08, 17:33 i tym bardziej zalosny, im bardziej do tego cienia przywiazany... A dlaczego pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś